PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار حسابداري پروژه هاي ساختماني (پيمانكاري)

polisoftco
31-07-2010, 23:29
با سلام خدمت دوستان عزيز

من يك برنامه ميخام كه بتونم كاراي حسابداري پروژه هاي ساختماني درحال احداث رو از پي تا تهش انجام بدم، مثل هزينه كرد كارگرا استادكاران هزينه خورد و خوراك و خريد زمين و يا فروش واحدها پيش فروش واحدها هزينه هاي هرواحد و همچنين قسمت انبارداري واسه نگهداري سيمان ماسه ميله گرد و غيره و خرت و پرت هاي ديگه.

چه رايگان چه فروشي فرقي نميكنه فقط اگه ميشه نسخه دمويي چيزي داشته باشه تا بشه تستش كرد.

باتشكر

polisoftco
01-08-2010, 21:25
از بين دوستان كسي نيست كه جواب مارو بده؟ لطفا دريغ نفرماييد ...
با تشكر

mali.sh
01-08-2010, 21:48
سلام دوست من
شما به برنامه های صورت وضیعیت و متره براورد نیاز دارید؛
من چند نسخه تحت اکسل دیدم که رایگان بود ولی اگه سرچ کنی نرمافزار های زیادی هستن؛
یکی که یادم و تقریبا کامله اسمش"پیمان یار" بود که یه نسخه رایگان و ازمایشی اون رو من تو forum.daneshjuyan.com ‎قرار دادم ؛ تو سرچ اون بنویسین پیمان یار
امیدوارم مفید باشه

polisoftco
01-08-2010, 23:11
ممنون دوست عزيز
پيمان يار رو دارم، ولي اين برنامه فقط واسه متره و برآورد هستش، برنامه اي كه من نياز دارم ميخام حسابداري و انبارداري هم داشته باشه، متره نيازي ندارم، فقط ميخام بدونم كه واسه ساختمونم چقد هزينه كردم.

باتشكر

polisoftco
02-08-2010, 23:44
:42::37::eh:كسي نيست كه جواب مارو بده، بابا جان كمكم كنين :41:

hajibandeh
17-05-2014, 12:43
برای شما بهترین نرم افزار نرم افزار حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیمانکاری می باشد . کلیه نرم افزار حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیمانکاری نیاز های شما رو برآورده می کنند . تمامی مواردی که می خواهیند در ان ها هست. فقط توجه داشته باشید که شما اگه بابت خرید هر نرم افزار حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پول بدهید پشتیبانی می شود . در صورتی که نسخه های رایگان هیچ گونه پشتیبانی نمی شود و در صورت بروز اتفاق تمامی اطلاعات نرم افزار حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما از بین می رود. شما می توانید نرم افزار حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میزان را تست بکنید. فک می کنم دمو داشته باشند که در اختیار شما قرار بدهند. من لینک سایت نرم افزار حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و پیمانکاری میزان را در پایین برای شما می گذارم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]