PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عفونت W.B.C./h.p.f

m.sh1368
30-07-2010, 10:46
با سلام
من جوانی هستم 21 ساله و مشکلم در مورد سوزش و دردی هست که بعضی مواقع، موقع ادرار دارم پیش دکتر رفتم و گفتم آزمایش داد بعد که جواب رو بردم خودش نبود به دکتر دیگری نشان دادم چند بار سوال کرد که با کسی رابطه جن سی هم داشتم که منم گفتم نه.ولی چیزی نگفتم که الان 5 سالی هست عادت استمنا
دارم ویک بار هم نزدیکی داشتم که از کاندوم استفاده کرده بودم ولی دکتره خیلی بهم استرس وارد کرد وقرص داد گفت 1 هفته مصرف کن 10 روزه بعد هم بیا دو باره آزمایش
دکتره بد جور نگرانم کرده الان از 2 روزه حتی 1 لحظه هم نتونستم بهش فکر نکنم خیلی خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنید
سپاسگذارم.

نمونه قرص و کپسولی که دکتر بهم داده اینها هستن

1:Ciprofloxacin 500
2:Imipramin 10

URINALYSIS
-----------
-----------

Macroscopic:

------------------------------
Color : Yellow
Appearance : Clear
pH : 5
portein : Negative
Glucose : Negative
biood & Hb : Negative
urobilinogen : Normal
Bilirubin : Negative
ketones : Negative
Nitrite : Negative
Ascorbic acid : Negative

Microscopic:

W.B.C./h.p.f : 5-10 *high 0-3 ********
R.B.C./h.p.f : 0-1
Ep Cells/h.p.f : 0-1

:41:

Old_Chater
30-07-2010, 15:01
عزيزم شما جنسيتتون چي هست؟

saba_moha
30-07-2010, 17:32
فکر کنم با توجه به توضیحاتتون ،مذکر باشید.با این حال با توجه به انالیز ادراریتون میزان wbc بالا رفته که با توجه به علایمی هم که گفتید مثل سوزش ادراری ،مربوط میشه به عفونت ادراری...(بالا رفتن wbc ممکنه در اثر عفونت حاد تبدار، حاملگی،مصرف کورتون یا سیکلوفسفاماید،بیماریهای کلیوی و قارچ ها هم باشه)... البته جنسیت مهمه در عفونت ادراری،چون در زنان شایع تر هست.و کمتر در مردان رخ میده و بیشتر در مردان در موارد هم جنس بازی،یا عدم ختنه شدن رخ میده....گفتم بیشتر نه همه موارد!...

با این حال جای نگرانی نیست،داروهایی که بهتون داده شده یکیش انتی بیوتیکه و ایمیپرامین هم یه داروی ضدافسردگی هست که در درمان شب ادراری هم استفاده میشه،حالا برای شما چرا؟ نمیدونم...البته پزشکتون باید درخواست کشت ادراری میدادند تا نوع عفونت معلوم بشه و بعد تجویز انتی بیوتیک بکنند ،که متاسفانه این روند در بین اکثر پزشکای ما رایج نیست.

بهتره دوباره به پزشکتون مراجعه کنید و همون طور که خواستند ازمایش را تکرار کنید تا ببینید عفونت در اثر دارو فروکش کرده یا نه

استمنا هم تاثیری نداره،روابط جنسی در مورد زنان تاثیر داره ولی برای مردان بیشتر در موارد همجنس بازی.

جای هیچ نگرانی نیست.

m.sh1368
30-07-2010, 23:27
سلام خیلی ممنون از راهنمایتون سپاسگذارم پزشک گفته این دارو هارو مصرف کن بعد از 10 روز بیا دوباره تست کشت ادرار ازت بگیریم
راستی من ناراحتی روده تحریک پذیر نیز دارم

بی نهایت سپاسگذارم

saba_moha
01-08-2010, 10:10
سلام

حتما به توصیه پزشکتون عمل کنید، سندرم روده تحریک پذیر هم ربطی به بیماری فعلیتون نداره ولی نکاتی که بهتره در رابطه با این بیماری رعایت کنید این هست که:دوری از استرس های روحی چون علایمتون رو تشدید میکنه،اگه یبوست دارید از مواد فیبر دار استفاده کنید(میوه و سبزی وسالاد)،از مصرف مواد چرب و سرخ کرده خودداری کنید .

در کل بیماری حادی نیست که عوارض خاصی داشته باشه ،جز اینکه به خاطر ایجاد یبوست ،ممکنه شقاق یا بواسیر ایجاد بکنه
یکسری دارو هم تجویز میشه که باید تحت نظر پزشک و بررسی شدت بیمار صورت بگیره.

فقط یادتون نره از استرس دوری کنید به شدت . :20:

m.sh1368
01-08-2010, 17:57
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون
متشکرم

saba_moha
01-08-2010, 21:15
خواهش میکنم:11:،ایشالا که هرچه زودتر سلامتیتونو به دست بیارید... و...شاد باشید.