PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طب سنتی

saeed258s
29-07-2010, 11:27
با دروود
چندی است که در پی کسی می گردم که در زمینه "طب سنتی"دانش آکادمیک آموخته باشد(و نه عطاری های محله!!)،اما شوربختانه به نتیجه ای نمی رسم!!
آیا کسی در این تارنما می تواند مرا در یافتم ایدون کسی یاری کند؟
سپاس

eMer@lD
29-07-2010, 15:39
سلام
بیمارستان حضرت زینب در تهران دوره های کوتاه مدت طب سنتی میگذاشت ممکنه هنوز هم باشه
از سال 1379 با هماهنگی و پشتیبانی مسؤلین دانشکده پزشکی و دانشگاه شاهد و با کسب موافقت دبیرخانه شورای آموزش طب سنتی و مکمل کشور، اولین درمانگاه طب سنتی کشور در محیطی سر سبز و فضایی آرام تأسیس گردید و در زمینه ارائه خدمات طب سنتی در کنار سایر درمانگاه های تخصصی در بیمارستان شهید مصطفی خمینی (ره) آغاز بکار کرد و در حال حاضر با حدود 30000 پرونده پزشکی و موفقیت های قابل توجهی در درمان بیماریهای مزمن یا صعب العلاجی مثل سردرد های مقاوم، ریفلاکس، رینیت آلرژیک و ... به کار خود ادامه می دهد.

همچنین از اردیبهشت 1386 در بیمارستان حضرت زینب (ع) دومین درمانگاه طب سنتی ایران با تکیه خاص بر روی بیماریهای زنان راه اندازی گردید. و امید است با همکاری متخصصان در ادامه کار این اطلاعات اولیه تبدیل به اطلاعات و مقالات معتبر تبدیل شود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed258s
29-07-2010, 19:43
با دروود بر شما!
از آن رو که من در شیراز ساکن هستم،آیا شما درمانگاه و یا پزشکی را که این دوره ها(طب سنتی)را گذرانده باشد ،در این شهر می شناسید؟
(البته شاید شما نیز بتوانید به چند گرسش من در این زمینه پاسخ بگویید،ایگر ایدون بود،بسیار شادمان می شوم)
با سپاس فراوان از پاسخگویی شما!

eMer@lD
31-07-2010, 13:10
سلام
متاسفانه بیخبرم

شما سوالات رو بفرمایید
امیدوارم که بتونم جواب بدهم
همراهان دیگر نیز هستند برای جواب گویی .

saeed258s
31-07-2010, 19:58
دروود بر شما
بسیار خوب،نخست اینکه جوش در نقاظ گوناگون بدن نماینگر بیماری در قسمتهای درونی و مختلف بدن می باشد؟برای نمونه اگر جوش در پیشانی باشد نماینگر بیمار بودن قلب می باشد؟(شاید این تنها نمونه که به قلب در پیوند است درست نباشد اما به هر روی آیا این نمونه کلی درست است یا نادرست؟)
یا نمونه دیگر آنکه اگر جوش در بخش سمت راست سینه بزند نشانه ای از بیمار بودن کبد و یا در سمت راست چیز دیگری است؟
سپاس