PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با پلاگین "Picture Package" در cs5

s_r_asadiyan
01-08-2010, 14:10
سلام
من پلاگین
"Picture Package"
دانلود کردم و در مسیر مربوطش هم کپی ، اما فتوشاپم که cs5 هست در هنگام اجرای این پلاگین این ارور رو می ده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Saeed kmss-D
01-08-2010, 14:27
سلام...

اگه میشه پلاگین رو قرار بدید تا ببینم مشکل از کجاست.

موفق باشی♥♥♥

s_r_asadiyan
01-08-2010, 14:35
سلام اقاسعید
از فروم خودمون دانلود کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Saeed kmss-D
01-08-2010, 18:51
سلام...

این فایلی که شما دانلود کردید من احتمال میدم فقط برای نسخه CS4 بوده و در CS5 کامل اجرا نمیشه!

شما بسته ای که خود Adobe برای نسخه Cs5 تحت عنوان Photoshop CS5 Optional Plug-in معرفی کرده رو دانلود و نصب کنید ، امیدوارم مشکل حل بشه!
( ضمیمه کردم )

موفق باشید♥♥♥

s_r_asadiyan
01-08-2010, 22:59
سلام
ممنون بسته های دیگه ای هم هست یا فقط به همین مورد بسنده شده در ضمن خود سایت ادوب این بسته ها رو برای دانلود ارائه می ده یا سایتای واسطه دیگه و نسخه های کرک شده ما با این موارد مشکلی پیدا نمی کنن؟

s_r_asadiyan
01-08-2010, 23:54
سلام متاسفانه پلاگین Picture Package در این بسته وجود نداره!!!
درضمن امکانش هست در همن تاپیک یا بصلاحدید شما در تاپیک مستقلی توضیح مختصری در ارتباط با پلاگین های موجود در بسته cs5 برای ما بدید
موفق باشی

Saeed kmss-D
02-08-2010, 11:11
سلام
ممنون بسته های دیگه ای هم هست یا فقط به همین مورد بسنده شده در ضمن خود سایت ادوب این بسته ها رو برای دانلود ارائه می ده یا سایتای واسطه دیگه و نسخه های کرک شده ما با این موارد مشکلی پیدا نمی کنن؟
سلام...

خود سایت Adobe فقط این بسته رو برای این تعداد ابزار که در این نسخه نیست ارائه داده!

بررسی میکنم، به زودی بهت میگم.

درضمن امکانش هست در همن تاپیک یا بصلاحدید شما در تاپیک مستقلی توضیح مختصری در ارتباط با پلاگین های موجود در بسته cs5 برای ما بدید
اگه به یک جمع بندی رسیدیم حتما ایکارو میکنم!

موفق باشی♥♥♥

Saeed kmss-D
07-08-2010, 16:36
موفق باشی
سلام...

من به کل این تاپیک رو یادم رفته بود! : دی

شما مطئمنی باز هم با Picture Package مشکل داری؟
من چندین بار روی چندین سیستم امتحان کردم، اگه شما اون بسته ای که گذاشتم رو دانلود و نصب کرده باشید نباید به مشکلی بربخورید.
من حدس میزنم شما تو کپی کردن فایل ها درست عمل نکردید!

شما باید محتویات Presets رو در فولدری با همین نام که در مسیر نصب فتوشاپ وجود داره کپی کنید. ( البته یکی از فولدر ها موجوده که فقط باید محتویاتش رو کپی کنید. )
و فایل هایی که در Optional Plug-Ins\Win32 وجود داره رو در Plug-ins\Automate از مسیر نصب فتوشاپ کپی کنید! من فکر میکنم چون قبلا فایل هایی رو نصب کرده بودید، تعدادی از فایل های جدید رو replace نکردید و با اطلاعات قبل، فتوشاپ نتونسته این بخش رو فراونی کنه.

موفق باشید♥♥♥

khosrowhiv
07-08-2011, 02:11
Saeed kmss-D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کولاک کردی اسمان کارت درست بود Picture Package وقتی دیدمش درست شد داخل فتوشاپ حال کردم یک دریا ممنون راهنمای درستی کردی