PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سال رنگ پوستم تغییر کرده چیکار کنم؟

ESTEGHLAL 67
02-08-2010, 11:36
سلام دوستان از اونجایی که من با افتاب زیاد در تماسم و شهر ما افتابش بسیار شدیده :5:به طوری که هم پوستو میسوزونه هم رنگ چهرتو تیره میکنه :19:..و همین بلا رو هم سر من اورده. چون من فوتبال بازی میکنم اونم توی چمن این تغییرات توی پوستم دیده میشه البته اینو بگم پوستم خیلی صاف و تمیزه اصلا جوش نداره فقط از نظر رنگ سبزه شدم :41:
و میخوام ببینم برای این که رنگ پوستم روشنتر بشه اگه لایه برداری کنم خوب میشه یا اینکه شما دوستان راه بهتری رو پیشنهاد میدید ..

ضمنا اگه لایه برداری باید بکنم بعدا عوارضی نداره ومشکلی واسه پوستم به وجود نمیاره ...دوستان خواهشا راهنمایی کنید ..ضمنا قراره دکتر هم برم که ترجیح دادم که قبلش اینجا مطرح کنم ..:10:

morsadr
02-08-2010, 14:29
لایه بردارها شاید به میزان کم و بصورت موقت تاثیر داشته باشند ولی باید بدانید که در اثر نور آفتاب رنگدانه های پوست افزایش یافته و باعث تیرگی پوست می شود .
بهترین کار استفاده مداوم و درست از ضد آفتابها و صبر و تحمل می باشد تا پوست بتدریج کمی روشن تر شود .
البته استفاده همزمان از روشن کننده های مختلف و همچنین لایه بردارها تاثیر خوبی خواهند داشت .

لایه برداری اصولی و درست مشکلی برای پوست ایجاد نمیکنه . :11:

oranoos2007
06-08-2010, 11:17
دوست عزیز من به شما ماسک های گیاهی پیشنهاد می کنم یک نمونه آن را به شما می گویم بقیه را می توانید از همین تایپیک ماسک های صورت ببینید که خودم گذاشتم
▪ ماسک پوست تیره و آفتاب سوخته: یک هویچ تازه را به قطعات پهن تقسیم کنید و برای نیم ساعت روی پوست بگذارید در این مدت استراحت کنید و بعد صورت را با آب نیمه گرم بشویید.

ScKAT LeFT
06-08-2010, 14:12
کدوم شهری ؟؟؟
آفتابش از خوزستان که شدیدتر نیست !
خود هواشناسی اعلام کرد که شدیدترین گرما و تابش آفتاب متعلق به خوزستان هست !

ما ساعت 3 ظهر هم فوتبال بازی میکنیم !
پوستمون هم شده مثل سامبوسه !!! :31: ( اگر جنوبی باشه میدونی چیه )

کلی هم خوبه که ! برنزه میشی

یارو کلی پول میده بره مدیترانه برنزه بشه ! ما خدایی برنزه هستیم

خدایا شکرت :31: