PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بهترین سرویس ارائه دهنده اینترنت در تهران(WiMaxیا adsl )

hossein1111
31-07-2010, 20:54
سلام
اینجا خیلی در مورد سرویس های مختلف بحث شده ولی تو هر بخشی یکی از خوبیا میگه یکی از بدیها ، و یک نتیجه گیریه کلی نمیشه کرد !

در حال حاضر بنظر دوستان بهترین سرویس برای دانلود های حجیم که قیمت خوبی هم داشته باشه چیه؟ و البته سرعت دانلود بالاتر

وایمکس ها چطورن ، ایرانسل یا مبین نت؟

کلا کدوم شرکت ها 128 یا 256 نامحدود با کیفیت خیلی خوب میدن؟

ممنون میشم دوستان بیان نظراتشونو بیان کنند

razmjoo
31-07-2010, 21:03
سلام
اینجا خیلی در مورد سرویس های مختلف بحث شده ولی تو هر بخشی یکی از خوبیا میگه یکی از بدیها ، و یک نتیجه گیریه کلی نمیشه کرد !

در حال حاضر بنظر دوستان بهترین سرویس برای دانلود های حجیم که قیمت خوبی هم داشته باشه چیه؟ و البته سرعت دانلود بالاتر

وایمکس ها چطورن ، ایرانسل یا مبین نت؟

کلا کدوم شرکت ها 128 یا 256 نامحدود با کیفیت خیلی خوب میدن؟

ممنون میشم دوستان بیان نظراتشونو بیان کنند
من از تهران خبر ندارم ولی بهتره از نامحدود صرف نظر کنی چون سرعت های کمی ارائه می دن . ولی بهتره از یه isp سرویس بگیری که هم دانلود شبانه رایگان داشته باشه و هم سرعتش بالای 1 مگ باشه . چون قراره چند ماه دیگه یارانه ها رو بردارن و نمی تونیم کامپیوتر رو واسه ی دانلود های حجیم روشن بگذاریم .:11: پس بهتره به جای اینکه سرعت کم بگیریم و عوضش رو در قبض برق پرداخت کنیم بریم یه اینترنت با سرعت بالا بگیریم و هم وقتمون تلف نشه و هم قبضمون کم بیاد .

hossein1111
31-07-2010, 21:57
من از تهران خبر ندارم ولی بهتره از نامحدود صرف نظر کنی چون سرعت های کمی ارائه می دن . ولی بهتره از یه isp سرویس بگیری که هم دانلود شبانه رایگان داشته باشه و هم سرعتش بالای 1 مگ باشه . چون قراره چند ماه دیگه یارانه ها رو بردارن و نمی تونیم کامپیوتر رو واسه ی دانلود های حجیم روشن بگذاریم .:11: پس بهتره به جای اینکه سرعت کم بگیریم و عوضش رو در قبض برق پرداخت کنیم بریم یه اینترنت با سرعت بالا بگیریم و هم وقتمون تلف نشه و هم قبضمون کم بیاد .

اینم حرفیه خوب!
مشکل اینه که اینایی که محدود میدن روز ها که خوب معلومه سرعت عالیه ولی موقع دانلود رایگان به شدت افت سرعت پیدا میکنن !

الان کدوم شرکت ها 512 یا 1 مگ میدن که دانلود شبانش سرعتش افتضاح نشه ؟

hossein1111
01-08-2010, 18:06
چی شد کسی نیست جواب بده ؟ !

Guts
01-08-2010, 19:19
گزینه‌ي هیچکدام :31:

KING_DESIGNER
01-08-2010, 20:03
والا تا چند وقت پیش صبا خوب بود
الان چند وقتیه که اضاعش به هم ریخته . کسی یخواد دانلود سنگین کنه یا باید نامدود 512 بیگره یا اینکه نه بره شبانه صبا و یا پارس انلاین( فقط و فقط برای شهرستان نه تهران) . شاتل هم اوضاعش کمابیش خوبه.
ولی اینو بدون سرویست حجمیه و زاغارته.

luches
01-08-2010, 23:31
IPW داتک سرعت 512 kb/s نامحدود .در تمام طول 24 ساعت سرعت 50-58 ثابت است و من حدود140تا 130 گیگابایت ماهیانه ترافیک دارم. قبلا شرینگ 1 به 10 بود ولی چند وقتیه کردنش 1 به 5 برای رقابت با بقیه و در نتیجه کیفیت سرویس خیلی خوب شده.
اگر مودم IPW گیرت بیاد با ماهیانه 80 تومان 1 سرویس نامحدود با کیفیت داری. کلا در طول این 3 سال که داتک داشتم ازش راضی بودم و برا دانلود خیلی خوب بوده ( نه برا گیم چون پینگ یکم بالاست ). به غیر از مواقعی که همه مشکل دارن ( خودتون میدونید کی ) بقیه مواقع سرویس از کیفیت مناسب و پایداری بر خوردار بوده. تازه من خارج از محدوده هستم و 100% هم آنتن ندارم ^^ .
سرعت 256 هم بین 25-30 است که یکی از دوستام تو شهرک غرب استفاده میکنه

hossein1111
02-08-2010, 09:07
فکر کنم همین سرویس وایرلسی که دارم از همه گزینه ها فعلا بهتره! 256 نامحدود سرعت دانشم بین 25-35 !!

گفتم شاید خبراییه، دیدم نچ....

KING_DESIGNER
02-08-2010, 09:45
چه دل خوشی داری :31:
چه خبرایی ؟
هنوز خبری نشده . اگه شد خودم خبرت میکنم ...اواتارت خیلی عالیه:46:

hossein1111
02-08-2010, 13:15
چه دل خوشی داری :31:
چه خبرایی ؟
هنوز خبری نشده . اگه شد خودم خبرت میکنم ...اواتارت خیلی عالیه:46:

راست میگی ، چقدر خوشحالم من که فکر کردم شاید پیشرفتی در این زمینه ایجاد شده :31: اصلا فراموش کردم که کجا دارم زندگی میکنم ! باید خدارو شکر کرد سرعتارو از این کمتر و محدودیت هارو از این بیشتر نکردن!

مخلصیم قابل شما رو نداره :31: آل پاچینو هرجا باشه عالیه :40: