ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع شدن اینترنت بعداز پایان اشتراک ؟ویا بعد از قطع کانشکن توسط خودم؟

mohammadi4net
02-08-2010, 13:14
سلام
من 100 مگ از اعتبار Adsl شرکت صبا نت مونده ، می خواستم بدون وقتی 100 مگ تموم بشه کانکشن همون لحظه قطع میشه یا تا وقتی که وصل باشم میذاره استفاده کنم؟

KING_DESIGNER
02-08-2010, 13:17
وصل میشی ولی چیزی نمیتونی دانلودکنی وبسایتی هم براتون باز نمیشه
. همین

mohammadi4net
02-08-2010, 13:27
وصل میشی ولی چیزی نمیتونی دانلودکنی وبسایتی هم براتون باز نمیشه
. همین
نمی خوام بعدا وصل بشم، من الان می خوام یک فایل 150 مگابایتی دانلود کنم ولی 100 مگ شارژ دارم. سه حالت ممکنه داشته باشه:
1. وسط دانلود قطع بشه . یعنی دقیقا سر 100 مگ خودش قطع بشه
2. تا وقتی خودم کانکشن رو قطع نکنم اجازه استفاده بده و اگه قطع کردم و دوباره وصل شدم اونوقت بفهمه که اعتبار من تمومشده
3. داخل سیکل زمانی مشخصی وضعیت اکانت بررسی بشه ، مثلا هر یک ساعت .

لطفا دوستانی که از صبا نت استفاده کردن و دقیقا مطمئن هستن نظر بدن.

KING_DESIGNER
02-08-2010, 13:32
نمی خوام بعدا وصل بشم، من الان می خوام یک فایل 150 مگابایتی دانلود کنم ولی 100 مگ شارژ دارم. سه حالت ممکنه داشته باشه:
1. وسط دانلود قطع بشه . یعنی دقیقا سر 100 مگ خودش قطع بشه
2. تا وقتی خودم کانکشن رو قطع نکنم اجازه استفاده بده و اگه قطع کردم و دوباره وصل شدم اونوقت بفهمه که اعتبار من تمومشده
3. داخل سیکل زمانی مشخصی وضعیت اکانت بررسی بشه ، مثلا هر یک ساعت .
داداش حالت خوبه ؟ :27::18:
من فکر میکردم فقط خودم یکی توی این فروم نظریات تابناک فلسفی رد میکردم نگو یه رفیق هم دارم
دمت گرم :31:
دوست عزیز تو 100 مگ اجازه استفاده داری
مثل این می مونه به تو بگیوند با این ماشین و این راننده میتونی 100 متر راه بری ( دنده عقب هم نداره )
میتونی بگی تند بره
میتونی بگی یواش بره
میتوین هر یک متر ترمز کنی و برای 3 ساعت توقف کنی
میتونی تا 1 ماه و یا تا هروقت که قرار داد داری توی ماشین بشینی !
کلا فقط تا صد متر اجازه راه رفتن داری
حالا میخوای در ماشینو باز بزار
میخوای شیشه عقب رو باز کن و بکش پایین
میخوای بوق بزن :31:
وقتی که ظرفیتت 100 متر هست بعد از 100 متر چه میکنی ؟
تموم میشه و راننده درب رو باز میکنه و طرف قراردادش رو به بیرون هدایت میکنه :31:
همینه داداش
پس گزینه اول درسته :20:

mohammadi4net
02-08-2010, 13:46
داداش حالت خوبه ؟ :27::18:
من فکر میکردم فقط خودم یکی توی این فروم نظریات تابناک فلسفی رد میکردم نگو یه رفیق هم دارم
دمت گرم :31:
دوست عزیز تو 100 مگ اجازه استفاده داری
مثل این می مونه به تو بگیوند با این ماشین و این راننده میتونی 100 متر راه بری ( دنده عقب هم نداره )
میتونی بگی تند بره
میتونی بگی یواش بره
میتوین هر یک متر ترمز کنی و برای 3 ساعت توقف کنی
میتونی تا 1 ماه و یا تا هروقت که قرار داد داری توی ماشین بشینی !
کلا فقط تا صد متر اجازه راه رفتن داری
حالا میخوای در ماشینو باز بزار
میخوای شیشه عقب رو باز کن و بکش پایین
میخوای بوق بزن :31:
وقتی که ظرفیتت 100 متر هست بعد از 100 متر چه میکنی ؟
تموم میشه و راننده درب رو باز میکنه و طرف قراردادش رو به بیرون هدایت میکنه :31:
همینه داداش
پس گزینه اول درسته :20:
من که می دونم تو از صبا نت استفاده نمی کنی ، اینم که سر 100 متر باید پیاده بشم قبول ، می خوام وقتی صاحب ماشین حواسش پرت شد (با موبایلش حرف می زد، از رادیو شنید بنزین شده لیتری 1000 تومان و شوکه شد) 50 متر بیشتر برم چی می گی؟:27: :11:

razmjoo
02-08-2010, 15:38
اینم که سر 100 متر باید پیاده بشم قبول ، می خوام وقتی صاحب ماشین حواسش پرت شد (با موبایلش حرف می زد، از رادیو شنید بنزین شده لیتری 1000 تومان و شوکه شد) 50 متر بیشتر برم چی می گی؟:27: :11:
نه بابا . آقا اینا حساب کتاب 1 بیت رو هم دارن . مگه می گذارن 1 بیت بیشتر مصرف کنی . در ضمن بعد از 100 متر بنزینت تموم می شه . سر بالایی هم هست . نمی تونی هلش بلدی . :27:

KING_DESIGNER
02-08-2010, 15:48
اولا پستتو ویرایش کن بچه های اینجا متوهم میشن فکر میکنند واقعا من اسمم همینه و دیگه بیخیالم نمیشن
نه عزیز . اون موردی که گفتی نمیشه شما برات سقف مجاز تعیین کردند نمیشه حالا هی بگو
شرکت نوشته شما اینقدر حق دانلود و ارسال داری
نمیشه هیچ راهی نداره
مگر این که یه کاری بکنی
اون 150 مگ رو داخل فضای یه هساتی فشرده اشکنی
ولی اگر هم 100 مگ رو گرفتی
تا 100 مگ میاد
و بقیه ادرس داخل حافظه سیستمت می مونه تا با یه سرویسسی انلاین بشی و ادامه بدی
مگه با دانلود مینجر دانلود نمیکنی ؟
اون 50 مگ شما محفوظه هروقت که وصل بشی میتونی دوباره ادامه بدی و 50 مگ رو بعدا دریافت کنی
فعلا که تا 100 مگ جا داری بگیر داداش
50 تای بقیه رو بعدا ب دایال آپ هم وصل بشی توی یه 2 ساعت میتوین بگیری 50 مگ که چیزی نیست

mohammadi4net
02-08-2010, 15:54
اولا پستتو ویرایش کن بچه های اینجا متوهم میشن فکر میکنند واقعا من اسمم همینه و دیگه بیخیالم نمیشن
نه عزیز . اون موردی که گفتی نمیشه شما برات سقف مجاز تعیین کردند نمیشه حالا هی بگو
نمیشه هیچ راهی نداره
مگر این که یه کاری بکنی
تا 100 مگ میاد
اون 50 مگ شما محفوظه هروقت که وصل بشی میتونی دوباره ادامه بدی و 50 مگ رو بعدا دریافت کنی
50 تای بقیه رو بعدا ب دایال آپ هم وصل بشی توی یه 2 ساعت میتوین بگیری 50 مگ که چیزی نیست
50 مگ یه مثال بود به هر حال ممنون .

razmjoo
02-08-2010, 15:55
نمیشه هیچ راهی نداره
مگر این که یه کاری بکنی
تا 100 مگ میاد
نه بابا با دیال آپ حدود 3 ساعت طول می کشه . اگه باسرعت 5 دانلود کنه هر دقیقه 300 کیلو بایت . هر ساعت 18000 کیلو بایت . 50 مگ می شه 51200 کیلو بایت . که اونم می شه 2.844444444444444444 ساعت . همون دور و ور 3 ساعت .:2::21:

---------- Post added at 04:55 PM ---------- Previous post was at 04:54 PM ----------

50 مگ یه مثال بود به هر حال ممنون .
یه ساعت حساب و کتاب کردم حالا می گی یه مثال بود .