PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای اغاز یادگیری شبکه و موسسات مناسب جهت یادگیری

Shr776
26-07-2010, 00:20
با سلام
من تصمیم دارم در طی چند روز اینده برای یادگیری شبکه به یکی از موسسات تهران مراجعه کنم . البته هنوز از موسسات خوب و اینکه کدومشون به صورت مجهزتر اموزش میدن و عملی تر اطلاعی ندارم و از دوستان تقاضا دارم در مورد این موضوع من رو راهنمایی کنند.
اینکه کدوم موسسه معتبر تر و اساتید بهتر و لابراتوار مجهزتری داره و عملی تر درس میده ؟
در مورد مجتمع فنی تهران اطلاعاتی دارم و اسم عصر شبکه و کهکشان و رمیس رو هم از دوستان شنیدم

هدف من اینه که برم شبکه رو یا بگیرم و اینکه از چه کلاسی شروع کنم و چه مدرکی رو شروع کنم اطلاعی ندارم
یکی از دوستان گفت برم نتوورک پلاس و مبحث مایکروسافت رو یاد بگیرم

من در شهری هستم که هدفم اینه که شبکه رو طوری یاد بگیرم که در شرکتهای صنعتی برام بازار کار باشه و به مرور بتونم کار خودم رو گسترش بدم در واقع هدف اول من اینه که از این شبکه برای استخدام در شرکتی استفاده کنم و بعدها گسترش شبکه و ...
حالا دوستان در کل چه مدرکی رو به من پیشنهاد میدن و چه موسسه ای رو
خلاصه مطلب اینکه من باید تا چه حدی برسم تا بتونم در یه شرکت استخدام بشم و برای مدارج بالاتر باید تا چه حدی اموزش دید؟
کلا دوره مایکروسافت بهتر هست یا سیسکو ؟

ضمن اینکه من در خونه یه سری مقالات و جزوه دارم و به مرور اونها رو مطالعه میکنم و یه برنامه اموزشی هم دارم که ویندوز سرور 2003 رو اموزش میده

امیدوارم دوستان من رو کمک کنند و به یه نتیجه گیری مناسب برسیم

با تشکر

dsa dsa
26-07-2010, 09:58
Network+
MCSE
CCNA ==> سیسکو

در مورد موسسات هم کلی بحث شده همین جا بگرد.

Shr776
26-07-2010, 11:54
من یه راهنمایی کلی تر میخوام و دقیقتر
در مورد کلاسها و نحوه تدریس و مابقی موارد