PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عوض شدن شکل فایل

mina tina
01-08-2010, 12:10
سلام>مدتی قبل این فایل رو دانلود کردم اما شکل فایل مانند ورق کاغذ میمونه چرا؟
درصورتیکه باید مانند شکل پایینی باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
01-08-2010, 16:13
سلام
اگه اشتباه نکنم فایل بالایی تون اکستنشن فایرفاکس هستش ولی فایل پایینیتون خود اینستالر برنامه هستش.اگه یه برنامه یی پسوندش طوری باشه که با یه برنامه خاصی اجرا بشه یا پسوندی باشه که با هر نرم افزاری قابل اجرا نباشه در واقع یک چیز ناشناخته برای ویندوز باشه بصورت تصویر بالایی در میاد که اگه اون رو با نرم افزاری که بتونه اون رو اجرا کنه بازش کنید به احتمال زیاد ایکونش فرق می کنه.نمی دونم امیدوارم که منظورم رو رسونده باشم.

mina tina
01-08-2010, 17:55
سلام

اگه اشتباه نکنم فایل بالایی تون اکستنشن فایرفاکس هستش ولی فایل پایینیتون خود اینستالر برنامه هستش.اگه یه برنامه یی پسوندش طوری باشه که با یه برنامه خاصی اجرا بشه یا پسوندی باشه که با هر نرم افزاری قابل اجرا نباشه در واقع یک چیز ناشناخته برای ویندوز باشه بصورت تصویر بالایی در میاد که اگه اون رو با نرم افزاری که بتونه اون رو اجرا کنه بازش کنید به احتمال زیاد ایکونش فرق می کنه.نمی دونم امیدوارم که منظورم رو رسونده باشم.

سلام دوست عزیز>نه اینطور نیست هردو رو باهم دانلود کردم توی یه فولدر گزاشتم
هنوز هیچ کدام رو نصب نکردم فایل اکسپلور درسته ولی فایل فایرفاکس مثل ورق کاغذ
میشه از دو جا هم دانلود کردم هردو این شکلی شد

Dew Drop
01-08-2010, 22:44
سلام دوست عزیز>نه اینطور نیست هردو رو باهم دانلود کردم توی یه فولدر گزاشتم
هنوز هیچ کدام رو نصب نکردم فایل اکسپلور درسته ولی فایل فایرفاکس مثل ورق کاغذ
میشه از دو جا هم دانلود کردم هردو این شکلی شد

[/RIGHT]

دوست عزیز سلام
من به خاطراینکه مطمین بشم فایلهایی رو که شما دانلود کردید از همون جا منم دانلود کردم دقیقاًمثل مال شماست علتش رو هم که تو پست قبلی گفتم xpi file پسوندی هست که برای فایر فاکس قابل اجراست یعنی برای ویندوز قابل شناسایی نیست.شما وقتی یه اکتنشن دیگه رو برا فایر فاکس دانلود می کنید فکر نمی کنم ایکونش غیر این باشه.

mina tina
01-08-2010, 22:55
دوست عزیز سلام
من به خاطراینکه مطمین بشم فایلهایی رو که شما دانلود کردید از همون جا منم دانلود کردم دقیقاًمثل مال شماست علتش رو هم که تو پست قبلی گفتم xpi file پسوندی هست که برای فایر فاکس قابل اجراست یعنی برای ویندوز قابل شناسایی نیست.شما وقتی یه اکتنشن دیگه رو برا فایر فاکس دانلود می کنید فکر نمی کنم ایکونش غیر این باشه.

سلام>چطوری باید نصبش کرد؟:41:

Dew Drop
01-08-2010, 23:06
فایلش که rar بود درسته؟شما که extract کردید اینجور که تو عکستون دیدم.برید رو مال فایر فاکس با open with بازش کنید وفایر فاکس رو انتخاب کنید بعد صفحه installer add-on باز میشه که بعد رو install now کلیک کنید خودش نصب واجرا میشه.مال ie هم به همین صورت چون اون فایل applicationهست به احتمال زیاد با کلیک کردن اجرا بشه.