PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیاه شدن صفحه مانیتور

chachacha
03-08-2010, 12:18
با سلام من تازه ویندوز xp sp3 نصب کردم اما مشکلی که به وجود آمده اینکه در موقع بالا آمدن ویندوز صفحه مانیتور سیاه میشه اما کیس و مانیتور روشنه و باید دوباره ریست کنم و مشکل دیگر اینکه نمی تونم درایو موبایل و فلش مموری را فرمت کنم در ضمن من از آنتی ویروسی استفاده نمی کنم آیا ایراد از سخت افزار یا سیستم ویروسی شده ؟ راه حلش چیه؟ :20:

EHSANRF
03-08-2010, 13:40
بستگی داره به اینکه صفحه سیاه خالی هست یا نوشته هم داره!
احتمالش هست که سی دی ویندوزتون مشکل داشته که اینطور نصب شده
یه احتمال دیگه هم داغ شدن کارت گرافیک هست و اینکه پاور شاید نکشه!

---------- Post added at 02:40 PM ---------- Previous post was at 02:39 PM ----------

بستگی داره به اینکه صفحه سیاه خالی هست یا نوشته هم داره!
احتمالش هست که سی دی ویندوزتون مشکل داشته که اینطور نصب شده
یه احتمال دیگه هم داغ شدن کارت گرافیک هست و اینکه پاور شاید نکشه!

arthurs
03-08-2010, 16:28
به فن کارت گرافیک یک نگاه بنداز اگه خراب بود باید یک فن دیگه نصب کنی.اگر مشکل از گرافیک نبود از اول ویندوز بزن ودرایور گرافیک را چک کن.{از نظر تاریخ قدیمی نباشه}
زمستان گرم وبلاگ ترفند های کامپیوتری وغیره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammadmatrix
17-08-2010, 10:28
از safe mode بيا بالا اگه مشكلي نداشت بدون از ويندوزته اگه همون مشكل بود گرافيكتو در بيار دوباره بزن سر جاش يا اينكه كابل گرافيكتو عوض كن يا اينكه اگه مادربرد شما گرافيك آمبرد ميخوره از اون استفاده كن ببين چي ميشه.

erfan87
07-05-2014, 07:21
سلام و خسته نباشید.حدود دو هفته پیش،کیس من صدا میداد.فن گرافیک بود که درست نمیچرخید.باز کردم درستش کردم.بعد از اون سیستم رو که روشن میکردم،بعد از یکی دو دقیقه یهو صفحه سیاه میشد.اما ویندوز کار میکرد.صدا داشتم ولی تصویر نداشتم.ویندوزمم xp هست.پاور عوض کردم.درست شد.اومدم ویندوزمو عوض کنم،همون اوایل نصب ویندوز دوباره سیاه میشه.خواهش میکنم کمکم کنید.ممنون میشم.در ضمن بعضی وقتا هم که سیستمو روشن میکنم،انگار رنگای مانیتور بهم ریخته،یکم تاریکو بهم ریختس.با یه خاموش روشن کردن مانیتور این مشکل درست میشه.قبل از اینکه سیاه بشه هم،برای یه لحضه رنگا بهم میریزه و سیاه میشه.بیرونم بردم واسه تعمیر،نتونستن.واقعا ممنون میشم کمکم کنید.

Master Root
07-05-2014, 13:46
شاید همون موقع که فن درست کار نمیکرد به کارت گرافیگ آسیب رسیده.
امتحان کنید که درایورش رو uninstall و مجددا نسخه آپدیت شدش رو دانلود و نصب کنید.