ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوربين s200exr

kant1388
03-08-2010, 13:57
سلام دوستان
نظرتون درباه اين دوربين چيه؟
اگه كسي قيمت دقيقش رو داره بگه؟
اگه در مدل هاي هم رديفش چيز بهتري مي تونيد پيشنهاد كنيد، ممنون مي شم.
fujifilm finepix s200exr
به نظر شما خريد از سايت ها بهتره يا از مغازه ها؟
با سپاس

king of heaven
03-08-2010, 15:14
اتفاقا من هم چند وقتیه دارم در مورد این مدل و مدل hs10 مطلب میخونم . از دوستان هم چند بار سوال پرسیدم ولی فعلا که به نتیجه نرسیدم . قیمتش مناسبه و ظاهرا دوربین خوبیه اما بحث تخصصی شو باید دوستان اهل فن زحمتشو بکشن . یه سوال هم راجع به live view دارم . ظاهر این مدل این تونایی رو نداره میخواستم ببینم چه مشکل یایجاد میکنه؟نداشتن این مشخصه به این معنی هست که زا روی lcd نمیتونم ع رو تنظیم کنم و بگیرم ؟؟باید حتما تو چشمی دوربین نگاه کنم ؟؟

kant1388
03-08-2010, 22:50
كسي جواب نمي ده؟
اشكال hs10 به نظر من باطري هاشه. من تجربه خوبي از باطري قلمي ندارم. اون اشكالي هم كه درباره s200 مطرح كردبد. فكر نمي كنم دوربيني تو اين سطح اينجور مشكلي داشته باشه.

AliSub
04-08-2010, 00:02
سلام دوستان
نظرتون درباه اين دوربين چيه؟
اگه كسي قيمت دقيقش رو داره بگه؟
اگه در مدل هاي هم رديفش چيز بهتري مي تونيد پيشنهاد كنيد، ممنون مي شم.
fujifilm finepix s200exr
به نظر شما خريد از سايت ها بهتره يا از مغازه ها؟
با سپاس

خوبیش اینه که سنسور بزرگی داره ! و از RAW پشتیبانی می کنه!

بدیهاش هم که به چشم من خورد:
وزن زیاد - فیلم برداری - سرعت شاتر فقط تا 8 ثانیه داره - فوکوس 10 سانتی داره دیگه خیلی بده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من FZ35 - G11 - SX20 پیشنهاد می کنم.

خرید حضوری هم بهتره.

sastwhc
04-08-2010, 08:34
اگر کسی post edit بخوبی بدونه و عکاسی در نور کم براش مهمتر باشه در عین حال وزن زیاد مانعی محسوب نشه احتمالا بهترین انتخاب میشه همین S200EXR Fuji

vahidmir2000
12-10-2010, 02:52
این دوربین واقعا شاهکاره من خودم استفاده کردم. دقیقا میشه گفت مرز بین دوربینهای کامپکت و اس ال آر محسوب میشه و تمامی تجربه های عکاسی حرفه ای رو به همرا میاره. از تنظیملات دستی تا شکل ظاهری سنسور بزرگ فرمت غیر فشرده و البته باید بگم سرعت شاتر هم تا 30 ثانیه قابل تنظیمه... کیفیت عکساش از نظر جزئیات عالیه ولی بازهم مقدار کمی نویز داره که شاید بشه گفت این دیگه طبیعت دوربینهای دیجیتاله...