PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک :با این رتبه کدوم رشته بهتره؟

Search2599
03-08-2010, 09:59
با سلام خدمت دوستان عزیز
این کارنامه ما هست : به نظر شما کامپیوتر شریف میاره؟ به نظر شما بین کامپیوتر یه دانشگاه قوی و برق یا مکانیک یه دانشگاه پایین تر کدوم بهتره ؟؟؟؟ (از نظر آینده شغلی و میزان سختی درساش)
در ضمن منطقه 3 هستم.اگه سریعتر جواب بدید ممنون میشم ؟:blink:

جوابی نبود - وقت انتخاب رشته تموم شد.مرسی از دوستان

panizir
03-08-2010, 13:19
من از رو قبولياي پارسال كانون نگاه كردم. سخت افزار كه به احتمال 90% قبولي. پارسال يكي با 140 از گچساران قبول شده. نرم افزار اگه بومي نيستين احتما قبوليتون كمتره.

Search2599
03-08-2010, 17:45
من از رو قبولياي پارسال كانون نگاه كردم. سخت افزار كه به احتمال 90% قبولي. پارسال يكي با 140 از گچساران قبول شده. نرم افزار اگه بومي نيستين احتما قبوليتون كمتره.

با تشکر.بومی نیستم ناحیه 6 و قطب 3 هستم:18:

mahmoodonline
04-08-2010, 23:36
با سلام خدمت دوستان عزیز
به نظر شما بین کامپیوتر یه دانشگاه قوی و برق یا مکانیک یه دانشگاه پایین تر کدوم بهتره ؟؟؟؟

يكي اينو جواب بده ممنون مي شم.

Maziar_69
04-08-2010, 23:48
بستگی داره اون دانشگاه قوی کدوم باشه و اون پایین تره کدوم.
علاقه حرف اولو میزنه.
در مرحله ی بعدی هم نزدیکی دانشگاه به محل زندگی.

این رو یادتون باشه رشته شما رو به جایی نمی رسونه. این شما هستید که باید با رشتتون (هرچی که باشه) سکوی پرتاب درست کنید.

Javad-ht
04-08-2010, 23:56
يكي اينو جواب بده ممنون مي شم.

بستگی به علاقه داره!
من باشم صد در صد مکانیک رو که علاقه ام هست (الانم دارم مکانیک میخونم) انتخاب میکنم.:40:
به نظر من مکانیک و برق دانشگاه تهران اگه بتونید بیارید از کامپیوتر شریف بهتره!
ولی بازم میگم فقط علاقه مهمه.
اگه به کامپیوتر علاقه دارید اون رو بزنید.
اگه نه حتما بی خیال شریف بشید و مکانیک یا برق رو تو دانشگاه تهران یا امیرکبیر انتخاب کنید!

linkinkurd
05-08-2010, 00:03
برق بخون - ولو اینکه دانشگاهی غیر شریف.
من دوستم پارسال با 206 منطقه سه برق قدرت شهید بهشتی قبول شد.
یا شهید بهشتی- یا اگه برات فراهمه برق صنعتی اصفهان...

Dokhtar_Bache
05-08-2010, 00:39
کامپیوتروبرق ومکانیک هرسه تارشته های خیلی خوبیه هم ازنظر درآمد آینده وهم بارعلمی.اما برق ازاون دوتای دیگه سنگین تره خصوصاگرایش مخابرات.به نظرم کاملا به علاقه ات نگاه کن. توجه نکن که ممکنه قبول بشی یانه..اگه کامپیوتر شریف میخوای اونو اول همه بذار.اولویت انتخابهاتو بذار روکیفیت دانشگاه ورشته...مثلا اول این سه تارشته رواز شریف بذار،بعد امیرکبیرو علم وصنعت وخواجه نصیروبقیه دانشگاههای مادر تهران...بعد ازاونها هم دانشگاههای خوب شهرهای دیگه درنظربگیر.باتوجه به رتبه ودرصدهایی که داری اگرانتخابهات خوشبینانه باشند بهتره چون بعدا دلت نمیسوزه که چرا مثلا فلان رشته شهرو نزدی..ضمنا درس خوندن تو یه دانشگاه تاپ ارزش خوابگاه رفتن رو داره.. به خاطر جوی که داره انگیزه ات واسه فوق لیسانس وبالاتر خیلی رشد میکنه واین خودش یه امتیازه..
به هرصورت این نظر من باتوجه به تجربه ام بود
موفق باشی

Search2599
05-08-2010, 12:26
خیلی خیلی ممنون از دوستان عزیز :11:
علاقه خودم نرم افزاره اما به هرکی که گفتیم سرزنشم کردن که حیفه تویی که می تونی برق یا مکانیک تهران قبول شی بری کامپیوتر بخونی.
علاقم به نرم افزار از بچگی بوده و همیشه آرزوم بوده که برنامه بنویسم البته نوشتم چند سال قبل بدون کمک از کتاب و استاد و .... چند تا برنامه واسه یاهو نوشتم به اسم ~EBLiS~ اگه از دوستان قدیمی یادشون باشه...
به هرحال بین 3 راهی موندیم ! راستی خانواده هم از یه طرف به شدت مخالف کامپیوتر هستن به این دلیل که اگه برق یا مکانیک بخونم به راحتی می تونم سر کار برم(آشنا داریم :5:)
اینم انتخاب رشته سنجش و گزینه 2 که سنجش حرفی از قبولی نرم افزار شریف نزده اما گزینه 2 چرا...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]