PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش شدن مانیتور و فرمت نشدن فلش مموری

chachacha
03-08-2010, 12:09
با سلام من از ویندوز xp sp3 استفاده میکنم اما مشکلی که جدیدا به وجود آمده اینکه در موقع بالا آمدن ویندوز مانیتور خاموش میشه اما کیس روشنه و باید دوباره ریست کنم و مشکل دیگر اینکه نمی تونم درایو موبایل و فلش مموری را فرمت کنم در ضمن من از آنتی ویروسی استفاده نمی کنم آیا ممکنه که سیستم ویروسی شده باشه راه حلش چیه؟:10:

Farjameh
03-08-2010, 12:28
ممنکنه سیسمتون ویروسی شده باشه و همین باعث بوجود آمدن همین موضوع بشه که اکثراً نمیزاره شما حتی آنتی ویروس بریزی و ویروس رو از بین ببری.
ممکن هم هست که اشکال سخت افزاری باشه و این میتونه فقط مروط به کارت گرافیک و یا رم دستگاه بشه که اونم چک کردنش راحته و میتونی قطعه مورد نظر رو تعویض و بررسی کنی.
برای مشکل دوم هم که میتونم بگم ویندوزتون خراب شده یا همون ویروس ها هستن که تاثیر گذاشتن و این مشکل رو بوجود آوردن.
بهترین راه اینه که سیستم رو با چند آنتی ویروس قوی ویروس یابی کنی و بعد ویندوز رو عوض کنی تا به امید خدا مشکل حل بشه.

kourosh_sos
03-08-2010, 12:46
دوست عزيز آيا شما از TV OUT كارت گرافيكيتون استفاده كردين و كابلش هنوز به كارت گرافيك و TV وصله ؟ اگر اينطوره اتصالات رو قطع كنيد اگر مشكل ربطي به اين موضوع نداشت يكبار كارت گرافيكي رو در آورده و باتري مادربرد رو درآورد و از طريق شانتهاي رو مادربرد اقدام به Clear CMOS كنيد دوباره باتري رو جا زده و همين طور كارت گرافيك رو ببنيد درست ميشه يا نه

kian-sh
04-08-2010, 19:55
شک نکن که از ویروسه.سیستم خود منم قبلا این طوری شده بود ویندوز رو عوض کردم همه چیز ردیف شد در ضمن بعد از این همیشه آنتی ویروس روی سیستمت نصب کن تا دیگه این طوری ویروسی نشی.