PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گردن !‌ کمکم کنید

pro32
25-07-2010, 20:58
سلام
ما 3 روز پیش از بیکاری یک حرکت گردن انجام دادیم یعنی سرم رو خیلی رو پشت بردم البته اینم بگم که پرت نکردما
اون لحظه مشکلی نداشت هیچ قرمزی یا کبودی یا درد استخان یا غضروفی ندارم حتی با دست زدن شکلش هم ظاهرا تغییر نکرده اصلا ولی الان یک حال بدی دارم فکر میکنم یه چیزی این لوله ای که از گلو رد میشه داره بهش فشار میاره - وقتی ادم بغض تو گلوشه اینطور حسی داره
نمیدونم چمه ! اعصابم خرد بود اینم اضافه شده خیلی اعصابم خورد کرده
با تکان دادن گردن هیچ دردی ندارم
الان هم غذا خوردم مشکل و دردی نبود
عکس هم گذاشتم ببنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

far2009
25-07-2010, 22:03
بّهترین کار مراجعه به پزشکه . البته شما که مشکل خاصی ندارید ( ان شاء الله همینطور هست ) ولی برای احتیاط هم که شده به پزشک مراجعه کن.

Hasan.M
25-07-2010, 22:10
اعصابم خرد بود اینم اضافه شده خیلی اعصابم خورد کرده
این احساس باعث درد بیشتر میشود واحتمال دارد که تشدیدش هم بکند پس بیش از بیماری به فکر یک راه برای از بین بردن این احساست باش دوست من :10:

Sharim
25-07-2010, 22:15
شما ورزشکاری ؟!
منظورمن اینه که عضلات سینت چطوریه اوضاعشون ؟
اگر عضلات سینه قوی ای دارید ،چیز خاصی نیست . (اینو نمیگم که بی خیالش بشی ها)
عضلات یک کم به جناغ سینه فشار آوردن . احتمالا به زودی رفع میشه . (من قبلا اینطوری شدم و خودش خوب شد)
ولی توصیه میشه برای اطمینان خودت و این که اعصابت رو خورد نکنه به پزشک مراجعه کن .

pro32
25-07-2010, 22:43
دارم میرم مسافرت نمیتونم به دکتر برم
تقریبا اروم تر شده اعصابم ! ورزشکار نیستم
به نظر میاد کشیدگی گردن باشه نظر شما چیه
خودش خوب میشه ؟ البته من خلت گلو هم دارم که دیشب با سرم سیدم کلرید شتشو دادم گلومو ولی قبل اون هم باز به تقریبا این مشکل رو داشتم

pro32
25-07-2010, 23:47
خودم قسمت نشد برم دکتر ولی پدرم از یک دکتری پرسیده که اینجوری شده دکتره گفته بزاق گلوت رفته تو نایژت چند روز دیگه درست میشه
؟؟؟

morsadr
26-07-2010, 14:36
دکتره گفته بزاق گلوت رفته تو نایژت چند روز دیگه درست میشه
:18::18::18::19:
این دیگه چه نوع تشخیصیه دیگه :18:
بزاق گلو که بره تو نایژه فرد همان لحضه سرفه شدید می کنه و خارج میشه و نیاز به زمان چند روزه نداره :13:

هم حالات عصبی و هم التهاب مری و دهانه معده شاید بتونه توجیه کننده این درد باشه . بازم به نظرم بهتره که یک پزشک معاینه دقیقی داشته باشه . :11: