PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شارژرم کلافه ام کرده لطفا کمک کنید

يک دوست
06-08-2010, 15:15
سلام من یه لب تاپ dell inspiron 6400 دارم که حدود سه ساله که خریدم پارسال شارژرش از کار افتاد یعنی پیغام می داد که نمی تونه باطری رو شارژ کنه و کلا ولتاژش پائینه که پرسیدم گفتن تو دمای بالا یکی از قطعاتش سوخته خلاصه یک شارژر نو مخصوص خودش رو خریدم حالا این شارژر جدیدم از محل اتصال کابلی که می خوره به پریز با شارژر گاهی اوقات یه صدای وز می ده انگار مثلا یه سیم لخته بعد از یه مدت هم این سیم که عرض کردم می خوره به پریز از کار می افته دفعه اول که کاملا جرقه زد و سیم پاره شد و دفعه دوم هم هر کار کردم دیدم شارژر روشن نمی شه بعد که دقت کردم این سیم روکش اش از بین رفته بود و الان هم دوباره داره بازی در می یاره و نمی دانم کجاش اتصالی داره که تکون می دم قطع می شه تقریبا هر دو سه ماه یه بار دارم یه سیم می خرم درسته قیمتی نداره ولی اینجوری که نمی شه من اصلا بهش اعتماد ندارم و هرآن می ترسم که من رو قال بذاره لطفا یه راهنمایی بفرمائید که ببینیم مشکل از این سیم که خوب نیست یا از شارژرم است
عکس قسمتی که می گم مشکل داره رو هم براتون گذاشتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kian-sh
06-08-2010, 21:46
من جای شما بودم لپ تاپم رو می فروختم می رفتم یه لپ تاپی مثل سونی وایو می خریدم تا این قدر لپ تاپم بازی در نیاره.

Pami
06-08-2010, 22:01
من 6400 داشتم شارژرش این شکلی نبود ( Slim ) .
شما با یه شارژر دیگه هم امتحان کردید ببینید مشکل اون صدا رو دارید یا نه ؟

من جای شما بودم لپ تاپم رو می فروختم می رفتم یه لپ تاپی مثل سونی وایو می خریدم تا این قدر لپ تاپم بازی در نیاره.

این هم یه راه حل هست !

WWKL8000
06-08-2010, 22:48
احتمالا مشکل شما در سیم متصل به برق یا تبدیل دو شاخه اون هستش. جنس بنجل و نا مرغوب بلای جان ایرانی ها شده .اگه این دو تا رو عوض کنید مشکل حل میشه به امید خدا

يک دوست
07-08-2010, 11:03
دوست عزیز شما همیشه مسائل رو همین جوری حل می کنید؟ این که می شه پاک کردن صورت مسئله
شکر خدا لب تاپم سالمه فقط شارژرش داره بازی درمی یاره به خاطر یه شارژر بفروشمش چی بشه :13:

من 6400 داشتم شارژرش این شکلی نبود ( Slim ) .
شما با یه شارژر دیگه هم امتحان کردید ببینید مشکل اون صدا رو دارید یا نه ؟

این هم یه راه حل هست !

ممنون دوست عزیز از پاسخ تون منتها من شارژر قبلیم اینجوری نبود این یکی اینجوری با شارژر دیگه امتحان نکردم ترسیدم یه وقت ولتاژ یا چیزهای دیگه اش با هم همخوانی نداشته باشه یه بلایی سر لب تاپم یا شارژر اون بنده خدا بیاد

احتمالا مشکل شما در سیم متصل به برق یا تبدیل دو شاخه اون هستش. جنس بنجل و نا مرغوب بلای جان ایرانی ها شده .اگه این دو تا رو عوض کنید مشکل حل میشه به امید خدا
ممنون دوست عزیز به نظر خودم هم مشکل از سیم متصل به برق است و تبدیل نداره چون سر سیم خودش دوشاخه است منتها بیشتر سوال من اینه که چرا اینجوری می شه که خب یه دلیل اش می تونه فرمایش شما باشه به خدا من حاضرم جنس اصل و خوب بخرم ولی کو که من بخرم:41: