PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عکسهای هوایی از Google earth

Dark Shine
06-08-2010, 10:14
سلام :40:

احتمالا اکثر شما دوستان با این نرم افزار یعنی همون google earth آشنا هستید و یا بعضا عکسهایی ازش دیدید
یا شایدم اصلا خودتون این برنامه رو دارید:13:
ولی خب از اونجایی که هستن کسایی که این برنامه رو ندارن و مصخصوا چون گوگل اجازهء دانلود مستقیم این برنامه رو به هموطنای ایرانیمون نمیده من تصمیم گرفتم تو این تاپیک یه سری عکس هوایی از مناطق مختلف دنیارو که خودم سیو کردم اینجا بذارم هر کی هم خواست میتونه این کارو بکنه!:34:

اگه احتمالا کسی این برنامه رو نداشت و دلش میخواست تصویر هوایی یک مکان خاص رو ببینه میتونه درخواست بده من و یا دیگر دوستانی که این برنامه رو دارند عکس مورد نظر رو براشون بذاریم:3:

Dark Shine
06-08-2010, 10:25
برای شروع کار تاپیک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

choory
06-08-2010, 10:58
سلام :40:

احتمالا اکثر شما دوستان با این نرم افزار یعنی همون google earth آشنا هستید و یا بعضا عکسهایی ازش دیدید
یا شایدم اصلا خودتون این برنامه رو دارید:13:
ولی خب از اونجایی که هستن کسایی که این برنامه رو ندارن و مصخصوا چون گوگل اجازهء دانلود مستقیم این برنامه رو به هموطنای ایرانیمون نمیده من تصمیم گرفتم تو این تاپیک یه سری عکس هوایی از مناطق مختلف دنیارو که خودم سیو کردم اینجا بذارم هر کی هم خواست میتونه این کارو بکنه!:34:

اگه احتمالا کسی این برنامه رو نداشت و دلش میخواست تصویر هوایی یک مکان خاص رو ببینه میتونه درخواست بده من و یا دیگر دوستانی که این برنامه رو دارند عکس مورد نظر رو براشون بذاریم:3:

سلام.

دوست عزیز برای این کار احتیاج به هیچ برنامه خاصی نیست.شما فقط کافی هست به سایت google برید و آن بالا بر روی عبارت map کلیک کنید.سپس اسم مکانی که میخواهید را سرچ کنید و منتظر شوید تا تصویر لود شود.

همان تصویری که شما گذاشتید البته این باز بدون برنامه و فقط با سایت گوگل:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید.

AliSub
06-08-2010, 12:00
سلام
من میخام از شهر خودمون عکس بزارم اشکال نداره؟

کره ی زمین => آسیا => ایران => مازندران => بهشهر => عباس آباد

خب این عکس پانوراما زیر رو خودم گرفتم:

با گوگل ایرس از بالا نگه کنید این شکلیه:
اون نقطه قرمزه جایی که من عکس گرفتم!

Dark Shine
06-08-2010, 12:15
من میخام از شهر خودمون عکس بزارم اشکال نداره؟
این تاپیک واسه همین کاره که عکس های جالبو از توی Google earth یا Google map تینجا بزاریم دوست من:10:

mohammadaliarmin
20-08-2010, 21:36
سلام اینم برج میلاد