PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد پیچوندن محدودیت حجمی

amir20
24-07-2010, 21:17
با سلام.
میخواستم بدونم آیا راهی وجود داره محدودیت حجمی اینترنت ADSL را بپیچونیم؟؟
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون.

alidata2010
24-07-2010, 21:22
نه مگه کشکه:31:

KING_DESIGNER
24-07-2010, 21:24
سلام
بعله میشه البته اون میپیچه ولی مودم شما نمیپیچه :31:
دوست عزیز مگه جاده است که بپیچی ؟ :31:

نه راهی نداره .
کنتوری در نرم افزار شرکت هست که تعداد بایتهای ردوبدل شده رو شمارش میکنه و هروقت به مقدار معین رسید دستور لغو سرویس بصورت اتومایتک صدار میشه و دیگه سایتی برای شما باز نمیشه
مگر اینکه به داخل شرکت برید و متسقیم به اون نرم افزار دسترسی پیدا کنید.
با -- و کرک و شیشه !! و ...هم نمیشه کاری کرد .
ضمنا فوقش هم بشه امار شرکت رو که در بیارند ای پی شما مشخص میشه ردت رو میگیرن همه پول مصرف شده رو با شکایت از دادگاه از حلقوم سیستمت بیرون میکشن :31:
ضمنا از من میشنوی با اتیش بازی نکن :20: اگر نیاز به سرعت نامحدود داری سرویس 128 مخابرات یا EDGE ایرانسل با کقیت نسبتا خوبی عرض میشه قیمتش هم هر جفتش دونه ای ده تومن میفته یک ماه نامحدود
البته سرعت EDGE حدود 512 است که دست کم 20 کیلو در ثانیه به شرط استفاده از وسایل مربوطه رو بهت میده.

و سرعت مخابرات 128 نامحدود هستش که 15 کیلو در ثانیه سرعت دانلودشه .
توصیه من استفاده از این روشهاست که اگه مشکل و محدودیت بودجه داری اینها به صرفه تره تا رمزگشایی یک اکانت :31: و اخرش هم دادگاه و ....

razmjoo
25-07-2010, 01:13
سلام
بعله میشه البته اون میپیچه ولی مودم شما نمیپیچه :31:
دوست عزیز مگه جاده است که بپیچی ؟ :31:

نه راهی نداره .
کنتوری در نرم افزار شرکت هست که تعداد بایتهای ردوبدل شده رو شمارش میکنه و هروقت به مقدار معین رسید دستور لغو سرویس بصورت اتومایتک صدار میشه و دیگه سایتی برای شما باز نمیشه
مگر اینکه به داخل شرکت برید و متسقیم به اون نرم افزار دسترسی پیدا کنید.
با -- و کرک و شیشه !! و ...هم نمیشه کاری کرد .
ضمنا فوقش هم بشه امار شرکت رو که در بیارند ای پی شما مشخص میشه ردت رو میگیرن همه پول مصرف شده رو با شکایت از دادگاه از حلقوم سیستمت بیرون میکشن :31:
ضمنا از من میشنوی با اتیش بازی نکن :20: اگر نیاز به سرعت نامحدود داری سرویس 128 مخابرات یا EDGE ایرانسل با کقیت نسبتا خوبی عرض میشه قیمتش هم هر جفتش دونه ای ده تومن میفته یک ماه نامحدود
البته سرعت EDGE حدود 512 است که دست کم 20 کیلو در ثانیه به شرط استفاده از وسایل مربوطه رو بهت میده.

و سرعت مخابرات 128 نامحدود هستش که 15 کیلو در ثانیه سرعت دانلودشه .
توصیه من استفاده از این روشهاست که اگه مشکل و محدودیت بودجه داری اینها به صرفه تره تا رمزگشایی یک اکانت :31: و اخرش هم دادگاه و ....

نه . البته اگه ip اشتراکی باشه عیبی زیاد نمی تونه داشته باشه . ولی شب رو نمی تونه با خیال راحت بکفه . :31:

---------- Post added at 02:13 AM ---------- Previous post was at 02:08 AM ----------

با سلام.
میخواستم بدونم آیا راهی وجود داره محدودیت حجمی اینترنت ADSL را بپیچونیم؟؟
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون.
آره . من بلدم . مودمت رو بردار هی بپیچون . گیج می شه و دیگه نمی ندازه چقدر مصرف می کنی .:31:

KING_DESIGNER
25-07-2010, 04:02
نه . البته اگه ip اشتراکی باشه عیبی زیاد نمی تونه داشته باشه . ولی شب رو نمی تونه با خیال راحت بکفه . :31:

---------- Post added at 02:13 AM ---------- Previous post was at 02:08 AM ----------

آره . من بلدم . مودمت رو بردار هی بپیچون . گیج می شه و دیگه نمی ندازه چقدر مصرف می کنی .:31:
دوست عزیز
این قضیه IP که شما میگید بازم ربطی نداره !
مثل این می مونه که دستاتون رو باز کنید و گل یا پوچ بازی کنید و کف دستهاتون رو نشون طرف بدید بگید گل توی کدوم دستمه :31::13:
اون قضیه ای که شما میگید درسته ولی نه برای سرویس دهنده برای وب سایتی مثل رپید شیر و بقیه
من نمیدونم شما تا حالا از ADSL استفاده کردید یا نه ولی در نرم افزار اکانتینگ شرکت میزان کارکدتون رو که میبینید در کنارش هم یک مک ادرس چاپ شده که نشون میده شماره دسترسی شماست که این مستلزم اینه که شماره IP شما رو داشته باشند که دارند
و همچنین شماره سریالی که برای کاربری شما درج شده که اون هم دارند پس با این حساب پرونده ات زیر دست مدیریته اونوقت به من بگو ببینم چطوری میخوای از زیر دستش در بری ؟:31::31:
اگر اون کدنویس بیچاره ای که اون برنامه رو نشوت هباشه اینقدر هالو باشه که کد طرف رو داخل فیلدها وارد نکرده باشه باید به حالش افسوس خورد .
پس چطوری میتونه یه حساب بار کنه و شما رو انلاین نگه داره ؟
مگه نباید در رکوردهای اطلاعاتی شما ، شماره تلفن و کدشناسه ای رو داشته باشه ؟ پس چطوری میتونه کارت شما رو توی مخابرات رو کنه ؟
پس میبینین به همین علتی که میتونه همه موارد بالا رو انجام بده میتونه شما رو هم از دسترسی خارج کنه ! میزان کارکردتون رو ریپورت بگیره و خلاصه هزار کار دیگه پس دست شما بسته است !
اگر قرار بود این شرکتها از وضعیت کاربرانشون خبرنداشته باشند پس چطوری 100 تا سایت رو پیدا کردند و دربشو تخته کردند ؟ با همین گزارش گرفتنهاست که رد همه رو میگیرند.

:13:

5ive
03-01-2011, 14:23
ما همیشه میخوام سرع ترین و راهت ترین راهو همیشه بریم.....البته این وجود ادمی....
اگر حالا راهی پیدا کردی به ما هم بگو....ممنون