PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه کوپه دست دوم میخوام

soooot
30-07-2010, 23:15
سلام
میخوام بیام تهران یه کپه دست دوم بخرم
هیوندای کپه، کیا کوپه ( سراتو ) یا...
دست دوم اینا ( دست دوم خیلی تمیز ) چند گیر میاد؟
چه کوپه ای بخرم بهتر تره؟
من همیشه تنها هستم، فوقش دو نفر باشیم، این ماشین رو برای مجردی میخوام، قیافه ماشین و اینکه توش راحت باشم برام خیلی مهمه ( قدم و وزنم متوسطه و زیاد قد کوتاه یا قد بلند نیستم )
نمیخوام ماشین تصادفی و... باشه و یا تیکه پاره شده باشه، یه چیزی میخوام در حد نو که چون دست دومه قیمتش خیلی کمتر از نو باشه :rolleye:
مثلا یکی از دوستان یه مدت پیش تو تهران یه هیوندای کپه دست دوم دیده بود که هنوز پلاستیک صندلی هاش باز نشده بوده و طرف 26 میلیون میفروختتش، آیا یه همچین مواردی فراوون گیر میاد یا...؟

AmiRreZA_RAcEr
31-07-2010, 04:10
نه فراوون گیر نمیاد همچین مواردی !!!
کلا تو کوپه که نمیشه راحت بود اما شما بگو چقدر میخوای هزینه کنی که بشه بهتر راهنماییت کرد
از بین سراتو کوپ و هیوندای کوپه سراتو کوپ بهتره که دست دومش تمیزش حول و حوش 36 تومن گیرت میاد
جنسیس کوپه هم که از همشون بهتره دست دومش رو اونجور که شما در حد صفر میخواید میشه از 54به بالاتر پیدا کرد

soooot
31-07-2010, 08:09
اگر بخوام زیر 30 تومن هزینه کنم چیز تمیزی میتونم پیدا کنم؟
چرا تو کوپه نمیشه راحت بود؟

farshad bugatti
31-07-2010, 16:00
هنوز پلاستیک صندلی هاش باز نشده بوده و طرف 26 میلیون میفروختتش، آیا یه همچین مواردی فراوون گیر میاد یا...؟

بله من تو تبریز و تهران که خیلی از نزدیک دیدم اما سایر شهر ها رو نمیدونم!
یعنی الان بری تهران یا بیای تبریز هر چه قدر هیوندای کوپه تمیز به قول شما دست نخورده بگی برات پیدا میکنم.

soooot
31-07-2010, 22:35
با چه قیمتی؟ یعنی کمترین قیمتی که بتونم یه هیوندای کپه دست دوم تمیز پیدا کنم چنده؟
برای خرید میخوام بیام تهران
چرا AmiRreZA_RAcEr میگه که تو کوپه نمیشه راحت بود؟ البته میدونم که پشتش زیاد جا نداره ولی من همونطور که گفتم این ماشین رو برا مجردی میخوام و با عقبش کاری ندارم.
اگر به جز هیوندای کپه، کپه ارزون تری هم تو بازار پیدا بشه که خوش قیافه باشه مشکلی نداره.

AmiRreZA_RAcEr
01-08-2010, 02:58
چونکه کلا ماشین کوپه ضربات حاصل از جاده رو را به داخل اتاق میکوبه و مخصوصا هیوندای کوپه که از این نظر خیلی ماشین خشکیه ، واقعا نسبت به سراتو کوپ و جنسیس کوپه محسوسه خشک بودنش ، به اصطلاح اتومبیل کوپه سواری اسپرت و خشکی داره و ازش انتظار راحتی نمیشه داشت ! همچنین صدای موتور داخل اتاق کوپه ها زیاد میاد دیگه که البته من دوست دارم ...
هرچی فکر میکنم توی کوپه های قابل قبول ارزونتر از هیوندای کوپه نیست ( البته ماشین های کوپه قدیمی مثل بی ام و یا اولدزمبیل و ... از 3 تومن به بالا هم گیر میاد ولی دیگه فکر نکنم شما همچین چیزایی بخواید ... ) شاید دوستان چیز دیگه ای به ذهنشون برسه اما منکه چیزی به ذهنم نمیرسه ...
من چنتا هیوندای کوپه تمیز که دیدم مدل 2008 قیمتاشون 29 اینا بود ، البته توی شهرای مختلف بازارش فرق میکنه ...

farshad bugatti
01-08-2010, 14:34
چونکه کلا ماشین کوپه ضربات حاصل از جاده رو را به داخل اتاق میکوبه و مخصوصا هیوندای کوپه که از این نظر خیلی ماشین خشکیه ، واقعا نسبت به سراتو کوپ و جنسیس کوپه محسوسه خشک بودنش ، به اصطلاح اتومبیل کوپه سواری اسپرت و خشکی داره و ازش انتظار راحتی نمیشه داشت ! همچنین صدای موتور داخل اتاق کوپه ها زیاد میاد دیگه که البته من دوست دارم ...

اقای امیر رضا ایشون که نگفتن که شما بگید کوپه چه جور ماشینیه....!
ایشون میخوان بدونند که هیوندای کوپه با قیمت کم و سالم میشه پیدا کرد یا نه؟
که در جواب ایشون بازم میگم بله خیالتون راحت ؛ راحت میشه پیدا کرد.
در ضمن تهران جای بزرگی هستش و باید زیاد بگردی نه اینکه مثلا برای پیدا کردن هیوندای کوپه 2 روز در نظر بگیری!

AmiRreZA_RAcEr
01-08-2010, 20:17
اقای امیر رضا ایشون که نگفتن که شما بگید کوپه چه جور ماشینیه....!
ایشون میخوان بدونند که هیوندای کوپه با قیمت کم و سالم میشه پیدا کرد یا نه؟
که در جواب ایشون بازم میگم بله خیالتون راحت ؛ راحت میشه پیدا کرد.
در ضمن تهران جای بزرگی هستش و باید زیاد بگردی نه اینکه مثلا برای پیدا کردن هیوندای کوپه 2 روز در نظر بگیری!
دلیل راحت نبودن کوپه ها رو گفتم بهش و چون دنبال راحتی بود حتما باید بدونه که هیوندای کوپه ماشینیه با سواری خیلی خشک تقریبا

farshad bugatti
02-08-2010, 20:47
دلیل راحت نبودن کوپه ها رو گفتم بهش و چون دنبال راحتی بود حتما باید بدونه که هیوندای کوپه ماشینیه با سواری خیلی خشک تقریبا
میدونم ایشون گفتند توش راحت باشم نه اینکه ماشینه راحتی باشه!

قیافه ماشین و اینکه توش راحت باشم برام خیلی مهمه ( قدم و وزنم متوسطه و زیاد قد کوتاه یا قد بلند نیستم )

amirtaban
11-06-2011, 15:13
بله من تو تبریز و تهران که خیلی از نزدیک دیدم اما سایر شهر ها رو نمیدونم!
یعنی الان بری تهران یا بیای تبریز هر چه قدر هیوندای کوپه تمیز به قول شما دست نخورده بگی برات پیدا میکنم.

salam man donbale ye hyundai coupe sefid tamiz migardam ta 30 toman hazeram pool bedam kamtar bashe behtare tehran mikham bashe pelak tehranam bashe in kheili moheme
kasi peida kard ba shomare man tamas begire
mamnoonam 09363566799