PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Star Wars : The Force Unleashed 2

xeNociDe
24-07-2010, 07:24
Star Wars : The Force Unleashed 2

>نام بازی: 2 Star Wars The Force Unleashed
>پلتفرم : PS3 , PSP,PC,XboX 360,Wii,DS,iPhone
>تهیه کننده : Lucas Art
>سازنده: Lucas Art
>سبک : اکشن سوم شخص
>تاریخ انتشار: منتشر شد!

>مقدمه:
با اینکه نسخه قبلی را نمیتوان بهترین یا جزو بهترین اکشن های نسل حاضر به حساب آورد.اما این بازی با داستانی بسیار جذاب و حماسی، گرافیک و فیزیکی عالی به همراه فیزیکی جذاب توانست به بازی بسیار موفقی تبدیل شود و فروشی نزدیک به 7 ملیون نسخه را در کارنامه خود ثب کند.
نسخه دوم بازی در مراسم معرفی بهترین بازیهای سال 2009 معرفی شد در تریلر به نمایش آمده، باز هم استار کیلر را مشاهده میکنیم کاراکتری که در بازی نخست توسط دارت ویدر بزرگ شده و آموزش میبیند و در پایان استار کیلر با فداکاری خود کشته میشود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

استارکیلر برمیگردد!!!

>داستان بازی:
اگر بخواهیم موقعیت داستانی شماره دوم بازی را مشخص کنیم باید گفت اتفاقات شماره ی دوم شش ماه پس از بازی نخست و یک سال و نیم قبل از قسمت چهارم فیلم های جنگ ستارگان رخ میدهد.
پس از فداکاری و مرگ استار کیلر، ارتش دارت وایدر با شبیه سازی استارکیلر جدیدی را به وجود می آورد اورا در زندانی واقع در کامینو حبس میکنند.اما در جواب این سوال که چرا دارت وایدر باید چنین ریسک بزرگی را بپذیرد... تهیه کننده بازی آقای"مت فیبرنت" گفته است :"دارت وایدر به دنبال دوباره سازی استارکیلر است تا بتواند دوباره اورا تحت سلطه خود داشته باشد.
کلون بودن استارکیلر جدید ، دردسر هایی همچون بی هویتی ، تلاش برای کشف معانی انسانیت و چیز هایی از این قبیل را برای اش به وجود آورده است. تنها خاطره ای که او به خاطر دارد احساس عشقی است که به جونو داشته است و حالا میخواهد اورا پیدا کرده و واقعیت را کشف کند. درکل با توجه به ظرفیت فوق العاده این سری و گروه خوب نویسنده ها میتوان انتظار داستانی زیبا و حماسی را داشت.

حرکات مربوط به افکت جادو ها زیباتر شده اند!

>گیم پلی:
یکی از ایراد های اصلی شماره اول سیستم نشانه گیری ضعیف آن بود.خیلی وقت ها قفل کردن بر روی شی مورد نظر کاری سخت و زمان بر بود اما در این نسخه علاوه بر بهبود این سیستم شکل تصویری آن نیز تغییر کرده است.اگر به خواطر داشته باشید شکلی مربع مانند وظیفه ی نشانه گیری را بر دوش میکشید.ام حالا هاله ای آبی رنگی اطراف شی مورد نظر را پوشانده و کار نشانه گیری را آسان تر میکند.
ازجمله قابلیت های جدیدی که استار کیلر به آن مجهز شده است استفاده ی همزمان از دو شمشیر لیزری است که قطعا در روند اکشن بازی نیز تاثیر به سزایی خواهد داشت.از نیروهای جدیدی که که به بازی اضافه شده است هم میتوان به در اختیار گرفتن دشمن ها و به جان هم انداختن آنها اشاره کرد . خوشبختانه با توجه به اطلاعاتی که از بازی موجود است میتوان گفت که لوکاس آرتز به خوبی اشکالات روندبازی نسخه اول آگاه بوده و به دنیال رفع این مشکلات است.

استفاده همزمان از دو شمشیر بازی را زیبا تر میکنند.

>گرافیک:
اگر به یاد داشته باشید قبل از عرضه شدن نسخه قبل یکی از ترفند های تبلیغاتی لوکاس آرتز،تکیه بر موتور گرافیکی استفاده شده در این بازی بود موتوری که خود از سه موتو هاوک،DMM و Euphoria تشکیل شده است.لوکاس آرتز با استفاده از این موتور توانست قدرت پردازشی کنسول هارا به چالش بکشد و گرافیکی بسیار خوب همراه با فیزیکی عالی را در بازی پیاده سازی کند. این موتور در شمارهی دوم نیز ایفای نقش خواهد کردو میتوان امیدوار بود بازهم با گرافیکی زیبا و نفس گیر روبرو شویم.

>اسکرین شات ها:

لینک های بزرگنمایی از راست به چپ:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
>باکس شات:
هم اکنون باکس شات رسمی از این بازی منتشر نشده است.

>تریلر ها:

>منابع:
Game Trailers
IGN
Holy Fragger
Game Spot
Dbazi Magazine

CATALONIA
24-07-2010, 08:56
در كنفرانس مايكروسافت در E3 قسمتي از بازي به نمايش در اومد كه ميشد با استفاده از Kinect آن را بازي كرد . 
بسيار جذاب بود !‌
...

LadyS
24-07-2010, 09:30
فکم افتادددددددددددددددد
استارکیلر زنده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
اون که مرد

xeNociDe
24-07-2010, 09:49
فکم افتادددددددددددددددد
استارکیلر زنده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
اون که مرد
برنمیگرده شبیه سازیش میکنن ...
(داستان بازی رو بخون قضیه دستت میاد...

pedram_sad
22-10-2010, 13:40
عجب تاپی سوت و کوری :31:
اخرین پستش ماله 91 روز قبل هست

اوردم بالا که بگم بازی برای xbox 360 اومد لینک هاش
free نیست البته
فعلا UC اومده

منتقل بشه

Leon-117
22-10-2010, 13:52
عجب تاپی سوت و کوری :31:
اخرین پستش ماله 91 روز قبل هست

اوردم بالا که بگم بازی برای xbox 360 اومد لینک هاش
free نیست البته
فعلا UC اومده

منتقل بشه
آقا پدرام شما هميشه خوش خبري!:11:
من فكر كردم تاپيك تازه تاسيسه!:31:

halflife g
22-10-2010, 14:28
بازی اولین نمره خودش رو گرفت:

gameinformer=7.7/10

یکی از دوستان دموش رو بازی کرده بود و از بازی خیلی خوشش اومده بود امیدوارم واقعا بازی زیبایی باشه.

در كنفرانس مايكروسافت در E3 قسمتي از بازي به نمايش در اومد كه ميشد با استفاده از Kinect آن را بازي كرد .
بسيار جذاب بود !‌
...

اون یه بازی دیگس شهاب جان..اون starwars old republic هستش.

Steps-Rap
22-10-2010, 18:05
بازیه قشنگیه؟؟
من سری های قبیلشو بازی نکردم.

Leon-117
22-10-2010, 19:39
خوب Region Free هم اومد.فردا بريم بگيريم ببينيم چطوريه....
ويرايش:امروز رفتم گرفتم خراب بود....:31:

amirpers
23-10-2010, 15:53
به نظر بازي خوبيه اما تا نياد مشخص نميشه.

mehdy.z
23-10-2010, 19:45
منم چند وقت پیش یه تریلر ارش توی کانال pmc دیدم,لااقل توی اون که خیلی قشنگ به نظر میومد...فکر کنم بازی خوبی باشه ولی بازم تا بازی نیاد نمیشه زیاد در باره_ش نظر داد :20:

CATALONIA
23-10-2010, 20:11

بازي اولين امتياز خودش رو از مجله ي GameInformer گرفت ...
امتياز 7.75 از 10  ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fxbox360%2F981370-star-wars-the-force-unleashed-ii%2Findex.html%D9%85%D9%86%D8%A8%D8%B9)
و براي نسخه ي Wii بازي ، Nintendo Power اولين امتياز رو داده ...
امتياز 8 از 10  ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fwii%2F981400-star-wars-the-force-unleashed-ii%2Findex.html)

hessi19
23-10-2010, 22:19
من بازی رو گرفتم (360). همچیش عالیه تنوع جنگیدن , کنترل اشیا , تخریب پذیریه محیط ,دوربین, صداگزاری و .... فعلا 3ساعتی بازی کردم تا الان که مشکلی ندیدم ..

rezadevilmaycry
23-10-2010, 22:29
برا pC کی میاد این نسخه از جنگ ستارگان؟؟؟
منم میخوامممممممممممممم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mosolim
23-10-2010, 22:39
سلام
ای بابا هر دم از این باغ بری میرسد. این کی اومد.ولی دیگه اصلا حوصله ی فضا رو ندارم. تا الان 3 تا بازی پشت سر هم تو فضا بودم.
این نه. راستی یه چیزه دیگه امروز که اول آبانه کو تا چهارم. ؟ واقعا که اینجا بهشت کپی رایت برای ما و جهنم برا مولفینه.

mehdi30nema
24-10-2010, 09:36
دیروز نسخه 360 بازی را گرفتم .
من شماره قبلی را روی psp بازی کردم که خیلی باحال بود ولی دیروز خیلی با این نسخه جدید حال نکردم ، البته فقط نیم ساعت بازی کردم ولی محیط ها خیلی یکنواخت و تیره بودند . البته شاید یه کم بیشتر بازی کنم بتونم جذب بازی بشم .
راستش اینقدر این روزا بازی زیاد شده که آدم گیج میشه چی بازی کنه . تازه امروز smack down 2011 , fable 3 را هم باید بگیرم ، دیگه هیچی .

Leon-117
24-10-2010, 14:55
منم بازي رو گرفتم.گرافيك نسبت به شماره قبل تقريبا يه پيشرفت هايي داره.گيم پلي هم مثل شماره قبلي هستش فقط نميدوم چرا احساس ميكنم يكم نسبت به شماره قبل كندتر شده.:20:

دیروز نسخه 360 بازی را گرفتم .
من شماره قبلی را روی psp بازی کردم که خیلی باحال بود ولی دیروز خیلی با این نسخه جدید حال نکردم ، البته فقط نیم ساعت بازی کردم ولی محیط ها خیلی یکنواخت و تیره بودند . البته شاید یه کم بیشتر بازی کنم بتونم جذب بازی بشم .
راستش اینقدر این روزا بازی زیاد شده که آدم گیج میشه چی بازی کنه . تازه امروز smack down 2011 , fable 3 را هم باید بگیرم ، دیگه هیچی .
آقا مهدي دست نزار رو دلمون كه خونه!:31:تازه يه سري بازي ديگه تو راهه.ولي برا من از همه چي تاراحت كننده تر Fable 3 هستش.:41:دارم فكر ميكنم بزارمش برا يه وقت ديگه يا نه.ولي يه چيزي بهم ميگه نه بايد بازي كنم.:31:
برنامه ريزيم اينطوري شده كه اگه روزي 3ساعت فال آوت بازي كنم بعد برم 3 ساعت Fable بازي كنم 3 تا 4 ساعت هم براي بقيه ي بازي ها بزارم و 6 ساعت در روز بخوابم ميمونه 8 ساعت كه از اين 8 ساعت 6 ساعت مدرسه ايم و 40 دقيقه توي راه مدرسه بعد هر چقدر موند درس ميخونيم!:27::31:(شوخي)

mehdi30nema
24-10-2010, 15:50
منم بازي رو گرفتم.گرافيك نسبت به شماره قبل تقريبا يه پيشرفت هايي داره.گيم پلي هم مثل شماره قبلي هستش فقط نميدوم چرا احساس ميكنم يكم نسبت به شماره قبل كندتر شده.:20:

آقا مهدي دست نزار رو دلمون كه خونه!:31:تازه يه سري بازي ديگه تو راهه.ولي برا من از همه چي تاراحت كننده تر Fable 3 هستش.:41:دارم فكر ميكنم بزارمش برا يه وقت ديگه يا نه.ولي يه چيزي بهم ميگه نه بايد بازي كنم.:31:
برنامه ريزيم اينطوري شده كه اگه روزي 3ساعت فال آوت بازي كنم بعد برم 3 ساعت Fable بازي كنم 3 تا 4 ساعت هم براي بقيه ي بازي ها بزارم و 6 ساعت در روز بخوابم ميمونه 8 ساعت كه از اين 8 ساعت 6 ساعت مدرسه ايم و 40 دقيقه توي راه مدرسه بعد هر چقدر موند درس ميخونيم!:27::31:(شوخي)

فعلا تا مدرسه میرید بشینید بازی کنید که بعد اصلا وقت بازی پیدا نمیکنید .
من الان هر روز ساعت 7 میرسم خونه ، تا یه نفسی تازه کنم میشه هشت شب و بعد هم که اصلا حال بازی ندارم . روزی نیم ساعت ماکزیممش هست .

Amin.P30
24-10-2010, 20:14
نسخه PC منتشر شد.

xeNociDe
24-10-2010, 20:40
نسخه PC منتشر شد.
خوش خبر باشی...
امسال این بازی برای پی سی تا رسیدن Black Ops سرگرم کنندست.

halflife g
24-10-2010, 20:49
ادامه امتیازها(به ترتیب):

gamingtarget=9

gameplasma=8.2

xboxzone=8

411mania=7.9

realgamer=7.8

gamextreme=7.5

gamer limit=6

gamecritics=5

Leon-117
24-10-2010, 21:35
ادامه امتیازها(به ترتیب):

gamingtarget=9

gameplasma=8.2

xboxzone=8

411mania=7.9

realgamer=7.8

gamextreme=7.5

gamer limit=6

gamecritics=5
امتياز ها واقعا نوسان فوقلعاده اي دارن!

hessi19
25-10-2010, 14:28
کسی CHEAT CODE ها شو نداره ؟
+ چطوری میشه رنگه شمشیر رو عوض کرد ؟ اصلا عوض میشه؟

aramesh_61
26-10-2010, 21:54
این بازی منتشر شده، من نسخه پی سی شو گرفتم، چرا کسی نمیاد در موردش صحبت کنه؟
من یکم بازیش کردم، گرافیکش خوبه، من رو آخرین تنظیمات گرافیکی گذاشتم 30 فریم میگرفتم، جالبه که اصلا افت فریم نداشتم و بازی روی 30 فریم فیکس شده بود!!! حرکات با شمشیرش خیلی نرم و قشنگه، کلا حرکت دوربین هم خوبه و پاورهای جالبی هم داره، من شماره‌ی یکشو بازی نکردم و نمیدونم چه چیزاییش عوض شده ولی اول بازی تقریبا بدون هیچ مقدمه‌ای بازی شروع میشه!!! رنگهای بکار رفته توی بازی تقریبا طبیعی هستند و مثل dark sider کارتونی نیست، در مورد هوش مصنوعی هم هنوز نمیتونم نظر بدم، یکم دیگه بازی میکنم دوباره میام!

hessi19
27-10-2010, 12:48
gamespot = 6 داده . ولی User Score =7.9

B.3.S.T
28-10-2010, 00:17
بازیش تو چه سبکی هست؟ارزش داره بگیرمش؟(pc)

mInI_ClockEr
28-10-2010, 08:18
آقایون این بازی برای PC اومده یا نه اگه نیومده کی میاد تواین هفته میاد ؟؟؟؟؟؟

Amin.P30
28-10-2010, 09:21
آقایون این بازی برای PC اومده یا نه اگه نیومده کی میاد تواین هفته میاد ؟؟؟؟؟؟
نسخه pc اومده.

hessi19
28-10-2010, 12:22
بازیش تو چه سبکی هست؟ارزش داره بگیرمش؟(pc)
سوم شخصه سبکش مثه dante و castlevania و (البته یکم شبیه) بازی باحالبیه , به روش های مختف میتونی بجنگی (aramesh_61 توی پست 24 توضیح داده) ، ... خلاهصه ارزش داره بازیشو بگیری

++
من تعجب میکنم که کسی این بازی رو نگرفته !! حداقل شما برو بازی رو بگیر بیا اینجا بحثش کنیم :31:

++
IGN=6.5 چرا این همه کم میدن ؟؟؟؟:41:

masoud93
28-10-2010, 16:40
خیلی بازی کوتاهی بود زود تموم شد ولی بازی بدی نبود در کل.
در حد امتیاز 7.5 بود.

The Rover
29-10-2010, 11:16
gamespot = 6 داده . ولی User Score =7.9
گیم اسپات و خیلیای دیگه الکی سخت میگیرن
مهم گیمر های آگاه و فهمیده هستند که ارزش بازی رو که حقشه بیشتر از نمره های این سایتا میدونند

Turok-71
29-10-2010, 16:31
خب همون طور که انتظار داشتم این بازی مثل نسخه قبلش هم با شکست مواجه شده و
سایتای عزیز از خجالتش در اومدن....:دی

GameSpot: 5.5/10
IGN: 6.5

گیم اسپات از نکات خوب بازی به میان پرده ها ، طراحی هنری زیبا و قدرت های سرگرم کننده در بخش مبارزات اشاره کرده.
از نکات بد هم به نبود تنوع در دشمنان و محیط اطراف ، مبارزه با غولآخر ها بیش از حد آسان و بیش از حد طولانی و یکسری چیزهای دیگه...
کلا نمیدونم چرا این شرکتا میرن دنبال این جور سبک سختی که بز گردن کلفت میخواهد و مرد کراتینی...:دی

mehdi30nema
29-10-2010, 17:06
بچه ها من همون مرحله اول گیر کردم .
یه ده بیست دقیقه که از بازی میگذره .
بعد از اونجا که اون غول یخ پاش را میکشیم یه جا میرسیم که باید بپریم روی سکو و روبرومون هم چند تا دشمن سوار یه چیزایی هستند که نور هم داره . تو نسخه 360 میگه کلید Y را بزنید ولی من که نفهمیدم چی کار باید کرد .
کسی میدونه ؟

hessi19
29-10-2010, 17:41
بچه ها من همون مرحله اول گیر کردم .
یه ده بیست دقیقه که از بازی میگذره .
بعد از اونجا که اون غول یخ پاش را میکشیم یه جا میرسیم که باید بپریم روی سکو و روبرومون هم چند تا دشمن سوار یه چیزایی هستند که نور هم داره . تو نسخه 360 میگه کلید Y را بزنید ولی من که نفهمیدم چی کار باید کرد .
کسی میدونه ؟
باید با Y دشمنایی که پرواز میکنن رو بزنی . اینقدر باید بگیری Y رو تا بیوفتن . دقیق نمیدونم کجایی . یه عکس بزار تا دقیق تر راهنماییت کنم .

The Rover
29-10-2010, 21:48
خب همون طور که انتظار داشتم این بازی مثل نسخه قبلش هم با شکست مواجه شده و سایتای عزیز از خجالتش در اومدن....:دی
گیم اسپات از نکات خوب بازی به میان پرده ها ، طراحی هنری زیبا و قدرت های سرگرم کننده در بخش مبارزات اشاره کرده.
کلا نمیدونم چرا این شرکتا میرن دنبال این جور سبک سختی که بز گردن کلفت میخواهد و مرد کراتینی...:دی
این بازی برای من که خیلی مهمه
من کلا با جدای ها حال میکنم واین تنها بازیه که میشه یه جدای رو کنترل کرد و همین برام خیلی ارزش داره
توی این مورد اصلا برام نمره و این چیزا مهم نیست!
اگه طرفدار جنگ های ستاره ای و جدای هستید اصلا درنگ نکنید

mehdi30nema
30-10-2010, 08:52
باید با Y دشمنایی که پرواز میکنن رو بزنی . اینقدر باید بگیری Y رو تا بیوفتن . دقیق نمیدونم کجایی . یه عکس بزار تا دقیق تر راهنماییت کنم .

من دشمن ها رو میکشم ولی نمیدونم چه طوری بپرم روی سکوی مقابل .
فاصله خیلی زیاده و اصلا نمیرسه اونور .

hamed30
30-10-2010, 11:12
با سلام
دوستان به داستان و گرافیک بازی چه نمره ای میدید؟ تو نسخه یک گرافیک زیاد جالب نبود، موتور گرافیکی خیلی قوی هم نداشت.میخوام بدونم ارزش بازی کردن رو داره یا بعد از نیم ساعت بازی ازش خسته میشی ؟ یه چیزی تو مایه های darksiders هست یا نه ؟(البته فکر نمیکنم سبک هردو یکی باشه)

ArashNAM
30-10-2010, 13:06
اقا ما هم بازی رو گرفتیم ولی موقع instal زبان بازی یه چی دیگست
وقتی هم که میرم تو بازی زبانش انگلیسی نیست فکر کنم روسی باشه پچی کرکی که بشه زبانش رو درست کرد نداره ما هم حالش رو ببریم
خیلی ممنون میشم

hobgoblin
30-10-2010, 13:21
اقا ما هم بازی رو گرفتیم ولی موقع instal زبان بازی یه چی دیگست
وقتی هم که میرم تو بازی زبانش انگلیسی نیست فکر کنم روسی باشه پچی کرکی که بشه زبانش رو درست کرد نداره ما هم حالش رو ببریم
خیلی ممنون میشم

داداش نه پچ مي خواد نه كرك .

اين كارو بكن انگليسي ميشه مثل بنز:

برای اجرای بازی با زبان انگلیسی:

AFTER APPLYING THE CRACK DO THIS

1.Go to RUN and type REGEDIT and press enter

2.HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Lucas Arts\Star Wars the Force Unleashed 2\Language=ru Change to en

3.PLAY IN ENGLISH

mosolim
30-10-2010, 13:21
سلام
دوستانی که بازی کردن میتونن دیدگاه خودشونو درباره بازی بگن. اصلا هم کاری به نمره های سایت ها نداشته باشید.

ArashNAM
30-10-2010, 13:32
داداش نه پچ مي خواد نه كرك .

اين كارو بكن انگليسي ميشه مثل بنز:

برای اجرای بازی با زبان انگلیسی:

AFTER APPLYING THE CRACK DO THIS

1.Go to RUN and type REGEDIT and press enter

2.HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Lucas Arts\Star Wars the Force Unleashed 2\Language=ru Change to en

3.PLAY IN ENGLISH

ممنون وقتی که اون هم تو ران تایپ کردم چه کنم یعنی

AlexMercer
30-10-2010, 14:31
من بازی کردم.

میان پرده های سینمایی خیلی خوب کار شده ولی ضعف بازی درست همینجاست چهره کارکتر بازی در حین بازی و میان پرده زمین تا اسمون فرق داره. گرافیک حین بازی فوق العاده ضعیفه محیط ها و دشمن های تکراری و هوش مصنوعی فوق العاده پایین. نیروهایی که دارید خوبه و بیش از حد قوی هستین دشمن ها در برابر شما هیچ نیستن. طراحی محیط واقعا ضعیف بوده . درسته این بازی از روی فیلم برداشته شده و نمیتونست زیاد تغییری محیط و افراد و وسایل بده ولی میتونست بهتر کار کنه. مراحل بیش از حد طولانین و البته انگیزه ای برای رسیدن به پایان بازی ندارین و داستان نویس بازی انگار هندی بوده. دوست دخترتون رو میدوزدن و شما باید برین از غول اخر بازی پسش بگیرین.نه داستان انگیزه ای برای پایان دادن به بازی در شما ایجاد میکنه و نه مبارزه های تکراری و خسته کننده با دشمنان تکراری.شاید تنها دلیل تموم کردن بازی پولی باشه که پاش دادین. وگرنه بازی کلی باگ داره و فوق العاده ضعیفه.

این بازی بدرد اشخاصی میخوره که عشق فیلم جنگ ستارگان هستند تازه برای اونها هم شاید جاب نباشه با این داستان ابگوشتی وگرنه اگر علاقه ای ندارین به فیلم یا بدتون میاد اصلا نگیرید اگر هم بازی مثل مس افکت رو بازی کردین که اصلا اینو نگیرین که واقعا فقط باعث خندتون میشه ضعف جنگ ستارگان

The Rover
30-10-2010, 14:39
اگه مثل من عاشق star wars هستید و با یه جدای کلی حال میکنید با کله بگیریدش!
منکه با مشکلات بازی مشکلی ندارم

hessi19
30-10-2010, 16:59
من دشمن ها رو میکشم ولی نمیدونم چه طوری بپرم روی سکوی مقابل .
فاصله خیلی زیاده و اصلا نمیرسه اونور .
اگه اشتباه نکنم یه سکو ه که باید LT+X بزنی تا شمشیر رو پرتاب کنه و شمشیر میخره زیر ه سکو و سکو میات پایین تر و میتونی بپری ..

. اگه عکس بزاری بهتر میتونم راهنماییت کنم

B.3.S.T
31-10-2010, 01:33
منم یک نظر شخصی راجب بازی بدم:
به نظرم بازی خیلی هم خوب کار شده ...اونقدرا هم که انتقاد میشه ازش بد نیست!درسته گرافیکش ساده هست ولی خیلی خوبه واسه این سبک(البته یک توصیه می کنم قبل از ورود به بازی تمام تنظیمات مربوط به گرافیک رو بالا ببرید)...گیم پلی هم خوبه(فقط وقتی که 4 تا کلید کیبورد رو با هم میزنی کلآ قاطی می کنه شخصیت بازیه ما و انواع و اقسام جادو جمبله رو می کنه)!!! : دی یک صحنه مثل بازی پرنس دوربین سینمایی شات می گرفت از پایین صحنه نابود کردن دشمن رو..خیلی جالب بود

resident_evil
31-10-2010, 12:24
خدایی نسبت به نسخه ی قبلی خیلی بهتر شده باو ! من اصلا انتظار همچین بازی خوبی رو نداشتم ! Unleashed 1 که فاجعه ای بود واسه خودش ! روزی که حسین منتظر بازی بود و میخواست بازی رو برا پلی 3 بخره کُلی مسخرش کردم اما خودم بازی کردم دیدم بچه حق داره : دی

: دی

خدایی برای پلی 3 می ارزه اونو بخرید؟!

نه باو حسین 2 روزـه پلی 3 گرفته بدنش گرم ـه هر بازی بیاد رو میخواد بگیره بعدا پشیمون میشه : دی

vahidgame
31-10-2010, 12:48
خدایی برای پلی 3 می ارزه اونو بخرید؟! :31: برای همین 360 یا پی سی هم بخرید خودش خیلی هنره :31:
پس ظاهرا بازی دیگه در حد 5.5 نیست. چون نوید ازش تعریف کرد دیگه باید بازی رو گرفت :31:

Sam Fisher 11
31-10-2010, 16:47
نه باو حسین 2 روزـه پلی 3 گرفته بدنش گرم ـه هر بازی بیاد رو میخواد بگیره بعدا پشیمون میشه : دی
راس میگه این هوسا همش از گرمیه تنه: دی
وگرنه من هنوز فیفا هم نخریدی یم:(
میترسم پا این آنلیشد 70تومن پول بدم آخر سر گرافیکش مثه 360 نباشه...خدایی ps3فقط بازیا اختصاصیش خوبن هر چی مولتی بازیدم آنتی لایزینگش در حده ps2 بوده: دی
خودم کردم که لعنت بر خودم: دی

HESAM_5700
31-10-2010, 20:41
سلام.

اینجا که هنوز نیومده :13: :18: : دی

در کل چجوریه؟ گیم پلیش چطوره؟

amin 2010
31-10-2010, 21:08
راس میگه این هوسا همش از گرمیه تنه: دی
وگرنه من هنوز فیفا هم نخریدی یم:(
میترسم پا این آنلیشد 70تومن پول بدم آخر سر گرافیکش مثه 360 نباشه...خدایی ps3فقط بازیا اختصاصیش خوبن هر چی مولتی بازیدم آنتی لایزینگش در حده ps2 بوده: دی
خودم کردم که لعنت بر خودم: دی

!!حسین جای اینکارا جایزه این شهاب و ارمین بیچاره رو بده لنگ جایزن (مسعودم که جایزه نمی خواد !)!!دی:
+
بازی بسیار بسیار بسیار متوسط تشریف دارن !گیم پلی جالب هست تا حدودی گرافیک کاملا پرت هست و لی همونطور که همه دوستان گفتن کات سین های بازی بسیار زیبا کار شدن . نمره 7 کاملا برازنده بازیه

hesam_g59
01-11-2010, 14:56
عجب بازی خفنیه...... خیلی با گرافیکش حال کردم.....
دوست داران devil may cry و از این دست بازی ها... فک کنم به مزاقشون خوش بیاد
البته... یه مقدار نیروهایی که حمله میکنن.. آسونن... البته غیر از غولهاش
محیط فوق العاده.... و جذابی داره
حتما بگیریدش...
سعی میکنم عکسهای محیط بازی رو بزارم
--------
کسی میدونه اونجا که..روی سقف اون سفینه وایساده... و یه سفینه دیگه با تیربار حمله میکنه و بعضا.. موشک میندازه چه باید کرد؟؟؟

camry
01-11-2010, 18:26
شنیدم بازی توپی از آب درومده
سبکش دقیقا مثل کدوم بازیه؟

Milad4171
01-11-2010, 18:32
جالبه.
من اینجا رو ( تاپیک بازی های کامپیوتری) زیر و رو کردم اینو پیدا نکردم!!! عجیب!!!!!!!!!!!!!!!:18:
خدایا!!!!!!!!!:18:

+
من این بازی رو سفارش دادم چون خیلی در مورد شنیدم. البته این نسخه ی شماره 2 هست ولی من 1 رو بازی نکردم!!!!
دوستانی که 1 رو بازی کردن. کاشکی یه توضیح کوتاهی میدادن آدم دستش بیاد قضیه چیه!!
اون که دیگه گیر نمیاد بازی کنیم!!
بلکل که عالیه!!!

B.3.S.T
01-11-2010, 23:16
انصافآ بازیش خوب از آب در اومده به نظر من...حالا بماند که گرافیکش نسبت به سایر هم رده های خودش پایینتره که اینم من میزارم به حساب جنبه تخیلی بودن بیش از اندازش..اگر بخوام تو این مدت از بازیهای با گرافیک قابل قبول نام ببرم یکی همین بازی هست و یکی دیگه هم lost planet 2 که از هر نظر راضی کننده بوده و زیاد ایراد بهش وارد نیست...(کلآ تو این سبکها همین گرافیک کافیه)مهمترین قسمت این بازی هم گیم پلیش هست که خیلی خوب و روونه

hesam_g59
02-11-2010, 01:43
سبکش... همونطور که گفتم.. اگر دویل می کرای رو بازی کرده باشی... شبیه اونه ( اسم سبک رو دقیقا نمیدونم.. نیمه شخصیت سازی)
من که فعلا یه مرحله اش گیر کردم....

Milad4171
02-11-2010, 22:59
پس چی شد؟؟ یعنی این بازی به این قشنگی طرفدار نداره؟؟؟:18:
بیاین بحث کنین یکم!! زشته!!:31:

hesam_g59
02-11-2010, 23:40
خوب..رد شد....
باید دکمه وسط رو نگه میداشتم.. تا اون موشکهایی که طرف پرتاب میشه رو .. آینه کنه سمت خودش
...
داره جالبتر هم میشه...
غولهای خفنی داره... آلبته... آسونن

The Rover
03-11-2010, 11:39
پس چی شد؟؟ یعنی این بازی به این قشنگی طرفدار نداره؟؟؟:18:
بیاین بحث کنین یکم!! زشته!!:31:
خب به نظر من بازیه خوبیه (فقط به دلیل اینکه طرفدار star wars هستم این حرفو نمیزنم) :20:
درسته که یه نقصایی داره ولی اصلا در حدی که بعضیا ازش صحبت میکنند نیست لیاقت بازی خیلی بیشتره از نمره هایی که سایتا و بعضی دوستان(!) بهش میدن :46:
من که با این بازی خیلی بیشتر از قبلی و بیش از حد حال کردم! حالا حالاها باهاش کار دارم باید یه 10-15 بار دیگه هم تمومش کنم! :12:
امیدوارم تا شماره 120 هم ساخته شه! :27:

devilboys
03-11-2010, 20:36
بچه ها یه سوال سوالم اینه که پایان هر مرحله فیلم با cut secnce نشون میده یا مرحله بعدی رو لود میکنه؟

Milad4171
03-11-2010, 20:52
من نسخه ی 1 رو بازی نکردم. به نظرتون اول 1رو بازی کنم؟ یا داستانش رو فقط یکی بهم بگه کافیه؟؟
فعلا که میخوام اینو بازی کنم!

resident_evil
03-11-2010, 22:22
من نسخه ی 1 رو بازی نکردم. به نظرتون اول 1رو بازی کنم؟

1 رو اول بازی کن بعد 2 رو ببین چه پیشرفتی کردن بچه ها مخصوصا تو زمینه ی گرافیک و رفع کردن باگ های خوشحال بازی !

vahidgame
03-11-2010, 23:00
بازی حالا واقعا ارزش داره یا نه؟
آخه من چند وقته خیلی کم بازی می کنم. می خوام ببینم اگه خیلی خوبه برم بگیرم چون حوصله بازی کردن هر بازیی رو دیگه ندارم : دی
امتیازش از نظر شما در حد چنده؟ در حد حتی 6 و 7 و اینا هم باشه من حوصلشو ندارم : دی

resident_evil
03-11-2010, 23:03
آخه من چند وقته خیلی کم بازی می کنم. می خوام ببینم اگه خیلی خوبه برم بگیرم چون حوصله بازی کردن هر بازیی رو دیگه ندارم : دی
امتیازش از نظر شما در حد چنده؟ در حد حتی 6 و 7 و اینا هم باشه من حوصلشو ندارم : دی

اگه منو قبول داری میگم بازی متوسطی هستش و فکر نمیکنم با این شرایط خسته ای که الان داری راضیت کنه : دی

vahidgame
03-11-2010, 23:06
آره خیلی قبولت دارم : دی
پس بی خیالش شدم. به خاطر تو میرم باز دارکسایدر می زنم : دی

amin 2010
03-11-2010, 23:11

وحیدی طرفش نرو ! من روحیتو میشناسم تا چند روز دپرس میشی !
+

نمره متاکریتیک : 64
بر اساس 36 نقد میانگین نمرات بازی 64 هستش.
6 نمره عالی و بالای 80 هم در این نقد ها دیده میشن
از طرفی نمرات کمتر از 70 بازی هم 21 عدد بید .

نمرات سایت های معتبر :
GameSpot : 60
IGN : 65
1UP : 58
EuroGamer : 50

کلا بازی بسیار پایین تر از حد انتظار بود . ناامید میشویم !

hesam_g59
03-11-2010, 23:46
بچه ها یه سوال سوالم اینه که پایان هر مرحله فیلم با cut secnce نشون میده یا مرحله بعدی رو لود میکنه؟
یه فیلم کوتاه نشون میده... ولی بدون لود کردن بازی..
لودش خیلی سریعه
...
من تمومش کردم... جالب بود... ولی.. غول آخریش... سخت نبود.. ولی خسته کننده بود
با این گرافیک و حرکتهای جالب...کاش داستان بهتری هم داشت
به هر حال .. من که راضی بودم:40:

B.3.S.T
04-11-2010, 00:05
سخت نبود
چطوریاست..این که خیلی سخته باووو...دشمنات یک نازت می کنن تو جیک ثانیه میمیری!والا دارکسایدر از این خیلی راحتتر بود خدایی...(احتمالآ رو هارد گذاشتم حواسم نبوده):20:

The Rover
04-11-2010, 07:54
من نسخه ی 1 رو بازی نکردم. به نظرتون اول 1رو بازی کنم؟ یا داستانش رو فقط یکی بهم بگه کافیه؟؟
فعلا که میخوام اینو بازی کنم!
حتما بازی کن!
بعد از چندین قرن یه گیم بر اساس star wars ساخته میشه اگه اونم بازی نکنی که دیگه هیچی!
شاید واسه کسی که فقط دنبال این سبک بازی باشه جالب نباشه ولی برای طرفدارای این سری یه نعمته!

devilboys
04-11-2010, 21:02
من تو مرحله the salvation تو اون سفینه اون قسمت که سه تا توپ هست یکیش که میترکه میفته وسط سالن یکی هم که میخوای باطری تو ی توپ برداری یه سفینه میاد میزنه خرابش میکنه یه توپ هم توی اتاق کناری هست که هر کاری میکنم نمیتونم باطری توشو بردارم بزارم تو این توپه که وسط سالن هست که اونم بزنه درو بترکونه اگه کسی این قسمتو رد کرده لطفا کمک کنه؟ یه نفرم لطف کنه سیو کامل بازی رو بزاره؟

Milad4171
05-11-2010, 00:14
بازی جالبیه ولی خوب یه جورایی به دل من نشست! شاید توقعاتم از Star Wars خیلی زیاد بود.
بهر حال که دارم بازی میکنم!!!
فقط روی گرافیک فیلم ها خیلی کار کرده . البته من هنوز نمیدونم خود فیلم استار وارز بود یا انیمیشن بود!!!!:13:. اونجا که میاد تو اتاق تابلو میشه که انیمیشنه!!

Milad4171
07-11-2010, 03:08
آقا نظر من کاملا برعکس شد!!
اصلا بازی جالبی نیست!!
کلا بازی نیست که بشه واسش وقت گذاشت شاید هم حس من اینطروی شده!!
کلا اون چیزی رو که من ازسری بازی های جنگ ستارگان انتظار داشتم این نبود!
یکم درگیری ها تکراریه!!
غولها بی معنی هست!!
-
راستی یه چیز مسخره.
وقتی جوی استیک به سیستم وصل باشه کیبورد از کار می افته!! وقتی جوی استیک رو در بیاری کیبورد کار میکنه!!:31:
تا حالا ندیده بودم!!:18:

The Rover
07-11-2010, 10:56
کلا بازی نیست که بشه واسش وقت گذاشت شاید هم حس من اینطروی شده!!
کلا اون چیزی رو که من ازسری بازی های جنگ ستارگان انتظار داشتم این نبود!
یکم درگیری ها تکراریه!!
غولها بی معنی هست!!
راستی یه چیز مسخره.
وقتی جوی استیک به سیستم وصل باشه کیبورد از کار می افته!! وقتی جوی استیک رو در بیاری کیبورد کار میکنه!!:31:
تا حالا ندیده بودم!!:18:
بازی به این کوتاهی مگه تکراریم میشه؟ :18:
شما مگه با گیم پد 360 امتحان کردی؟

Milad4171
07-11-2010, 11:37
همین که درها باز میشه سربازا میریزن بیرون!!!
نه با گیم پد معمولی. ولی وقتی وصل هست کیبورد از کار می افته من فکر کردم این بازی فقط گیم پد میخواد!!!

ولی اون فیلم اولش خیلی توپ بود . من موندم واسه فیلم بود یا واسه بازی بود!!!!:18:

resident_evil
07-11-2010, 12:52
خِب دیشب بالاخره خوشبختانه تموم شد ( جمله بندیو : دی ) بازی شروعش برام خیلی جذاب شد اما در ادامه به شدت غیر قابل تحمل شد و کسل کننده هم بود برام و به صورت انتحاری میکشتم میرفتم جلو تا زودتر تموم بشه . اما با 2 مدل پایان بازی حال کردم جالب بود . کلا همه چیز متوسط بود . یه مورد سوپر اولترا باگ هم دیدم آخر بازی واقعا در حد Unleashed 1

6.5/10 عنایت میفرماییم به این بازی

The Rover
07-11-2010, 18:05
یه مورد سوپر اولترا باگ هم دیدم آخر بازی واقعا در حد Unleashed
اون باگ رو به ما هم میگید؟
شاید باعث شد ما هم نمرمون رو کم کنیم

Saeed System
07-11-2010, 18:12
سلام و خسته نباشید..

من نسخه کامپیوتر رو خریدم ...اما زبان بازی انگلیسی نیست ...از اول نصب انگلیسی نبود...

چه طوری درست میشه؟

عکس زبان بازی:

resident_evil
07-11-2010, 23:02
اون باگ رو به ما هم میگید؟
شاید باعث شد ما هم نمرمون رو کم کنیم

یعنی الان میخوای بگی من به خاطر اون باگ 6.5 دادم ؟ خوبه خودت گفته بودی من از طرفداران جنگ ستارگان هستم پس انتظار نداشته باش منم مثل خودت با بازی به شدت حال فرموده باشم . بازی کاملا در سطح متوسطی به سر میبرد از نظر من .

اون باگ هم آخر بازی هنگام مبارزه با Darth Vader وقتی اون تیر چراغ برق رو بلند کردم ناگهان مشاهده کردم که جناب Darth Vader اومده ایستاده روم منم دارم اون زیر تکون تکون میخورم ! 2 دقیقه صبر کردم دیدم درست بشو نیست Restart دادم . وضعیت فوق العاده افتضاحی بود . البته برای این بازی عادیه ولی برای من عادی نیست !

B.3.S.T
08-11-2010, 00:18
بیشتر از 7 به این بازی نمره بدیم,خود بازی تعجب می کنه!به نظر منم 7 کافیه

hesam_g59
08-11-2010, 00:18
کسی آخر بازی... اون یارو رو کشت؟؟؟ من که دلم رحم اومد
میخوام ببینم اگر بکشی.. چی میشه؟

resident_evil
08-11-2010, 01:32
کسی آخر بازی... اون یارو رو کشت؟؟؟ من که دلم رحم اومد
میخوام ببینم اگر بکشی.. چی میشه؟

یه بار دیگه مرحله آخر رو برو دیگه اما رو Easy که زود تموم شه بعد خودت ببین !

اما کلا همه میمیرن ! : دی

The Rover
08-11-2010, 09:50
یعنی الان میخوای بگی من به خاطر اون باگ 6.5 دادم ؟ خوبه خودت گفته بودی من از طرفداران جنگ ستارگان هستم پس انتظار نداشته باش منم مثل خودت با بازی به شدت حال فرموده باشم . بازی کاملا در سطح متوسطی به سر میبرد از نظر من .

اون باگ هم آخر بازی هنگام مبارزه با Darth Vader وقتی اون تیر چراغ برق رو بلند کردم ناگهان مشاهده کردم که جناب Darth Vader اومده ایستاده روم منم دارم اون زیر تکون تکون میخورم ! 2 دقیقه صبر کردم دیدم درست بشو نیست Restart دادم . وضعیت فوق العاده افتضاحی بود . البته برای این بازی عادیه ولی برای من عادی نیست !
نه بابا این حرفا چیه فقط میخوام اشکالای بازی رو بدونم همین!
مثل این یه مورد تابلو: وقتی با Q و E دشمنو میگیری میبره هوا یارو پشتش ظاهر میشه

resident_evil
08-11-2010, 11:15
نه بابا این حرفا چیه فقط میخوام اشکالای بازی رو بدونم همین!
مثل این یه مورد تابلو: وقتی با Q و E دشمنو میگیری میبره هوا یارو پشتش ظاهر میشه

من تا قبل ازون هیچ باگی ندیده بودم خیلی خوشحال بودم که حداقل این نسخه باگ نداره اما یهو سر و کله این باگ پیدا شد .
دیشب 2 تا از Challengeهای بازی رو هم یه تستی زدم جالب بودن .

rezadevilmaycry
08-11-2010, 13:16
بچه ها منم این بازیرو که بعد تمام کردن شماره ی 1 منتظرش بودم گرفتم
تا اینجا که قدرت هاش جالبتر شده مخصوصا ترکیبی کارکردنش بهتر شده
ولی یکچی ای کاش از اول دوتا شمشیر بهش نمیداد و یک سابقه ای برای اینکه چطوری اون یاد میگیره با دوتا شمشیر کار کنه رو میدادن
حالا برم باقیشو برم ببینم چی میشه...

virus2009
09-11-2010, 21:58
من تو مرحله the salvation تو اون سفینه اون قسمت که سه تا توپ هست یکیش که میترکه میفته وسط سالن یکی هم که میخوای باطری تو ی توپ برداری یه سفینه میاد میزنه خرابش میکنه یه توپ هم توی اتاق کناری هست که هر کاری میکنم نمیتونم باطری توشو بردارم بزارم تو این توپه که وسط سالن هست که اونم بزنه درو بترکونه اگه کسی این قسمتو رد کرده لطفا کمک کنه؟ یه نفرم لطف کنه سیو کامل بازی رو بزاره؟

کس دیگه ای این مشکل رو نداره../..؟؟؟
منم موندم
رد نمیشه.

The Rover
10-11-2010, 11:27
کس دیگه ای این مشکل رو نداره../..؟؟؟
منم موندم رد نمیشه.
من که اینجا رو اینجوری رفتم. باید وارد این در بشید

باتری رو درش بیارید

توی این بزارید.با یه بار ردن نیروی برق فعال میشه با زدن دوباره شلیک میکنه

حتما باید بشه باتری رو ورداشت اگه نشد دوباره امتحان کنید

hobgoblin
10-11-2010, 11:47
انصافا هرچقدر گرافيك و حركات اين يارو قشنگ و طبيعي كار شده به همون اندازه طراحي محيط و گيم پلي بازي يكنواخت و كسل كنندس.

تنوع دشمن ها هم واقعا كمه.

virus2009
10-11-2010, 17:17
من که اینجا رو اینجوری رفتم. باید وارد این در بشید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباتری رو درش بیارید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوی این بزارید.با یه بار ردن نیروی برق فعال میشه با زدن دوباره شلیک میکنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحتما باید بشه باتری رو ورداشت اگه نشد دوباره امتحان کنید

ممنون
منم همین کار رو میکردم ولی باطری رو نمیشد برداشت.
تا اینکه دوباره مرحله رو ریستارت کردم و از اول رفتم درست شد.
فکر کنم باگ بوده.

shahramcat
10-11-2010, 17:32
سلام

دوستان بازی درکل چند ساعت هست و چندتا باس داره ؟

ممنون

Steps-Rap
10-11-2010, 18:18
سلام د.ستان.
بازیه قشنگش هست؟؟تازه گرفتم ولی هنوز نصب نکردم.
کرک مرک که نمیخواد؟؟

rezadevilmaycry
10-11-2010, 20:52
سلام د.ستان.
بازیه قشنگش هست؟؟تازه گرفتم ولی هنوز نصب نکردم.
کرک مرک که نمیخواد؟؟
اره عزیزم قشنگه حتما بازیش بکن
خوب مال من نداشت
دوستان منم بازیرو تمام کردم انصافا خود شخصیت اصلی خیلی خوب کار شده و حرکاتش ترکیبیتر و زیباترشده بود البته کمی بازی کردن دلتو میزنه ولی بهرحال بخاطر داستانش خواهی رفت..هههه:31:
کلا نسبت به نسخه ی قبلی خیلی باس کمتر داشت و اون یکی نسخه ی خیلی هیجان بیشتر داشت
به نظرمن سه تا مشکل بزرگ داشت یکی اینکه از اول با دوتا شمشیر میاد و معلوم نمیشه چطوری یاد گرفته با دوتا شمشیر استفاده کنه و دیگری اینکه بازی خیلی خیلی کوتاه بود و فقط حول محوره نجات دختره میچرخید
منتظر شماره ی بعدیش هستم اگر بیاد و امیدوارم با داستانی زیباتر و محیطی جذابتر ازین یکی روبرو بشیم

shahramcat
11-11-2010, 19:11
سلام
دوستان کسی از ترینر برای این بازی استفاده کرده ؟!

کدوم چیت کد برای Health هست ؟

ممنون

The Rover
11-11-2010, 21:24
سلام
دوستان کسی از ترینر برای این بازی استفاده کرده ؟!

کدوم چیت کد برای Health هست ؟

ممنون
برای ورود از این لینک استفاده کن

فکر کنم بهترین نسوز کننده h4x0r باشه
در ضمن یه dlc unlocker و بر طرف کننده باگ اون cannon که باتریش در نمیاد هم هست

shahramcat
13-11-2010, 13:16
ویرایش شد ! .........

The Rover
13-11-2010, 21:54
دوستان یه چیز جالب:
اگه شماره 1 رو سیستمتون نصب باشه لباسای training gear و sith stalker تو این بازی باز میشه!

gta6767
15-11-2010, 22:12
سام ببخشید این جنگ ستارگان 2 را اگه تمام کرده باش میبینی اون آخر دوتا گزینه میاد که میگه میخوای این مرده را بکشی یا نه من او ن را کشتنه را زدم میخواستم ببینم اگه کشتنا نمیزدم چی میشد آخرش فرق می کردیا نه؟:11::10::31:

Advanced Ali-001
21-11-2010, 16:42
سلام دوستان.
آقا من یه جای این بازی گیرکردم100باررفتم آخر نفهمیدم چیشد....یاچطوری برم.....:41:
یه جایی هست یه سفینه میاد یه بمب افکنو میندازه جلوی یه دری بعد که تمام دشمنارو کشتی باید یه مغزی رو که توی یکی ازبمب افکنهاستو دربیاری بندازی توی اونی که جلوی دره بعد دررو نابود کنی منم اون قسمت که روش متمرکز میشه میگه راست کلیک بگیر نیگر دار این کارو میکنم ولی بیرون نمیاد یه مانع داره بغدشم یه دفعه یه چیزی میاد نابودش میکنه....
اینم عکسش:

aha2012
21-11-2010, 17:14
سلام دوستان.
آقا من یه جای این بازی گیرکردم100باررفتم آخر نفهمیدم چیشد....یاچطوری برم.....:41:
یه جایی هست یه سفینه میاد یه بمب افکنو میندازه جلوی یه دری بعد که تمام دشمنارو کشتی باید یه مغزی رو که توی یکی ازبمب افکنهاستو دربیاری بندازی توی اونی که جلوی دره بعد دررو نابود کنی منم اون قسمت که روش متمرکز میشه میگه راست کلیک بگیر نیگر دار این کارو میکنم ولی بیرون نمیاد یه مانع داره بغدشم یه دفعه یه چیزی میاد نابودش میکنه....
اینم عکسش:

بیا اینم راهنمای مراحل همراه با عکس:

aha2012
21-11-2010, 17:23
راستی بازیش چطوریاست؟قشنگه؟
آخه من نسخه ی اولشو که بازی کردم مرحله ی 1 و تموم کردم alt+f4 زدم و بعدش delete

Advanced Ali-001
21-11-2010, 17:57
بیا اینم راهنمای مراحل همراه با عکس:
صفحات قبل دیدم راح حل رو ولی نمیشه اون قعطه رو برداشت مثل اینکه باگ داره....
بازی عالی توپ ازهمه نظر پرازهیجان نجنبی باختی!

The Rover
21-11-2010, 20:57
تو این صفحه یه برطرف کننده باگ برای Cannon گذاشته

من امتحان نکردم ولی فکر کنم همین توپی باشه که باطریش در نمیاد!

mehdi30nema
29-11-2010, 08:06
بچه ها من یک جا گیر کردم .

مرحله یکی مونده به آخر ، اونجا که وارد یک محیط بازی میشیم و دو تا وسیله شبیه ضد هوایی از بالا دارن تیر اندازی میکنن و ما باید یه قسمتی که با کمی آشغال پر شده با گرفتن RT باز کنیم تا راه باز بشه اما اون تیر بار ها مداوم تیر اندازی میکنن و نمیشه .
من سعی کردم اونا رو هم بزنم ولی نشد .
چی کار باید کرد ؟

The Rover
29-11-2010, 10:05
بچه ها من یک جا گیر کردم .

مرحله یکی مونده به آخر ، اونجا که وارد یک محیط بازی میشیم و دو تا وسیله شبیه ضد هوایی از بالا دارن تیر اندازی میکنن و ما باید یه قسمتی که با کمی آشغال پر شده با گرفتن RT باز کنیم تا راه باز بشه اما اون تیر بار ها مداوم تیر اندازی میکنن و نمیشه .
من سعی کردم اونا رو هم بزنم ولی نشد .
چی کار باید کرد ؟
باید از گوشه برید بالا و با چیزی از راه دور به اونا ضربه بزنید تا نابود شن!

pintoricio
14-12-2010, 17:50
این دیگه چه پایانی بود ؟ خوب از همون اول خودمونو گیم اور می کردیم دیگه ! اگه نمی خواستن دارک ویدز بمیره یه جور دیگه فراریش می دادن ولی چرا همه مردن ؟

The Rover
14-12-2010, 21:05
این دیگه چه پایانی بود ؟ خوب از همون اول خودمونو گیم اور می کردیم دیگه ! اگه نمی خواستن دارک ویدز بمیره یه جور دیگه فراریش می دادن ولی چرا همه مردن ؟
این پایانی که شما دیدی همچین پایان اصلی نبود باید light side رو برید تا اصلی رو ببینید!

pintoricio
15-12-2010, 12:50
این پایانی که شما دیدی همچین پایان اصلی نبود باید light side رو برید تا اصلی رو ببینید!

یکی گفت اون یکی هم بزنیم باز همه میمیرن ! غیر اینه ؟

The Rover
15-12-2010, 13:17
یکی گفت اون یکی هم بزنیم باز همه میمیرن ! غیر اینه ؟
البته! اون پایان خوشی داره و به نظر میاد اصلیه باشه

M . Sayid
15-12-2010, 21:47
اون Terror Walker رو چطوری بکشم ( مرحله 6 )
همون که زره داره و هیچی روش اثر نداره !!

aha2012
16-12-2010, 23:14
انصافا بازیش خوبه برم بخرم؟؟
عین نسخه ی یکش نباشه که یه مرحله رفتم پاکش کردم؟

The Rover
18-12-2010, 11:13
انصافا بازیش خوبه برم بخرم؟؟
عین نسخه ی یکش نباشه که یه مرحله رفتم پاکش کردم؟
آره بگیرش! ممکنه یه ذره تکراری بشه ولی از یکش خیلی بهتر شده
(به نظر من بازیش خیلی کوتاهه و اصلا تکراری شدنشو احساس نکردم)