PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هرکسی تجربه خرید از سایتها رو داره بیاد داخل

KING_DESIGNER
05-08-2010, 04:40
سلام
میخوام 2-3 قلم جنس بخرم حدود- 350 دلار تموم میشه .قطعات خاصی هم ینست یه کارت سخت افزاری هستش مثل کارت گرافیک فرقی هم با این کارت گرافیک نداره فکر کن مثلا کپچره و یک دستگاه که اونم اکسترنال هستش و شبیه به کپچره . پس وسیله خاصی برای گیردادن گمرک نیست . سازنده داخلی هم که نداره !

1- اینها قیمتی هست که از امازون در اوردم . تجربه کار با این سایت رو یکی از دوستام داشت متاسفانه به ایشون دسترسی ندارم
2- اگر از فروشگاههای انلاین امریکایی خرید کنم امکان ارسال به ایران رو دارند یا نه ؟
هرکسی یه چیزی میگه . بالاخره ارسال میکنند؟ یا نه اایمیل هم بزنم میگن بعله ولی توی گمرک اونجا به ادرس پستی من گیر میدهند. ایا همچین چیزی واقعیت داره ؟ یعنی ممکنه پول رو بریزم و از اونجا دبه کنند ؟ :5:
خوب اینجوری اعتبار خوشدونو از دست میدهند مگه غیر ازاینه؟
3- گمرک فرودگاه اینجا به سخت افزار گیرمیده ؟
4- نمیخوام به کسی زحمت اوردنش رو بدم. میخوام خودم بخرم . بدون واسطه هم میخوام عمل کنم متاسفانه واسطه های من در اروپا اقامت دارند ولی قطعات من در امریکا هستش.
پس یه من لطف کنید بگید میشه یا نه
5- اگر چندتا قطعه دیگه اضافه کنم و خریدم رو بیشتر کنم ممکنه رضات بدهند و به نوعی برای من ارسال کنند ؟ حتی اگر ایران رو هم تحریم کرده باشند ؟
6- ضمنا با توجه به قانون منع خرید و فروش در فروم از درح قیمت و پیشنهاد و... خود داری کنید من فقط میخوام اگاهی کسب کنم که روال کار به شکلی هست .

بسیار بسیار بسیار بسیار از شما دوستانی که راهنمایی میکنید متشکر وممنونم :11::11::11::11::11::11::11:

moslem47
06-08-2010, 17:30
پست جالبی است. فقط در مورد سایت های داخلی هم بحث بشه.

Milad4171
06-08-2010, 20:07
راستش من یه مادربورد خواسته بودم واسم بیارن یکی ازفامیلامون خریده بود و گفت واسه پستش مشکلی نیست DHL میاره .
راستم گفت ولی خوب یکم هزینه بر بود واسم!!!
راستش سخت افزار و قطعه مشکلی نداره از طریق پست و باربری هواپیمایی میاد و گمرکی هم نداره. کلا جنس هایی کوچیک گمرگی نداره.
فکر نکنم مشکلی باشه فقط باید روی هزینه ای که باید پرداخت کنی تحقیق کنم چون اونا حضوری پرداخت کردن!
البته ( اینکه طرف حسابت با پست کار کنه هم همه) که انقدر کله گنده باشه که جنسی رو که میخری رو واست مثل آدم پست بکنه و بفرسته اینجا!!
من از دبی خرید کردم . بخوای واست میپرسم ببینم کجا بهتره!!!

---------- Post added at 09:07 PM ---------- Previous post was at 09:05 PM ----------

از اروپا هم مشکلی نداره ولی امریکا رو ..... اینو واقعا باید بپرسم!!!

KING_DESIGNER
06-08-2010, 20:37
راستش من یه مادربورد خواسته بودم واسم بیارن یکی ازفامیلامون خریده بود و گفت واسه پستش مشکلی نیست DHL میاره .
راستم گفت ولی خوب یکم هزینه بر بود واسم!!!
راستش سخت افزار و قطعه مشکلی نداره از طریق پست و باربری هواپیمایی میاد و گمرکی هم نداره. کلا جنس هایی کوچیک گمرگی نداره.
فکر نکنم مشکلی باشه فقط باید روی هزینه ای که باید پرداخت کنی تحقیق کنم چون اونا حضوری پرداخت کردن!
البته ( اینکه طرف حسابت با پست کار کنه هم همه) که انقدر کله گنده باشه که جنسی رو که میخری رو واست مثل آدم پست بکنه و بفرسته اینجا!!
من از دبی خرید کردم . بخوای واست میپرسم ببینم کجا بهتره!!!

---------- Post added at 09:07 PM ---------- Previous post was at 09:05 PM ----------

از اروپا هم مشکلی نداره ولی امریکا رو ..... اینو واقعا باید بپرسم!!!

یکی رو میخوام اینجوری توضیح بده:27::19:
دمت گرم میلادی:11:

gap
10-08-2010, 11:37
فک کنم یکمی این تاپیک قدیمی شده،ولی بالاخره ما هم ایرانی هستیم،باید به ایرانی ها کمک کنیم;)
دوست من،یه سری شرکت در ایران هستند،میتونند برای شما خرید کنند از سایت های مورد نظر و براتون میارنش(یه صندوق پستی در آمریکا دارن،پست آمریکا به اونجا میاره و از اونجا این شرکت براتون میاره(مطمئن هست،خودم وقتی ایران بودم اینجوری خرید کردم)
اگر هم بخوای من میتونم قطعه مورد نظرتونو براتون خریداری کنم،بعد براتون میفرستم،(یک شهروند میتونه به هرجای دنیا پست کنه هر چی میخواد،ولی شرکت ها ممکنه برای مسئله تحریم،انجام ندند.)(!)
اگه کمکی از دستم بر میاد،پ.خ بده.