PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علت Disk Error چیه ؟

DiDaX
27-07-2010, 16:34
سلام
چند وقت پیش زمانی که Pc رو روشن کردم ویندوز بوت نشد و میزد Disk Error و با هزار درد سر تونستم ویندوز نصب کنم
علت این Disk Error چیه ؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

jack426
28-07-2010, 01:35
علت : ویروس-تروجان-برنامه های مخرب و ...

DiDaX
03-08-2010, 03:31
علت : ویروس-تروجان-برنامه های مخرب و ...
ممنون از پاسختون
ولی فکر نکنم مشکل از ویروس یا تروجان باشه چون سیستم پاکه پاک بوده
ممنون میشم اگه دوستان دیگه منو راهنمایی کنن

kases
03-08-2010, 04:33
دوست من یه کم بیشتر توضیح بده تا بتونیم راهنماییت کنیم این error چه موقع اتفاق میفته شایدمشکل سخت افزاری باشه

DiDaX
03-08-2010, 09:59
دوست من یه کم بیشتر توضیح بده تا بتونیم راهنماییت کنیم این error چه موقع اتفاق میفته شایدمشکل سخت افزاری باشه

ببینید PC رو که روشن کردم دیدم ویندوز بالا نمیاد ( کلا بوت نمیشه ) و نوشته دیسک ارور
و ویندوز هم بخوای نصب کنی اصلا به راحتی نیست و باید صبر ایوب داشته باشی و چندیدن و چند بار مراحل نصب ویندوز رو بری تا بلاخره یک بار نصب بشه
این نصب نشدن هم اینه که یکباره وسط نصب گیر میکنه

ممنون از پاسختون

---------- Post added at 10:59 AM ---------- Previous post was at 10:57 AM ----------

ببینید PC رو که روشن کردم دیدم ویندوز بالا نمیاد ( کلا بوت نمیشه ) و نوشته دیسک ارور
و ویندوز هم بخوای نصب کنی اصلا به راحتی نیست و باید صبر ایوب داشته باشی و چندیدن و چند بار مراحل نصب ویندوز رو بری تا بلاخره یک بار نصب بشه
این نصب نشدن هم اینه که یکباره وسط نصب گیر میکنه

ممنون از پاسختون

kases
05-08-2010, 17:36
دوست من با یک هارد دیگه امتحان کن ببین بازم این مشکل دار ه یا هارد خودت رو رو سیستمی دیگه امتحان کن ببین مشکل از کجاست