PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریزش موی سر

mohammad13.blogfa
06-08-2010, 14:47
با سلام.من پسری شانزده ساله هستم و پدر و برادرم کچل هستم.وقتی به حمام می روم در میان کف شامپو مقدار زیادی از موهای سرم را میبینم ؛ با همین بهانه هفته پیش به دکتر متخصص پوست و مو مراجعه کردم و وی شامپو REXSOL و محلول HAIR AID و لوسیون تقویت موی سر سینره را معرفی کرد.من یک هفته از این داروها استفاده کردم و بعد به یک دکتر عمومی مراجعه و وی آمپول DEPO MELLO و BIOTINE و BEPANTHENE را برای تزریق به زیر پوست سز تجویز کرد ؛ حالا بعد از یک هفته احساس می کنم موهای سرم بسیار کمتر شده است؛لطفا کمک کنید
MER30

dsa dsa
06-08-2010, 14:55
استفاده از داروهای مختلف خود باعث ریزش می شوند ! بهتر است پیش یک متخصص بروید ! و پیش همان درمان را انجام دهید !
شما فقط می توانید ریزش را به تاخیر بندازید ! استفاده از روغن های گیاهی گردو / بادام / زیتون / کنجد برای مو هم مفید است .
برای شما همون بری پیش یه متخصص خیلی بهتر است.

greena
06-08-2010, 20:23
سلام و درود
کاملا موافقم حتما پیش پزشک متخصص خوب پوست و مو برید داروهای تجویزی ممکنه بعد 6 یا حتی 1سال جواب بدن
خب بید

saba_moha
07-08-2010, 09:21
با سلام.من پسری شانزده ساله هستم و پدر و برادرم کچل هستم.وقتی به حمام می روم در میان کف شامپو مقدار زیادی از موهای سرم را میبینم ؛ با همین بهانه هفته پیش به دکتر متخصص پوست و مو مراجعه کردم و وی شامپو REXSOL و محلول HAIR AID و لوسیون تقویت موی سر سینره را معرفی کرد.من یک هفته از این داروها استفاده کردم و بعد به یک دکتر عمومی مراجعه و وی آمپول DEPO MELLO و BIOTINE و BEPANTHENE را برای تزریق به زیر پوست سز تجویز کرد ؛ حالا بعد از یک هفته احساس می کنم موهای سرم بسیار کمتر شده است؛لطفا کمک کنید
MER30

سلام،ریزش مو علت های مختلفی از جمله ژنتیک،هورمونی،استرس و...داره.شما هم اگه به پزشک متخصصتون اعتماد دارید پس دیگه لزومی نداره که پزشکتونو باز عوض کنید....چون گاهی اوقات مصرف داروهای متفاوت با هم ممکنه تداخل دارویی ایجاد کنه ومشکل رو حادتر بکنه...

دکتر عمومی دیگه چیه....

دکتر عمومی همون کسیه که بعد از 7 سال مشقت درس خوندن و سروکله زدن با بیمارای مختلف تازه برمیگردن بهش میگن دکتر عمومی چیه؟؟!:41:.....بیشتر چیزایی که پزشکان یاد میگیرن طی 7 سال دوره عمومیشون هست...لطفا با این حرفا اونا رو دلسرد تر از قبل نکنید.

greena
11-08-2010, 21:48
سلام،ریزش مو علت های مختلفی از جمله ژنتیک،هورمونی،استرس و...داره.شما هم اگه به پزشک متخصصتون اعتماد دارید پس دیگه لزومی نداره که پزشکتونو باز عوض کنید....چون گاهی اوقات مصرف داروهای متفاوت با هم ممکنه تداخل دارویی ایجاد کنه ومشکل رو حادتر بکنه...

دکتر عمومی همون کسیه که بعد از 7 سال مشقت درس خوندن و سروکله زدن با بیمارای مختلف تازه برمیگردن بهش میگن دکتر عمومی چیه؟؟!:41:.....بیشتر چیزایی که پزشکان یاد میگیرن طی 7 سال دوره عمومیشون هست...لطفا با این حرفا اونا رو دلسرد تر از قبل نکنید.

وای خدا دارم کم کم خسته میشم از دست خودم ،اگه کسی رو بشناسید بهتر در موردش قضاوت میکنید...

یک ساعت تفکر بهتر از یک سال عبادت است رسول خدا

مطمئن باشید من قصد جسارت به کسی رو ندارم خود من هم وقتی صبح پاشم وببینم که نمیتونم راه برم ضعف شدید داشته باشم و در کل در حال مرگم میرم پیش همین دکتر عمومی و با یه تجویزش منو سر پا میکنه و مطمئنا پیش متخصص پوست نمیرم .....