PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کند کار کردن explorer و صفحه آبی مرگ

hirondelle
31-07-2010, 01:04
سلام
چند روز بود بالا آمدن Internet explore حدود 15 ثانیه طول می کشید(هوم پیج گوگله)، امروز قبل از بالا آمدن گوگل،not responding شد و صفحه آبی اومد . بعد چند ثانیه سیستم ریستارت شد.با safe mode بالا اومدم ،دیدم قبل از همه چی این باکس رو دسکتاپ هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با برنامه ادونس اپتیمایزر،ریجستری رو پاک کردم(که شاید اصلا کار بی ربطی کرده باشم!)،ولی می خوام بدونم علت این مشکل چیه؟چند روز قبل یه بار هم explorer رو on off کردم ،ولی باز کند بالا میاد.

14708
31-07-2010, 17:24
کسی اگه میتونه راهنمایی کنه
من هم همین مشکل رو دارم

Mohammad King
31-07-2010, 17:35
اینجا رو بخونید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hirondelle
31-07-2010, 23:10
راه حل های مایکروسافت برا حل این مشکل:

Disable all add-ons

Web browser add-ons add features (for example, extra toolbars, animated mouse pointers, stock tickers, and pop-up ad blockers) to your web browser. While browser add-ons can enhance your online experience, they can occasionally interfere or conflict with other software on your computer. Try starting Internet Explorer without add-ons to see if the problem goes away. Here's how:

Click the Start button [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7/Main/4/f/4f6cbd09-148c-4dd8-b1f2-48f232a2fd33/4f6cbd09-148c-4dd8-b1f2-48f232a2fd33.jpg, click All Programs, click Accessories, click System Tools, and then click Internet Explorer (No Add-ons).
If disabling all add-ons solves the problem, you might want to use Manage Add-ons to disable all add-ons and then turn on add-ons only as you need them. This will allow you to figure out which add-on is causing the problem.
To open Manage Add-ons

Open Internet Explorer by clicking the Start button [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7/Main/4/f/4f6cbd09-148c-4dd8-b1f2-48f232a2fd33/4f6cbd09-148c-4dd8-b1f2-48f232a2fd33.jpg. In the search box, type Internet Explorer, and then, in the list of results, click Internet Explorer.
Click the Tools button, and then click Manage Add-ons.

Reset Internet Explorer settings

If disabling add-ons doesn't solve the problem, try resetting Internet Explorer back to its default settings. This removes all changes that have been made to Internet Explorer since it was installed, but it doesn't delete your favorites or feeds.
Close all Internet Explorer or Windows Explorer windows.
Open Internet Explorer by clicking the Start button [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7/Main/4/f/4f6cbd09-148c-4dd8-b1f2-48f232a2fd33/4f6cbd09-148c-4dd8-b1f2-48f232a2fd33.jpg. In the search box, type Internet Explorer, and then, in the list of results, click Internet Explorer.
Click the Tools button, and then click Internet Options.
Click the Advanced tab, and then click Reset.
In the Reset Internet Explorer Settings dialog box, click Reset.
When you are done, click Close, and then click OK.
Close Internet Explorer and reopen it for the changes to take effect.

Run the Microsoft Malicious Software Removal Tool

Malicious software and viruses can often cause Internet Explorer to slow down or stop working.
If you are able to access the Internet, go to the Microsoft website to download the Malicious Software Removal Tool, which you can use to check your computer for viruses and malicious software.

Update Internet Explorer

mojtaba_sa
03-08-2010, 09:37
سلام دوستان
متاسفانه منم این مشکل رو دارم با این تفاوت که هیچ مشکلی موقع بالا اومدن پیش نمیاد و فقط پیغام رو میده و منم check later میزنم ! فقط وقتی میخوام خاموش کنم این صفحه آبی رنگ میاد و رسیت میشه و مجبورم دستی خاموش کنم.
البته عدد زیر فرق میکنه با شکل بالا.
Os version 6.1.7600.2.0.0.256.48
عذر میخوام ، آخه من انگلیسی نمیدونم واسه همین درخواست کمک دارم.
متشکرم

A.M.D.D.E.V.I.L
03-08-2010, 09:48
اولی میگه تمام add-on هایی رو که روی مرورگرتون نصب کردید رو پاک کنید
دومی میگه اینترنت اکسپلورر رو ریست کنید اون خودش نوشته از کجا باید این کار رو بکنید
سومی میگه از این نرم افزار استفاده کنید
Malicious Software Removal Tool
و ویروس ها رو پاک کنید
چهارمی هم میگه internet explorer رو آپدیت کنید

mohsenmirza
04-08-2010, 09:29
برای منم اینقدر تو 7 و ویستا صفحه آبی اومد که مجبور شدم دوباره همون ایکس پی رو نصب کنم .

mojtaba_sa
04-08-2010, 10:09
من همه کارارو کردم ولی بازم این صفحه آبی رنگ و پیغام ظاهر میشه !
با تعویض ویندوز ممکنه درست بشه ؟

hirondelle
05-08-2010, 09:59
من همه کارارو کردم ولی بازم این صفحه آبی رنگ و پیغام ظاهر میشه !
با تعویض ویندوز ممکنه درست بشه ؟
احتمالا کار شما به تعویض هارد بکشه! جدی میگم ها ؛ صفحه آبی مرگ ، یکی از علت هاش می تونه معیوب بودد هارد باشه،هاردت قدیمیه؟سر و صداش زیاده؟

mojtaba_sa
05-08-2010, 12:02
احتمالا کار شما به تعویض هارد بکشه! جدی میگم ها ؛ صفحه آبی مرگ ، یکی از علت هاش می تونه معیوب بودد هارد باشه،هاردت قدیمیه؟سر و صداش زیاده؟
سلام
متاسفانه بله
هم قدیمیه و هم سروصدا داره
یعنی نمیشه یه جوری یه کاریش کرد؟
با fdisk درست نمیشه ؟!

hirondelle
05-08-2010, 14:34
سلام
متاسفانه بله
هم قدیمیه و هم سروصدا داره
یعنی نمیشه یه جوری یه کاریش کرد؟
با fdisk درست نمیشه ؟!
مشکلت رو با اطلاعات کامل (نوع و تاریخ خرید هارد و... ) تو انجمن سخت افزار مطرح کن.

pooyan.saj
05-08-2010, 17:02
سلام منم مشکل صفحه آبی رو دارم تقریبا هفته ای یک بار اما سیستمم قدیمی نیست لپ تاپ وایو مدل FW139 هستش چه طوری میشه فهمید این مشکل از کجاست سخت افزاریه یا نرم افزاری یکی از دوستان گفته بود با تعویض ویندوز درست شده در حالی که یکی دیگه گفته بود اشکال از هارد دیسکه؟؟؟

mr.shadowshaman
05-08-2010, 18:02
سلام به همه.تمام دوستانی که این مشکلرو دارن این سه کار رو بکنن.
1.رم و گرافیک هر چی که هست در بیارید دو باره بزنید
2.تعویز ویندوز
3.روی مای کامپیوتر کلیک راست کنید و برید propertirs.تو صحفه جدید به سمت چپ برید(در vista ,7) و بر روی advanced system settings کلیک کنید.در صحفه جدید سه تا settings میبینید.بر روی سوی کلیک کنید و بعد در صحفه جدید تیک automatically restart رو بر داری. اینبار در بعد از اومدن صحفه آبی دستگاه ریست نمیشه و شما میتونید پیغام رو ببینید.اگه میتونید یه عکس واضح بگذارید و منتظر باشید تا بگم چی کار کنید.
اما اگر نمیتونید خط دوم پیگام که خیلی مهمه رو بگذارید البته اگر در پیغام چیزی یگری جزچک فرآ پدیت و بکاپ بود بگید.

jax2
05-08-2010, 19:25
سلام منم مشکل صفحه آبی رو دارم تقریبا هفته ای یک بار اما سیستمم قدیمی نیست لپ تاپ وایو مدل FW139 هستش چه طوری میشه فهمید این مشکل از کجاست سخت افزاریه یا نرم افزاری یکی از دوستان گفته بود با تعویض ویندوز درست شده در حالی که یکی دیگه گفته بود اشکال از هارد دیسکه؟؟؟

شما دقت کنید وقتی صفحه آبی میاد اون پایین فایل یا درایوری رو که باعث به وجود اومدن ارور شده مینویسه.شما یه عکس با موبایل بگیر اینجا بزار.

mojtaba_sa
06-08-2010, 21:39
دوستان یه نگاه به این صفحه آبی بندازید شاید فرجی بشه.

mr.shadowshaman
07-08-2010, 08:58
سلام mojtaba.فرجی که منتظر بودی اومد.برای حل مشکلت چند راه وجود داره.راستی اصلا نیاز به تعویز هارد نیست.راه های گوناگون بخاطر اینه که این ریست ممکنه که از کوچک ترین قطعه یا بزرگترین باشه.اگه ممکنه تمام اجزای کامپیوتر و ویندوز فعلی رو بهم بگو.اگر هم قبلا اقدامی کردی اونا رو بگو.مشکلت خیلی راحت حل میشه

mojtaba_sa
07-08-2010, 18:08
سلام mojtaba.فرجی که منتظر بودی اومد.برای حل مشکلت چند راه وجود داره.راستی اصلا نیاز به تعویز هارد نیست.راه های گوناگون بخاطر اینه که این ریست ممکنه که از کوچک ترین قطعه یا بزرگترین باشه.اگه ممکنه تمام اجزای کامپیوتر و ویندوز فعلی رو بهم بگو.اگر هم قبلا اقدامی کردی اونا رو بگو.مشکلت خیلی راحت حل میشه

مرسی دوست عزیز
سیستمم قدیمیه خجالت میکشم!:19:
ولی خب دیگه
hdd 80 maxtor
ram 1256
cpu 2.4 intel celeron
mother matrix A3
cd rom dvd rw pioner
vga g-force 256
os windows 7 pro

نمیدونم دیگه چی بنویسم؟ همینا کافیه.:10:

mr.shadowshaman
07-08-2010, 18:50
خوب آقا مجتبی.اول که خجالت دستگاه شما یه روزی شاخ بوده.بریم پی مشکل.دوست من این راه ها فقط برای اینه که اطلاعاتتون از بین نره.احتمالا شما سون حال کردی و دیگه به اکس پی بر نمی گردی.اما اگه برگردی مشکل حله.
خوب سه راه برای شروع به شما میگم.
یه چیز دیگه.تو دوره کار آموزیم تو مایکروسافت مشابه این مورد رو داشتیم.اون دستگاه با همین صفحه مواجه میشد که با آپدیت بایوس درست شد.اگه برای شم هر بار یه پیغام جدید میاد به من بگید.اینکه در راه های زیر به برسی سخت افزارت نمی پردازم بخاطر پیغامی هست که برات میاد.و احتمالا از سونته
0.اگه آنتی ویروس داری غیر فعال کن.امتحان کن ببین میشه یا نه.
1.به بایس رفته و تنظیمات رو به حالت اصی برگردونید.
2.بعد از اینکار وارد ویندوز نشید.dvd ویندوز رو قرار بدید و وارد صفحه نصب بشید.بعد از صفحه انتخاب زبان در صفحه نصب قرار میگیرید.در انتهای صفحه گزینه به نام repair your computer وجود دارد کلیک کنید.بعد از دیدن نام سیستم عامل بر روی next کلیک کنید در صفحه جدید بر روی گزینه windows memory dia...tool کلیک کنید به شکل اتوماتیک دستگاه ریست میشود.با تاخیر.بعد به چیزی دست نزنید تا یه صفحه آبی میاد اگر اتوماتیک شروع به چک نکرد دستی این کار رو بکنید.احتمالا 20 دقیقه طول میکشه.بعد از اتمام اگزر مشکل قابل حل باشه حل میشه.این کار در 10درصد موارد جواب میده.
3.اگر درست نشد وخیال تعویز ویندوز هم ندارید و وقت زیاد دارید این کارو بکنید.تحیه یه ویندوز سون دیگه از دوستان.اگه نشد با همون dvd خودتون این کار رو بکنید.در ویندوز cd بزارید.وارد قسمت نصب شده و بجای انتخاب گزینه کاستوم ..گزینه آپگریت رو انتخاب کنید.نصب تموم شد (1ساعت)امتحان کنید و خبرشو بگید.
بازم میگم راه های گوناگون بخاطر اینه که این ریست ممکنه که از کوچک ترین قطعه یا بزرگترین باشه.

mojtaba_sa
07-08-2010, 21:54
ممنون دوست من؛یعنی شما میگی اگه ایکس پی نصب کنم مشکل حله ؟؟؟
و اگه همینطور ادامه بدم ممکنه باعث از بین رفتن اطلاعاتم بشه ؟؟

mr.shadowshaman
07-08-2010, 22:07
اگه با xp مشکل نداشتی بله حل میشه.
منظورم اینه با تعویز ویندوز اطلاعاتتون از بین میره.اما اینم نکته خوبیه ممکنه با ریست های مکرر یا خاموش دستی به دستگاه آسیب بزنی

jax2
07-08-2010, 23:30
دوست عزیز
مشکل شما مربوط میشه به مودم شما که درایورش رو سون مشکل داره
این فایلو دانلود کن و تو شاخه ی زیری کپی کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

C:\Windows\System32\drivers

pooyan.saj
11-08-2010, 20:43
شما دقت کنید وقتی صفحه آبی میاد اون پایین فایل یا درایوری رو که باعث به وجود اومدن ارور شده مینویسه.شما یه عکس با موبایل بگیر اینجا بزار.

اینم یه عکس با کیفیت از صفحه آبی البته گاهی بدون اینکه صفحه آبی بیاد یه هو تصویر مونیتور قروقاطی میشه و هیچ راهی جز ری استارت کردن باقی نمیمونه