PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا با 10 انجین برتر دنیا بازی نسازیم؟؟!!

AMIR REZAs
29-07-2010, 17:54
سلام
من این سوال برام پیش اومده ما که با یونیتی و گیم استدیو که مجانی نیست کار میکنیم چرا نتونیم با 10 انجین برتر دنیا کار کنیم؟؟؟!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
من دارم دنبال لینک دانلود این 10 انجین میگردم و بعد دنبال کرکش .
شما هم اگه پیدا کردید لطفا همین جا بگذارید.....:10:

saeed_cpu_full
29-07-2010, 18:15
امير رضا جان ... اين انجين ها بعضي هاشون رو حتي شركت سازندش به هيچ قيمتي نميفروشه !
بعدش شما چطور انتظار داريد كه بتونيد لينك دانلود و كركش رو گير بياريد ؟!؟!؟!

iload
29-07-2010, 19:55
سلام

گشتم نبود نگرد نیست !
من گیم بریو رو پیدا کردم که کامل نبود .

parvizamd
30-07-2010, 06:56
امیررضا جان اگه گیر آوردی خبر ما هم بده! مخصوصا iw engine

Moh3en_DDD
30-07-2010, 11:15
سلام

با این انجین های برتری که میگی ،
چی کار میخوای بکنی که با همین انجین های ساده نمیشه درست کرد ؟

هی از این شاخه به اون شاخه میپرید ، آخرشم هیچی ( البته در مواقعی برای خودم هم صدق میکنه :31: )
همین Game maker رو هرکی تا آخرش بره ، هرچی بخواد میتونه باش درست کنه !

parvizamd
30-07-2010, 14:47
به به محسن جان گل باغ ها
محسن درست میگه برای نمونه sakia25 رو در نظر بگردید البته با هرچیزی نمیشه درست کرد قبول کنید برای مثال آقا محسن شما می توانید سیستم مدیریت صحنه برای گیم درست کنید؟سخته قبول کنید . راستی شما محسن جان udk کار اید ؟ یا س

keb
31-07-2010, 09:18
سلام به همگی.

آدم نباید هی از یه چیز به پر به یه چیز دیگه. حکایت حسنی که هم میره دنبال آهن گری هم دنبال نجاری و هم دنبال خیاطی هیچ کدوم رو هم یاد نمیگیره:31:
اگه آدم یه چیز رو بگیره ول نکنه از همه چیزش سر درمیاره و میتونه باهاش هرچی خواست بسازه.
من میگم آدم خر هر انجینی جر گیم میکر رو بگیره تا تهش بره باهاش دنیا رو هم میسازه.

واسه این میگم جز گیم میکر چون بدجوری میره رو اعصابآدم واسه بازی سه بعدی.

راستی چرا اقلیشت رو نزاشتن تو این لیست؟ اگه مافیا جزو ده تا بازی برتر تاریخ نباشه (که به نظر من تو همین ده تا هم اوله) پس چرا نباید انجینش جزو ده تای اول نباشه؟

NINJA0098
31-07-2010, 10:53
ماها که udk رو داریم دیگه انجین از این بهتر میخوایم؟
نیاز نیست حتما ده تا انجین برتر رو داشته باشیم.همون آنریل رو یاد بگیرید بهتره .
باز آنریل بهترین و راحت ترین انجین شناخته شده باز ما رو یاد گیری اون موندیم حالا میخواید برید با کرای بسازید؟

saeed_cpu_full
31-07-2010, 13:17
باز آنریل بهترین و راحت ترین انجین شناخته شده باز ما رو یاد گیری اون موندیم حالا میخواید برید با کرای بسازید؟
منبع ؟........

parvizamd
31-07-2010, 13:31
کجای آنریل آسونه خودت الان می توانی با unreal script بازی بنویسی ؟!!!! help اش که افتضاعه بعد کدوم مبنع برای یادگیری؟؟؟ help گیم استدیو که نصف قدرت udk هست ده برابر سایت رسمی udk هست اونوقت شما میگید آسون ترین موتور دنیا لابد برای افراد مبتدی . دوست عزیز آدم مبتدی حتی براش کار کردن با گیم میکر سخته (سراغ زیاد دارم) اونوقت شما میگید udk . حالا شما حتما می گید برای unreal script نویسش برو WotGreal دنلود کن .میدونی من udk رو ول کردم چون یک جا درست حسابی نگفت که چطوری میشه از داخل اسکرپیت به شی رفنس داد !!!!! شما رو چه حساب میگید unreal آسون ترین موتور دنیاهست ؟؟؟برای مثال untiy رتبه 4.5 ستاره راحتی استفاده گرفته و گیم استدیو 4 ستاره و unreal Engine سه نیم ستاره گرفت چطور شما میگید آسون ؟

مبنع :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e

silsin
31-07-2010, 15:25
باز تعصبی بازی شروع شد:13: قبول شما خوبین . یعنی چه! همه می دونن که انریل بهترین منبع های اموزشی رو داره و تا به حال از هرچی انجین دیگه که من دیدم راحت تره .تازه مقایسه کنین مدت زمانی که تونستید کار با Udk رو یاد بگیرین ایا تونستید توی انجین های دیگه یاد بگیرین . تازه برای منابع اموزشی Udk هم چون Udk و Utornoment زیاد فرقی ندارن پس می شه از منابع اموزشی هر دوتا استفاده کرد منابع اموزشی Utornoment رو هم می دونید خیلی زیاده . بعضی دوستان هم گفتن انریل اسکریپت مشکل Udk هست واقعا فکر کنید ساده تر از این زبون برنامه نویسی جایی دیدین.

saeed_cpu_full
31-07-2010, 16:05
silsin عزيز اگه آنريل آسونترين انجين هست و آنريل اسكريپت آسون ترين زبان برنامه نويسي لطف كن تا امشب برام يه بازيه خيلي خيلي ساده با دوربين دو بعدي بساز ... مثلا همون هواپيماي دو بعدي كه با يونيتي ساختم

مشخص هم هست چقدر آسونه ! مخصوصا سوم شخص كردن دوربين يا تغيير پلير بازي يا آوردن وسيله ي نقليه توي بازي !
چقدر هم منابع آموزشي داره !! ... شما توي يوتيوب سرچ كنيد : Unity Tutorials ... دو برابر كل آموزش هاي UDK برات آموزش مياره

تازه مقایسه کنین مدت زمانی که تونستید کار با Udk رو یاد بگیرین ایا تونستید توی انجین های دیگه یاد بگیرین
اگه اينطوريه FPSC از همه ي انجين ها بهتره چون اصلا نياز به يادگيري نداره :31:
در ضمن براي من 3 ساعت طول كشيد كه با اديتور هاي اصلي يونيتي آشنا بشم و بعد از 3 ساعت برنامه نويسي رو شروع كردم

keb
31-07-2010, 18:32
یه خورده ادای بابابزرگ ها رو در بیاریم:31:
دوستان عزیز مقایسه تون رو بزارید برای اینجا:

ولی خدایی آنریل بهتره. رندرش به وقل احسان بدجوری دهن پرکنه!:31:

saeed_cpu_full
31-07-2010, 19:04
ولی خدایی آنریل بهتره. رندرش به وقل احسان بدجوری دهن پرکنه!:31:

اگه بهترين انجين اوني هست كه رندرش بهتره پس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iload
31-07-2010, 19:42
سلام

باز شروع شد . من بحث رو تو تاپیک خودش ادامه ندادم تا یونیتی 3 بیاد بعد !؟:10:

NINJA0098
31-07-2010, 20:02
منبع ؟........
منبع مجله ی گیم game maker آمریکاست!!
من همین ماه قبل بود که تو 50 تا انجینی که مقایسه کرده بود آنریل اول شد الان وقت ندارم فردا اگه آنلاین شدم صفحشو اسکن میکنم برات میزارم.
درمورد آنریل اسکریپت هم زیاد سخت گرفتیش البته خود ما هم باهاش یکم مشکل داریم ولی حتما سعی میکنیم آموزش بزاریم که شما از آنریل فرار نکنید.

parvizamd
01-08-2010, 05:51
دوستان بحث یونتی و udk راه ندازید unreal script سخته نگید آسونه .سر همین مثاله من udk ول کردم اما UDK تو قسمت ساخت MATRIAL و MANTITUE و چیزی ها که براش ادیتور داره آسونه ولی برای UNREAL SCRIPT مبنع آموزشی نیست
اما بحث آسون ترین موتور دنیا شد بزار یک چیز بگم:گیم میکر به جرات میشه گفت آسونه ترین موتور در زمینه دو بعدی در دنیاست . نگه کن بزار یک چیز بگم من هر وقت اومدم تو udk سوال بپرسم محمد جان برای 1 ماه وقت فیلم ها رو ببین ! آیا قشنگ نیست که یک موتور راهنمای تعیبه شده تو خودش داشته باشه !

silsin
01-08-2010, 15:13
silsin عزيز اگه آنريل آسونترين انجين هست و آنريل اسكريپت آسون ترين زبان برنامه نويسي لطف كن تا امشب برام يه بازيه خيلي خيلي ساده با دوربين دو بعدي بساز ... مثلا همون هواپيماي دو بعدي كه با يونيتي ساختم

مشخص هم هست چقدر آسونه ! مخصوصا سوم شخص كردن دوربين يا تغيير پلير بازي يا آوردن وسيله ي نقليه توي بازي !
چقدر هم منابع آموزشي داره !! ... شما توي يوتيوب سرچ كنيد : Unity Tutorials ... دو برابر كل آموزش هاي UDK برات آموزش مياره

اگه اينطوريه FPSC از همه ي انجين ها بهتره چون اصلا نياز به يادگيري نداره :31:
در ضمن براي من 3 ساعت طول كشيد كه با اديتور هاي اصلي يونيتي آشنا بشم و بعد از 3 ساعت برنامه نويسي رو شروع كردم
مگه نوی قسمت پشتیبانی یو دی کی جوابتو نگرفته بودی.اگه می شد از اونجا برات نقل وقول میزدم . مگه محمد بهت نگفت کار دو دقیقست .
سوم شخص و تغیر پلیر و وارد کردن وسیله نقلیه رو که از جمله راحترین کار ها توی یو دی کی

این نرم افزار راحت برای ترید کارها راحته چون محیطش شبیه مکسه . ویدئو هاش کامله اگر هم نباشه چون فتوکپی UnrealTornoment اونقدر ویدئو داره که نمی شه شمردش. برای پشتیبانی هم فروم اپیک رو ببین جوابتو می گیری . اگر هم توی یوتیوب سرچ کنی Udk یا Unreal tornoment tutorial 4 برابر یونیتی برات اموزش می اره .

parvizamd
01-08-2010, 16:39
مگه نوی قسمت پشتیبانی یو دی کی جوابتو نگرفته بودی.اگه می شد از اونجا برات نقل وقول میزدم . مگه محمد بهت نگفت کار دو دقیقست .
سوم شخص و تغیر پلیر و وارد کردن وسیله نقلیه رو که از جمله راحترین کار ها توی یو دی کی

این نرم افزار راحت برای ترید کارها راحته چون محیطش شبیه مکسه . ویدئو هاش کامله اگر هم نباشه چون فتوکپی UnrealTornoment اونقدر ویدئو داره که نمی شه شمردش. برای پشتیبانی هم فروم اپیک رو ببین جوابتو می گیری . اگر هم توی یوتیوب سرچ کنی Udk یا Unreal tornoment tutorial 4 برابر یونیتی برات اموزش می اره .
شما که تازه unreal script شروع کردی بودی؟؟؟؟:18::18::18:
اینقدر آموزش واسه unreal script هم هست؟؟؟؟!!!!!

NINJA0098
02-08-2010, 11:08
شماها هنوز دارید بحث میکنید؟:18:
بیخیال.
میدونید من به عنوان شاگرد همتون یه جواب کلی میدم تمومش کنید بحث این تاپیک اصلا سر یه چیز دیگه بود(آخه من و دوستام یه مقدار بیشتر از شماها رو udk کار کردیم):
آنریل تو تمام قسمتا بهتر از بقیه ی انجیناست(به نظر من) به غیر از آنریل اسکریپت اونم به خاطر اینه که آموزش براش کمه.وگرنه یکی مثل رفیق من باید حد اقل دو ماه روش کار کنه (اختصاصی)تا آخرش بازم به مشکل بخوره .
ما داریم با آنریل یه بازی میسازیم برای همینم هست که دارم میگم us مشکل داره.
ولی با نظر آقا پرویز هم مخالفم که میگه حتما باید تو help نرم افزار همه چیز باشه.چون آنریل یه چیز تو مایه های مکس و مایا هست نمیشه همه چیزوو تو help نرم افزار گذاشت.اگه کرای رو هم بگیرید این طور نیست.
آقا پرویز در ضمن الان دیگه برای مقایسه ی سادگی انجین ملاک برای مقایسه تغییر کرده همونطور که خودتون گفتین ممکنه آنریل رتبه ی 3.5 گرفته باشه ولی بازم میبینید که بازی های خیلی زیادی با اون ساخته میشه. چرا؟ چون هم آسونه و هم سابقه ی خوبی داره.
شرمنده پر چونگی کردم.

saeed_cpu_full
02-08-2010, 14:05
شماها هنوز دارید بحث میکنید؟:18:
بیخیال.
میدونید من به عنوان شاگرد همتون یه جواب کلی میدم تمومش کنید بحث این تاپیک اصلا سر یه چیز دیگه بود(آخه من و دوستام یه مقدار بیشتر از شماها رو udk کار کردیم):
آنریل تو تمام قسمتا بهتر از بقیه ی انجیناست(به نظر من) به غیر از آنریل اسکریپت اونم به خاطر اینه که آموزش براش کمه.وگرنه یکی مثل رفیق من باید حد اقل دو ماه روش کار کنه (اختصاصی)تا آخرش بازم به مشکل بخوره .
ما داریم با آنریل یه بازی میسازیم برای همینم هست که دارم میگم us مشکل داره.
ولی با نظر آقا پرویز هم مخالفم که میگه حتما باید تو help نرم افزار همه چیز باشه.چون آنریل یه چیز تو مایه های مکس و مایا هست نمیشه همه چیزوو تو help نرم افزار گذاشت.اگه کرای رو هم بگیرید این طور نیست.
آقا پرویز در ضمن الان دیگه برای مقایسه ی سادگی انجین ملاک برای مقایسه تغییر کرده همونطور که خودتون گفتین ممکنه آنریل رتبه ی 3.5 گرفته باشه ولی بازم میبینید که بازی های خیلی زیادی با اون ساخته میشه. چرا؟ چون هم آسونه و هم سابقه ی خوبی داره.
شرمنده پر چونگی کردم.
توي تاپيك مقايسه جواب دادم

keb
02-08-2010, 17:24
بیخود نیست تاپیک مقایسه ممنوعه. آخرش به دعوا کشیده میشه که خدا رو شکر فعلا نکشیده.

genius_islamic
24-08-2010, 00:20
سلام همه توججججججججججججججججججججججج ججججججججججججججه کنند
من انجین بازی ها ی معروف یکی دوتاشون را دارم
بازی swat
سورسش توی بازی هست میتونی انجینش را برداری کار باهاش سخته پلاگینهای اماده داره و بهتره خودت بسازی
بازی سام ماجرا جو همینطور
بازی vegas 2