PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي از اساتيد

ghafari88
28-07-2010, 11:20
سلام خدمت اساتيد محترم. آقا من يه راهكار مي خوام ازتون ...
اين جايي كه من كار مي كنم كامپيوترا شبكه هست و ما از طريق دامين وارد ميشم. روي جستجوگرها هم ------ داره. اگه نباشه هيچي نميشه آورد. حالا يه مشكل: اينجا اومدن چندتا سايتو خدشون ----- كردن(مثل تراوين) .. مي خوام بدونم چطور ميشه ----- و دور زد و اينارو بالا آورد؟
اصلا راهي هست؟

hraeissi
28-07-2010, 14:25
سلام خدمت اساتيد محترم. آقا من يه راهكار مي خوام ازتون ...
اين جايي كه من كار مي كنم كامپيوترا شبكه هست و ما از طريق دامين وارد ميشم. روي جستجوگرها هم ------ داره. اگه نباشه هيچي نميشه آورد. حالا يه مشكل: اينجا اومدن چندتا سايتو خدشون ----- كردن(مثل تراوين) .. مي خوام بدونم چطور ميشه ----- و دور زد و اينارو بالا آورد؟
اصلا راهي هست؟

والا من سئوالتان را به خاطر اینکه کامل ننوشته اید را کامل متوجه نشدم

ولی حدث می زنم که برخی از سایتها رو براتون بستن که شما با استفاده از فیلتر شکن می تونید این مشکلتان را حل کنید

ghafari88
28-07-2010, 14:56
عرض به حضور انورتون كه من مشكلم اينه كه اينجا از پ ر و ك س ي استفاده ميشه و نمي تونم از نرم افزار هيلتر شكن استفاده كنم. البته شايد نرم افزاري باشه كه بتونه اين كار رو انجام بده اما من نميشناسم. من مي خوام مشخصا سايت تراوين رو كه روي شبكه اينجا هيلتر شده رو باز كنم.

ghafari88
29-07-2010, 10:06
آی اساتید ... یکی ما رو تحویل بگیره! :41:

hraeissi
29-07-2010, 11:11
از سایتهایی که فیلتر شکن هستند استفاده کنید

piishii
29-07-2010, 13:30
از سایتهایی که فیلتر شکن هستند استفاده کنید
سلام
برادار جان اینا با ------ وصل میشند به نت
اصلا وصل نمیشند تا یوزر پسوود ------ رو نداشته باشند شما میگی از فیل.ترشکن استفاده کنند ؟
+
در جواب به سوال شما هم خیر نمیشه کاری کرد
سیستمی که شما میگی مثل دانشگاه فردوسی مشهد هست و من میدونم چی میگین
کاری نمیشه کرد بدون یوزر پسوود نمیشه

ghafari88
29-07-2010, 20:13
سلام
اصلا وصل نمیشند تا یوزر پسوود ------ رو نداشته باشند شما میگی از فیل.ترشکن استفاده کنند ؟
+

دقيقاً ....
يكي از دوستان مي گفت يك نرم افزاري هست كه ظاهرا پرتابله ... مي گفت با اون ميشه .. اما اسمش يادش نبود! :41:

piishii
29-07-2010, 20:42
دقيقاً ....
يكي از دوستان مي گفت يك نرم افزاري هست كه ظاهرا پرتابله ... مي گفت با اون ميشه .. اما اسمش يادش نبود! :41:
سلام
ببین برادر من شرکت یا دانشگاه شما کنار ویندوز سرورش آیزا نصب کرده که برای شما اینطوری ------ نصب شده و اینا
آیزاهم هیچ کاریش نمیشه کرد که بگی آره رد میکنم اینا
مگه اینکه دسترسی به سرور داشته باشی
الان دقیقا میخوای شما چیکار کنی ؟ میخوای بدون ------ مثلا وصل شی یا اینکه میخوای یک سایتی فیل.تر رو باز کنی ؟ مشکلت رو واضح بگو .
اگه اولی هست نمیشه
اگه دومی هست میتونید دی ان اس سرور رو عوض کنید شاید شاید دارم میگم شاید ! دی ان اس سرور جدیدتون بتونه آیپی اون سایت رو ریزالو کنه
ولی چنتا نکته هست شما چون کلاینت هست یعنی یوزر هستی چنین کارهایی رو دسترسیش رو ممکن ازتون گرفته باشند پس بی خیال شین ولی بازم مشکلتون رو دقیق بگین منم هم از اطلاعاتم کمک میگیرم هم سوال میکنم براتون از جند تا غول آی تی

ghafari88
30-07-2010, 00:15
ببخشید که درست توضیح ندادم. آره. دومی ... یعنی یک سایت هست که اینا توی سرورشون فیلتر کردن. می خوام به اون سایت دسترسی پیدا کنم.

hraeissi
30-07-2010, 20:40
ببخشید که درست توضیح ندادم. آره. دومی ... یعنی یک سایت هست که اینا توی سرورشون فیلتر کردن. می خوام به اون سایت دسترسی پیدا کنم.

متاسفانه این دوستمان همان اول متوجه سئوالتان نشدن و کلی زحمت کشیدن مطلب نوشتن و در آخر هم هیچ .

بازم دوست من برای حل مشکلتان میتوانید از سایتهایی استفاده نمائید که خود فیلتر شکن هستند

متاسفانه به خاطر قوانین انجمن امکان دادن لینک را ندارم

بهتره بود به جای از دست دادن زمان راه کار ارائه شده رو امتحان می کردید تا به نتیجه می رسیدید.

---------- Post added at 09:40 PM ---------- Previous post was at 09:38 PM ----------

سلام
+

خیلی بهتره که قبل از پاسخ سئوال دوستان را با دقت مطالعه کنیم .

piishii
31-07-2010, 23:14
سلام
خطاب به دوست عزیز
من هیچ وقت به کسی که نمیشناسم چیز مورد داری نمیگم و حتی سعی هم میکنم نوشته ام طوری باشه که کوچکترین شک در دل طرف ایجاد نکنه که ممکنه دارم بهش توهین میکنم,این رو گفتم چون این دومین یا سومین پست شما با نقل قول گرفتن از پست من بود در تاپیک های مختلف که به من برخورد نه بابت اینکه مشکلی باشه این وسط نه به خاطر این لحن نهفته ی توی نوشتتون.
من نمیدونم سواد شما از شبکه چقدر هست و چون نمیدونم اجازه هم نمیدم بگم مثلا من با سواد تر هستم یا شما بی سواد تر.
در حرف شما که من سوال ایشون رو بد خوندم هیچ شکی نیست چون اون شب من از کلاس میومدم و کلا شب قبل 3 ساعت خوابیده بودم وتوی فروم به هر جا جواب میدادم تیک میزدم ولی قسمتی از حرف هام درست بود مبنی بر اینکه سیستم شبکه ی اینها توش آیزا نصب شده .
خوب زمانی که شما میای آیزا نصب میکنی این سیستم به قدری فایروال قوی داره که حتی همون اول توی شبکه داخلی هم اجازه ی پینگ کردن نمیده ! ( بازم دارم میگم من نمیدونم شما این چیز ها رو میدونی یا نه )
شما زمانی که با آیزا چیزی رو میبندی به انواع مختلف میتونی ببینی
میتونی Outbound ها یا Inbound ها رو ببندی یا خیلی چیزهای دیگه
حالا برای این دوستمون مثلا سایت ایکس رو بستند این سایت من میگم میتونه باز هم بشه میتونه هم نشه
میتونه باز نشه زمانی که کلا برگشت این سایت به روی سرور و زمان استفاده از سیستم Nat بسته شده باشه
یا اینکه کلا پورت های فیلت.ر شکن ها بسته شده باشه
یا پورت وی.پی ان ها
میتونه هم باز بشه به شرط اینکه این چیزهایی که گفتم رعایت نشده باشه
از روی باد معده هم حرف نمیزنم
بازم به این دوستمون قول دادم براشون تحقیق فراتر از علم خودم میکنم و خواهم کرد.
روش شما هم میتونند استفاده کنند.
بازم دارم میگم این بستگی به سیاست ادمین شبکه ای که ایشون استفاده میکنه داره که اون آیزا و سیستم فایروالش رو چقدر محکم بسته باشه .

ghafari88
01-08-2010, 08:08
آقا من واقعا از محبتتاتون ممنونم ..
جسارتا من دو تا نكته بگم شششااااايييدددد به درد بخوره:
1- من از طريق وب سايت هايي كه هيلتر شكن هستند و از داخل اون ها وارد سايت ها ميشن مي تونم سايت مورد نظر رو بيارم اما خوب اين سايتا آدمو رواني مي كنن ...
2-مي دونم كه اينجا بعضي از دوستان از وي پي ان استفاده مي كنن و ظاهرا براي استفاده مشكلي ندارن.

piishii
01-08-2010, 14:07
سلام
خوب دیگه شما اگه میتونی وی پ.ن استفاده کنی یعنی پورتش رو نبستند چاره اش کمی خرج کردن و خریدن اکانتش هست
جز اون باید از همون سایت ها استفاده کنی یا با برنامه هایی نظیر فری گیت اینا
البته من یک برنامه رو توصیه میکنم به اسم ترافیک کمپرسور که اطلاعات رو فشرده میکنه و زمانی که از روتر دیتا میخواد رد شه غیرقابل شناسایی هست و فیل.تر نداری شما
میتونی اونم یک تست بزنی
پس این ادمین شبکه شما فقط آیزا گذاشته و ------ داده و پهنا باند اختصاص داده
چت هم میتونید بکنید ؟ اگه آره پس پورت یاهو هم باز هست
اوکی پس مشکلتون دیگه رفع شد .

hraeissi
01-08-2010, 20:04
سلام
خطاب به دوست عزیز
من هیچ وقت به کسی که نمیشناسم چیز مورد داری نمیگم و حتی سعی هم میکنم نوشته ام طوری باشه که کوچکترین شک در دل طرف ایجاد نکنه که ممکنه دارم بهش توهین میکنم,این رو گفتم چون این دومین یا سومین پست شما با نقل قول گرفتن از پست من بود در تاپیک های مختلف که به من برخورد نه بابت اینکه مشکلی باشه این وسط نه به خاطر این لحن نهفته ی توی نوشتتون.
من نمیدونم سواد شما از شبکه چقدر هست و چون نمیدونم اجازه هم نمیدم بگم مثلا من با سواد تر هستم یا شما بی سواد تر.
در حرف شما که من سوال ایشون رو بد خوندم هیچ شکی نیست چون اون شب من از کلاس میومدم و کلا شب قبل 3 ساعت خوابیده بودم وتوی فروم به هر جا جواب میدادم تیک میزدم ولی قسمتی از حرف هام درست بود مبنی بر اینکه سیستم شبکه ی اینها توش آیزا نصب شده .
خوب زمانی که شما میای آیزا نصب میکنی این سیستم به قدری فایروال قوی داره که حتی همون اول توی شبکه داخلی هم اجازه ی پینگ کردن نمیده ! ( بازم دارم میگم من نمیدونم شما این چیز ها رو میدونی یا نه )
شما زمانی که با آیزا چیزی رو میبندی به انواع مختلف میتونی ببینی
میتونی Outbound ها یا Inbound ها رو ببندی یا خیلی چیزهای دیگه
حالا برای این دوستمون مثلا سایت ایکس رو بستند این سایت من میگم میتونه باز هم بشه میتونه هم نشه
میتونه باز نشه زمانی که کلا برگشت این سایت به روی سرور و زمان استفاده از سیستم Nat بسته شده باشه
یا اینکه کلا پورت های فیلت.ر شکن ها بسته شده باشه
یا پورت وی.پی ان ها
میتونه هم باز بشه به شرط اینکه این چیزهایی که گفتم رعایت نشده باشه
از روی باد معده هم حرف نمیزنم
بازم به این دوستمون قول دادم براشون تحقیق فراتر از علم خودم میکنم و خواهم کرد.
روش شما هم میتونند استفاده کنند.
بازم دارم میگم این بستگی به سیاست ادمین شبکه ای که ایشون استفاده میکنه داره که اون آیزا و سیستم فایروالش رو چقدر محکم بسته باشه .

سلام دوست من
اگر جسارتی شده عذر می خوام

براتون سئوال شده گفتم حداقل رفع ابهام کنم

من 20 ساله در خصوص کامپیوتر و حدود 10 ساله شبکه کار می کنم
واقعیتش لیسانس IT هستم و در حال حاضر هم مدیرت واحد IT یک خودرو ساز را بر عهده دارم
دارای مدارک مختلفی هم در این خصوص از جمله MCSA,MCSE2000,MCSE2003,MCITP,MCDB,CCNA,CEH,Securit y+,Network + و .......

ولی بازم در مقابل خیلی از دوستان هیچیم

دوست من من زمانیکه می خواهم جواب بدهم اول خوب مطلب را مطالعه می کنم چون کوچکترین اشتباه در پاسخ باعث می شود که زمان دوستی از بین برود و بسته به سئوال مطرح شده ممکن مشکل زیادی را برای دوستمان ایجاد کند .
اینجا محل تبادل اطلاعات است و کمک به همدیگر ، حتی شما به من و اصلاً فکر نکنم کسی اینجا بخواد به کسی بی احترامی کند

امیدوارم رفع سوءتفاهم شده باشد

به امید موفقیت همه دوستام