PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ناقص و ریستارت مکرر

HAMDER
28-07-2010, 13:08
سلام
من ویندوز 7 را وقتی نصب کردم بعد از اتمام مراحل اولیه و ریستارت شدن سیستم هنگام انتخاب جهت بوت شدن بصورت مکرر سیستم ریستارت می شود ممنون که راهنمایی می کنید
کامپیوتر من دوهسته ای 2.4 می باشد(پنتیوم D)

lotus-sh
28-07-2010, 14:41
قبلا هم ویندوزی نصب داشتید؟ویندوز قبلی رو فرمت کردید ؟

HAMDER
31-07-2010, 09:44
قبلا هم ویندوزی نصب داشتید؟ویندوز قبلی رو فرمت کردید ؟

بله XP نصب بوده فرمت هم کردم فایده ای نداشت

Mohammad King
31-07-2010, 10:06
سلام

هیچ پیغامی نمیده؟

دقیق بگو کجا ری استارت میشه؟

HAMDER
31-07-2010, 12:39
سلام

هیچ پیغامی نمیده؟

دقیق بگو کجا ری استارت میشه؟
نه پبغام خاصی نمیده
بعد از اجرای مراحل نصب اولیه از روی CD و ریستارت سیستم جهت انجام تنظیمات در این مرحله باقی می مومنه و هی ریستارت میشه من چند بار تست کردم

nikaan
31-07-2010, 12:55
سلام

مادربردتون چیه؟

ببینید یکی از دوستام حدود 2 سال پیش یه مادربردax78 abit خرید ولی وقتی می خواست ویستا نصب کنه همین مشکل شما براش پیش میومد(البته برای دوستم یه کمی بعد از ریست اول جلو می رفت و ناگهان ریست می شد)

در ضمن تازگی هم اومد ویندوز 7 نصب کنه باز همین مشکل ریست کردن براش پیش میومد

این ایراد از مادربرد هست(البته روی سیستم دوستم که اینجوری بود) که اگر در بایوس جدید حلش شده باشه می تونید با نصب آخرین بایوس مادربرد ، مشکل رو حل کنید

MrGee
31-07-2010, 14:38
متوجه نشدم که دقیقا تو کدوم مرحله کامپیوتر ریستارت می شه 

ولی موقع بوت تند تند دکمه F8 رو بزن و اگه منوی بوت اومد از اونجا گزینه Disable automatic restart on system failure (املاش یه کم مشکل داره) انتخاب کن.
حالا احتمالا یه چیزی شبیه صفحه آبی میاد از اون صفحه عکس بگیر و یا این که کد ارور مربوطه رو اینجا بزار تا ببینیم مشکل از کجاست

HAMDER
31-07-2010, 15:31
متوجه نشدم که دقیقا تو کدوم مرحله کامپیوتر ریستارت می شه 

ولی موقع بوت تند تند دکمه F8 رو بزن و اگه منوی بوت اومد از اونجا گزینه Disable automatic restart on system failure (املاش یه کم مشکل داره) انتخاب کن.
حالا احتمالا یه چیزی شبیه صفحه آبی میاد از اون صفحه عکس بگیر و یا این که کد ارور مربوطه رو اینجا بزار تا ببینیم مشکل از کجاست

ممنون که جواب میدی
منو انتخاب نوع استارت میاد
safe mode
normaly
, .... بعد از انتخاب هر کدام چند ثانیه میره تو استارت و یندوز بعد ریستارت میشه

HAMDER
31-07-2010, 15:37
سلام

مادربردتون چیه؟

ببینید یکی از دوستام حدود 2 سال پیش یه مادربردax78 abit خرید ولی وقتی می خواست ویستا نصب کنه همین مشکل شما براش پیش میومد(البته برای دوستم یه کمی بعد از ریست اول جلو می رفت و ناگهان ریست می شد)

در ضمن تازگی هم اومد ویندوز 7 نصب کنه باز همین مشکل ریست کردن براش پیش میومد

این ایراد از مادربرد هست(البته روی سیستم دوستم که اینجوری بود) که اگر در بایوس جدید حلش شده باشه می تونید با نصب آخرین بایوس مادربرد ، مشکل رو حل کنید

با تشکر
مادربورد GA-8I945G هست

MrGee
31-07-2010, 15:41
شما اون گزینه ای که من گفتم رو انتخاب کردی؟

nikaan
31-07-2010, 21:34
شما علاوه بر مورد بالایی که دوستمون گفتن سیستمتون چیه ؟ منظورم اینه که حداقل ها رو برای ویندوز 7 دارا هست یا نه ؟

منظورم پردازنده ، رم و کارت گرافیکتون هست

در ضمن در لینک زیر می تونید آخرین بایوس مادربردتون رو بگیرید و نصب کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

HAMDER
01-08-2010, 07:10
شما اون گزینه ای که من گفتم رو انتخاب کردی؟

بله این کد رو داد
stop: 0x0000007B (0x82F86B58,0xc0000034,0x00000000,0x0000000)

MrGee
01-08-2010, 07:34
تو یه جا نوشته بود که شما باید ویندوز رو از اول نصب کنید و موقع نصب درایو c رو هم فرمت کنید.

کسی که مشکل داشت هم اومد گفت درست شده.

HAMDER
01-08-2010, 09:02
تو یه جا نوشته بود که شما باید ویندوز رو از اول نصب کنید و موقع نصب درایو c رو هم فرمت کنید.

کسی که مشکل داشت هم اومد گفت درست شده.

من تا به حال 3 بار مجددا فرمت ونصب رو انجام دادم و برگشتم دوباره xp رو نصب کردم در ضمن cd ویندوز رو دوبار عوض کردم ولی مشکل حل نشد

nikaan
03-08-2010, 10:37
من تا به حال 3 بار مجددا فرمت ونصب رو انجام دادم و برگشتم دوباره xp رو نصب کردم در ضمن cd ویندوز رو دوبار عوض کردم ولی مشکل حل نشد

خیلی مشکلتون شبیه به مشکل دوستم هست

اول پردازنده رم و کارت گرافیکتون رو بگید چی هست چون ممکن هست سیستمتون نتونه ویندوز 7 رو بالا بیاره یعنی از حداقل ها برخوردار نیست

و حتما هم آخرین بایوس مادربردتون رو نصب کنید

آمیر حسین
21-01-2020, 21:06
سلام خسته نباشید من هم همین مشکل رو دارم کامپیوترم تا ویندوز 7 64 و 32 رو می تونه نصب و بالا بیاره ول ویندوز 8و10 رو فقط نسخه 32بیت رو بالا می یاره و نسخه 64 فقط نصب می شه ولی بالا نمی یاد در ویندوز 10 پشت سرهم بعد از نصب ری استارت می شه ممنون می شم جواب بدید

CORTANA
11-05-2020, 20:44
سلام
من ویندوز 7 را وقتی نصب کردم بعد از اتمام مراحل اولیه و ریستارت شدن سیستم هنگام انتخاب جهت بوت شدن بصورت مکرر سیستم ریستارت می شود ممنون که راهنمایی می کنید
کامپیوتر من دوهسته ای 2.4 می باشد(پنتیوم D)

درود

ب بایوس برید و تمام تنظیمات رو Restore default کنید (با این کار تمام تنظیمات بایوس ب حالت پیشفرض برمیگرده)

سپس در قسمت Boot گزینه First Boot Device (یا همچین چیزی) رو روی HDD/Internal storage قرار دهید (هارد اصلی سیستم)

سپس دکمه F10 رو از روی کیبورد بزنید (در صورت وجود گزینه Save آن را بزنید و Exit کنید)

سپس دوباره تست کنید ک آیا مشکل حل شده یا ن؟

در صورتی ک مشکل حل نشد...صرفا ی حدث هستش ولی...

ویندوز رو از اول ب صورت Clean install نصب کنید

اموزش نصب اش توی تاپیک زیر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پست شماره #5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:»:»:»