PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نقص فني در sky star2

mn3
30-07-2010, 20:03
هر كي ميتونه به من كمك كنه .
من يه كارت sky star2 دارم 1 سال پيش خريدم ولي 1 هفته بيشتر ازش استفاده نكردم . حتي رو سيستم هم نصب نبوده . حالا كه ميخوام نصبش كنم اواخر كار نصب (copying file ) يه دفعه يه صفحه آبي مياد و سيستم ري استار ميشه . اگه كسي ميتونه كمك كنه ممنون ميشم .

مشخصات سيستمم

cpu:2 core2
ram :2 1066
hard : 320

pooriya_hp
01-08-2010, 09:24
عواملی که در هنگام نصب کارت منجر به نمایش blue screen می شود: (( که خودم تجربه کرد ))
1. خراب بودن کارت
2. خراب بودن اسلات
3. درست جا نرفتن کارت
4. اختلال در رم و هارد و cpu
5. نقص پاور
6. اختلال در ویندوز
7. ویروسی بودن
8. قدیمی بودن bios (( که با آپدیت حل میشه ))

اصولا رو همین چار چوب مشکلات هست ولی ممکنه کارت در جای مرطوب بوده و همین امر کارت رو خراب کرده یا کارت دچار نوسانات برقی شده و .....
شما از سلامت سیستمتون 100% اطمینان دارید ؟؟؟

shahramcat
01-08-2010, 11:19
شما از چه سیستم عاملی استفاده میکنید ؟

حتما درایور زیر رو که آخرین ورژن هست برای کارت Sky Star2 TV نصب کنید :

Version 4.6

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mn3
03-08-2010, 00:36
با تشكر از راهنمايي هاي خوبتون

كارتو رو يه سيستم ديگه چك كردم بازم همون مشكل پيش اومد . حالا اگه مشكل از كارت باشه درست ميشه ؟ اگه كسي بتونه راهنمايي كنه ممنون ميشم

pooriya_hp
06-08-2010, 14:19
من تا به حال کارت --- ندیدم کسی تعمیر کنه ولی باید یه سری به این تعمیر کاره های ----- خانگی بزنی

SH@HIN
26-08-2010, 22:41
دوست عزیز شما کارت رو روی سیستم قرار بدید(اگر درایور نصب کردید پاک کنید)
بعد برید به کنترل پنل و از قسمت Device Manager کارتتون رو پیدا کنید(معمولا تو قسمت Network adapters هست)
و از اونجا Update Driver رو انجام بدید (حتما تو قسمتی که فایل درایور رو میخواد آدرس inf مربوط رو بدید)
و بعد سیستم رو ری استارت کنید

sepantamino
12-10-2010, 05:48
هر كي ميتونه به من كمك كنه .
من يه كارت sky star2 دارم 1 سال پيش خريدم ولي 1 هفته بيشتر ازش استفاده نكردم . حتي رو سيستم هم نصب نبوده . حالا كه ميخوام نصبش كنم اواخر كار نصب (copying file ) يه دفعه يه صفحه آبي مياد و سيستم ري استار ميشه . اگه كسي ميتونه كمك كنه ممنون ميشم .

مشخصات سيستمم

cpu:2 core2
ram :2 1066
hard : 320

اتصالات کارت رو بررسی کن ، شاید کارت رو خوب جا نزدی