PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید فلش مموری Sony یا Silicon-Power

QSEVEN
02-08-2010, 23:16
امروز رفتم یک فلش مموری 8 گیگ سونی خریدم به قیمت 30 هزار تومان این هم عکسش اصله ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونجا بو.دم که یک مشتری امد و گفت که من سلیکون پاور دارم سرعتش بهتر از سونی هستش ولی سونی هم خوبه سونی یک مزیتی که داره میگفت نمیخواهد دیگه سیو ریمو کنی ؟

حالا من موندم واقعا کدومش از نظر سرعت بهتره و عالیه آخه فروشنده گفتش که اگر خواستی بازش نکن برات عوضش میکنم فلش سونی رو گارانتی نکرد ولی سلیکون رو گفت یکسال ضمانت داره تازه سلیکون ارزون تر بودش حدود 23 بودش نمونه های مختلفی داشتش حالا موندم کدوم رو بگیرم که یک عمر راحت باشم و آینده هم سرعتش پایین نیت اخه میخواهم HD کلیپ بریزم روش انلاین شبکه میخواهم سرعت بالا باشه انتقال برام مهمه

در ضمن گفتش سونی اصل تایوان هستش

Reza82N
04-08-2010, 12:19
سلام دوستان اگر فلش دیسک بهتری میشناسید هم معرفی کنید , بنده قصد خرید دارم,خودم پاتریوت دارم که سرعتش عالیه,اما گیر نیاوردم که دوباره بخرم,
سیلیکون به پستم خورد اما نمیدونم چطور فلشیه,اگر اطلاع دارید من و این دوست عزیز را راهنمایی کنید,
.

jax2
04-08-2010, 13:11
دوست عزیز
من اولین فلشی که خریدم سونی بود و به جرآت میتونم بگم تو این ده تا فلشی که تا حالا عوض کردم بهترین بوده
من سیلیکون پاور،ترنسند،سوپر تلنت،ای دیتا،اچ پی و اپیسر داشتم.
ولی هیچ کدوم از لحاظ سرعت به سونی نمیرسه.
از لحاظ جدا کردن از سیستم بدون safe کردن از خود سیستم هم درسته به هیچ وجه نمیسوزه و همچنین یه نرم افزار داخلش هست به نام virtual expander که اگه اجراش کنی هر فایلی که داخل فلش بریزی فشرده میکنه و داخل فلش میریزه و اگه روش دابل کلیک کنی(داخل فلش) دوباره اکسترکت میشه و اجرا میشه خیلی باحاله.
تو آخرین تست سرعتی که با نرم افزار HD Tune انجام دادم این نتایجو بدست آوردم.
اولی سرعت خوندن اطلاعات و دومی سرعت نوشتن
sony:47 . 12
supertalent:30 . 7
silicon power:25 . 4.5
transcend(high speed):30 . 8
به نظر من حتما بگیر ولی با گارانتی چون سونی گارانتی تعویض داره.اونم در محل.:40::40:

ebi66_boukan
04-08-2010, 13:51
من که یه مدت تو نخ این فلاش ها بودم آخر سر یه OCZ Rally2 8GB گرفتم که برای سرعت بالا معروفه.ولی یه بار با پسر عموم که سونی 4 گیگ داشت کل انداختیم و یه فایل 400 مگی رو ریختیم روشون در شرایط مساوی سونیه 3-4 ثانیه بهتر بود.کب کردم.:41:
سونی کارش درسته.
این OCZ منم خوبه و فایل های HD و Full HD رو روی ال سی دی باهاش نگاه میکنم و مشکلی نداره.فقط تنها مشکلی که داره اینه که بعضی اوقات که مثلا یه فایل 4 گیگی میریزم روش یه دفعه قطع میشه و دوباره از اول اتو ران میکنه و از اول اون فایلو باید بریزم.نمیدونم این مشکل مربوط به سیستم هست یا فلاش!

Reza82N
04-08-2010, 16:41
سونی با همین بسته بندی بالا عرضه میشه و اصلش همینه؟
کسی در باره سیلیکون نظر نداد؟

jax2
04-08-2010, 17:43
سونی با همین بسته بندی بالا عرضه میشه و اصلش همینه؟
کسی در باره سیلیکون نظر نداد؟

سیلیکونو با سونی یکی نکن.
اصلا با هم قابل مقایسه نیستند.

santamove
04-08-2010, 17:44
سونی تو گارانتی ایده آل عمل نمی کنه،من با گارانتی ایران رهجو گرفتم،فلشم سوخت
رفتم گفتن بر جعبشو بیار،آخه این چه وضع گارانتی من از کجا بعد یه سال قوطی ببرم،
در ضمن اگه فن سونی باشی مثل من،بازم می ری سراغش
سری usm-n که جدیدا اومده من خریدم فلش خیلی خوبیه،ولی اصلا به فلاش های مثل ممونیکس نمی رسه ولی نسبت به قیمتش ایده آله

QSEVEN
06-08-2010, 16:10
من فلش رو همین سونی رو استفاده کردم سرعت خیلی خوبه

در ضمن من کارتونش رو نگه داشتم برای گارانتی البته اگر داشته باشه همون ایران رهجو

من شنیدم این نوع فلش احتیاج به safly remove نداره راسته برای اولین بار اگر فلش رو به کامپیوتر بزنید یک برنامه داخلش هستش همونی که دوستمون گفت فکر کنم که من کپیش کردم توی هرد شاید بعدا به کار بیات

تا الان که راضیم این فلش زمانی که میخواهی از usb جداش کنی اوتوماتیک سر یو اس بی میره داخل کشوی خود فلش

armin_punisher6
06-08-2010, 19:38
من با سونی کار نکردم ولی تو برند های دیگه پاتریوت عالیه.مخصوصا اون مدل ضد آبش.

golshahi
06-08-2010, 20:58
فلش شما گارانتی ایران رهجو داره.. برچسبش هم بالای بسته بندیه! به اصل بودنش شک دارید ؟

چرا سریال و پین نامبر رو ماژیک زدین ؟