PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با سلام من وایلس دارم چرا وقتی فایلی رو دریافت میکنم حجمی هم ارسال میشه از کجا بدانم سیستم ویروسی یا این حجم .حجم خود برقراری هست

zamany
02-08-2010, 20:11
با سلام من وایلس دارم چرا وقتی فایلی رو دریافت میکنم حجمی هم ارسال میشه از کجا بدانم سیستم ویروسی شده یا این حجم حجم خود برقراری با شرکت خدمات اینترنتی هست لطفا منو راهنمایی کنید . من با نرم افزار فارسی تحت کنترل دارم دریافتی من 2 گیگ خروجی من 80 مگابایت آیا سیستم مورد حمله قرار گرفته :40:

razmjoo
02-08-2010, 20:52
با سلام من وایلس دارم چرا وقتی فایلی رو دریافت میکنم حجمی هم ارسال میشه از کجا بدانم سیستم ویروسی شده یا این حجم حجم خود برقراری با شرکت خدمات اینترنتی هست لطفا منو راهنمایی کنید . من با نرم افزار فارسی تحت کنترل دارم دریافتی من 2 گیگ خروجی من 80 مگابایت آیا سیستم مورد حمله قرار گرفته :40:
نه . خوب معلومه برای برقرای ارتباط با سرور اون سایت یا اون فایلی که می خوای از اون سرور دانلود کنی ارسال هم می کنه .:27:

zamany
02-08-2010, 21:44
برای اون سایت که میگی ارسال میکنه چی ارسال میکنه:40:

B U L U T
02-08-2010, 22:24
برای اون سایت که میگی ارسال میکنه چی ارسال میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هچی فقط ارتباط رو از دست نمیدی

mohsen_rkh
27-08-2010, 13:03
زمانی که شما می خواهید یک فایل دریافت کنید درخواست های گرفتن اطلاعات (درخواست GET) به صورت Packet هایی از اطلاعات به سرور مورد نظر ارسال میشن؛ بنا بر این یه حجمی از اطلاعات هم به عنوان حجم ارسالی ثبت می شه.