PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رشته براي رتبه 1000 و چند سوال ديگه..

ZINOSHTAN
03-08-2010, 17:21
سلام
به نظر شما با رتبه 1000 منطقه 2 چه رشته هايي رو تو تهران مي تونم قبول بشم .
خودم هم ساكن كرج هستم ( بومي تهران ميشه )

شنيدم ميشه با اين رتبه IT داشگاه تهران قبول شد . به نظر شما بين نرم افزار امير كبير و آي تي تهران كدومشون رو انتخاب كنم ..

يه سوال ديگه اينكه ميشه با اين رتبه مكانيك خواجه نصير قبول شد.....

ممنون.

mahmoodonline
04-08-2010, 23:33
سلام
به نظر شما با رتبه 1000 منطقه 2 چه رشته هايي رو تو تهران مي تونم قبول بشم .
خودم هم ساكن كرج هستم ( بومي تهران ميشه )

شنيدم ميشه با اين رتبه IT داشگاه تهران قبول شد . به نظر شما بين نرم افزار امير كبير و آي تي تهران كدومشون رو انتخاب كنم ..

يه سوال ديگه اينكه ميشه با اين رتبه مكانيك خواجه نصير قبول شد.....

ممنون.

سلام
1. بر اساس آمار يادگار ماندگار قلمچي مكانيك خواجه نصير پارسال تا 1500 هم گرفت.
2. من شخصا دانشگاه تهران رو بيشتر مي پسندم ( البته از چندين نفر شنيدم كه دانشگاه فعالتري هست ) ولي نرم افزار از IT كاربردي تره . به عبارت ديگه IT يه جورايي زير مجموعه ي نرم افزاره.

dampayi
05-08-2010, 10:05
پیشنهاد من آی تی تهران ....
تهران کلا دانشگاش از هر لحاظ از امیرکبیر بهتره ....

موفق باشی

shifter
05-08-2010, 10:19
تهران کلا دانشگاش از هر لحاظ از امیرکبیر بهتره ....

اينو كي گفته؟؟:31:

ZINOSHTAN
05-08-2010, 10:56
اصولا از لحاظ امکانات آموزشی و رفاهی دانشگاه تهران از امیر کبیر سرتره ولی اینجوری که من شنیدم مثل اینکه کامپیوتر امیر کبیر قوی تره..
راستی کسی میدونه مهندسی شیمی شریف چه رتبه ای می خواد ؟

بازم ممنون

dampayi
05-08-2010, 11:07
اينو كي گفته؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من :دی
اصلا منظورم از لحاظ رنکینگ علمی و استادا و این حرفا نیست (که البته از اون لحاظ هم تهران بالاتره ، البته اطلاعی درمورد کامپیوترش ندارم)
تهران جوش خیلی خوبه ... کلا خیلی باز تر و آزاد تر شاد تر و از همه لحاظ بهتره !! باید برید تو جفتشون تا متوجه بشید .
ولی جو امیرکبیر خیلی درس خونیه ... و کلا یه جوریه .... خیلی تریپ میان ... با خودشون حال می کنن!!!
فضای سبز غیر چهارتا علف جلو عمران نداره ...همه جا ساختمونه ... اصلا دل آدم توش می گیره :دی
مسئولینش خیلی لوسن و مسخره بازی در میارن .... یه 4 واحد می خواستم اضافه کنم یارو شیکمشو انداخته رو میز می گه نمی شه !!!! بعد یه چند روز گذشت رفتم گفت نه مسئله ای نیست بده برات امضا کنم !!!!!:18:
یا مثلا الان دانشجوهای کارشناسی نمی تونن برن دانشگاه!!!!! که چی بشه؟!!

از همه بدتر امیرکبیر تو طرحه!!!!! ولی تهران فکر کنم بشه از در 16 آذر وارد شد ! اگه هم نشه با ماشین خیلی می شه نزدیک شد .:دی

shifter
05-08-2010, 12:55
من :دی
تهران جوش خیلی خوبه ... کلا خیلی باز تر و آزاد تر شاد تر و از همه لحاظ بهتره !! باید برید تو جفتشون تا متوجه بشید .
ولی جو امیرکبیر خیلی درس خونیه ... و کلا یه جوریه .... خیلی تریپ میان ... با خودشون حال می کنن!!!
فضای سبز غیر چهارتا علف جلو عمران نداره ...همه جا ساختمونه ... اصلا دل آدم توش می گیره :دی
مسئولینش خیلی لوسن و مسخره بازی در میارن .... یه 4 واحد می خواستم اضافه کنم یارو شیکمشو انداخته رو میز می گه نمی شه !!!! بعد یه چند روز گذشت رفتم گفت نه مسئله ای نیست بده برات امضا کنم !!!!!:18:
یا مثلا الان دانشجوهای کارشناسی نمی تونن برن دانشگاه!!!!! که چی بشه؟!!

از همه بدتر امیرکبیر تو طرحه!!!!! ولی تهران فکر کنم بشه از در 16 آذر وارد شد ! اگه هم نشه با ماشین خیلی می شه نزدیک شد .:دی
حالا نمي دونم ولي پسر عموم كامپيوتر اميركبير ميخونه ميگه اصلا از اين حرفا نيست..اتفاقا بچه هاش خيلي هم پايه هستن:31:

اصلا منظورم از لحاظ رنکینگ علمی و استادا و این حرفا نیست (که البته از اون لحاظ هم تهران بالاتره ، البته اطلاعی درمورد کامپیوترش ندارم)
عمرا...تو يه سري رشته تهران بهتره تو رشته هاي ديگه اميركبير...
من جو تهرانو اونجور كه شنيدم زياد دوست ندارم...جديدا اين بسيجيا و...:2: ريختن توش ...!
اما اميركبير هر نوع ادمي توش پيدا ميشه!

مسئولینش خیلی لوسن و مسخره بازی در میارن .... یه 4 واحد می خواستم اضافه کنم یارو شیکمشو انداخته رو میز می گه نمی شه !!!! بعد یه چند روز گذشت رفتم گفت نه مسئله ای نیست بده برات امضا کنم !!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا اين شد دليل كه تهران بهتر از اميركبيره؟:13:

dampayi
05-08-2010, 13:22
حالا نمي دونم ولي پسر عموم كامپيوتر اميركبير ميخونه ميگه اصلا از اين حرفا نيست..اتفاقا بچه هاش خيلي هم پايه هستن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آخه تهرانو ندیده شاید!!! من الان دارم به عینه مقایسه می کنم ...
من خیلی از دوستام تهرانن به خاطر همین هر از چند گاهی دانشگاه تهران سر می زنم خودمم امیرکبیرم ... بخوام طرفداری کنم قاعدتا باید از امیرکبیر بکنم ... ولی شایدم ورودیای ما اینجورین !!!
همش سرشون تو درسه !! حاله آدم به هم می خوره :دی !!! کلا از مسابقات و فعالیت ها و این ها هم می شه تشخیص داد دیگه ...
حالا به هر حال این چیزی که من دارم می بینم جو امیرکبیر به خاطر اینکه می خواد مثلا از تهران و شریف و اینا عقب نمونه خیلی درسیه و....
یا مثلا برای گرفتن یه زمین چمنش ما باید از طریق شورا صنفی و انجمن و فلان و فلان دهن خودمونو سرویس کنیم تا 8 شب 2 ساعت زمینو بدن
در حالیکه مثلا تو شریف سالن به اون بزرگی آماده ماست :دی (من خودم چند بار رفتم شریف بازی :دی)

عمرا...تو يه سري رشته تهران بهتره تو رشته هاي ديگه اميركبير...
منم قبول کردم که احتمالا بعضی از رشته ها امیرکبیر بهتره
مثلا ریاضی تو مسابقات جهانی همیشه شریف با اقتدار اوله بعد با فاصله امیرکبیر بعدش رو یادم نیست که اصلا تهران بود یا نه

ولی اون چیزی که در اذهان عمومه .... همون چیزی که می گه شریف اوله ... :دی می گه تهران بعدش امیر کبیر :دی
توی رنکینگ جهانی هم که تهران بالای شریفه ... :دی البته توی اون رنکینک معیار های دیگه ای هم مورد بررسی قرار گرفته ...:دی

من جو تهرانو اونجور كه شنيدم زياد دوست ندارم...جديدا اين بسيجيا و...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ريختن توش ...!
اما اميركبير هر نوع ادمي توش پيدا ميشهآره بسیج تهران به شدت فعاله ... :دی البته این اتفاق جدیدی نیست .... شما جدیدا وارد این بحثا شدی ....
البته توی این درگیری ها ما دیدیم که بعد از تهران ما از همه بیشتر فعال بودیم :دی از لحاظ فرهنگی که 100 درصد به نظر من ما فعال تر بودیم ....

اینکه تو امیر کبیر هر آدمی پیدا می شه رو من متوجه نمی شم !!!

حالا اين شد دليل كه تهران بهتر از اميركبيره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دلیل نیست ! شهوده !:دی

seyyedi
05-08-2010, 16:26
دوستان سلام

يه سوال ديگه اينكه ميشه با اين رتبه مكانيك خواجه نصير قبول شد.....به نظر من شما که رتبت عالیه فقط نگاه به علاقه ات بکن و برو همین
من خودم مکانیک می خونم ولی اگه علاقه نداری نیا
معضلات بعدی داره
8 ساعت درس روزانه اونم برای پاس کردن ( نه معدل خوب با شاگرد اولی) به راحتی بعد 4 سال کچلت میکنه
اگه علاقه هم داری بیا که این کچل شدنا کشکه
یعنی جلوی علاقه مهم نیست این چیزا

مثلا ریاضی تو مسابقات جهانی همیشه شریف با اقتدار اوله بعد با فاصله امیرکبیر بعدش رو یادم نیست که اصلا تهران بود یا نه
خداییش حق این بر و بچ ریاضی کرمان داره ضایع میشه(هیچ کی بهشون محل نمیزاره)
بهترین و سخت ترین ریاضی کرمان داره
این رو واسه این که کرمان میخونم نمی گم
سوال های میان ترم و پایان ترم خودمون رو بچه های ما ایمیل کردن به یه نفر توی شریف اونم با بقیه بررسی کرد گفت نسبت به ما خیلی سخت تره!!!
علی علی