PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش تغییر رنگ متن ایکن و فولدر؟

ae2009
05-08-2010, 17:08
دوستان چطور میشه رنگ متن (نام) فولدر رو عوض کرد؟ من قبلا یه ویندوز داشتم متنهاش ابی بود ولی نمیدونم چرا دوباره سیاه شده! چطور میشه رنگ رو عوض کرد؟

Dew Drop
05-08-2010, 19:15
سلام
رو دسکتاپ کلیک راست کنید وproperties بعد تب appearence بعد advance تو لیست item گزینه ویندوز رو انتخاب کنید و بعد تو قسمت پایین رنگ مورد نظر رو انتخاب کنید و ok.تو صفحه بعد هم apply بعد ok.

ae2009
05-08-2010, 22:30
سلام
رو دسکتاپ کلیک راست کنید وproperties بعد تب appearence بعد advance تو لیست item گزینه ویندوز رو انتخاب کنید و بعد تو قسمت پایین رنگ مورد نظر رو انتخاب کنید و ok.تو صفحه بعد هم apply بعد ok.
دمت گرم!:10: اصلا فکر نمیکردم این باشه!:11:

ae2009
06-08-2010, 07:19
سلام
راستی یه سوال دیگه! میشه کاری کرد این تغییر رنگ فقط برای فونت باشه؟ میدونین که اگه window رو انتخاب کنین مثلا حاشیه عکسها هم تغییر رنگ میده و رنگ فونت میشه!

Dew Drop
06-08-2010, 08:53
احتمالاً از برنامه ویندوز دارید برای دیدن عکسهاتون استفاده می کنید.من نمی دونم و فکر نمی کنم این رو بشه تغییرش داد.می تونید برای دیدن عکسهاتون از یه نرم افزار دیگه,مثلاً اگه office رو نصب کردید از microsoft office picture manager که تو کلیک راست هم هست استفاده کنید که دیگه حاشیه عکس هاتون تغییر نکنه.

t2download
01-07-2011, 22:15
کسی هست کمک کنه متن زیر آیکن های ویندوز xp رو عوض کنه فوری جایزه میدم .

F-Privacy
02-07-2011, 00:44
سلام.

پست تکراری

------------------------------------------------------------------

اینجا اشاره ای کرده ام.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

------------------------------------------------------------------

:11: