PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لیست آپدیتهای مورد نیاز ویندوزم رو چه جوری میتونم تهیه کنم؟؟؟

reza,n
29-07-2010, 11:00
با سلام:
دوستان من یه ویندوز سرویس پک 3 ارجینال دارم که آپدیتها رو نداره و متعلق به 2008 هستش حالا قصد دارم آپدیتش کنم میخواستم بپرسم چه جوری میتونم بفهمم که ویندوز من به چه آپدیتهایی نیاز داره آیا نرم افزار و یا سایتی هست که کل آپدیتهایی رو که تا تاریخ جاری روی ویندوز من نصب نیست و در واقع باید دانلود و نصب کنم مشخص کنه و لیست کاملی از کلیه آپدیتهای ورد نیاز و کسری بهم بده؟؟؟
با سپاس
رضا

Masоud
29-07-2010, 11:05
سلام

Automatic Update رو که فعال کنید خودش اتوماتیک چیز هایی رو که لازمه لیست میکنه و شروع میکنه به آپدیت.

نیازی نیست کاری انجام بدی.

موفق باشید :40:

reza,n
29-07-2010, 14:12
سلام

Automatic Update رو که فعال کنید خودش اتوماتیک چیز هایی رو که لازمه لیست میکنه و شروع میکنه به آپدیت.

نیازی نیست کاری انجام بدی.

ممنون مسعود عزیز از توجهت ضمنا" میخواستم بپرسم آیا راه دیگه ای هم وجود داره به غیر از اتوماتیک آپدیت که بتونم غیر از نصب تمام آپدیتهای ویندوزم رو دانلود کنم تا دفعات بعدی که همین ویندوز رو نصب کردم دوباره آپدیتهاش رو هم نصب کنم؟؟؟
با سپاس

Masоud
29-07-2010, 14:49
ممنون مسعود عزیز از توجهت ضمنا" میخواستم بپرسم آیا راه دیگه ای هم وجود داره به غیر از اتوماتیک آپدیت که بتونم غیر از نصب تمام آپدیتهای ویندوزم رو دانلود کنم تا دفعات بعدی که همین ویندوز رو نصب کردم دوباره آپدیتهاش رو هم نصب کنم؟؟؟
با سپاس

سلام

بله که وجود داره . فقط قبلش باید نرم افزار موجود در تاپیک زیر رو نصب کنید و بعد شروع کنید به آپدیت کردن .

تاپیک زیر رو کامل بخونید :

سؤال: آیا می توان آپدیت های ویندوز را ذخیره کرد؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید