PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دندون عقل کمک کنین

z.e.mec
03-08-2010, 14:50
سلام دوستان
من 18 سالمه. دکتر ارتودنسیم بهم گفته باید جراحی کنم و این دندونای عقلمو در بیارم ( به قول خودش لثمو با اره!!! بشکافن و بعد دندونا رو در بیارن:18::41:)
می خواستم بدونم واقعا راه بهتری نیست؟ مثلا با لیزر یا یه چیز دیگه ای که خیلی اذیتم نکنه؟ آخه چند تا از دوستام که این کارو کردن می گن تا یکی دو هفته بعد از در آوردن هر دوتاییش خیلی نمی شه دهنو باز کرد. لطفا اگه اطلاعاتی راجع به این موضوع دارین کمک کنین خیلی نگرانم

morsadr
04-08-2010, 16:49
در آوردن دندان عقل عمدتا از طریق جراحی می باشد و راه دیگری مثل لیزر که شما فرمودید ندارد .:41:
البته زیاد نگران نباشید در خیلی از افراد کشیدن آن می تواند مانند کشیدن بقیه دندانهای آسیاب باشد و اونقدر هم اذیت نشید . در هر صورت قابل تحمله . :31:

Vallio
04-08-2010, 16:56
واقعا" ...
خوب شد که امروز نرفتم ها ؛ دکتر گفت که باید 4 تا عقلمو :دی ! جراحی کنه !
چون این چند روز فقط باید فکم کار کنه :دی !
یعنی خیلی درد داره ؟

mortezaon
04-08-2010, 17:00
من هم مثل شما تو ارتو دنسی هستم دوتا از دندونای عقلم را با جراحی کشیدند با فاصله 1 ماه
البته دندون عقل من نهفته بودو اصلا زیر لثه بود و دیده نمی شد
بابام در اومد
تا یک هفته فقط مایعات خوردم و لثه ام هم ورم داشت برام بخیه هم زد
خیلی درد داشت
من بهت میگم با دکتر حسابی صحبت کن که زیاد اذیت نشی

.

z.e.mec
04-08-2010, 21:08
من هم مثل شما تو ارتو دنسی هستم دوتا از دندونای عقلم را با جراحی کشیدند با فاصله 1 ماه
البته دندون عقل من نهفته بودو اصلا زیر لثه بود و دیده نمی شد
بابام در اومد
تا یک هفته فقط مایعات خوردم و لثه ام هم ورم داشت برام بخیه هم زد
خیلی درد داشت
من بهت میگم با دکتر حسابی صحبت کن که زیاد اذیت نشی

.
دکتر حسابی کیه؟؟؟؟؟؟؟
بهترین دکتر مشهد تو این زمینه بابازاده است بخیه هم می زنه اما اگه گوش کنه می خوام بگم بخیه جذبی بزنه. 2 تا رو که در آورد بعد از 2 هفته دوباره میفته به جونم :19:
اما هرکی این کار رو کرده می گه وحشتناک اذیت داره. اگه اسپری بی حس کننده بخرم می تونه کمکی بهم بکنه؟