PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کممممممممک

ali_star
23-04-2006, 15:26
سلام خدمت دوستان

آقا من یه سوالی داشتم این که چرا وقتی بعضی از این e-book ها رو می خوام باز کنم این ارور را می دهد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی چی؟

ali_star
23-04-2006, 17:05
خیلی ممنون

ali_star
24-04-2006, 20:19
کسی چواب نمیده؟؟؟؟

AliROCK
24-04-2006, 20:38
adobe acrobat reader را دانلود کن منظورم اخرین نسخشه شاید درست بشه

Mohsen khan
24-04-2006, 20:41
این ebook رو چه جوری ذخیره کردین؟
شاید دانلودش مشکل داره

boys_won
24-04-2006, 21:48
اگه بصورت آنلاين داري باز ميكني يعني اگه از رو يه سايت داري باز ميكني شايد اينطوريه

اول تو كامپيوترت سيوش كن بد بازش كن

Master_Pa80
24-04-2006, 22:28
سلام دوست عزيز.
شما اول بايد بري به اين آدرس :
بعد اون پايين دكمه Download رو بزني تا اين E-Book اي كه اينجا شكلش رو گذاشتي شروع بشه به دانلود ...
اگر روش دانلودت همين بوده و كامل دانلودش كردي ، حتما مشكل از فايل هست و شما نبايد نگران باشي ;) ...
موفق و مويد باشي :cool: ...

ali_star
25-04-2006, 09:17
خیلی ممنون یعنی پس مشکل از فایل است

با تشکر فراوان

Master_Pa80
25-04-2006, 09:31
سلام دوست من ،
من فايل رو دانلود كردم و مشكلي در اجراش نداشتم ، پس نتيجه كه فايل مشكل نداره :rolleye: ...
شما يك كاري انجام بده ، مسير فايلت رو تغيير بده ، اصلا بيارش روي دسكتاپ و اجراش كن ببين مشكل حل ميشه ، فايل رو ازون مسيري كه دانلود كردي تغيير بده و يه جاي ديگه اون رو اجرا كن ...
من بدون هيچ مشكلي روي دسكتاپم اجراش كردم :) ...
امتحان كن و نتيجه رو بگو :laughing: ...
موفق و مويد باشي :cool: ...

ali_star
25-04-2006, 12:43
خیلی ممنون از این که جوب دادی ولی مسیر را هم تغییر دادم
نشد.

یک کتاب دیگر هم دانلود کردم اون هم همین error را داد

می گم ویندوزت چیه ؟مال من XP SP2 است.

چگورا
25-04-2006, 13:26
سلام . این اولین پستی که مینویسم .. شما Adobe Acrobat 6.0 ME Professional رو نصب كنيد .. فكر كنم مشكلتون حل بشه ... اگر نتونستي پيدا كني بهم خبر بده !

چگورا
25-04-2006, 13:28
سلام . این اولین پستی که مینویسم .. شما Adobe Acrobat 6.0 ME Professional رو نصب كنيد .. فكر كنم مشكلتون حل بشه ... اگر نتونستي پيدا كني بهم خبر بده !

Master_Pa80
25-04-2006, 13:58
سلام علي جان ،
اول از همه خدمت اين دوست عزيزمون خير مقدم و تبريك عرض ميكنم به خاطر ورودشون به انجمنهاي پي سي ورلد :laughing: ...
اميدوارم موفق باشي دوست من :cool: ...
اما چگورا جان ، شما بايد اول يك نگاهي به فايل اين دوستمون در اون مسيري كه گفتم مينداختيد ;) ، اين E-Book پسوندش Exe هست نه PDF ، در هر حال :rolleye: ...
و اما شما علي جان ، من ويندوزم XP SP1 هست ، واقعا برام جالب شده كه چرا اين خطا رو در مال شما ميده !!!
چند احتمال هست :rolleye: ...
يا مشكل از SP2 شما هست كه با اين مدل E-Book ها سازگاري نداره ( يعني با كامپايلر اين مدل E-Book ، چون كامپايلرش eBook Pack Express هست ) ، در اين حالت ميتونيد به سايت سازنده برنامه اي كه اين E-Book باهاش كامپايل شده بريد و ببينيد مشكلي با SP2 داره يا نه ... اگر مشكل داشته باشه همون جا پچي هست كه ميتونه مشكل رو رفع كنه :) ...
سايتش اينه :
يا اينكه دانلود منجر شما در دانلود فايل مشكل داره و فايل رو درست دانلود نميكنه ، كه بعيد ميدونم اين باشه چون پيغام خطا خيلي صريح هست :puke: ، اين فايلي هست كه من تو سيستمم اجرا كردم ، اون بالاي تصوير رو ببينيد :

همون مسيري هست كه تو پيغام خطاي شما هم هست !!! فقط فرقش در Z// هست :blink: ...
در هر حال من احتمال ميدم مشكل از فايروال SP2 يا يك فايل OCX يا DLL ثبت نشده مربوط به VB Runtime باشه ، كه براي خوندن اين مدل E-Book نياز هست ، چون وقتي فايل اجرا ميشه يك سري چيزا رو از توي پوشه System32 ميخونه كه يك كم عجيبه و شك آدم صاف ميره توي VB Runtime :rolleye: ...
يه سري به سايت سازنده برنامه كه معرفي كردم بزن ، حتما اطلاعات خوبي پيدا ميكني ، من خودم هم سايتش رو بررسي ميكنم ، اگر موضوعي پيدا كردم كه ميتونست براي رفع مشكل شما مفيد باشه ، حتما راهنماييتون ميكنم :) ...
راستي من فايل رو با فايرفاكس دانلود كردم ، گفتم شايد اين رو هم بدونيد بد نباشه ،‌ممكنه مشكل از تنظيمات IE شما هم باشه چون تو پيغام خطا Internet Explorer هم ذكر شده :puke: ...
اميدوارم مشكلت حل بشه دوست من ، اما هر چي هست مشكل از تنظيمات و يا يك قسمت خاصي از ويندوز شما است چون ميگيد با بقيه فايلها هم همين مشكل رو داريد ...
موفق و مويد باشي دوست من :cool: ...

ali_star
25-04-2006, 18:06
خیلی ممنون دوست عزیز خیلی خوب برام توضیح دادی تو سایت گشتم ولی چیزی نبود فایل را هم باidm دانلود کردم به احتمال زیاد اشکال از همون ویندوزه

به هر حال خیلی ممنون

(حالا اصلا کتابش چطوره؟)

Master_Pa80
25-04-2006, 22:21
سلام دوست من ،
خواهش ميكنم كاري نكردم :blush: ...
من هنوز هم در حال كند و كاو هستم تا سر در بيارم مشكل شما كجاست ;) ، هر وقت به نتيجه رسيدم حتما شما رو در جريان ميذارم ، اگرم نرسيدم از همين حالا شرمنده روي گل شما هستم :blush: ...
كتابش بد نيست خوب هم نيست :puke: ، خيلي راحت و ساده و روون توضيح داده و براي افراد تازه كار خيلي مناسب هست ، اگر ميخوايد بگيد تا يك تصوير از توضيحاتش ( به صورت كامل و تمام صفحه ) يك جا آپلود كنم تا كامل ببينيد چجوري هست ... اما اين توضيحات رو ميتونيد در سايتهاي مختلف و يا حتي سايت خودشون پيدا كنيد ، فكر ميكنم ايشون يك مقاله رو به اين شكل تبديل كردن ( از سايت خودشون ) ...
در هر حال من در خدمت هستم :) ...
موفق باشي دوست من :cool: .

siadate
07-05-2006, 15:23
دوست عزيز من هم با اين مشكل يه بار برخوردم ولي بعدا فهميدم از ريجستري بوده است

soleares
22-07-2006, 12:57
دوست عزيز من خودم اين كتابو دانلود كردم و هيچ مشكلي هم نداشتم با پسوند اجرايي exe هم هستش دوباره دانلود كن هيچ مشكلي نداره اگر ديدي واقعا نمياد برو به خود لقمان آمدن بگو درستش كنه. (مدير سايت آموزشي ايرانيان )