PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوری میشه،صفحه ی پیش فرض یاهومسنجروکه ایمیل هابا اون باز میشه تغییر داد؟؟؟

S@eid
28-02-2005, 18:50
از وقتی اپرارو نصب کردم،وقتی وارد مسنجرمیشم و روی گو تو یاهو میل کلیک میکنم صفحه ی میلم با اپرا باز میشه...میخوام یکاری کنم با اینترنت ایکسپلور باز شه.میتونین راهی به من پیشنهاد کنین :?: :?: :?:

Amir_P30
01-03-2005, 00:30
شما بايد مرورگر ديفالتتون رو با IE تغيير بدهيد.

براي اين كار به كنترل پنل برويد و سپس برنامه Add Remove Progeram رواجرا كنيد وسپس از سمت چپ گزينه :
Set pogeram ...... رو انتخاب كنيد.

در بخش Custome در قسمت Choose web...... اينترنت اكسپلورر رو انتخاب كنيد . سپس OK كنيد.

موفق باشيد

S@eid
01-03-2005, 15:10
خیلی ممنون از اینکه جواب منو دادید.اما من هرچی تو add removeدنبال گزینه ای به set pregramگشتم هیچی پیدا نکردم. :roll: :roll: :roll: :cry: :cry: :cry:

Amir_P30
01-03-2005, 15:59
شما ويندوز ت مگه چيه ؟؟

من ايكس پي منظورم بود :idea: :?:

S@eid
01-03-2005, 18:47
ویندوز منم ایکس پی هست.توقسمت add removeمن3گزینه وجود داره.change or remove program*-*add new program*-*add/ remove windows componentsامیدوارم موجب دردسرت نشده باشم :oops: :oops: :oops:

Amir_P30
02-03-2005, 12:54
پس حتما ويندوزتون سرويس پك 1 هم نيست
از اون ايكس پي هاي سري اوليه

بهتون پيشنهاد ميكنم ويندوزتون رو يه سرويس پك 2 ارتقا بدهيد (مخصوصا در اين آشفته بازار ويروس ها )

S@eid
02-03-2005, 15:35
بله حق باشماست.من این گزینه رو توکامپیوتره یکی از دوستان که نسبتا از ویندوز جدیدتری استفاده می کنه پیدا کردم.{1دایره که درون اون تیک زده شده}در هر صورت خیلی ممنون از اینکه منو راهنمایی کردید،امیدوارم روزی بتونم محبتتونو جبران کنم :D :D :D :wink: :wink: :wink: