PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشورت و یا پیشنهاد شما برای سرویس گرفتن از کدام سرویس دهنده

David.Jn
04-08-2010, 16:48
سلام دوستان
میخوام Adsl بگیرم ولی با خوندن چند تا تاپیک و سوال کردن از دیگران یکم گیج شدم
اگه امکانش هست یه راهنمایی کنید و خواهش میکنم تعصبی حرفی رو نزنید
در ضمن پیش شماره من 6620 (تهران) هستش
خودم نظرم مخابراته ولی تو تاپیک Adslمخابرات دیدم یکی میگفت قطعی دارم یکی دیگه میگفت واسه من خوبه یکی میگفت من 512 دارم یکی میگفت از 128 بالاتر نمیدن و...
در ضمن واسه من یکم هزینه متعادل و سرعت مهمه(که سرعت واسه همه مهمه)

RapidPc
05-08-2010, 01:26
پارس انلاین هم خوبه
قیمتاش مناسبه و ترافیک رایگان شبانه هم داره

KING_DESIGNER
05-08-2010, 01:41
اگر خط تلفنت PCM نباشه و راحت باشی برای گرفتن
سرویسها 2 گونه است !
حجمی = سرعت روی 2 مگ !!! بسته شده ولی حجم ترافیک مشخصی داره یعنی تا 3 گیگ ! بیشتر نیمتونی اپلود و دانلود داشته باشی ( شامل بازکردن سایتها . دانلود فایل و...) یعنی تا یک ماه فقط میتونی همش و کلا و مجموعا سه گیگ و یا مقداری که شرکت گفته مصرف کنی ( شاید 5 گیگ شاید شش گیگ مشخص نیست باید سایتشو ببینید و سرویس مورد نشر رو انتخاب کنید.
در این سرویسها امکانات دانلود شبانه رایگان هم هست که دانلودی که به خاطر حجم زیاد در روز نگرفتید شب بتونید بگیرید و شبها با سرعت 3-4 مگ میتونید شبی سه گیگ دانلود کنید که این مقدار حجم رایگان هست و از ترافیک روزانه کم نمیکنه.
در ضمن سرویس 128 این نوع سروبیسها با سرویس 256 و 512 و 1 مگ فرقی نداره همشون رو روی یک مگ ویا 2 مگ میبندند.

سرویس نامحدود که = سرویسیه که 24 ساعته نامحدوده و سرعت واقعی هستش
هرچی یمخوای دانلود کن مثل دایال آپ که مدودیتی نداره.
ولی سرعتش هموین که قرارداد بستند ایعنی اگر 128 بدهند ترانسفریت شما دیگه 16 کیلو بایت هستش
و عمرا اگه بتونید خطتتون رو مثل بالایی در 1 مگ ببینید.
شبانه رایگان هم نداره و باید یه ضرب بندازید توی دانلود .

مخابرات هم سرویسش 128 هستش و ماهی ده تومنه و ارزونه. اگر میبینی برای ماها مشکل داره چو ندی ان اس ما مشکل داره
شما هم باید خطتتون رو وصل کنید بعد برید از یه تاپیک بهترین DNS یک نرم افازرهست دانلودش کنید و یه عددی بهتون میده که اون دی ان اس سریع سیستم شماست که سرعتتون رو بیشتر میکنه و خطتون هم قطع نمیشه.
در ضمن قیمت همین سرویس 128 در بقیه شرکتها از 20 تومن کمتر نیست همه بالای 20 تومنه
وایمکس ایرانسل همینو میده 45 تومن !!!

نظرم روی مخابرات هستش.
بازم هرجور که خودتون میلتونه.

موفق باشید

David.Jn
05-08-2010, 09:38
ممنون از هر دوست عزیز

شما هم باید خطتتون رو وصل کنید بعد برید از یه تاپیک بهترین DNS یک نرم افازرهست دانلودش کنید و یه عددی بهتون میده که اون دی ان اس سریع سیستم شماست که سرعتتون رو بیشتر میکنه و خطتون هم قطع نمیشه.
ببینید یه سوال واسه من پیش اومد اونم اینه که این 128 محدود که شرکتای دیگه میدن سرعتش با Adsl 128 مخابرات فرقی نداره
یعنی سریعتر نیست؟

ولی سرعتش هموین که قرارداد بستند ایعنی اگر 128 بدهند ترانسفریت شما دیگه 16 کیلو بایت هستش
یعنی هم آپلود و دانلود 16 کیلو بایت هستش یا مجموعاً 16 کیلوبایته؟ و اینی که گفتین واسه مخابرات هم همینه دیگه؟!
راستی 16 کیلوبایت یا 16 کیلو بیت

KING_DESIGNER
05-08-2010, 09:46
ممنون از هر دوست عزیز

ببینید یه سوال واسه من پیش اومد اونم اینه که این 128 محدود که شرکتای دیگه میدن سرعتش با Adsl 128 مخابرات فرقی نداره
یعنی سریعتر نیست؟

یعنی هم آپلود و دانلود 16 کیلو بایت هستش یا مجموعاً 16 کیلوبایته؟ و اینی که گفتین واسه مخابرات هم همینه دیگه؟!
راستی 16 کیلوبایت یا 16 کیلو بیت
خوب گوش کن !
ببین

دریافت در مخابرات با سرویس 128 نامحدود !
= 16 کیلوبایت بر ثانیه
ارسال =3 کیلو بایت بر ثانیه !
مجموعا 19 ! ( کسی مجموع نمیزنه ! همش همونیه که گفتم)

شرکتهای دیگه - سرویس حجمی 128
دانلود = 128 کیلو بایت بر ثانیه ( 8 برابر مخابرات!!!)
اپلود = 16 کیلوبایت برثانیه ( این یکی زیاد تاثیری انچنانی نداره زیر 5 ملمومس میشه که کم سرعته برای اپلود ) اگر هم استفاده از اپلود دارید این گزینه مناسب شماست .)

شرکتهای دیگه -سرویس نامدود 128
دانلود = 16
آپلود =6

با استفاده از این شاخصی که در بالا گذاشتم بهتر میتونی تصمیم بگیری
ولی یادت باشه سرعت در حجمی خیلی باست ولی ترافیکت کم میشه !
اگر 3 گیگ داشته باشی یعنی فقط 3 گیگ حق دانلود تا اخر ما هرو داری یعنی روی 100 مگ بیشتر نمیتونی وبگردی کنی و فیلم بگری و...
ولی شبهاش میتونی دانلود کنی با سرعت 3-4 مگ یعنی 500 کیلوبایت در ثانیه !!!!!!

و یک توصیه همیشه سرویسها رو تقسیم بر 8 کن تا ترنفریت مشخص بشه راحت بفهمی چی به چیه
یعنی ما میگیم سرویس 256 معنیش این نیست که 256 کیلو در ثانیه دانلود کنی
یعنی اینکه تقسیم بر 8 کن میشه 32 یعنی سرعت شما 32 کیلو در ثانیه است !!!
گرفتی ؟
این یه روال برای همه سرویسهاست
روشن شد ؟

David.Jn
05-08-2010, 11:45
ممنون

ولی یادت باشه سرعت در حجمی خیلی باست ولی ترافیکت کم میشه !
دوست عزیز اینکه میگید ترافیکت کم میشه منظورتون همون حجم دانلوده! بله؟

خول با این تفاسیر من بهتره برم دنبال شرکتای دیگه نه مخابرات چون اینجور که شما تعریف کردین مخابرات سرعت خوبی نداره و شاید یکم از دایال آپ بیشتر باشه
که اونوقت از دست اینم خسته میشم وباید دوباره بیام اینجا از شما پیشنهاد یه سرویس دهنده دیگه رو بکنم :دی

خوب حالا پیشنهادتون کدوم شرکته
که قطعی کم و سرویس شبانه رایگان هم داشته باشه
بجز پارس آنلاین

راستی اگه فقط واسه وبگردی و کمی هم دانلود بخوام همون 128 و 2 گیگ ماهانه واسم کافیه درسته؟

این یکم واسم گنگه شمت میگید:

شرکتهای دیگه - سرویس حجمی 128
دانلود = 128 کیلو بایت بر ثانیه ( 8 برابر مخابرات!!!)

ولی اگه این 128 رو تقسیم بر 8 کنیم که میشه 16 یعنی همون مخابرات پس چرا شما میگید دانلود 128 ؟!?

KING_DESIGNER
05-08-2010, 12:52
ممنون

دوست عزیز اینکه میگید ترافیکت کم میشه منظورتون همون حجم دانلوده! بله؟

خول با این تفاسیر من بهتره برم دنبال شرکتای دیگه نه مخابرات چون اینجور که شما تعریف کردین مخابرات سرعت خوبی نداره و شاید یکم از دایال آپ بیشتر باشه
که اونوقت از دست اینم خسته میشم وباید دوباره بیام اینجا از شما پیشنهاد یه سرویس دهنده دیگه رو بکنم :دی

خوب حالا پیشنهادتون کدوم شرکته
که قطعی کم و سرویس شبانه رایگان هم داشته باشه
بجز پارس آنلاین

راستی اگه فقط واسه وبگردی و کمی هم دانلود بخوام همون 128 و 2 گیگ ماهانه واسم کافیه درسته؟

این یکم واسم گنگه شمت میگید:

ولی اگه این 128 رو تقسیم بر 8 کنیم که میشه 16 یعنی همون مخابرات پس چرا شما میگید دانلود 128 ؟!?
ببین ما یه چیزی به نام دروغ داریم @ :31:
شرکت سرویس حجمی ه شما میده یعنی 3 گیگ حق داری دانلود کنی ( بهش حجم و ترافیک هم میگن ) این مقدار رو با سرعت بالا میتوین دانلود کنی .
یعنی برای شرکت فرقی نداره تو 10 گیگ بگیری چه 3 گیگ بگیری اون سرعتتو بالا میبنده که این حجم رو زودتر تموم کنی بری بخری . هر گیگ حجم اضافه حدود 3000 تا 10000 قیمتش هست

خوب ؟ پس اینم بدون حجمتو زود بخوری و تموم بشه باید بری حجم بخری.

در مورد اینکه وبگردی میکنی والا چی بگم هرجوری که خودت رو عشق است من بودم نامحدود میگرفتم سرعتش از دایال آپ بیشتره ولی مثل حجمی نیست
حجمی مصرف نکردی استرس بگیری اخ چقدر از حجمت باقی مونده آخ الان تموم میشه آخ الان سرویست رو میبندن !!
اینجوری نیست
خدایی حجمی اعصاب ادمو خراب میکنه من 128 گرفتم کم هست نمیگم نیست ولی سیستمو شب تا صبح روشن بزارم راضی ترم.

در مورد این که میگم شرکتهی دیگه
ببین مخابرات سرویس حجمی نداره همه سرویسهاش نامحدوده ولی نامحدود با سرعت واقعی
یعنی اون چیزی که صال هست یعنی تقسیم بر 8 رو بهت میده
یعنی اگر 128 بگیری و تقسیم بر 8 کنی میشه 16 بهت میده

ولی شرکتهای دیگه که حجمیهستند سرعت رو یک مگ میدهند یعنی 1024 که تقسیم بر 8 میشه 128 کیلو !!!
مخابرات رو تقسیم کردیم شد 16 !
این یکی 128 کیلوئه !! معلومه دوبراب مخابرات هستش
سرویس 1024 کیلوبایتی خریدی !!! ولی مخابرات سر وجمعش 128 کیلو بهت میده
ترانسفریت شرکتی روی 128 بسته شده برای مخابرات روی 16
امیدوارم که توضیحات کامل بوده باشه .
خوب سئوال دیگه ؟

پس فهمیدی ؟ 128 نامحدود سرعتت میشه 16 ولی همیشه بزن دانلود 24 ساعت هر روز هفته نامحدوده دیگه عین شیر آب !!!
ولی حجمی باید مراقب دانلودت باشی فقط باید وبگردی کنی که روزی 200 مگ نهایتانا وبگردی میشه
و شبها هم میرای روی دالنود دیگه خودت ببین کدوم به صرفه تره.
شرکتهای که هحجمی میدهند فعلا اوشعاشون خرابه
یکیش فن اواست ( برعکس بقیه سرعت شبانه اش همونیه که ازش میگیری یعنی اگه 128 خریده باشی عمرا نمیره روی 512 همون 128 هستش ..این یکی ذاتا خراب)
یکیش صبانت( تازگیها خراب شده بچه ها میگن سرعت شبهاش کم شده)
یکیش هم شاتل ( که الفاتحه )
پارسانلاین ه مبرای شهرتسانها شبانه رایگان داره که 3 مگ میزنه !!! :27:

David.Jn
05-08-2010, 16:59
ممنون از شما تو ضیحاتتون خوب بود
ببینید فقط یه چیزی من چون تا حالا خودم Adsl نداشتم موندم سر دوراهی
میترسم واسه مخابراتو بگیرم یهو شلوغی خط پیش بیاد سرعت بیاد پایین یا نه در کل سرعتش خیلی پایین باشه و گند بزنه به اعصاب
از طرفی میگم واسه شرکتارو بگیرم به خاطر سرعت بیشترش ولی من فقط میخوام به نت وصل باشم و کارای خودمو انجام بدم چرا الکی اینترنت حجمی بگیرم و بترسم که یه روز تموم میشه یا آخر ماه اصلاً از اون حجم بمونه و که دیگه به کارم نیاد
در کل دانلود زیاد انجام نمیدم ولی نمیدونم شاید اگه آنلاین بشم یهو دانلود هم زیاد شد
:دی چیزی که واسه من الان بیشتر اهمیت داره سرعته چون دیگه حالم داره از این دایال آپ بهم میخوره
میگم یهو واسه مخابراتو بگیرم شاید یکم با این فرق کنه

حالا موندم چی کار کنم
راستی یه سوال من اگه مودم رو خودم بگیرم به صرفه تره؟یا فرقی نمیکنه؟
و اینکه اگه مودم رو خودم بگیرم یهو شرکت یا مخابرات نمیاد بگه که ما مودم رو از خودمون میبندیم و من بمونم و یه مودم کار نکرده:دی

David.Jn
05-08-2010, 17:42
فکر کنم اگه بگم وسه چه کارایی میخوام بهتر باشه
من بیشتر واسه آپلود سایت و مدیریت و چک کردن و اینور و اونور رفتن تو نت میخوام
و کارهای روزمره خیلی از کاربرا
حالا با ین توضیحات Adsl مخابرات بکارم میاد

harrypotter
05-08-2010, 19:02
KING عزیز الان کدوم شرکت ها سرعت شبانه شون خیلی خوب و بالاس؟

ولی شبهاش میتونی دانلود کنی با سرعت 3-4 مگ یعنی 500 کیلوبایت در ثانیه !!!!!!
من به 200 کیلو بایت هم راضی ام.

الان پارس آنلاین دارم شب ساعت 1:30 مزارم یت 6 حدود 1200 1300 دانلود میکنم.

boelectronic
06-08-2010, 00:54

هوووومم؟؟؟ :31:

boelectronic
06-08-2010, 00:56

هوووومم؟؟؟ :31:

واسه تهران الان کی بهترین سرویس شبانه رو داره؟

KING_DESIGNER
06-08-2010, 03:24
ممنون از شما تو ضیحاتتون خوب بود
ببینید فقط یه چیزی من چون تا حالا خودم Adsl نداشتم موندم سر دوراهی
میترسم واسه مخابراتو بگیرم یهو شلوغی خط پیش بیاد سرعت بیاد پایین یا نه در کل سرعتش خیلی پایین باشه و گند بزنه به اعصاب
از طرفی میگم واسه شرکتارو بگیرم به خاطر سرعت بیشترش ولی من فقط میخوام به نت وصل باشم و کارای خودمو انجام بدم چرا الکی اینترنت حجمی بگیرم و بترسم که یه روز تموم میشه یا آخر ماه اصلاً از اون حجم بمونه و که دیگه به کارم نیاد
در کل دانلود زیاد انجام نمیدم ولی نمیدونم شاید اگه آنلاین بشم یهو دانلود هم زیاد شد
:دی چیزی که واسه من الان بیشتر اهمیت داره سرعته چون دیگه حالم داره از این دایال آپ بهم میخوره
میگم یهو واسه مخابراتو بگیرم شاید یکم با این فرق کنه

حالا موندم چی کار کنم
راستی یه سوال من اگه مودم رو خودم بگیرم به صرفه تره؟یا فرقی نمیکنه؟
و اینکه اگه مودم رو خودم بگیرم یهو شرکت یا مخابرات نمیاد بگه که ما مودم رو از خودمون میبندیم و من بمونم و یه مودم کار نکرده:دی
مودم ها همشون با همه شرکتها سازگار هستند بهترین مودم هم ایسوز هستش که بعدا راهنماییت میکنم باید بودجه ات رو بگی چون از 40 تومن شروع میشه.
اگر آپلودت زیاد هست بگم ماکزیمم آپلود مخابرات اتفاقا 3-4 کیلو هست که به دردت نمیخوره
پس شما باید حداقل اپلودت رو 128 ببندن
با مخابرات اصلا کار نکن چون که توش می مونی فردا هم میخوای سایتت بالا بیاد و اعصابت خورد میشه که چرا اپلود نکردی.
بهترین راه یا استفاده از حجمی هست ولی با حجم زیادتر از معمول مثلا 5-6 گیگ برای شما مناسبه البته اگه قصد اپلودهای خفن نداشته باشی.
عکسهای لارژ فرمت دانلود و آپلود نکنی.
اگر در محموع در طول روز دانلود نداشته باشی میتونی از حجمی هم ساتفاده کنیبه شرطی که حداقل 5-6 گیگ داشته باشی که ناراحتت نکنه
وگرنه 30 روز میخوای با این 5 گیگ بسازی دیوونه میشی من که خیلی راحتم با 128 مخابرات و کلا سرویس خوبی باری وبگردی داره.
ولی برای اپلود با توجه به این که کارم به اینرتنت بسته است اصلا سرویس خوبی نیست و آپلودها رو به سختی انجام میده.
اگر هم مایه تیله داری که 256 نامحدود بگیر و خلاص کن ویا 128 از شرکتهای دیگه.
اگر هم نه که حجمی بگیر سرعتش که زیاده ولی باید مواظب حجمت باشی .
بهترین سرویس هم برای شبها رو باید از بچه هاییی که استفاده میکنند بپرسی ولی من فن اوا رو پیشنهاد نمیکنم
لایزر هست و صبا و شاتل و پارس افلاین که هرکدوم مشکلات خاص خودشونو دارند ولی با توجه به اینکه تاپیک لایزر چند وقتیه ارومه یعنی اوضاع این شرکت توپس هستش :27::31:

فکر کنم اگه بگم وسه چه کارایی میخوام بهتر باشه
من بیشتر واسه آپلود سایت و مدیریت و چک کردن و اینور و اونور رفتن تو نت میخوام
و کارهای روزمره خیلی از کاربرا
حالا با ین توضیحات Adsl مخابرات بکارم میاد
نه
جوابتون رو درر بالا دادم

KING عزیز الان کدوم شرکت ها سرعت شبانه شون خیلی خوب و بالاس؟

من به 200 کیلو بایت هم راضی ام.

الان پارس آنلاین دارم شب ساعت 1:30 مزارم یت 6 حدود 1200 1300 دانلود میکنم.
والا دیگه از اون بهتر نمیشناسم چون قبلا صبا هم روی 3-4 مگ میرفت ولی 2-3 روزی میشه که توی تاپیکشون میگن سرعتها خرابه.
در ان مورد نمیتونم راهنمایی کنم.

t2download
06-08-2010, 03:56
هر چه میگیری فقط صبانت نگیر پشیمون میشی نه پشتیبانی خوبی داره نه سرویس خوبی سرعت روزانه 4 هست و شارز هم 2 برابر کم میشه تو دانلود و تو وب گردی ساعتی 400 مگابایت کم میشه

armin321
06-08-2010, 10:44
هر چه میگیری فقط صبانت نگیر پشیمون میشی نه پشتیبانی خوبی داره نه سرویس خوبی سرعت روزانه 4 هست و شارز هم 2 برابر کم میشه تو دانلود و تو وب گردی ساعتی 400 مگابایت کم میشه

به شدت تائید میشه
هر چی میگیری بگیر فقط صبانت نگیر ، چون صحبت کردن راجع به سرعت پایین صبانت جرمه

றД ĵ ĭ Đ
06-08-2010, 12:50
از هرجا میخوای بگیری از نداگستر ( صبا نت ) نگیر

David.Jn
06-08-2010, 17:38
مودم ها همشون با همه شرکتها سازگار هستند بهترین مودم هم ایسوز هستش که بعدا راهنماییت میکنم باید بودجه ات رو بگی چون از 40 تومن شروع میشه.
اگر آپلودت زیاد هست بگم ماکزیمم آپلود مخابرات اتفاقا 3-4 کیلو هست که به دردت نمیخوره
پس شما باید حداقل اپلودت رو 128 ببندن
با مخابرات اصلا کار نکن چون که توش می مونی فردا هم میخوای سایتت بالا بیاد و اعصابت خورد میشه که چرا اپلود نکردی.
بهترین راه یا استفاده از حجمی هست ولی با حجم زیادتر از معمول مثلا 5-6 گیگ برای شما مناسبه البته اگه قصد اپلودهای خفن نداشته باشی.
عکسهای لارژ فرمت دانلود و آپلود نکنی.
اگر در محموع در طول روز دانلود نداشته باشی میتونی از حجمی هم ساتفاده کنیبه شرطی که حداقل 5-6 گیگ داشته باشی که ناراحتت نکنه
وگرنه 30 روز میخوای با این 5 گیگ بسازی دیوونه میشی من که خیلی راحتم با 128 مخابرات و کلا سرویس خوبی باری وبگردی داره.
ولی برای اپلود با توجه به این که کارم به اینرتنت بسته است اصلا سرویس خوبی نیست و آپلودها رو به سختی انجام میده.
اگر هم مایه تیله داری که 256 نامحدود بگیر و خلاص کن ویا 128 از شرکتهای دیگه.
اگر هم نه که حجمی بگیر سرعتش که زیاده ولی باید مواظب حجمت باشی .
بهترین سرویس هم برای شبها رو باید از بچه هاییی که استفاده میکنند بپرسی ولی من فن اوا رو پیشنهاد نمیکنم
لایزر هست و صبا و شاتل و پارس افلاین که هرکدوم مشکلات خاص خودشونو دارند ولی با توجه به اینکه تاپیک لایزر چند وقتیه ارومه یعنی اوضاع این شرکت توپس هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی من نمخیوام ویدئو یا عکسای خیلی بزرگ آپلود کنم
یه پیشنهاد هم واسه مودم بدید بودجه والا 40-50
اگه میشه بگید چه پارامترهایی واسه انتخاب مودم باید توجه بشه

ArashMiniStar
06-08-2010, 17:45
adsl مخابرات سرعتش کمه.
اگه سرعت بالا می خوای برو شرکتای دیگه.
صبانت نگیری که افتضاحه!:46:

مودم D-link 1520U
من همین مدل دارم
حدود 30 تا 35 قیمتشه.
1 پورت لن داره با 1 پورت یو اس بی

از دوستمون KING_DESIGNER هم بابت توضیحات کاملی که دادن تشکر می کنم.:11:
کار ما راحت شد!:5:

KING_DESIGNER
06-08-2010, 17:45
ولی من نمخیوام ویدئو یا عکسای خیلی بزرگ آپلود کنم
یه پیشنهاد هم واسه مودم بدید بودجه والا 40-50
اگه میشه بگید چه پارامترهایی واسه انتخاب مودم باید توجه بشه
خوب اگر آپلود کمی دارید یک گیگ جدا به اون مقداری که گفتم اضافه کنید که تا اخر ماه کم نیارید
ضمنا همون اول کار هم قرارداد سرویس 6 ماه یا 1 ساله نبند !!!
یمک ماهه یا 3 ماهه بگیر که اگر راضی نبودی الکی پولتو دور نریزی

برای مودم هم به تعداد پورتها برای افزایش سیستمها در اینده نگاه میکنند
مثلا اگر مودم تک پورته بگیری خدا هم بیاد روی زمین فقط یه کاربر میتونه باهاش کار کنه
ولی مودمی بگیری که روتر باشه+ مودم + وایرلس خیلی خوبه
هم پورت بیشتری داری که اگر بعدها لپتاپ گرفتی یا یک سیستم دیگری تهیه کردیبه مشکل نخوری
وایرلس هم داشته باشه هم باری لپتاپ هم گوشی وای فای دار !! که بعدا با گوشی کانکت بشی و لذت ببری از اینترنت پر سرعت
الان مودم های ایسوز بهترین هستند که مدل 604g رو من خریدم 75 تومن الان یه مدل جایگزین زده که شبیه به همونه و مدل مال من دسگه ساخته نمیشه.
شما هم از این مدل مال من تهیه کن وگرنه برو مدل جدیدش که مدل
Asus DSL-G31

هست رو به قیمت 7-80 توم نبا گارانیت دالای تهیه کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

David.Jn
06-08-2010, 19:32
ممنون بابات کمکی که کردین
پس واسه مودم میرم بازار یه چیزی میگیرم که بعدها به مشکل نخورم
راستی یه سوال:
آپلود کردن هم از ترافیک کم میکنه؟؟

منتظر دوستانیم که بیان بگن از کدوم شرکت بگیرم واسم به صرفه تره

KING_DESIGNER
06-08-2010, 19:41
ممنون بابات کمکی که کردین
پس واسه مودم میرم بازار یه چیزی میگیرم که بعدها به مشکل نخورم
راستی یه سوال:
آپلود کردن هم از ترافیک کم میکنه؟؟

منتظر دوستانیم که بیان بگن از کدوم شرکت بگیرم واسم به صرفه تره
خوب برای مودم که من پیشنهادم رو گفتم این مدلهای ایسوز شکای زیادی نداشتند و اکثر بچه های این فروم استفاده میکنند میتونید در تاپیک مودم و مشکلات و رفع خطا از قسمت نظرسنجی مودمهای بقیه رو ببینید و مشکلاتشون رو هم نگاه کنید و ببینید چه مودمهایی مشکلات زیادی دارند
در مورد اپلود هم = ببینید دوست من وقتی میگن حجم یعنی هم ارسال هم دریافت چه وبگردی کنید چه نکنید چه اپلود کنید چه نکنید فقط کافیه به اینترنت وصل بشید تا کنتور حجم شروع به شمارش بکنه.
فقط در یه حالت شما نه چیزی ارسال میکنید نه چیزی دریافت وقتی که مودم خاموش باشه
زمانی هم که مودم روشن باشه و چیزی دریافت نکنی و وبگردی هم نکنی یه مقدار حجم خیلی کم حدود 1 مگ به مرکز ارسال میشه که اعلام وضعیت میکنه و ارتباط رو پایدار نگکه میداره که یک مگ در برابر کاری که میکنه زیاد نیست !
در مورد بهترین مرکز هم بهت بگم که همشون مثل هم هستند فقط لایزر رو بچسب که با وجودی که گرونه ولی کسی ازش گله وشکایتی نداره.
فعلا

---------- Post added at 08:41 PM ---------- Previous post was at 08:40 PM ----------

بهت هم بگم در این سرویس حجمی باید انتی ویروس ها و نرم افزارها رو چک کنی که اپدیتشون روی اتوماتیک نباشه وگرنه اتوماتیک بدون اینکه شما بفهمید موقع روز میرن و خودشون رو اپ=دیت میکنند و بدون اطلاع از حجمتون میزنند که اگر گزینه اتوماتیک اپدیت رو خاموش کنی این مشکل رفع میشه و میتونی با نظارت بیشتر روی اونها مونیتورنگ داشته باشی و کنترلشون کنی.
موفق باشی

David.Jn
16-08-2010, 15:13
با عرض شرمندگی
رفتم مودم گرفتم یه 2640 دی لینک(43 تومن)
دیروز رفتم مخابرات از شانسم پورتاشون پر شده بود(من دریا برم دریا خشک میشه)
حالا به پیشنهاد king-designer رفتم دنبال لایزر ولی من تو سایتش ADSL ندیدم (یعنی ADSL 2+ )
تو تاپیکش تو فروم هم پرسیدم که لایزر ADSL داره یا نه ولی هنوز کسی جواب نداده
رفتم دنبال داتک
اونم بد نیست سرویس شبانه داره یکم بگی نگی قیمتش بالاست

یکی از دوستام یه سرویس دهنده دیگه ای معرفی کرد زنگ زدم پرسیدم نامردا هزینه نصب 15 تومن هزینه ژانره 15 تومن میگیرن
یعنی باید همون اول 30تومن پول زور بدم(شرکته سایت هم نداره)

کسی پیشنهاد دیگه ای نداره
مردیم بس که تو سروکله این تاپیکا زدیم

KING_DESIGNER
16-08-2010, 15:44
اولا هزینه نصب زوری نیست
بگو خودم بلدم نصب کنم بیا همینجا خودمون راهت میندازیم
دوما لایزر ADSL داره چرا که نه
تماس بگیر و ازشون بیگر
از شرکتهای زیر دست هم نگیر
مثلا مپراطور و... اینها همشون جیزه خور هستند و اذیتت میکنند
بهترین کار اینه از فن اوا و صبا و شاتل بگیری که شاتل و صبا فعلا اوضاعشون بی ریخته ودانلود شبانشون یه خورده اذیت میکنه
ولی لایزر شبانه اش خوبه
یه راه دیگه هم داری اوراکل
oracle
.ir
برو قیمتهشو ببین.
فعلا

David.Jn
16-08-2010, 17:24
دهه چرا اوراکلم مثل لایزر فقط ADSL2+ گذاشته
اینم لینکش:

بغیر از اینم من لینک دیگه ای ندیدم

KING_DESIGNER
16-08-2010, 18:12
همین اوراکل واستون خوبه
اگه مخابرات ok از مخابرات وگرنه اوراکل خوبه فقط سرویسهای نامحدودش هرچقدر بیشتری بدی بهتر.

David.Jn
16-08-2010, 20:34
ممنون از شما
بار اول واسه اوراکل رو درست نخونده بودم

من دیگه بیخیال نامحدود شدم
میخوام حجمی بگیرم با شبانه رایگان
لایزر رو هم دیدم 128 رو زده 13 تومن و داتک هم با همین سرویس 15 تومن شاتل هم 13.900
شاتل همراه با آبونمانش میشه 15 تومن
یعنی همسطح با داتک(از نظر قیمت)
لایزر آبونمان نداره و شبانه رایگان هم داره
یکی از آشنا ها تو فن آوا ست بهش زنگیدم گفت بعد از همه اینا برو سمت فن آوا(دلیلشو نگفت)
آسیاتک هم که شبانه نداره

فکر کنم با این پارامترها فعلاً لایزر خوبه ولی نمیدونم قطعی یا سرعت و یا سرویس شبانش چه جوریه (فقط نمیدونم مرکز ما تحت پوشش ش هست)
نظر شما چیه پیشنهاد دیگه ای ندارین
راستی این gprs ایرانسل هم چرا یاد من نیفتاد برم بگیرم(دیگه نرم پول مودم بدم)! چجوریه خوبه؟

KING_DESIGNER
16-08-2010, 20:42
ممنون از شما
بار اول واسه اوراکل رو درست نخونده بودم

من دیگه بیخیال نامحدود شدم
میخوام حجمی بگیرم با شبانه رایگان
لایزر رو هم دیدم 128 رو زده 13 تومن و داتک هم با همین سرویس 15 تومن شاتل هم 13.900
شاتل همراه با آبونمانش میشه 15 تومن
یعنی همسطح با داتک(از نظر قیمت)
لایزر آبونمان نداره و شبانه رایگان هم داره
یکی از آشنا ها تو فن آوا ست بهش زنگیدم گفت بعد از همه اینا برو سمت فن آوا(دلیلشو نگفت)
آسیاتک هم که شبانه نداره

فکر کنم با این پارامترها فعلاً لایزر خوبه ولی نمیدونم قطعی یا سرعت و یا سرویس شبانش چه جوریه (فقط نمیدونم مرکز ما تحت پوشش ش هست)
نظر شما چیه پیشنهاد دیگه ای ندارین
راستی این gprs ایرانسل هم چرا یاد من نیفتاد برم بگیرم(دیگه نرم پول مودم بدم)! چجوریه خوبه؟
لایزر رو واسه این میگم چون تاپیکش در این فروم داره خاک میخوره
پس حتما خیالشون راحته که چیزی نمیگن
فن اوا هم دلیلش مشخصه چون باید به اشناتون پول بدی
داتک و اسیاتک و پارس توی تهران شبانه رایگان ندارند. فکر اینجاش هم بکن
من بودم نامحدود میگرفتم
خود دانی.

---------- Post added at 09:42 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

برای EDGE هم میتونی ولی تا پول داری برو سمت ADSL چون EDGE برای کسانی هست که امکان سرویس روی خط رو نداشته باشند و در واقع یه چیزی از دایال اپ بهتر هستش

sei_pm
16-08-2010, 20:47
داتک و آسیاتک و پارس آنلاین توی تهران شبانه رایگان دارند می تونید بررسی کنید سرعت کدوم بالاتره از همون استفاده کنید.
داتک و آسیاتک از 1 تا 7
پارس آنلاین از 1 تا 6

David.Jn
16-08-2010, 21:51
فن اوا هم دلیلش مشخصه چون باید به اشناتون پول بدی
نه آقا ما با هم نداریم
اونجور آدمی نیست
واسه اون که فرقی نمیکنه

داتک و آسیاتک و پارس آنلاین توی تهران شبانه رایگان دارند می تونید بررسی کنید سرعت کدوم بالاتره از همون استفاده کنید.
داتک و آسیاتک از 1 تا 7
مطمئنی آسیاتک هم شبانه داره
فکر نمیکنما
فقط روزانه داره و 3ماه میده با 6گیگ حجم
رفیقم داره میگه سرعتش خوب نیست میگه اولا خوب بود ولی الان 20 شده

منتظر یه نفرم تو تاپیک لایزر بیاد بگه ببینم چه جوریه

sei_pm
17-08-2010, 01:15
نه آقا ما با هم نداریم
اونجور آدمی نیست
واسه اون که فرقی نمیکنه

مطمئنی آسیاتک هم شبانه داره
فکر نمیکنما
فقط روزانه داره و 3ماه میده با 6گیگ حجم
رفیقم داره میگه سرعتش خوب نیست میگه اولا خوب بود ولی الان 20 شده

منتظر یه نفرم تو تاپیک لایزر بیاد بگه ببینم چه جوریه

آدمی که ندونسته یک حرفی رو بزنه کلی آدم رو به زحمت میندازه همین الان سر محدود بودن سرویس ایرانسل کلی بحث پیش اومده:

با همه این احول من هیچ نظری ندارم کدوم سرویس رو بگیری یا نگیری چون از حال منطقه شما خبری ندارم و دوست ندارم شما هم به واسطه من تو دردسر بیافتید.

David.Jn
17-08-2010, 11:00
شما درست میگفتی به آسیاتک زنگیدم گفت شبانه رایگان داریم رفتم تو سایتش ایندفعه با دقت خوندم(من بخاطر حرف رفیقم دقت نکرده بودم)
ولی سرویسش بدرد من نمیخوره
1 ماهش حجمش 4گیگه 19900 هزینه شارژ و 15 تومن هزینه رانژه ، جمعاً 35 تومن
3 ماهش خوبه ولی بکار من نمیاد

David.Jn
17-08-2010, 15:38
بابا الکی دعوا نکنید
بیخیال

شماره بخش فروش لایزر همون بخش پشتیبانیشه 82955555
نمیدونم چرا حالا همین شماره رو نذاشتن صفحه اول تا آدم از همونجا پیدا کنه نه تو بخش پشتیبانی

در مورد آسیاتک هم رفیقم داره اونم میگه زیاد خوب نیست

میخوام همین لایزرو بگیرم ولی میگم برم باز یه سر به مخابرات بزنم ببینم میزارن برم پیش رئیس(درباره پورت یکم کولی بازی در بیارم :دی)

KING_DESIGNER
17-08-2010, 15:48
مخابرات رو بگم فقط تو شبانه روز 1 گیگ میده مگه اینکه جزو خونواده شهدا و قاضی و ... باشی که اونوقت میتونی بیشتر هم بگیری

sms11
17-08-2010, 15:59
دوست من vahid_civil توی همین فروم اسیاتک داره و راضی نیست .!
به من گفت به هیچ کس این پیشنهاد احمقانه رو نکن.
متاسفانه این روزا احمق جماعت مثل seipm زیاد شده
نگاه نکن چی میگن برو خودت تحقی بکن
وقتی من میگم لایر دلیل دارم
برو ببین توی فرومش یه کلمه گفتند مشکل داریم یا نه
اسیاتک و شاتل و صبا رو مفت هم به من بدهند نمیرم چون شانسیه واسه یکی خوبه واسه یکی بده
داتک رو نمیدونستم شبانه راه انداخته سابق که نداشت
ولی بهتره بدونی اسمش دزدکه از حجمت میزنه
متاسفانه این اخانوم یا اقای sei pm هرجا میره گند بالا میاره اینم نمونه اخریش
بهتره بری تاپیک این دوتا ببینی اوضاع در چه حالیه
فعلا داداش:46:

کی گفته داتک از حجم میزنه؟
شما دلیل یا مدرکی داری؟

KING_DESIGNER
17-08-2010, 16:10
بابا الکی دعوا نکنید
بیخیال

شماره بخش فروش لایزر همون بخش پشتیبانیشه 82955555
نمیدونم چرا حالا همین شماره رو نذاشتن صفحه اول تا آدم از همونجا پیدا کنه نه تو بخش پشتیبانی

در مورد آسیاتک هم رفیقم داره اونم میگه زیاد خوب نیست

میخوام همین لایزرو بگیرم ولی میگم برم باز یه سر به مخابرات بزنم ببینم میزارن برم پیش رئیس(درباره پورت یکم کولی بازی در بیارم :دی)
اهان یادم رفت
سرعت آپلود مخابرات هم کمه اگه مشکلی با این قضیه نداشته باشی !!

David.Jn
17-08-2010, 16:32
نه اینو گفته بودی
یادم هست

alirezawater
17-08-2010, 16:35
فقط شاتل نگیر که الان 2 هفته ست بی خود شده، هر روزم بدتر میشه، هر چی هم تماس میگیریم میپیچونن.

ناخدا
17-08-2010, 18:15
سلام دوستان

من پیشگامان کویر یزد توی شهرستان دارم بهم 256 دادن وسرعت دانلودمم 32k هستش دوستان نظرشون چیه کمه، زیاده چجوریاست من با این سرویس وقتی از تهران گرفتم سرعتم به 60الی 70k می رسید وروزهای تعطیل به 150 الی 200k ولی الان که ازش دارم میگیرم 32k به من میده .

من میدونم که سرویس رو تقسیم بر 8 باید بکنم اما کلا پرسیدم ببینم فرقی بین شهرستان وتهران وجود داره.

سرویس من : 256 20GB سرعت دانلودمم 32k هستش ماهیانه 70 هزارتومان میدم .

باتشکر

David.Jn
17-08-2010, 18:39
اگر یکبار دیگه این 3 پست رو مرور گنید متوجه میشید چه خبره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا بیخیال

دوستان این قضیه ه ک شدن چیه!؟ چه جوری میشه ازش جلوگیری کرد؟

David.Jn
18-08-2010, 16:23
دوست عزیز king_disgner
ممنون بابت کمکی که واسه گرفتن ADSL به من کردی
من زنگ زدم لایزر سفارش دادم

هم از شما متشکرم هم از sei pm
حالا کاش به جای این خصوماتا با هم دیگه تعامل میکردین چون وضعیت p30world این روزا خیلی بده

اما همینجا میگم هیچ کاربرای به کاربرای فیکس بخش طراحی وب نمیرسیدن که اونا هم بخاطر مسائلی خیلی کم دیگه اونجا میان

havzhen
21-08-2010, 15:42
سلام خدمت دوستان تو شهر ما دو نمايندگي سرويس اينترنتADSL هست يكي اسيا تك ديگر ي فن آوا به نظر شما سرعت و كيفيتشون بستگي به شهر هم داره يا فقط به شركت سرويس دهنده؟
ايا نمايندگي يكي از اين شركت هاي ارائه دهنده اينترنت رو براي شهرمون بگيرم به نظر شما بهصرفه است؟منظورم اينه چقدر سرمايه نياز داره؟و چه چيزايي بايد داشت بر اي شروع كار