PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رشد چشمگیر فروش پلاسماها در سال 2010

Sacrament
05-08-2010, 03:11
به گزارش consumer reports فروش تی وی های پلاسما در اولین سه ماهه سال 2010 حدود 42 درصد و در سه ماهه دوم سال 2010 حدود 46 درصد رشد داشته که با وجود اینکه سونی و توشیبا و vizio از بازار کناره گیری کردن این رشد خیلی عالی هست در حال حاضر بالاترین سهم بازار دست پاناسونیک و بعد از اون دست سامسونگ و ال جی هست و رشد فروش این پنلها تا جولای امسال 70 درصد نسبت به سال قبل بالاتر بوده.

منبعها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

LIQUID_PRO
05-08-2010, 12:14
به گزارش consumer reports فروش تی وی های پلاسما در اولین سه ماهه سال 2010 حدود 42 درصد و در سه ماهه دوم سال 2010 حدود 46 درصد رشد داشته که با وجود اینکه سونی و توشیبا و vizio از بازار کناره گیری کردن این رشد خیلی عالی هست در حال حاضر بالاترین سهم بازار دست پاناسونیک و بعد از اون دست سامسونگ و ال جی هست و رشد فروش این پنلها تا جولای امسال 70 درصد نسبت به سال قبل بالاتر بوده.

منبعها

یه جای این گزارش میلنگه ؟؟؟

با وجود مصرف بالای برق در پلاسما ومشکلات دیگه ای که داره خرید پلاسما منطقی بنظر نمیاد.

love021
05-08-2010, 16:23
یه جای این گزارش میلنگه ؟؟؟

با وجود مصرف بالای برق در پلاسما ومشکلات دیگه ای که داره خرید پلاسما منطقی بنظر نمیاد.

lol فقط مونده بود شما از گزارش display search ایراد بگیری فکر کنم تو 5 سال پیش گیر کردی.

LIQUID_PRO
05-08-2010, 17:19
lol فقط مونده بود شما از گزارش display search ایراد بگیری فکر کنم تو 5 سال پیش گیر کردی.

با اين لحن بيان مشخص شد كه تو الفباي اول آداب معاشرت گير كردي ؟ اين بحث با شما به جايي نمي رسد.

گرافيكار
05-08-2010, 22:21
اگه ايراداي پلاسما همينجوري دونه به دونه رفع بشه
طبيعيه كه مردم استقبال كنن

amirvania
08-08-2010, 13:39
با اين لحن بيان مشخص شد كه تو الفباي اول آداب معاشرت گير كردي ؟ اين بحث با شما به جايي نمي رسد.
قربونت من سعی میکنم لحنم خوب باشه :
حالا شما ایراداتی که به پلاسماها وارد میدونی بفرمائید بگید که همگی مستفیض بشیم .
حالا بگذریم از اینکه سایتای غولی cnet , avforums , hdtv test و ... بهترین پنلهای دنیا رو از پلاسماها معرفی کردن .
یا علی .... همه منتظریم :5:

LIQUID_PRO
08-08-2010, 22:25
قربونت من سعی میکنم لحنم خوب باشه :
حالا شما ایراداتی که به پلاسماها وارد میدونی بفرمائید بگید که همگی مستفیض بشیم .
حالا بگذریم از اینکه سایتای غولی cnet , avforums , hdtv test و ... بهترین پنلهای دنیا رو از پلاسماها معرفی کردن .
یا علی .... همه منتظریم :5:

دوست عزیز در مورد ایرادها و مزایاهای پلاسما بحثهای مفصلی شده که میتونی به فروم پلاسما مراجعه کنید.
اما در مورد سایتهای غولی که گفتید مگه هر چی این سایتهای به قول شما غول میگن چشم بسته باید قبول کرد؟؟؟ یعنی سایتها برای شما تصمیم میگیرند !!! :46:

Terry Bogard
08-08-2010, 22:40
دوست عزیز در مورد ایرادها و مزایاهای پلاسما بحثهای مفصلی شده که میتونی به فروم پلاسما مراجعه کنید.
اما در مورد سایتهای غولی که گفتید مگه هر چی این سایتهای به قول شما غول میگن چشم بسته باید قبول کرد؟؟؟ یعنی سایتها برای شما تصمیم میگیرند !!! :46:
نه پس حتما باید بشینه حرفای فن بویایی مثل شمارو گوش کنه که بند نافشو با سونی زدن!!!
میخوای یکی از پستاتو پیدا کنم اینجا واست بزارم؟:46: البته پست که نیست بیشتر شبیه آگهی تبلیغاتی میمونه!!

در تلویزیونهای 60 هرتز سونی به دلیل کاربرد پردازشگر براویا تصاویر اکشن و پر تحرک خیلی بهتر و روانتر از بعضی 100 هرتز برندهای موجود کره ای دیده میشه.

حالا فکر میکنی اینجا کسی میتونه با تو بحث کنه!؟ پس برو دنبال کارت اسپم نزن!

amirvania
09-08-2010, 07:31
ایرادهایی که به پلاسما وارد بود :
1- مصرف برق بالا که تو neo PDP های جدید کاملا برطرف شده و مصرفشون بین ال سی دی و ال ای دیهای هم سایزشون هست .
2- Burn in که بازم تو پلاسماهای جدید کاملا برطرف شده
3-درخشش کمتر که بازم تو پلاسماهای 2010 برطرف شده . که البته به نظر من عیب نبود و حسن بود و باعث میشد چشم خسته نشه
4- وزن بیشتر که البته مهم نیست چون شما احیانا برای دیدن تی وی اونو رو کولتون نمیذارین و روی میز تلویزیون قرارش میدین
حالا حسنای پلاسما :
1- ریسپانس تایم حداقل 1000 برابر سریعتر . خوراک گیمرها و عاشقای فیلم مثل خودم
2- دقت رنگ فوق العاده بالاتر
3- زاویه دید بسیار بالاتر . البته تو ال سی دیهای جدید میگن که زاویه دید178 درجه شده . آره درسته ولی شما 30 درجه بیشتر که زاویه داشته باشی اونقدر کیفیت میاد پائین که دیگه نبینی بهتره .
4- هرتز بالاتر
بازم بگم ......بگم ....... بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ضمنا من حرف سایتا رو چشم بسته قبول نمیکنم . بر عکس انقدر تا تهش میرم و تحقیق میکنم که تا فی خالدونشو دربیارم و سعی میکنم که دنبال بهترینها باشم و نه چیزایی که احیانا تو مخم فرو کردن .
امری بود درخدمتیم :5:

apple-shop
09-08-2010, 09:29
ببخشید پریدم وسط دعوا ... راستی سلام این اولین پست من تویه این تاپیک هستش
چون بحث در مورد پلاسما بود به خودم اجازه دادم یه چیزی بگم.
شرکت LG جدیدترین پلاسما شو وارد بازار کرده که PG 650 است.
این مدل کاملا شبیه LEDال جی طراحی شده یعنی با ظاهری بدون لبه و کنتراست 1:300000 و هرتز 600 در ضمن ورودی یو اس بی هم داره که با این توضیحات فکر کنم تحولی در دنیای پلاسما باشه و به نظر من این مدل بهترین پلاسمایی است که تا حالا تولید شده . در ضمن تونسته تا حدودی مشکل گرمای تولیدی رو هم کم کنه.:18:

Pop-Man
09-08-2010, 12:00
ببخشید پریدم وسط دعوا ... راستی سلام این اولین پست من تویه این تاپیک هستش
چون بحث در مورد پلاسما بود به خودم اجازه دادم یه چیزی بگم.
شرکت LG جدیدترین پلاسما شو وارد بازار کرده که PG 650 است.
این مدل کاملا شبیه LEDال جی طراحی شده یعنی با ظاهری بدون لبه و کنتراست 1:300000 و هرتز 600 در ضمن ورودی یو اس بی هم داره که با این توضیحات فکر کنم تحولی در دنیای پلاسما باشه و به نظر من این مدل بهترین پلاسمایی است که تا حالا تولید شده . در ضمن تونسته تا حدودی مشکل گرمای تولیدی رو هم کم کنه.:18:
بخششی وجود نداره
پستهاتون فقط باید در مورد موضوع تاپیک باشه
اینجا جای تبلیغ فروشنده ها نیس
کاربرای این فروم انقدر اطلاعاتشون رفته بالا که با تبلیغای آبکی شماها گول نمیخورن
دفعه دیگه از این پستها دیده بشه گزارش میکنم

Pop-Man
09-08-2010, 12:08
دوست عزیز در مورد پلاسماها بحث های زیادی شده اما مثل اینکه شما در جریان این بحثا نیستی
بهتره خودتون یه سری به تاپیکای پلاسماها بزنید
این سایتا که بهش اشاره شدبا دقیق ترین دستگاه های اندازه گیری مو رو از ماست میکشن بیرون
و بیشترشون فعلا پلاسماهارو بهترین تلویزیون میدونن
شما یه ذره اطلاعاتت رو بیشتر کن بعد بیا با هم بحث کنیم

*Alucard*
09-08-2010, 13:52
دوستان محترم لطفا ملایم تر با هم بحث کنید اگر مطلبی رو با دلیل و منطق ارائه بدین مطمئنا کسایی که به دنبال حقیقت باشن استفاده میکنن در غیر اینصورت اصراری برای توجیه کسی نیست.
از این به بعد با پستهای توهین آمیز علاوه بر پاک شدن پست با اخطار برخورد میشه.
موفق باشید.

LIQUID_PRO
09-08-2010, 14:26
نه پس حتما باید بشینه حرفای فن بویایی مثل شمارو گوش کنه که بند نافشو با سونی زدن!!!
میخوای یکی از پستاتو پیدا کنم اینجا واست بزارم؟:46: البته پست که نیست بیشتر شبیه آگهی تبلیغاتی میمونه!!

حالا فکر میکنی اینجا کسی میتونه با تو بحث کنه!؟ پس برو دنبال کارت اسپم نزن!

لازمه ی یک بحث فنی و پیشرفته نیاز به آرامش و رعایت حفظ حرمت و ادب است نه اینکه به هر طریق و بدون اطلاع لازم اون هم با این لحن بخوای به همه گیر بدی ؟؟
متاسفانه شما تو تمام بحثها باهمه مشکل داری ؟:46:

LIQUID_PRO
09-08-2010, 14:58
دوست عزیز در مورد پلاسماها بحث های زیادی شده اما مثل اینکه شما در جریان این بحثا نیستی
بهتره خودتون یه سری به تاپیکای پلاسماها بزنید
این سایتا که بهش اشاره شدبا دقیق ترین دستگاه های اندازه گیری مو رو از ماست میکشن بیرون
و بیشترشون فعلا پلاسماهارو بهترین تلویزیون میدونن
شما یه ذره اطلاعاتت رو بیشتر کن بعد بیا با هم بحث کنیم

دوست عزیز همه حق دارن نظر بدن و نظر همه قابل احترام هست.وهیجکس نمیتونه بگه که اطلاعاتش از همه بیشتره !! اصلا موضوع این تاپیک یه چیز دیگه است بحث در جای خودش محفوظ نه اینکه به اطلاعات دیگران اشکال بگیریم ؟ خوب این فروم برای همینه که اطلاعاتمون بره بالا مگه غیر از اینه ؟

zendar
09-08-2010, 18:44
سال ها قبل که تلویزیون های صفحه تخت بتازگی تولید شده بود تفاوت های چشمگیری بین آنها دیده می شد.

Plasma

مزایا :
زمان عکس العمل بسیار کم- کیفیت رنگ و تصویر خوب - نمایش بسیار خوب رنگ مشکی - مقاوم بودن صفحه نمایش در مقابل ضربه

معایب :
ماندگاری تصویر - مصرف برق زیاد - درخشندگی کم

LCD

مزایا :
درخشندگی زیاد - وضوح تصویر بسیار خوب

معایب :
نامناسب برای تصاویر سریع - نمایش ضعیف رنگ مشکی - زاویه دید محدود -ضعیف بودن صفحه نمایش در مقابل ضربه- قیمت زیاد

متاسفانه تنها عیبی که از عیوب بالا توسط چشم یک خریدار معمولی در فروشگاه های پر نور قابل رویت بود فقط برتری درخشندگی LCD بر Plasma بود به همین دلیل از ابتدا بازار فروش LCD همیشه بهتر بود.

اما با گذشت ده سال و پیشرفت تکنولوژی بسیاری از عیوب فوق کاملا و یا عمدتا در هر دو مورد از بین رفته است و هر دو تلویزیون در محصولات رده بالای مارک های خوب تصاویر مناسبی را عرضه می کنند .

می توان با بررسی تمام موارد هم اکنون برای بیننده های معمولی بدون نیازهای خاص و بدون وسواس کیفیت تصویر LCD های خوب از مارک های معتبر را با Plasma تقریبا برابر دانست .اما برای افراد وسواسی و در صورتی که تفاوت ها با تجهیزات دقیق اندازه گیری شود هنوز برتری اندکی در Plasma وجود دارد

دلایل اصلی رشد فروش Plasma

1- رفع عیب اصلی کمبود درخشندگی و تاثیر آن در فروشگاه ها
2- ورود تکنولوژی LCD با نور LED به دو صورت حاشیه ای و پشتی ( که اشتباها به آن تلویزیون LED گفته میشود) و عنوان شدن برتری های آن بر LCD خود باعث کاهش بازار آنها شده است
3-ورود تکنولوژی 3D و نیاز آن به زمان واکنش بسیار کم صفحه نمایش (برتری Plasma )
ضمن آنکه رشد فروش در تلویزیون های 2D نیز کاملا مشهود بوده است.

در انتها از دوستان تقاضا دارم توصیه Alucard عزیز را در هنگام ارائه اطلاعات و نظرات حتما به خاطر داشته باشند تا بتوان این سایت رابه عنوان بهترین مرجع و پایگاه اطلاعات فارسی زبان ( مشابه Avsforum ) حفظ نمود.

apple-shop
10-08-2010, 14:16
بخششی وجود نداره
پستهاتون فقط باید در مورد موضوع تاپیک باشه
اینجا جای تبلیغ فروشنده ها نیس
کاربرای این فروم انقدر اطلاعاتشون رفته بالا که با تبلیغای آبکی شماها گول نمیخورن
دفعه دیگه از این پستها دیده بشه گزارش میکنم

ببین عزیزم درسته من فروشندم اما من که از شرکت ال جی پول نمی گیرم واسش تبلیغ کنم. در ضمن اکثر کسایی که این جا پست می ذارن اطلاعاتشون رو از سایت های مختلف کپی می کنن ولی من اطلاعات روا ز نزدیک بودن با تلویریون ها بدست می یارم و تمام چیزی هم که نوشتم حقیقت بوده و شاید شما هنوز این مدل رو ندیدی و باز هم می گم که این مدل بهترین پلاسمایی هست که تا حالا تولید شده :19:

*Alucard*
10-08-2010, 16:48
ببین عزیزم درسته من فروشندم اما من که از شرکت ال جی پول نمی گیرم واسش تبلیغ کنم. در ضمن اکثر کسایی که این جا پست می ذارن اطلاعاتشون رو از سایت های مختلف کپی می کنن ولی من اطلاعات روا ز نزدیک بودن با تلویریون ها بدست می یارم و تمام چیزی هم که نوشتم حقیقت بوده و شاید شما هنوز این مدل رو ندیدی و باز هم می گم که این مدل بهترین پلاسمایی هست که تا حالا تولید شده :19:

مدلی به اسم PG650 تو محصولای 2010 ال جی من پیدا نکردم فکر کنم شما منظورت PJ650 بوده که اصلا پلاسمای Full HD نیست و رزولوشن واقعیش به 1080p نمیرسه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]