PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین برنامه برای تعمیر ویندوز قدیمی؟

پرنس
25-04-2006, 20:04
دوستان سلام
حتما می دونید که ویندوز ا بعز ایه مدت خیلی کند میشه و 1001 ایراد پیدا می کنه
به نظر شما بهترین برنامه برای بهبود دادن ویندوز چیه؟"

nayebaghaee
25-04-2006, 20:25
من از system mechanic 5 خيلي راضي هستم

البته advanced system optimaizer هم برنامه خيلي خوبيه كه سال قبل بهترين برنامه در زمينه utility شد و براي اصلاح

registeri خيلي خوبه

MR.Punisher
25-04-2006, 21:26
من از Advanced System Optimizer 2.10 استفاده مي كنم.راضي ام.
البته Tuneup 2006 هم عاليه.

Master_Pa80
25-04-2006, 22:23
سلام دوست من ،
آقا كي گفته ويندوز بعد از يك مدتي خيلي كند ميشه و 1001 عيب پيدا ميكنه :ohno: !!!!
من ازطرفداران پرو پا قرص ويندوز اونم XP هستم ، و كاملا مخالف با اين نظر شما :cool: ... چرا الآن ميگم ;) ...
ويندوز كه الكي سرعتش كم نميشه يا عيب پيدا نميكنه كه :rolleye: ... اين كاربر اون هست كه اين بلاها رو سرش مياره :rolleye: ...
در هر حال شما اگر از هزار تا ازين برنامه ها هم استفاده كني ، تا روش برخورد خودت رو با ويندوز صحيح انجام ندي هيچ كمكي به رفع مشكلت نخواهي كرد ;) ...
نكات بهداشتي :blink: !!! حفاظت از ويندوز هم همه جا هست ، فقط كافيه رعايت كنيد تا ويندوزتون هميشه سرحال و سلامت باشه :) ...
من خودم با رعايت همين نكات بهداشتي الآن حدود يك سال و نيم :puke: !!! هست كه ويندوزم رو عوض نكردم ;) ...
اما به نظر من بهترين برنامه براي سرو سامان دادن نسبي به ويندوز همون TuneUp 2006 هست كه MR.Punisher عزيز معرفي كردن :) ...
اميدوارم موفق باشي دوست من :cool: ...

پرنس
25-04-2006, 22:51
مستر جان منم با نظر شما موافقم که اگه به ویندوز برسیم مشکلی پیدا نمی کنه
ولی مشکل اینجاست که من در این یک ساله هر بلایی می خواستم سر این ویندوز آوردم الانم نمی تونم ویندوزم رو عوض کنم
راستی من رفتم system mechanic را دانلود کنم
آخرین نسخه ای که توی p30world بود نسخه 6 بود اما بعد از اینکه نصب کردم دیدم یکی از کاربران در ثسمت نظرات برای این برنامه نویشته:
سلام به همه دوستان

این برنامه رو دانلود نکنید. چراکه فقط باعث آسیب رساندن به ویندوزتون میشه.

اینجوری بگم که پدر رجیستری رو در میاره تمامی ویندوز رو هم میریزه به هم.
خلاصه که از ما گفتن
راستی آنتی ویروس و فایروالش هم تا یک ماه بیشتر کار نمیکنن.

ما گفتیم. بعد نرین دانلود کنین و به این سایت بد و بیراه بگین .

چکار کنم؟ ازش استفاده بکنم؟

Razel
25-04-2006, 22:55
اگه می خوای سرعت ویندوزت بیاد بالا و مثلMaster_Pa80 یک سال ونیم ازش استفاده کنی از system mechanic 6 استفاده کن.
tune up خوبه ولی بعد از حذف junk ها با این برنامه ،بعضی از برنامه ها خراب می شن.
بد نیست امتحانش کنی تا پی به قدرتش ببری. با خیال راحت هم ازش استفاده کن چون هیچ صدمه ای به هیچ برنامه ای نمیزنه اونم به خاطر قابلیتpreparing این برنامه است.
یه سری به سایت این برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزنی بد نیست.

موفق باشید

piishii
25-04-2006, 23:25
من اينارو دارم : از همشونم راضيم :

system mechanic pro6 & Tune Up2006 & CCleaner & XP TweakNow PowerPack 2006 & XP Tools 2006 & PC Surgeon
بين اينا PC Surgeon با حجم كم و كارايي بالا برا خودش واقعا سروري ميكنه