PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ArmA II: Operation Arrowhead

hoomi_gta
03-08-2010, 08:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی آرما 2 عملیات پیکان ادامه بازی ارما 2 است که در سبک شبیه سازی جنگ ساخته شده. این بازی از گیم اسپات نمره 8.5 و گرفته. از ویژگی های این بازی که در کشور تاجیکستان انجام میشه اینکه انوع سلاح ها، انواع تانک ها، هلیکوپتر ها، ماشین های جنگی و .... را میتونید استفاده کنید. بازی حالت واقع گرایانه ای داره که مثلا در صورت زخمی شدن پا نمیتونید حرکت کنید. در طول بازی یا به صورت سرباز یا به صورت فرمانده به میدان جنگ میرید.سازنده بازی Boheima interactive است که در ساخت بازی های Operation Flashpoint که همین سبک است هم شرکت داشته. کلا من از سری های قبلی Arma به علت باگ های زیادش اصلا خوشم نیومد ولی این بازی به نظر بازی جذاب و جالبی میاد. دوستانی که بازی را دارن در موردش نظرشون و بگن.

تصاویری از بازی:

یک cheat به درد بخور هم برای شروع:
در منو بازی شیفت و - روی Num Pad را بزنید و بعد این عبارات را تایپ کنید:

Endmission: برای پایان یک مرحله.

beckham7
03-08-2010, 08:55
دوست عزیز lan هم میشه؟
:10:

hoomi_gta
03-08-2010, 09:03
دقیقا مطمئن نیستم. من یکراست رفتم بازی اصلی. ولی فکر کنم مولتی پلیر هم داشته باشه.

B.3.S.T
03-08-2010, 10:05
به نظرم مثل فلش پوینت باید سخت باشه...گرافیکش بدک نیست:5:

hoomi_gta
03-08-2010, 10:16
بازی سختیه ولی فوق العاده هیجانی! بعضی وقتا فراموش می کنی داری بازی می کنی و فکر می کنی وسط جنگی! مخصوصا تانکش که خیلی باحال بود! خوبیش اینکه مثلا با تانک هم میتونی فرمانده تانک باشی، هم راننده تاتنک هم مسئول شلیک تانک. البته فقط یکیشو میتونی داشته باشی. اگه راننده باشی باید به مسئول اسلحه هدف و مشخص کنی تا بزنتش یا بهش بگی هر چی دیدی بزن!! خیلی باحاله.

MobinS
03-08-2010, 10:32
آرما سختیش به فلش پوینت نمیرسه ، نسخه های قبلیش که این طوری بود

mostafa_gm
04-08-2010, 07:20
flashpoint سري اول كه بازي بي نظيري بود. اينم اگه مثل اون باشه عاليه.

hoomi_gta
04-08-2010, 08:43
هیچی فلش پوینت نسخه اولش نمیشه. واقعا انقلابی بود تو بازی ها. سبک خیره کنندش و نا محدود بودنش اوج هیجان بود. هرچند نسخه 2 فلش پوینت خیلی نا امید کننده بود!

money71
04-08-2010, 14:08
:42:اين بازي براي من crash ميشه هر كاري هم كردم patch 1.52 رو نصب كنم نصب نميشه و مگيه بازي نصب نيست نمي دونم چيكار كنم

shahramcat
05-08-2010, 18:19
:42:اين بازي براي من crash ميشه هر كاري هم كردم patch 1.52 رو نصب كنم نصب نميشه و مگيه بازي نصب نيست نمي دونم چيكار كنم

برای اینکه بازی شما کرک شده هست . شما بازی رو نصب کن بعد قبل از کرک کردن پچ رو بریز .

البته برای پچ جدید هم کرک جدید نیاز داری

harrypotter
06-08-2010, 18:41
کسی لینک دانلود پچ 1.52 به همراه کرکش رو داره ممنون میشم بزاره.
بازی اصلن نمیشه کرد. همش میپره بیرون.

hoomi_gta
07-08-2010, 09:53
خوب بازی کمتر از 6 روز تموم کردم. خیلی بازی بد قلقی بود!! گرافیک زیبایی داشت و خیلی واقع گرایانه بود ولی اصلا گیم پلی جالبی نداشت. کار با هلیکوپتر واقعا اعصاب آدم و بهم میریخت!! شلیک کردنش هم خیلی مسخره بود!! مثلا وقتی با بازی مثل cod مقایسه کنیم خیلی ضعف داشت سیستم شلیکش. ولی در کل آدم و جذب میکرد برایه مین اینقدر سریع تمومش کردم. من به بازی نمره 7 دادم. تعب می کنم چجوری گیم اسپات بهش 8.5 داده!

king-hitler2
07-08-2010, 15:28
سلام من بازی رو نصی کردم داشتم بازی میکردم که تق گرافیک فرت
ریست کردم گرافیک حالت صفحه شطرنجی شد و -------------
چه مرگشه
8500 gt

hoomi_gta
08-08-2010, 09:40
وقتی صفحه شترنجی میشه یکبار برو توی option و بعد video setting. بعد خودش درست میشه. برای من که اینطوری بود. اکثرا اول که لود میکردم صفحه شطرنجی میشد!

king-hitler2
09-08-2010, 13:11
وقتی صفحه شترنجی میشه یکبار برو توی option و بعد video setting. بعد خودش درست میشه. برای من که اینطوری بود. اکثرا اول که لود میکردم صفحه شطرنجی میشد!
عزيزم اينو بلدم
منظورم گرافيكم كلا پرپر
سوال كردم گفتن نيم سوز شده
انداختم دور

mostafa_gm
14-08-2010, 08:34
جالبه. اين بازي كاملا بر اساس بازي operation flashpoint سري اول ساخته شده. حتي منوها و دستورات و و نوع ديالوگ ها و حركات كاراكتر ها و محيط بازي هم منطبق با اون بازي هست، بنابراين ميشه گفت بازي سختي براي شروع و ياد گرفتن خواهد بود.
در حالي كه OFP Dragon Rising بر خلاف اسمش هيچ رد پايي از نسخه اول توش نبود!

mohammad_s7201
15-08-2010, 19:26
من بازی رو نصب کردم. ولی خیلی تیکه تیکه راه میره.رزولوشن رو هم روی کمترین 800*600 گذاشتم. ولی یه خورده که توی بازی هستم میپره بیرون.

چیکار کنم؟

سیستمم اینه:
CPU: Dual core 2 GHz
2 GB RAM
GForce 8500 GT

EMSEBI
19-08-2010, 22:53
با سلام کسی میدونه سیستم نشانه روی چرا در این بازی تا این حد خطا داره؟ با تفنگ دوربین دار باید 100 بار شلیک کنی تا دشمن رو در فاصله 100 متری بزنی! آیا اشکال از سیستم من هست یا شما هم این مشکل رو دارید لطفا راهنمایی کنید حیف این بازی با این گرافیک خوبه.

mostafa_gm
24-08-2010, 13:20
با سلام کسی میدونه سیستم نشانه روی چرا در این بازی تا این حد خطا داره؟ با تفنگ دوربین دار باید 100 بار شلیک کنی تا دشمن رو در فاصله 100 متری بزنی! آیا اشکال از سیستم من هست یا شما هم این مشکل رو دارید لطفا راهنمایی کنید حیف این بازی با این گرافیک خوبه.
تو تنظيمات بازي يك قسمت داره كه ميشه خطا در نشانه روي رو كم و زياد كرد. الان دقيق يادم نيست كجا بود ولي يه اسمي تو مايه هاي deadzone يا همچين چيزي داشت.

بازي تموم شد ولي اصلا بازي خوش دستي نبود. كنترل وسايل مثلا تانك و خصوصا هليكوپتر از OFP نسخه يك خيلي بدتر و سخت تر شده بود. نميدونم سازنده ها با چه منطقي كنترل روون و خوب هليكوپتر در اون بازي رو اينطوري داغون كردن؟
كلا توضيحات تو اين بازي خيلي كم و ناقص بود. از نحوه كنترل وسايل گرفته تا انجام ماموريت ها. آدم واقعا تو بعضي مراحل نميدونست بايد چيكار كنه و كجا بره. مثلا تو يه مرحله كه بايد با UAV جاي گروگانها رو پيدا مي كرديم اصلا نمي شد فهميد كه اين uav چي هست و از كجا بايد راه انداختش!
كار با منو ها و دستورات اينقدر سخت و گيج كننده شده كه بعضي وقتها آدم اصلا توشون گم ميشه.
دنيايي از كنترل هاي بدرد نخور و تركيبي صفحه كليد تو بازي تعريف شده كه اولش فقط بازي كننده رو گيج مي كنه ولي در عمل يك چهارمشون هم تو بازي به كار نمياد.
متاسفانه غير از داستان و گرافيك بازي از نظر گيم پلي پيشرفتي نسبت به سري قبلش نداشت و حتي ميشه گفت افت كرده بود.

رضا جنگنده
29-08-2010, 19:51
سلام
سيستمم
RAM:2GB
CPU:2.4GHZ
VGA:1GB
WINDOS XP SERVES PACK 3
بازي روون اجرا مي شه؟
كلا ارزش خريدن داره؟

رضا جنگنده
31-08-2010, 10:49
من بازی رو نصب کردم. ولی خیلی تیکه تیکه راه میره.رزولوشن رو هم روی کمترین 800*600 گذاشتم. ولی یه خورده که توی بازی هستم میپره بیرون.

چیکار کنم؟

منم همين مشكل رو دارم.