PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی آموزشگاه خوب در اهواز برای یادگیری شبکه

alahwazi
06-08-2010, 03:49
با سلام به همه.
آموزشگاه خوب در اهواز برای یادگیری شبکه ، کجا رو معرفی می کنید ؟ قیمت مهم نیست ، کیفیت مهمه.
با تشکر

goal2
06-08-2010, 21:32
سلام

آخرین خبری که داشتم این بود که مهندس متین راد ، قرار بود کلاس برقرار کنه تو اهواز، البته نمیدونم از اصفهان اومدن یا نه ؟ ایشون جوان خیلی با سوادیه و آخره شبکه هستش ، ، هم مهندس الکترونیک و هم شبکه کار و جالبتر اینکه اهوازیه و اختراع هم داره ،دوستم معرفی کرده ایشونو که فوق العاده هستش ، اگر تشکیل بشه کلاس هاش فقط برو پیش اون که آخرشه ، وگرنه کلاس شبکه خوب نیست تو اهواز و فقط فقط وقتت هدر میره ، اگر مهندس متین راد نشد ، خواهشا برو تهران دوره ببین و دوره های فشرده ثبت نام کن ، ایمیل متین راد :hematinproje@gmail.com  ، میخوای ایمیل بزن به متین راد تا راهنماییت کنه ، مطمینا بی پاسخ نمیذاره و عالیه عالی راهنمایی میکنه ،اگربتونی جواب ایمیلتو بذاری اینجا خیلی عالی میشه ،اگر قبول کنه خصوصی بگیری باهاش عالیه

alahwazi
06-08-2010, 23:43
ممنون از راهنماییت دوست عزیز.
IT چمران چطوره؟ همون که روبروی درب شمالی اش واقعه ؟ کسی از دوستان اطلاعی نداره ؟
مهندس متین راد کدام آموزشگاه تدریس می کنه ؟ شما خودتون تدریس و آموزشش رو تجربه کردید؟
با تشکر.

hematinsite
26-11-2010, 18:58
سلام
مرسی از استقبال شما

ITLIDER
08-01-2015, 10:58
با سلام به همه.
آموزشگاه خوب در اهواز برای یادگیری شبکه ، کجا رو معرفی می کنید ؟ قیمت مهم نیست ، کیفیت مهمه.
با تشکر

سلام به دوست عزیز
آموزشگاهی که فرمودید در دانشگاه چمران اسمش نت ویژنه
بنده دوره های شبکه رو زیر نظر اساتید اونجا گذروندم.
مهندس احمدی با عنوان مدیر عامل نت ویژن بدون تردید برترین استاد سیسکو و امنیت در استان خوزستان و جنوب و غرب کشوره. این نظر من تنها نیست بلکه نظر تمامی دانشجویان اساتید و فعالان این حوزست.
مهندس شلاهی که مدرس میکروسافت و مجازی سازی هستن نیز از اساتید برتر استان هستند. مهندس بگدلی و مهندس شلاهی برترین اساتید شبکه های میکروسافت هستند که البته تنها مهندس شلاهی در این آموزشگاه تدریس دارن.
سیستم های کلاس همه سرور هستند. یعنی هر شخص یک سرور در اختیارش هست برای تمرین.
سوال دیگه ای بود من در خدمتم

shahin6969
11-01-2015, 19:29
سلام من میخوام دوره mcse 2012 رو در اموزشگاه پانیذ برم؟
نطر تون چیه اموزشگاه خوبیه؟

ITLIDER
13-01-2015, 18:59
سلام من میخوام دوره mcse 2012 رو در اموزشگاه پانیذ برم؟
نطر تون چیه اموزشگاه خوبیه؟

سلام دوست عزیز

پانیر اولین موسسه اموزشی در زمینه مهندسی شبکه بوده و هنوزهم از موسسات خوب استان هستش
من در موسسات زیادی درس خوندم
از سایبرتک تهران.تربیت مربی کرج و...
با اینکه پانیزرو به عنوان آموزشگاه خوب قبول دارم اما با تحقیق متوجه میشید نت ویژن از لحاظ علمی و فنی خیلی عالیه
سرفصل آموزشی و بین المللی به صورت کامل تدریس میشه. به هر دانشجو یه سرور میدن. نت ویژن تنها آموزشگاه تو جنوب کشوره که این کارو میکنه. یه نکته دیگه که داره اینه که مدرسهاش عضو هیئت مدیره هستن و برا دانشجو دل میسوزونن. به دنبال کار میگردن براشون. و همیشه تو دفتر هستن و صبح و ظهر و شب میشه بهشون مراجعه کرو و مشکلاتتو رفع کنی. حتی بعد از اینکه منو به اداره ای برای کار معرفی کردن ازم حمایت کردن و هرجا مشکلی داشتم بهم اطلاعات دادن.
اینا مزیت هایی هست که نت ویژن رو متفاوت میکنه. قیمتشون هم بخاطر نظارت دانشگاه چمران و هم اینکه استاداشون بیرونی نیستن و از دل شرکتن خیلی عالیه. مثلا قیمت جدید mcsa2012+windows8 حدود 1300000 هست که خیلی استثناییه. من الان تو سایتشم و دارم اختلافات رو میبینم. حتما یه سر بزن.
مدرسان خوبشم که به نام هستن. به خصوص مهندس شلاهی و مهندس احمدی که فبلا هم ازشون تعریف کردم.
در پایان: حتما برای زمانتون ارزش قائل باشید و نه برای پولتون. با تحقیق انتخاب کنید. یک روز و دو روز نیست. حدود دو سال درگیر دوره های شبکه میشید.
بازم هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم دوست عزیز.
امیدوارم که موفق و موید باشید.

ITLIDER
13-01-2015, 19:09
سلام دوست عزیز

پانیر اولین موسسه اموزشی در زمینه مهندسی شبکه بوده و هنوزهم از موسسات خوب استان هستش
من در موسسات زیادی درس خوندم
از سایبرتک تهران.تربیت مربی کرج و...
با اینکه پانیزرو به عنوان آموزشگاه خوب قبول دارم اما با تحقیق متوجه میشید نت ویژن از لحاظ علمی و فنی خیلی عالیه
سرفصل آموزشی و بین المللی به صورت کامل تدریس میشه. به هر دانشجو یه سرور میدن. نت ویژن تنها آموزشگاه تو جنوب کشوره که این کارو میکنه. یه نکته دیگه که داره اینه که مدرسهاش عضو هیئت مدیره هستن و برا دانشجو دل میسوزونن. به دنبال کار میگردن براشون. و همیشه تو دفتر هستن و صبح و ظهر و شب میشه بهشون مراجعه کرو و مشکلاتتو رفع کنی. حتی بعد از اینکه منو به اداره ای برای کار معرفی کردن ازم حمایت کردن و هرجا مشکلی داشتم بهم اطلاعات دادن.
اینا مزیت هایی هست که نت ویژن رو متفاوت میکنه. قیمتشون هم بخاطر نظارت دانشگاه چمران و هم اینکه استاداشون بیرونی نیستن و از دل شرکتن خیلی عالیه. مثلا قیمت جدید mcsa2012+windows8 حدود 1300000 هست که خیلی استثناییه. من الان تو سایتشم و دارم اختلافات رو میبینم. حتما یه سر بزن.
مدرسان خوبشم که به نام هستن. به خصوص مهندس شلاهی و مهندس احمدی که فبلا هم ازشون تعریف کردم.
در پایان: حتما برای زمانتون ارزش قائل باشید و نه برای پولتون. با تحقیق انتخاب کنید. یک روز و دو روز نیست. حدود دو سال درگیر دوره های شبکه میشید.
بازم هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم دوست عزیز.
امیدوارم که موفق و موید باشید.
الان یه مطلب جدید دیدم که عالیه
دوره های تایم صبح با قیمت استثنایی
اینم یه سر بزن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
د

CCNA2013
20-01-2015, 23:18
سلام من دوره ccna رو نت ویژن بودم با مهندس احمدی خوب نبود فقط تونستم یه مدرک بگیرم همین ..بسیاری از مطالب رو نگفتن مثل etherchannel--port security--مباحث wan بخصوص framerelay از مباحث stp فقط stp رو گفتن pvst va rstp رو بهش اشاره نکردن مباحثی هم که درس میدادن ضعیف بودن ..شاید بلد باشه کانفیگ روتر و سویچ انجام بده ولی از نظر تدریس ضعیف هستش تجهیزات سیسکو هم نداشتن که کار عملی انجام بدین.الانم دیدم ccie اوردن خدا به داد دانشجوهاش برسه.کلا اهواز ضعیف هستش میتونی فقط تهران برو الان من میخام تهران برم واسه دوره ccnp و mcsa2012 موسسه کهکشان.اگرم شرایطشو نداری میتونی از مالتی مدیای اموزشگاه رایکا مهندس علی شریعتی استفاده کنی الان مدرس اکادمی نیوجرسی امریکا هستن واقعا فوق العادست..من نواقصی که داشتم با مالتی مدیا برطرف کردم از نت ویژن هیچی یاد نگرفتم یعنی یاد ندادن دقیقا چند جلسه اخرو پیچوند استاد احمدی.فقط دوره هاشون ارزونه همین و بی کیفیت..این اقایی هم که داره طرفداری میکنه مهندس حیدری فرد هستش کارمنده اونجاست کلا2استاد داره موسسه احمدی شلاهی چندباری خاستم ازشون رزومه استید رو بدن ندادن اصلا بدونیم مدرک دارن یا ندارن از کجا گرفتن برام این سواله چرا رزومه هاشون رو سایت نمیزارن فکر نمیکنم رزومه داشته باشن..موسسه پانیذ اونم خوب نیست کلا اهواز خوب نیست استاد و تجهیزات ندارن..سعی کن نری..کمپ های فشرده تهران بری موفق تری یا حق

Mr.World.Wide
21-01-2015, 09:42
سلام من دوره ccna رو نت ویژن بودم با مهندس احمدی خوب نبود فقط تونستم یه مدرک بگیرم همین ..بسیاری از مطالب رو نگفتن مثل etherchannel--port security--مباحث wan بخصوص framerelay از مباحث stp فقط stp رو گفتن pvst va rstp رو بهش اشاره نکردن مباحثی هم که درس میدادن ضعیف بودن ..شاید بلد باشه کانفیگ روتر و سویچ انجام بده ولی از نظر تدریس ضعیف هستش تجهیزات سیسکو هم نداشتن که کار عملی انجام بدین.الانم دیدم ccie اوردن خدا به داد دانشجوهاش برسه.کلا اهواز ضعیف هستش میتونی فقط تهران برو الان من میخام تهران برم واسه دوره ccnp و mcsa2012 موسسه کهکشان.اگرم شرایطشو نداری میتونی از مالتی مدیای اموزشگاه رایکا مهندس علی شریعتی استفاده کنی الان مدرس اکادمی نیوجرسی امریکا هستن واقعا فوق العادست..من نواقصی که داشتم با مالتی مدیا برطرف کردم از نت ویژن هیچی یاد نگرفتم یعنی یاد ندادن دقیقا چند جلسه اخرو پیچوند استاد احمدی.فقط دوره هاشون ارزونه همین و بی کیفیت..این اقایی هم که داره طرفداری میکنه مهندس حیدری فرد هستش کارمنده اونجاست کلا2استاد داره موسسه احمدی شلاهی چندباری خاستم ازشون رزومه استید رو بدن ندادن اصلا بدونیم مدرک دارن یا ندارن از کجا گرفتن برام این سواله چرا رزومه هاشون رو سایت نمیزارن فکر نمیکنم رزومه داشته باشن..موسسه پانیذ اونم خوب نیست کلا اهواز خوب نیست استاد و تجهیزات ندارن..سعی کن نری..کمپ های فشرده تهران بری موفق تری یا حق

این مالتی مدیایی که شما دارید ازش صحبت میکنید رو لینک ازش دارید؟؟؟
چطوره کیفیتش؟؟؟
یغر از خرید اینترنتی فروشگاهی جایی نداره که بشه خریدش؟؟

CCNA2013
22-01-2015, 00:47
این مالتی مدیایی که شما دارید ازش صحبت میکنید رو لینک ازش دارید؟؟؟
چطوره کیفیتش؟؟؟
یغر از خرید اینترنتی فروشگاهی جایی نداره که بشه خریدش؟؟

دوتا سایت بهت معرفی کردم یکی استادش مهندس یوسفی یکی هم مهندس شریعتی جفتشون فوق العادست.فقط اینترنتی باید خرید کنی.از نظر کیفیت خیلی عالین نحوه تدریس خیلی توپه من که راضی بودم بری تو سایتشون قسمت هایی از اموزششون رو گذاشتن بهت کمک میکنه با نحوه تدریس اشنا بشی اگه خوشت اومد بخری...لینک اولی که بهت دادم حتی میتونی نسخه دانلودی محصول رو هم بخری بری سایتشون یه چرخی بزنی خودت همه چی رو متوجه میشی.سوالی داشتی ایمیل بزن. ایمیل میدم ایمیل بهم بزن خوشحال میشم باهات اشنا بشم واسه تبادل اطلاعات taxi.irani@yahoo.com

mehdi.shalahi
23-01-2015, 20:19
سلام خدمت دوستان
میزان استفاده هر فرد از دوره های شبکه به میزان انگیزه اون فرد برای یادگیری هستش و اینکه 40 الی 50 ساعت دوره گدرونده بشه ولی ادعا بر این باشه که هیچ بهره ای برده نشده متاسفانه دور از انصاف هست مخصوصا اینکه خود شما می فرمایید نواقصی که داشتید رو رفع فرمودید؛پس چیزهای زیادی یاد گرفتید و برای رفع نواقصی که الزاما از نگفتن و یا بد گفتن مدرس نیست و میتونه دلایل دیگه ای داشته باشه رو با مولتی مدیای مد نظرت کاور کردید.
هیچ موقع تمام دانش یک تخصص در پایان یک دوره کسب نمیشه و بعد از دوره زمان و انرژی لازمه تا با مطالعه و پشتکار بشه بعضی از مطالب مطرح شده در کلاس رو کاملا مسلط شد.
شما حتی اگر دو استاد رو که بهترین های کشور باشند رو هم در نظر بگیرید و جزوه های درسیشون رو بررسی کنید قطعی بدونید که در سرفصل هاشون تفاوت وجود داره و هیچ کدوم با دیگری یکسان نیست.
در مورد گذروندن دوره ها در تهراان نمیگم خوب نیست اما نکته اینه که در همین اهواز اساتید موسسات مختلفی که بنده میشناسم توانمندیشون بسیار بالاست و توانایی برگذاری سرفصل رو به راحتی دارند و اینطور زیر سوال بردن توانایی های اساتید بومی استانمون واقعا تاسف برانگیز هست و همین موضوع باعث شده خیلی از کارهایی که توانایی انجامشون توسط متخصص های بومی خوزستان انجام بشه به کارشناس های بعضا درجه چندم تهران سپرده بشه اون هم با قیمت هایی بالاتر.
پانیذ موسسه قابل احترامی هست و نت ویژن یا همون مرکز آموزش دانشگاه شهید چمران هر دو از عاملین رشد تخصص های شبکه در استان هستن و در حال حاضر کیفیت آموزش هر دو از بسیاری از موسسات مطرح تهران،اصفهان،شیراز و مشهد برتر هست و این رو شما تنها با مصاحبه علمی با اساتید میتونید متوجه بشید.

بنده شلاهی هستم و هیچ موقع درخواست دیگران برای رزومه رو رد نکردم و دوست گرامی اگر شما در گفته خودتون صداقت دارید ممنوم میشم بفرمایید شما کدوم دانشجوی مرکز بودید و چه موقع از بنده یا مرکز و یا دیگر دوستان درخواست رزومه داشتید که رد شده ؟؟
صداقت در کلام و رفتار گویای خیلی چیزهاست و امیدوارم این فرهنگ در بین ما جا بیوفته و برای رقابت از ابزارهای غیر اخلاقی استفاده نشه.

هر کدوم از دوستان که علاقه مند به اطلاع از توانمندی های اساتید داره به سادگی هرچه بیشتر میتونه با تماس گرفتن با دفتر موسسه و یا قرادادن درخواست در وب سایت موسسه و اعلام ایمیل خود ذزومه استاد مد نظرش رو دریافت کنه و تا به حال بسیار زیاد انجام شده.
در مرکز آموزش نت ویژن بیشتر از هشت مدرس دوره های مختلف رو در حوزه IT برگزار می کنند و به داشتم تک تک اونها افتخار می کنیم و طبیعتا بر اساس اولویت های مختلف از اونها بهره می بریم و فکر نمیکنم استفاده از برخی اساتید بیشتر از دیگران به عنوان یک نقطه ضعف در نظر گرفته بشه و به عنوان مثال استادی که خود شما معرفی فرمودید طبیعتا در صورت خوب بودن در هر موسسه ای که باشه این نوع کلاس ها در اختیار ایشون قرار داده میشه.
امیدوارم تونسته باشم موضوع رو شفاف توضیح داده باشم و آرزو میکنم روزی برسه که بجای مطرح کردن موضوعاتی این چنینی افراد خودشون رو معرفی کنند تا شفافیت حاصل بشه و صحبت ها رنگ جهت دار بودن نداشته باشه.

خوشحال میشم خودتون رو کامل معرفی کنید.

یا حق

CCNA2013
24-01-2015, 00:54
سلام و عرض خسته نباشید به استاد شلاهی.خیلی خوشحال شدم جواب دادید..از اخر شروع میکنم خودمو که نمیشه معرفی کنم فردا پس فردا دیدید اومدم موسستون واسه ثبت نام نمیشه همه چی باید جعلی باشه اسم ایمیل و غیره:n13:..در رابطه با حمایت از اساتید بومی بنده هم موافقم که باید حمایت بشن.شاید لحن صحبتم خوب نبوده ولی از همین صحبتها و انتقادات و پیشنهادات هستش که اساتید میتونن استفاده کنن واسه پیشرفتشون..بنده منکر توانایی شخصی نمیشم.همین اموزشگاه خودتون فقط یه استاد واسه سیسکو و مایکروسافت هستش بنظرم واسه هرکدوم حداقلش 2یا سه استاد داشته باشید هم رقابت بین اساتید اجرا میشه هم دست دانشجو باز هستش واسه انتخاب استاد. مدرکی که از موسستون گرفتم بکارم اومد شاغل شدم.ولی اون کیفیتی که تو ذهنم داشتم نبود.اغراق هستش بگیم موسسات اهواز از سایبرتک کهکشان و موسسات معروف دیگه.امکانات سخت افزاری که اونا دارن اهواز نداره همین سیسکو کار عملی با سوییچ و روتر نداشتیم در حالی که دوستم تهران نزدیک به 10 ساعت کار عملی داشتن.(موسسه سایبرتک).معذرت میخام اگه حرفی زدم باعث ناراحت کسی شده.. هدفم انتقاد در راستای پیشرفت استان عزیزمون هستش یه خورده مایلی کهنی حرف میزنم دوستان به بزرگواری خودشون ببخشن یا علی

Alipoor2020
05-08-2015, 10:58
سلام
آموزش شبکه توي اهواز شايد 10 سال از تهران و اصفهان عقب تر باشه. سه عامل مهم : مدرس ، تجهيزات و دانشجو ضعيف هستند و هر کدوم سهمي دارند.
1- دانشجو وقتي مطالعه آزاد نداره و روحيه کار تيمي و پژوهشيش ضعيفه و از نحوه تدريس و کارگاه عملي و نبود تجهيزات تخصصي شبکه شکايتي که نميکنه هيچ ...اينطور از ي مرکز حمايت ميکنه خب آموزشگاه هم باد ميفته تو پوستش و ميگه " برترين آموزگاه ....." . مگه مدير عامل تدريس کنه نشان از سواد علمي آموزشگاست؟؟!! از فردا صبح همه ميتونن مدير عامل باشن.آيا دلسوزي نشان از تخصص يه شخصه؟ آيا ارزوني دوره يعني کيفيت؟؟؟
2- اينجا مدرسا براي خودشون و علمشون و تخصصشون زحمت نميکشن چون 5 تا شغل دارن ! زبانشون خوب نيست و تدريس رو بيشتر براي معرفي خودشون انجام ميدن ... ولي مدرسين سايبرتک، مجتمع فني تهران و کهکشان رو ببينيد. نيم ساعت باهاشون صحبت کنيد عرض بنده رو تاييد ميفرماييد.
مدرسين تهران و اصفهان بيشتر مثل محققان که """روزانه مطالعه دارن و منابع و کتابهاي سورس رو ترجمه ميکنن"" چون مجبورن. اونجا رقابت علمي هست.
خواهش ميکنم به جاي تبليغات توخالي واقعيتا رو بگيد .از سطح آموزش استان شکايت کنيد تا رقابت کيفي صورت بگيره نه احساسي.
بنده از آموزشگاهها و مدرساي حاضر استان تقاضا ميکنم به خودشون و دانشجو و خانواده هايي که به زحمت پول آموزش بچه ها رو جور ميکنن احترام بيشتري بزارن . مطالعه کنن و اگر لازم شد سطح دانش بالا رو وارد کنند .
ممنون