PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل قطع و وصل شدن با adsl مخابرات

ttsoft
02-08-2010, 12:45
با سلام خدمت دوستان عزیز من و عرض معذرت بابت طولانی بودن شرح مشکل ولی ممنون میشم راهنمایی کنید 2 3 روزه از مخابرات سرویس adsl گرفتم اما هر 20-30 دقیقه یهو قطع میشه طوری که چراغ استاتیک خاموش و دوباره بعد از 1-2 دقیقه خودش دوباره روشن و وصل میشه واقعا ولی مشکل اعصاب خورد کنی هست مخصوصا وسط دانلود یا بازی آنلاین که هستم. به مخابرات زنگ زدم نماینده فرستادن ولی چیزی سر در نیاورد گفت به صورت bridge همیشه کانکت شو ولی اونم تست کردم قطع میشه مودم مستقیم به خط تلفن وصله هیچ وسیله یا تلفن دیگه ای هم به خط وصل نیست راستی شاید بگین خط نویز داره ولی قبلا از شرکت پارس آنلاین داشتم هیچ مشکل قطعی نداشتم اصلا خودم هم موندم مشکل از کجاست با دو تا مودم هم تست کردم این هم مقادیر داخل مودم

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

KING_DESIGNER
02-08-2010, 12:58
تبریک میگم شما هفتمین نفری من اولین بودم !
زیر بار نیمروند و جالب اینجاست که وقتی DNS بدهی راه میفته
به تاپیک بهترین DNS ممکن برو و کارای که فگته شده انجام بده اعداد مربوط به DNS مربوط به خودتون رو برداری د و استفاده کنید
قبلاز مصرف اعداد هم حتما حتما موردم رو ریست کنید و از اول پیکره بندی کنید.
این مشکل حل شدنیه ولی باید وقت بزارید:20:

mehrdad38
02-08-2010, 13:23
با درود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sei_pm
02-08-2010, 19:44
با سلام خدمت دوستان عزیز من و عرض معذرت بابت طولانی بودن شرح مشکل ولی ممنون میشم راهنمایی کنید 2 3 روزه از مخابرات سرویس adsl گرفتم اما هر 20-30 دقیقه یهو قطع میشه طوری که چراغ استاتیک خاموش و دوباره بعد از 1-2 دقیقه خودش دوباره روشن و وصل میشه واقعا ولی مشکل اعصاب خورد کنی هست مخصوصا وسط دانلود یا بازی آنلاین که هستم. به مخابرات زنگ زدم نماینده فرستادن ولی چیزی سر در نیاورد گفت به صورت bridge همیشه کانکت شو ولی اونم تست کردم قطع میشه مودم مستقیم به خط تلفن وصله هیچ وسیله یا تلفن دیگه ای هم به خط وصل نیست راستی شاید بگین خط نویز داره ولی قبلا از شرکت پارس آنلاین داشتم هیچ مشکل قطعی نداشتم اصلا خودم هم موندم مشکل از کجاست با دو تا مودم هم تست کردم این هم مقادیر داخل مودم

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرویس شما رو رو 10 مگ بستن؟:18::18::18:
بــــــــــله SNR دانلودت رو نگاه 5.8 db این باعث قطی میشه. اگر سرعتت پایین تر بود SNR می رفت بالا مثل SNR اپلودت که رو 18.5 هست چون سرعت آپلودت رو 1 مگ بسته شده.

ttsoft
03-08-2010, 09:02
والا من خودم هم دقت نکرده بودم که رو 10 مگ بستن ولی اگه اینطوره چرا من با همون 70 -80 دانلود می کنم بعد اگر امکان داره دوستان راهنمایی کنن چطور این مقدار snr رو ببرم بالا اگر اصطلاح خاصی داره لطف کنید بگید که به مخابرات بگم چون یه کم اینا سوادشون پایینه در حد قطع و وصلی حالیشون میشه

nikaan
03-08-2010, 09:39
سلام

SNR MARGIN تا اونجایی که من اطلاع دارم نسبت بین سیگنال ADSL و نویز خط هست یعنی:

هرچه قدر این عدد بزرگتر باشه یعنی اینکه سیگنال سرویستون قویتره و هرچه این عدد کوچیکتر باشه یعنی نویز خط قویتره

اگر این عدد بالای 6 باشه مشکلی ندارید ولی اگر زیر 6 باشه قطعی خواهید داشت

طبق لینک زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدNoise Margin (also called SNR Margin) is the relative strength of the DSL Signal to Noise ratio. 6dB is generally the lowest dB manufactures specify in order for the modem to be able to sync. In some

instances interleaving can help raise the noise margin to an acceptable level. Generally speaking, as overall bandwidth increases, your Signal to Noise ratio decreases. A customer that upgrades from 1.5 to

6.0 Mbps ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) will typically see a corresponding decrease in the Signal to Noise ratio. This is normal and nothing to worry about. The higher the number the better for this

measurement. The Following is the comparison of the different Noise Margin Values and their effect on the DSL connection

6dB or below is bad and will experience no sync or intermittent sync problems
7dB-10dB is fair but does not leave much room for variances in conditions
11dB-20dB is good with no sync problems
20dB-28dB is excellent
29dB or above is outstanding

همونطور که می بینید با افزایش سرعت این عدد کوچک میشه ولی گفته نباید نگران باشید

سرعت واقعی شما چند هست؟

بگید که سرعت دان رو پایین تر ببندن ببینید این عدد بالاتر میره

sei_pm
03-08-2010, 12:09
والا من خودم هم دقت نکرده بودم که رو 10 مگ بستن ولی اگه اینطوره چرا من با همون 70 -80 دانلود می کنم بعد اگر امکان داره دوستان راهنمایی کنن چطور این مقدار snr رو ببرم بالا اگر اصطلاح خاصی داره لطف کنید بگید که به مخابرات بگم چون یه کم اینا سوادشون پایینه در حد قطع و وصلی حالیشون میشه

2 حالت داره یا به خاطر SNR پایینته که سرعتت پایینه یا به خاطر اینکه از پنل خودشون سرعتت رو آوردن پایین.
مگه 128 نگرفتی؟ خوب با 80 دانلود کنی یعنی حدود 640 Kb/s که خیلی زیاده.
شما کدوم شهری؟ سرویست نامحدوده؟
اگر نامحدوده به صلاحته مودم رو ببری سر ترمینال اونجا قطعا SNR شما میرسه بالای 9 و فکر کنم وضعیتت بهتر بشه . اگر اینطور بود که همونجا مودم رو بگذار با وایرلس استفادش رو ببر.
اگ محدوده بهتره بگی سرعتت رو کم کنند.
جز این دو راه کاری دیگه نمی تونی بکنی.

sei_pm
03-08-2010, 12:15
نه ولش کن الان یک فکر بهتر به ذهنم رسید همچین قسمتی رو پیدا کن و تنظیمات رو مثل زیر انجام بده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به احتمال 80 درصد SNR شما میره بالای 10 .
فقط بعد از این کار یکبار دیگه عکس از همون قسمتی که تو پست 1 گذاشتی بنداز. یک تست هم از speedtest.net بنداز.

Battlefield2
04-08-2010, 03:10
29dB or above is outstanding

این یعنی چی؟ من از مخابرات adsl ندارم .snr هم برای من 33 هست.فرقش چیه؟

behi2.12
11-08-2010, 14:03
سلام ميشه بگيد از كدوم مركز مخابراتي؟
سرعت دانلود صفر ميشه؟
سند و رسيو ثابت ميشه؟

pooyan.saj
12-08-2010, 13:37
سلام من در مشهد از اینترنت شاتل استفاده میکنم. اخیرا روزی چند بار چراغ اینترنت مودمم قرمز میشه و ارتباطم قطع میشه(چراغ adsl سبز میمونه) مودم رو که خاموش روشن میکنم معمولا درست میشه. زنگ زدم شرکت گفتند خطتون نویز داره اما اشکال از مخابرات نیست از شبکه داخلیتون هستش اما من مودمم با یک سیم مستقیم به دم در وصله.
مودمم maxnet هستش کانکشن بریج یعنی یک دسکتاپ دارم که با لن وصله و یه لپ تاپ که با وایرلس وصله اینم یه عکس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته snr margin معمولا روی 6 هستش
لطفا همه اشکالاتی رو که ممکنه وجود داشته باشه ذکر کنید

faramarz-vc
01-10-2010, 02:31
سلام دوستان من 1 مشکلی که دارم اینه که وقتی مودم روشن می کنم کانکت شه چراغ adsl و internet روشن میشه و کانکت میشه اما بعد از چند دقیقه مودم قطع میشه ! (چراغ adsl و internet ) خاموش میشه بعد دوباره روشن می شه همین جوری ادامه داره.. مودم Linksys Wag120N و Tp-link 8841رو هر 2تا مودم این مشکل هست اما رو linksys بیشتر هست.
خط نویز هم نداره با splinter و بدونه spilinter هم تست کردم اما فرقی نداره !
adsl از مخابرات گرفتم با سرعت 1 مگا بایت..دانلود 120kl بهم میده !
حتی از سر سیم اصلی که از کله پست مخابرات هم اومده تست کردم بازم خاموش شد.
مخابرات میگه مشکل از ساختمان اما اینجا مشکلی نیست.در ضمن من قبلا رو خطی دیگه از همین adsl استفاده میکردم از وقتی که خط جدید وصل کردم این مشکل ایجاد شده ! تنظیمات مودم همون تنظیمات قبلی هست دست نزدم امکان داره ایراد از تنظیمات مودم باشه ؟؟ لطفا راهنمایی کنین مرسی
اینم عکس تنظیمات tp-link
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammadyazarloo
18-10-2010, 01:16
قطع و وصل adslوسط دانلود

naviduga
30-10-2010, 00:55
سلام دوستان من 1 مشکلی که دارم اینه که وقتی مودم روشن می کنم کانکت شه چراغ adsl و internet روشن میشه و کانکت میشه اما بعد از چند دقیقه مودم قطع میشه ! (چراغ adsl و internet ) خاموش میشه بعد دوباره روشن می شه همین جوری ادامه داره.. مودم Linksys Wag120N و Tp-link 8841رو هر 2تا مودم این مشکل هست اما رو linksys بیشتر هست.
خط نویز هم نداره با splinter و بدونه spilinter هم تست کردم اما فرقی نداره !
adsl از مخابرات گرفتم با سرعت 1 مگا بایت..دانلود 120kl بهم میده !
حتی از سر سیم اصلی که از کله پست مخابرات هم اومده تست کردم بازم خاموش شد.
مخابرات میگه مشکل از ساختمان اما اینجا مشکلی نیست.در ضمن من قبلا رو خطی دیگه از همین adsl استفاده میکردم از وقتی که خط جدید وصل کردم این مشکل ایجاد شده ! تنظیمات مودم همون تنظیمات قبلی هست دست نزدم امکان داره ایراد از تنظیمات مودم باشه ؟؟ لطفا راهنمایی کنین مرسی
اینم عکس تنظیمات tp-link
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من هم مشکل شما را داشتم. البته با linksys wag200g. تقریبا دیگه به فکر این افتاده بودم، که مودم را عوض کنم. تا اینکه شانسی تنظیم DSL modulation را از auto به G.dmt تغییر دادم. همه چیز به شکل معجزه آسایی حل شد. شما هم یه تست بکن ببین چی میشه.

tatalo_ft
05-07-2012, 16:27
منم همین مشکل رو داشتم .

رفتم کابل تلفنی که اومده تو خونمون رو چک کردم. یکی اینکه نباید با سیم برق برخورد داشته باشه . یکی هم نباید کابل سیاهی داشته باشه . یعنی 2 تا سیم تلفن به هم وصل شدن ولی چسب نخوردن واسه همین سیاه شدن. با این کار قطعی چراغ ADSL من خیلی کمتر شد . بعد این که باید اسپلیتر سالم استفاده کنین .

ali.zelzeleh
03-09-2012, 11:29
من هم با این مشکل خیلی اذیت شدم دیگه داشتم نا امید می شدم تا اینکه همون کاری که naviduga گفت رو انجام دادم و همه چیز حل شد شما هم حتما امتحان کنید مشکلتون حل میشه مودم من tp-link w8901g هست.

mohammadi_4u
04-09-2012, 06:56
سلام
درصورت استفاده از اکانت دیگه که -- شده باشه و تغییر مک آدرس آیا بازهم مخابرات متوجه میشه چه کسی داره از اون یوزر استفاده میکنه؟

smfazel
18-11-2012, 13:07
من هم مشکل شما را داشتم. البته با linksys wag200g. تقریبا دیگه به فکر این افتاده بودم، که مودم را عوض کنم. تا اینکه شانسی تنظیم DSL modulation را از auto به G.dmt تغییر دادم. همه چیز به شکل معجزه آسایی حل شد. شما هم یه تست بکن ببین چی میشه.

دمت گرم، عجب روشی گفتی، انجام دادم، SNR که بالاتر از 6 نمیرفت ثابت رو 8 واستاد

bia2varavi
14-01-2013, 15:05

یعنی واقعا دمت گرم. آقا هرکی این مشکل رو داره این روش که دوستمون گفتند رو تست کنه احتمالا مشکلش رفع بشه.

mo2_star
15-02-2013, 19:28
دوستان سلام من چطوری می تونم این تنظیمات رو عوض کنم؟tp-link TD-8811

Mehran-King
15-02-2013, 19:41
فک کنم تنها مودمی که قطع و وصل میشه tp-link هست؟ :دی من خودم tp-link دارم و وقتی قطع و وصل میشه

مودم رو چند بار راه اندازی مجدد میکنم و با تلفن خط آنالوگ رو باز میکنم بعدش میرم داخل سایت tp-link بعدش درست میشه (تا چند روز)

الهه 41
16-02-2013, 20:00
سلام به همه دوستان نمیدونم دقیقا باید همین جامشکلم را مطرح کنم یا نه ! درهرحال من هم همین مشکلی قطعی و صلی مرتب و دم به دقیقه مخابرات را دارم .تا قبل از اینکه مودم مون tp link و کابلی بود مشکلی نداشتم و همه چیز خوب بود اما از وقتی مودم tendaw150d را خریدیم که مودم وایرلس شد خیلی دچار این مشکل قطع و وصل میشه وتقریبا پست های این تاپیک را خوندم گویا پیشنهاد اکثریت استفاده از اون بهترین دن اس هست ولی من نمیخواهم از اون روش استفاده کنم چون نرم افزارهای سنگینی روی سیستمم نصب هست و نمیخواهم با اون سیستمم از اینی که هتس کندتر بشه !
ممنون میشم یه نفربهم بگه دقیقا چیکارکنم قدم به قدم ! میخواهم دوباره از اول همه راه های ممکن را بررسی کنم ( هرچند خودم یه سری کار انجام دادم ولی اونها را نمینویسم که دوباره انجام بدم کی مدونه شاید جواب گرفتم )

Binary
16-02-2013, 20:08
توی تنظیمات مودم Annex Type رو روی Annex A و DSL Modulation Type رو روی ADSL2+ قرار بدید اگه درست نشد همه گزینه های DSL Modulation Type رو یکی یکی امتحان کنید به احتمال زیاد درست میشه

khoshshaans
23-02-2013, 18:48

واقعا خدا خیرت بدهد من هم همین مشکل را داشتمنیم کرده بود زنگ هم زدم به مخابرات همون حرفها که سیم کشیتون مشکل داره و این چرندیات را تحویل دادند و رواکه با روش شما حل شد از مدیران فروم هم که این تاپیک را گذاشتند بماند ممنونم مودم من تی پی لینکه

nsjkfhdsjcv
19-03-2013, 13:46

دستت درد نکنه واقعا کارمو رته انداختی دو ماه بود این مشکلو داشتم شب و روز باهاش ور میرفتم نمیتونستم درست کنم واقعا مررررررررررسی:n20::n20:

XENON24
19-03-2013, 13:48
این DSL modulation توی مودم تی پی لینک کدوم قسمته؟؟؟ من پیداش نکردم!:n28:

attaghi
19-03-2013, 15:37
این DSL modulation توی مودم تی پی لینک کدوم قسمته؟؟؟ من پیداش نکردم!:n28:

سلام
دوست عزيز به قسمت advanced setup بريد و در آخرين سربرگ ADSL رو انتخاب كنيد و گزينه اول رو بزاريد روي G.dmt

hadikhaf
22-03-2013, 13:02

واقعا خدا خیرت بدهد من هم همین مشکل را داشتمنیم کرده بود زنگ هم زدم به مخابرات همون حرفها که سیم کشیتون مشکل داره و این چرندیات را تحویل دادند و رواکه با روش شما حل شد از مدیران فروم هم که این تاپیک را گذاشتند بماند ممنونم مودم من تی پی لینکه

توی تنظیمات مودم Annex Type رو روی Annex A و DSL Modulation Type رو روی ADSL2+ قرار بدید اگه درست نشد همه گزینه های DSL Modulation Type رو یکی یکی امتحان کنید به احتمال زیاد درست میشه
من هم دقیقاً همین مشکل رو دارم همه این کارها رو هم کردم ولی هنوز درست نشده هر سه سوت یه بار قطع میشه(2-3 دقیقه ) چه وضعشه.. کمی بهتر شده طرفهای (6-7 دقیقه ) البته با تغییر Adsl Mod بهG.lite ... یه خط مجزا از جعبه تقسیم اصلی اون منطقه تا مودم برادرای مخابرات کشیدن فقط و فقط واسه همین adsl ، مخابرات هم چک کرده میگه نویزی نداره 2 تا مودم هم دارم tp-link 8817,8811 تازه گرفتمشون با 3 تا اسپیلتر هم تست کردم نشد بدون اسپلیتر هم نشد .. اینترنت هم مال آسیاتکه اونا هم میگن مشکل از ما نیست پس چرا بقیه مشکل ندارن...حسابی کلافم کرده تو رو خدا به دادم برسید...

hadikhaf
22-03-2013, 13:10
فک کنم تنها مودمی که قطع و وصل میشه tp-link هست؟ :دی من خودم tp-link دارم و وقتی قطع و وصل میشه

مودم رو چند بار راه اندازی مجدد میکنم و با تلفن خط آنالوگ رو باز میکنم بعدش میرم داخل سایت tp-link بعدش درست میشه (تا چند روز)

قربونت اینی که میگی رو میشه بیشتر بازش کنی "با تلفن خط آنالوگ رو باز میکنم " نگرفتم دقیقاً چطور شد؟ جهنم چند روزهم چند روز

hadikhaf
23-03-2013, 10:53
ممنون دوستان که کمکم نکردید

attaghi
23-03-2013, 14:47
ممنون دوستان که کمکم نکردید

سلام
دوست عزيز adsl mode و براي روي g.dmt نه روي g.lite
مورد بعدي اينكه شما يه اسپليتر پايين ورودي خطت بزار و خورجي تلفنشو بده جعبه تقسيم كه بياد بالا . بالا هم روي اولين پريز دوباره يه اسپليتر ديگه بزار . اگه تلفن چاي ديگس يه دونم پشت تلفنت بزار . به آسياتك هم زنگ بزن بگو آپلودتون كم كنن . مثلا اگه رو 1 مگه بكنن 512 يا اگه روي 512 هست بكنن 256 يا 128 . به احتمال 90 درصد مشكلت حل ميشه .

hadikhaf
23-03-2013, 16:00
سلام
دوست عزيز adsl mode و براي روي g.dmt نه روي g.lite
مورد بعدي اينكه شما يه اسپليتر پايين ورودي خطت بزار و خورجي تلفنشو بده جعبه تقسيم كه بياد بالا . بالا هم روي اولين پريز دوباره يه اسپليتر ديگه بزار . اگه تلفن چاي ديگس يه دونم پشت تلفنت بزار . به آسياتك هم زنگ بزن بگو آپلودتون كم كنن . مثلا اگه رو 1 مگه بكنن 512 يا اگه روي 512 هست بكنن 256 يا 128 . به احتمال 90 درصد مشكلت حل ميشه .

درود بزرگوار
رو همشون تست کردم حتی g.dmt پس مشکل از این نمیتونه باشه
دوست من گفتم که دوستان مخابرات یه سیم جداگانه از جعبه تقسیم اصلی اون منطقه که شامل 20 تا خط میشه رو آوردن منم مستقیم وصلش کردم به اسپلیتر ، نکنه منظورت اینه که تو اون جعبه تقسیم اسپیلیتر بزارم ! کسی که اینکارو نمیکنه ! تلفن هم به همین اسپیلتر وصله ، حتی بدون تلفن هم تست کردم ، تلفن دیگه ای هم رو پریزهای دیگه نذاشتم. میمونه همون سرعت آپلود که فعلاً همشون رفتن عید دیدنی

attaghi
24-03-2013, 00:10
درود بزرگوار
رو همشون تست کردم حتی g.dmt پس مشکل از این نمیتونه باشه
دوست من گفتم که دوستان مخابرات یه سیم جداگانه از جعبه تقسیم اصلی اون منطقه که شامل 20 تا خط میشه رو آوردن منم مستقیم وصلش کردم به اسپلیتر ، نکنه منظورت اینه که تو اون جعبه تقسیم اسپیلیتر بزارم ! کسی که اینکارو نمیکنه ! تلفن هم به همین اسپیلتر وصله ، حتی بدون تلفن هم تست کردم ، تلفن دیگه ای هم رو پریزهای دیگه نذاشتم. میمونه همون سرعت آپلود که فعلاً همشون رفتن عید دیدنی

سلام
سرعت آپلود رو بگو بيارن پاين بعد تعطيلات خيلي تاثير داره مطمئن باش .
تلفن يا هر وسيله ديگه اي كه دو شاخه ضد برق داره رو هم از پريزاي خونه در بيار امتحان كن (اين دو شاخه هايي كه حالت اداپتور هستن و روشون چراغ led‌داره و روشنه) تلفن بيسيمي هم اگه داري كلا از برق درار قطعش كن امتحان كن .

hadikhaf
24-03-2013, 10:36
سلام
سرعت آپلود رو بگو بيارن پاين بعد تعطيلات خيلي تاثير داره مطمئن باش .
تلفن يا هر وسيله ديگه اي كه دو شاخه ضد برق داره رو هم از پريزاي خونه در بيار امتحان كن (اين دو شاخه هايي كه حالت اداپتور هستن و روشون چراغ led‌داره و روشنه) تلفن بيسيمي هم اگه داري كلا از برق درار قطعش كن امتحان كن .
ممنون
یه چیز دیگه ای هم هست روزها حداقل کانکت میشه مثلاً بعضی وقتا حدود 20 دقیقه اینا ولی شبها اصلاً یا خیلی کم پیش میاد کانکت شه در این صورت مشکل میتونه از کجا باشه
ا

attaghi
24-03-2013, 12:37
ممنون
یه چیز دیگه ای هم هست روزها حداقل کانکت میشه مثلاً بعضی وقتا حدود 20 دقیقه اینا ولی شبها اصلاً یا خیلی کم پیش میاد کانکت شه در این صورت مشکل میتونه از کجا باشه
ا

سلام
سيم تلفن از كنار سيم برق رد نشده ؟

hadikhaf
24-03-2013, 16:47
سلام
سيم تلفن از كنار سيم برق رد نشده ؟

نه عزیز
....

attaghi
24-03-2013, 18:35
نه عزیز
....

شما فردا صبح زنگ بزن بگو آپلودتو كم كنن ايشالله كه درست ميشه .

hadikhaf
25-03-2013, 13:40
شما فردا صبح زنگ بزن بگو آپلودتو كم كنن ايشالله كه درست ميشه .
همون دیشبی بهشون گفتم ، گفتند مشکل از آپلودت نیست ولی اگه بخوای کم میکنیم ، مثل اینکه روی 2 گیگ بود کردنش 1 ولی باز قطع میشه ؛ یه چیز دیگه ای هم که هست اینه که وقتی ADSL Mode رو روی G.lite و ADSL Typ رو روی ANNEX A/I/J/L/M میذارم ثبات بیشتری داره تا بقیه حالات از جمله Auto و G.DMT

attaghi
25-03-2013, 15:24
همون دیشبی بهشون گفتم ، گفتند مشکل از آپلودت نیست ولی اگه بخوای کم میکنیم ، مثل اینکه روی 2 گیگ بود کردنش 1 ولی باز قطع میشه ؛ یه چیز دیگه ای هم که هست اینه که وقتی ADSL Mode رو روی G.lite و ADSL Typ رو روی ANNEX A/I/J/L/M میذارم ثبات بیشتری داره تا بقیه حالات از جمله Auto و G.DMT

دوست عزيز اگه منظورت از 2گيگ همون 2مگ بوده كه خيلي زياده حتي 1مگ هم زياده بگو بزارنش روي 512 . اون حالت ها هم بهترينش همون g.dmt هست به مقادير ديگه فكر نكنك آنچنان ربطي داشته باشه .

hadikhaf
25-03-2013, 16:19
دوست عزيز اگه منظورت از 2گيگ همون 2مگ بوده كه خيلي زياده حتي 1مگ هم زياده بگو بزارنش روي 512 . اون حالت ها هم بهترينش همون g.dmt هست به مقادير ديگه فكر نكنك آنچنان ربطي داشته باشه .
میگه کمتر از 1 مگ امکانش نیست بعد رو g.dmt فوری قطع میشه رو G.lite حدود 15 دقیقه کانکت میمونه

attaghi
25-03-2013, 23:01
میگه کمتر از 1 مگ امکانش نیست بعد رو g.dmt فوری قطع میشه رو G.lite حدود 15 دقیقه کانکت میمونه

زنگ بزن پشتيباني موظفند مشكلت رو حل كنند . پيگير شو و بيخيال نشو چون اينجوري اصلا نميشه اينترنت استفاده كرد .
اوني هم كه گفته كمتر از 1مگ نميشه چرت گفته . زنگ بزن بگو اگه كم نميكني پس بيا درست كن .

hadikhaf
26-03-2013, 10:11
زنگ بزن پشتيباني موظفند مشكلت رو حل كنند . پيگير شو و بيخيال نشو چون اينجوري اصلا نميشه اينترنت استفاده كرد .
اوني هم كه گفته كمتر از 1مگ نميشه چرت گفته . زنگ بزن بگو اگه كم نميكني پس بيا درست كن .

دادا چشم چرا شاکی میشی با همین هیبت میرم جلو

mospy
07-08-2013, 04:21
منم مشکل قطعی دارم . )(مشهد ] هر دو ساعت قطع میشه سرعت اپلودمم شده 6 kb
مخابراتم چرت میگه /
راه حلی هست ؟؟؟؟؟؟؟

:n03:

Armin.Computer
07-08-2013, 12:10
منم مشکل قطعی دارم . )(مشهد ] هر دو ساعت قطع میشه سرعت اپلودمم شده 6 kb
مخابراتم چرت میگه /
راه حلی هست ؟؟؟؟؟؟؟

:n03:

این تاپیکم هست:
اینترنت استان خراسان رضوی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dontme
31-08-2013, 16:38
سلام من همین کارو کردم ولی سرعت دانلودم از 200 اومده 50 چیکار کنم

dontme
31-08-2013, 21:28
سلام دست همه بچه های p30world درد نکنه اقا مشکلم حل شد هر بازم مشکل دره( افت شدن سرعت دانلود ) از 2 یا بیشتر splitter استفاده کنی عین هلو میشه اینترنت snr margin من اول 6 بود با این کار شده 22 !!!

bboy the end
08-01-2014, 12:27
دوستان عزیز
من یه همچین مشکلی دارم ولی جالبه با مودم های قدیمیه D-link با مدل DSL-2640U مشکلی نداره و قطع و وصل نمیشه
ولی دیروز یه مودم Billion گرفتم این مشکل رو پیدا کرده تغییرات هم اعمال کردم یعنی dsl mod رو G.dmt گذاشتم و snr هم روی 30 هست و خط 256 مخابرات دارم ولی باز هم مشکل قطعی داره وصل میشه بعد از چند دقیقه دوباره قطع میشه
حالا یه D-link جدید هم گرفتم گذاشتم جالب بود دقیقا از طلوع تا غروب خورشید وصل میمونه از مودم های جدید دی لینک هست
لطفا کمک کنید از چی میتونه باشه

yaser01
13-07-2014, 18:34

سلام من هم چنین مشکلی داشتم ولی مثل اینکه حل شد ممنون

spartaqus
14-07-2014, 14:40
من مدم رو با g.dmt میزارم وصل نمیشه به اینترنت مدم لینک سیز هست نت هم برای مخابرات استان تهران خیلی قطع و وصل میشه سریع
چیکار کنم
DSL Modulation: روی multi moad به اینتنرنت وصل میشه وروی بقیه وصل نشد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای پست 2 جواب میده روی قطع و وصل؟

XXS
14-07-2014, 22:58
منم دوهفته س همش قطی دارم ایناارزش فحش دادنم ندارن.

Armin.Computer
15-07-2014, 11:01
منم دوهفته س همش قطی دارم ایناارزش فحش دادنم ندارن.

مشکل نویز؟؟؟؟؟

XXS
15-07-2014, 14:31
مشکل نویز؟؟؟؟؟

تایه هفته قبل که قطی زیادداشتم ولی سیم رو عوض کردم حالا بهترشده.

dovahkin
15-07-2014, 15:20
منم همين مشكلو دارم چراغ اينترنتم بيشتر شبا قطع ميشه هي ميره مياد ميره رو مخم.... مودم tp linke هست...اون روشم كه دوستمون تو صفحات قبل گفت انجام داد نشد

hardwaree
15-07-2014, 16:03
سلام دوستان من چون فیبر نوری دارم از مخابرات سرویس 5 مگ گرفتم ولی سرعتم روی 2048 قفل میخواستم ببینم از همه نوری ها اینجوریه؟

XXS
15-07-2014, 17:51
منم همين مشكلو دارم چراغ اينترنتم بيشتر شبا قطع ميشه هي ميره مياد ميره رو مخم.... مودم tp linke هست...اون روشم كه دوستمون تو صفحات قبل گفت انجام داد نشد

مودمه منم تی پی لینکه بازخوبه شما فقط اینترنتت میپره ازمن چراغ adSL هم میره .

Armin.Computer
15-07-2014, 22:54
تایه هفته قبل که قطی زیادداشتم ولی سیم رو عوض کردم حالا بهترشده.

تاپیک نویز هم بخون شاید کمک کرد

aliahmadi22
20-07-2014, 11:38
سلام

منم مودم D-Link دارم دو سه روزه همین مشکل قطعی رو دارم،هر از جند دقیقه قطع میشه نتم،همه کابلها،اسپیلیتر و هرجی واسه نویز هست رو هم چک کردم ولی باز نمیشه :n03:

تنظیمات مودم رو الان داشتم یکی یکی امتحان میکردم اینطوری میشه،قسمت DSL

Auto Sync که میزارم هر 1-2 دقیقه خاموش میشه چراغ ADSL

g.dmt مدت زمان قطعیش حدود 10 دقیقه ولی سرعتم خیلی افت میکنه

T1.413 سرعتم خیلی خوبه ولی باز مشکل قطعی هم 5 دقیقه دارم
با همین تنظیم میزارم روی تایپ Annex A/I/J/L/M بهتره میشه

روی مد ADSL 2+ نتم وصل نمیشه اصلا!

مشکل از چی میتونه باشه؟؟:n03:
به پشتیبانی هم زنگ میزنم هی میگه کارشناس بفرستم بیاد،2 بار اومده هیچ کاری نکرده :n23: هیچی بلد نیستن اینا

bboy the end
20-07-2014, 14:05
سلام

منم مودم D-Link دارم دو سه روزه همین مشکل قطعی رو دارم،هر از جند دقیقه قطع میشه نتم،همه کابلها،اسپیلیتر و هرجی واسه نویز هست رو هم چک کردم ولی باز نمیشه :n03:

تنظیمات مودم رو الان داشتم یکی یکی امتحان میکردم اینطوری میشه،قسمت DSL

Auto Sync که میزارم هر 1-2 دقیقه خاموش میشه چراغ ADSL

g.dmt مدت زمان قطعیش حدود 10 دقیقه ولی سرعتم خیلی افت میکنه

T1.413 سرعتم خیلی خوبه ولی باز مشکل قطعی هم 5 دقیقه دارم
با همین تنظیم میزارم روی تایپ Annex A/I/J/L/M بهتره میشه

روی مد ADSL 2+ نتم وصل نمیشه اصلا!

مشکل از چی میتونه باشه؟؟:n03:
به پشتیبانی هم زنگ میزنم هی میگه کارشناس بفرستم بیاد،2 بار اومده هیچ کاری نکرده :n23: هیچی بلد نیستن اینا

میزان snr رو چنده؟

.AraMesh.
20-07-2014, 15:05
سلام" بنظرم از وقتی ک دارند زیرساخت رو تغییر میدند این مشکلات پیش اومده.
مال منم بالای 2 ماهه ک قطعی داره اونم از وقتی ک مخابرات سیستماشو بروز کرده. هرچی تماس میگیرم میگند از سیم کشیه ک قدیمی شده!! من نمیدونم سیم کشی ما ی دفعه ، خودبخود ایراد دار شد؟؟!!
چند بارم اومدند نگاه کردند فایده نداشته.
اسپلیترم عوض کردم نشد.
بدون اونم نشد
تلفن رو چک کردم نشد...

aliahmadi22
20-07-2014, 23:37
میزان snr رو چنده؟

6.1 ~ 10:n03:

bboy the end
21-07-2014, 16:33
6.1 ~ 10:n03:

خوب وضعیت خیلی آشفته است، ببین یه کاری میتونی بکنی یه مودم و یه لبتاپ ورداری بری دم در خونتون جلو تابلو تلفن، باید با یه متخصص بری تا بتونه خط رو پیدا کنه مودم رو از اونجا وصل کنی و میزان snr رو نگاه کنی اگر درست شده بود که نویز تو خونه است اگر نبود که کلا محلتون داغونه، در حالت اول باید پله پله بیای جلو و اینکارو دوباره انجام بدی، یعنی تابلوی تقسیم داخل ساختمون، اونجا هم snr رو نگاه کنی و ادامه بدی بیای تو واحد تا جاییه که ببینی دوباره snr اومده پایین از اینجا به بعد باید بری سرغ نویز شناسی بعد از اینکه حدودش رو پیدا کردی، تمام وصایل برقی خونه رو خاموش میکنی و snr رو دوباره نگاه میکنی پیریز به پیریز خط رو چک میکنی این کار رو تو ساعت های مخالف روز انجام بده و snr رو تو یه جدول با ساعت و شرایط و مکان های مختلف ثبت کن اعداد رو کنار هم بذار و عامل رو پیدا کن خودت یه کم انجام بدی میاد دستت که چی داره کرم میریزه

Armin.Computer
21-07-2014, 18:01
دوست عزیز به تاپیک نویز مراجعه کن
اونجا اطلاعات بیشتری پیدا می کنی

aliahmadi22
21-07-2014, 20:22
کجاس این تاپیک؟؟

Armin.Computer
23-07-2014, 13:08
کجاس این تاپیک؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BMY691
24-12-2014, 15:16
سلام به همگی
من یه مشکلی داشتم
از دوستان کسی میدونه چطوری میشه قرار داد با مخابرات رو فسخ کرد
بهم یه مودم رایگان هواوی دادن که کار نمیکنه :n17:
اینترنتشم که دم به دیقه قطع :n05:
حال زنگ زدم که آقا ما دیگه نمی‌خوای میگه مگه دست خودت :n30:
یه سال باید صبر کنی :n28:
حالا از دوستان کسی میدونه چطور میشه با این مشکل کنار اومد
دمتون گرم :n40:

reza_el68
19-06-2015, 15:34
سلام .میشه این آدرس تاپیک بهترین dsnممکن رو بذاری .منم به این مشکل خوردم حلش کنم مرسی

reza_el68
19-06-2015, 15:39
این آدرس تاپیک بهترین dns ممکن رو یکی بده به من ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن مشکلمو حل کنم

paveej
20-06-2015, 00:42
این آدرس تاپیک بهترین dns ممکن رو یکی بده به من ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن مشکلمو حل کنم

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]