PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هرکسی تجربه خرید از سایتهای خارجی رو داره بیاد داخل

KING_DESIGNER
05-08-2010, 07:54
سلام
میخوام 2-3 قلم جنس بخرم حدود- 350 دلار تموم میشه .قطعات خاصی هم نیست یه کارت سخت افزاری هستش مثل کارت گرافیک فرقی هم با این کارت گرافیک نداره فکر کن مثلا کپچره و یک دستگاه که اونم اکسترنال هستش و شبیه به کپچره . پس وسیله خاصی برای گیردادن گمرک نیست . سازنده داخلی هم که نداره !

مورد مصرفش هم توی شبکه و اینرتنت هستش که اگه ازمایشش کنم حتما نتیجه تستشو توی یک تاپیک میزارم
متاسفانه بخشی که هماهنگ با این سئوالم باشه پیدا نکردم از مسئول محترم میخوام که اجازه بدهند همینجا بپرسم تجربه دوستان رو هم بدونم .

1- اینها قیمتی هست که از امازون در اوردم میشه تقریبا 350 دلار . تجربه کار با این سایت رو یکی از دوستام داشت متاسفانه به ایشون دسترسی ندارم

2- اگر از فروشگاههای انلاین امریکایی خرید کنم امکان ارسال به ایران رو دارند یا نه ؟
هرکسی یه چیزی میگه . بالاخره ارسال میکنند؟ یا نه اایمیل هم بزنم میگن بعله ولی توی گمرک اونجا به ادرس پستی من گیر میدهند. ایا همچین چیزی واقعیت داره ؟ یعنی ممکنه پول رو بریزم و از اونجا دبه کنند ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب اینجوری اعتبار خوشدونو از دست میدهند مگه غیر ازاینه؟

3- گمرک فرودگاه اینجا به سخت افزار گیرمیده ؟

4- نمیخوام به کسی زحمت اوردنش رو بدم. میخوام خودم بخرم . بدون واسطه هم میخوام عمل کنم متاسفانه واسطه های من در اروپا اقامت دارند ولی قطعات من در امریکا هستش.
پس یه من لطف کنید بگید میشه یا نه ؟

5- اگر چندتا قطعه دیگه اضافه کنم و خریدم رو بیشتر کنم ممکنه رضات بدهند و به نوعی برای من ارسال کنند ؟ حتی اگر ایران رو هم تحریم کرده باشند ؟

6- ضمنا با توجه به قانون منع خرید و فروش در فروم از درح قیمت و پیشنهاد و... خود داری کنید من فقط میخوام اگاهی کسب کنم که روال کار به شکلی هست .

7- ضمنا فروشگاههای راوپایی رو هم معرفی ننید چون بنا به دلائلی امکان ارسالش از اروپا مقدور نیست .
شانس منم این شرکت در ایران نمایندگی نداره کلی به سیسکو و نمایندگی دی لینک تماس گرفتم و میگن اگر مقدار بالا بخواید میتونم بیارم که اونم خرج بیش از 2-3 تومن میشه چون حداقل میزان سفارش ده تاست که به دردم نمیخوره بازاری هم در ایران نداره
خواستم ببینم کسی میتونه کمکم کنه یا نه؟

بسیار بسیار بسیار بسیار از شما دوستانی که راهنمایی میکنید متشکر وممنونم :11:

حسين 1966
05-08-2010, 09:32
به نظرم بعضي از سوالاتتون مثل 2 و 5 رو بهتره براي اطمينان بيشتر از خود فروشنده آمريکايي بپرسيد

KING_DESIGNER
05-08-2010, 09:40
به به بالاخره یکی این تاپیک رو دید

به نظرم بعضي از سوالاتتون مثل 2 و 5 رو بهتره براي اطمينان بيشتر از خود فروشنده آمريکايي بپرسيد

نوشتم که دوستان میگن به حرف فروشنده اعتماد نکنید !!
اگر خرید کنیم ارسال میکنند ولی گمرک فرودگاه گیر میده مگی فروش برای ایران ممنوعه
حالا به دنبال راهی ساده و ارزون میگردم که بدون واسطه انجام بشه
در نهایت هم اگه نشد یه فکری دیگه میکنم
ولی یگر این وسایل هستم شدید هم بهشون نیاز دارم چون برای کارم هستند ولی نمیتونم بگم چی هستند
تا وقتی که کامل ازمایش بشوند ببینیم اون انتظاری که میخوام رو براورده میکنند یا نه
بازم مرسی از شما.

rajer
05-08-2010, 10:24
فکر می کنم خودتون این سایت رو دیده باشین ولی اگه نه دیدی ببین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

KING_DESIGNER
05-08-2010, 10:25

درود :11:
چه عجب یه نفر آدم حسابی دیدیم :20:
یک دنیا ممنون و سپاسگزارم از شما :11::11::11::11::10:

KING_DESIGNER
05-08-2010, 10:52
کس دیگه ای نبود ؟

Kianoosh
05-08-2010, 11:22
سایت
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اعتبارش رو برای خودم تایید نمی کنم! :دی
فقط در مورد گمرک بگم مخصوصا در مورد سخت افزار خیلی اذیت میشی منتها یکم باید خرج کنی عزیز جان ...

در ضمن لطفا دعواهای شخصی قومی و ... رو تو فروم نیارید!

KING_DESIGNER
05-08-2010, 11:27
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداعتبارش رو برای خودم تایید نمی کنم! :دی

در ضمن لطفا دعواهای شخصی قومی و ... رو تو فروم نیارید!
صحبت شما درسته خواشا مسئول محترم تاپیکها از اول تا اخر رو مطالعه کنند تا کاربر خاطی مشخص بشه .:20:

*hamedkhatar*
05-08-2010, 11:30
بهترین جا برای خرید از خارج از نظر اعتبار اینجا هست

چون اونجا هم انجمن هست و کلی هم ازش خرید کردند
پس میشه بهش اعتماد کرد

KING_DESIGNER
05-08-2010, 12:36
بهترین جا برای خرید از خارج از نظر اعتبار اینجا هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچون اونجا هم انجمن هست و کلی هم ازش خرید کردند
پس میشه بهش اعتماد کرد
مرسی از شما
ولی متاسفانه نمیشه از این خرید کنم
چرا ؟ چون که وقتی هرکالایی از امریکا وارد انگلیس یا اروپا یا کشورهای عضو شینگن بشه . باید 17 درصد vat lhgیات رو متحمل بشه
این 20 درصد روی دوتا جنس یه تاثیر افزایش قیمت محسوسی رو داره
هر یورو هم که 1700 حساب میکنند در صورتی که یورو 1600 هستش !
و هزینه ارسا هم که دیگه نیازی به گفتن نداره حدود 40 تومنی در میاد
به اضافه یه 40 تومن دستمزد خود کسیکه میاره.
سرجمعه میشه دوبرابر !:19:
من میخوام این قضیه انجام نشه خودم کردیت کارت دارم که خیلی هم ارزونه اصلا همین پاین صفحه تلیغ کردیت کارت فروشی هست که 200 تومن رو 240 تومن یمفروشه بازم میصرفه به شرطی که مستقیم ارسال بشه به ایران
میخوام همچین چیزی پیدا کنم. :19::19::19::19:

Battlefield2
06-08-2010, 02:14
سایت زیر هم سر بزن من تبلیغشو توی روزنامه اقتصاد دیدم . منتها برات بیشتر از 350 تموم میشه

KING_DESIGNER
06-08-2010, 02:58
سایت زیر هم سر بزن من تبلیغشو توی روزنامه اقتصاد دیدم . منتها برات بیشتر از 350 تموم میشه

سلام مرسی از شما
ولی این بیشتر شبیه فروشگاه هستش
باهاشون تماس میگیرم ببینم چی میگن.
مرسی.

Theoden
06-08-2010, 12:47
دوست عزیز شما اطمینان داری که سایت آمازون به ایران محصول میفرسته؟توی این صفحه من اسم ایران نمی بینم؟!

اگر خودتون می خواهید مستقیم خرید کنید،فکر کنم باید آدرس جایی به جز ایران رو بدید و دو مرحله ای دریافتش کنید.سایت های فعال در این زمینه هم چنین کاری رو می کنند وگرنه آمازون مستقیم چیزی رو به ایران فکر نمی کنم بفرسته.

KING_DESIGNER
06-08-2010, 13:18
دوست عزیز شما اطمینان داری که سایت آمازون به ایران محصول میفرسته؟توی این صفحه من اسم ایران نمی بینم؟!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر خودتون می خواهید مستقیم خرید کنید،فکر کنم باید آدرس جایی به جز ایران رو بدید و دو مرحله ای دریافتش کنید.سایت های فعال در این زمینه هم چنین کاری رو می کنند وگرنه آمازون مستقیم چیزی رو به ایران فکر نمی کنم بفرسته.

از خاورمیانه فقط یه کشوره !!!!!:19: افغانستان !!!!!!!!!!!!!:18:
:31::31::31::31::31::31:
داداش ممنون ! در مورد امازون اتفاقا یکی از دوستان فعال این صحبت رو فرمودند.
دیگه دارم به اخرین راه نزدیک میشم:41:
مرسی :11:

Guts
06-08-2010, 13:40
Amazon که هیچی، کلاً خرید از هر سایت خارجی و مخصوصاً امریکایی ریسک خیلی زیادی داره نه تازه فقط جنس فیزیکی که ریسکش خیلی حیلی زیاده و برای خیلی سایت‌ها غیرممکنه تقریباً، خرید خدمات غیرفیزیکی هم مثل هاست هم ریسک زیادی داره حتی؛ تنها سایت که شاید ریسکش یکمی کمتر باشه Ebay هست اونم به‌این دلیل که فروشنده‌ها همه شخص سوم هستن با این‌حال اونم Paypal می‌خواد که خوب Paypal به ایرانی‌ها سرویس نمیده و بعضاً فروشنده‌ها فقط به آدرس Paypal هم جنس رو می‌فرستن.

KING_DESIGNER
06-08-2010, 14:01
Amazon که هیچی، کلاً خرید از هر سایت خارجی و مخصوصاً امریکایی ریسک خیلی زیادی داره نه تازه فقط جنس فیزیکی که ریسکش خیلی حیلی زیاده و برای خیلی سایت‌ها غیرممکنه تقریباً، خرید خدمات غیرفیزیکی هم مثل هاست هم ریسک زیادی داره حتی؛ تنها سایت که شاید ریسکش یکمی کمتر باشه Ebay هست اونم به‌این دلیل که فروشنده‌ها همه شخص سوم هستن با این‌حال اونم Paypal می‌خواد که خوب Paypal به ایرانی‌ها سرویس نمیده و بعضاً فروشنده‌ها فقط به آدرس Paypal هم جنس رو می‌فرستن.

البته دوستانی که تجربه خرید دارند میگویند که در ebay کلاهبرداری بسیار بیشتر هست من قصدم خرید مستقیم از فروشگاه و سایت هستش که اطمینان تر هستش .
چون اکثرا جنسهای ebay دچار مشکلات هستند ( تقلبی ، دزدی و...) که در سایتهای مختلف در موردش متوجه شدم.
موفق باشید.

Theoden
06-08-2010, 20:58
هروقت که بحث خرید اینترنتی میشه،من باز حالم خراب میشه و خودم رو به خاطر به دنیا اومدن تو ایران سرزنش می کنم.آخه شما رو به خدا ببینید که چه نعمتی رو از ما دریغ کرده اند؟!به امید روزی که بتونیم با همه جا روابط تجاری آزاد داشته باشیم.

KING_DESIGNER
06-08-2010, 21:26
هروقت که بحث خرید اینترنتی میشه،من باز حالم خراب میشه و خودم رو به خاطر به دنیا اومدن تو ایران سرزنش می کنم.آخه شما رو به خدا ببینید که چه نعمتی رو از ما دریغ کرده اند؟!به امید روزی که بتونیم با همه جا روابط تجاری آزاد داشته باشیم.

قطعه سراغ دارم اینجا 550 تومن
دلار هم دونه ای 1035 تومنه دیگه ؟
توی گوگل سرچ کردم 250 دلار ! :13:
میشه همون 250 تومن معلوم نیست این 200 تومن این وسط تو جیب کی میره .!:13:

Theoden
07-08-2010, 11:16
توی جیب دلال ها و واسطه های گرامی دیگه!:27:

Cleeev
07-08-2010, 11:22
توی جیب دلال ها و واسطه های گرامی دیگه!:27:

به قول یه حاج آقایی (ش ی خ) : بعضیا از تحریم، سودهای کلان و فراوان میبرن و به دنبال تحریم شدن بیشترن..... :20:

KING_DESIGNER
07-08-2010, 13:42
نظر جدید بدید لطفا:20::10:

online_amin
07-08-2010, 13:59
مدیر آمازون بود یا Ebay که میگفتن ایرانیه؟

ری..م تو ایرانی بودنش. اون وقت بعضیها چقدر با افتخار میان میگن که فلانی ایرانیه.

من هم یه روبیک میخواستم بخرم دیدم باید 200 خان رستم رو رد کنم تا یه روبیک 50 دلاری بخرم. کلا بیخیال شدم.

KING_DESIGNER
07-08-2010, 14:11
مدیر آمازون بود یا Ebay که میگفتن ایرانیه؟

ری..م تو ایرانی بودنش. اون وقت بعضیها چقدر با افتخار میان میگن که فلانی ایرانیه.

من هم یه روبیک میخواستم بخرم دیدم باید 200 خان رستم رو رد کنم تا یه روبیک 50 دلاری بخرم. کلا بیخیال شدم.
ایبی مدیرش ایرانیه و یک هموطن:13:

Microsoft24
07-08-2010, 18:44

دوستان ، من تا حالا از این سایت خرید نکردم ، ولی الان مجبورم ، کسی تا حالا تجربه ی خرید رو از این سایت داشته!‌

چون من فردا پول رو به حسابشون واریز میکنم !‌
خواهشا بگید ،

با تشکر ،

امید

sei_pm
07-08-2010, 21:44
دوستان ، من تا حالا از این سایت خرید نکردم ، ولی الان مجبورم ، کسی تا حالا تجربه ی خرید رو از این سایت داشته!‌

چون من فردا پول رو به حسابشون واریز میکنم !‌
خواهشا بگید ،

با تشکر ،

امید

اگر از نظر شرایط به توافق رسیدی مطمئنه و پولت رو نمیخوره.

mohsen_rkh
27-08-2010, 12:38
ایبی مدیرش ایرانیه و یک هموطن:13:
پی یر امیدیار