PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور sms ها رو تو کامپیوتر کپی کنم

mohammad8
24-07-2010, 00:28
fبا سلام و خسته نیاشید
دوستان من n86 دارم سی دی انو هم نصب کردم اما نمیدونم چطور sms ها رو از توی گوشی داخل کامپیوتر کپی کنم. کابلشم که میزنم به صورت درایو مجازی میاد ولی توش چیزی پیدا نکردم
ممنون

Sharim
24-07-2010, 09:15
در مورد گوشی شما دقیق نمیدونم چطوره ولی در کل دو راه داره .
یکی این که OVI یا pcsuite رو نصب کنی و بعد یک درایو برای گوشیت میسازه که وقتی واردش میشی به طور مستقیم میتونی sms هات رو بخونی . و کپیشون کنی . روش دیگه این که اگر نمیخای توی کامپیوتر بخونیشون (البته میشه خوند ولی زیاد جالب نیست) باید ببینی sms هات توی مموری هست یا توی خود گوشی . sms ها توی این فولدر ذخیره میشه :
/system/mail
فولدر mail رو پیدا کن و کپی کن توی کامپیوتر . بعدا مجددا میتونی انتقالش بدی روی گوشی .

mohammad8
24-07-2010, 14:03
سلام
pcsuite رو نصب کردم اصلا اینو نمیشناسه کار نمیکنه OVI رو هم نصب کردم اصلا همچین درایوی نمیاره که بتونم توش اس ها رو پیدا کنم

تو مموریش هم رفتم mail رو پیدا نکردم یعنی همچین پوشهای نبود توش حالا چیکار کنم؟

Sharim
24-07-2010, 22:04
مگه میشه نشناسه !
ورژن نرم افزاری رو نصب کنید که روی گوشی خودتون بوده .
فولدر Mail باید باشه . توی فولدر System هست که Hidden هست . اول پوشه های مخفی رو در حالت نمایش قرار بدید . بعد وارد System بشید و بعد از اون Mail رو پیدا کنید .

mohammad8
25-07-2010, 13:36
با سلام

عزیز پوشه مخفی توی قسمت sys نیست من نگاه کردم
موندم چیکار کنم

Sharim
25-07-2010, 14:27
عجب ! والا من که همیشه همین طوری SMS هامو کپی میکردم .
توی گوشی ات F_Explorer رو نصب کن ، ببین اونجا این فولدر رو میبینی یا نه .
یا نهایتا یه مموری نو بذار رو گوشیت . بعد از messaging ذخیره sms ها رو بذار روی memory card بعد سوال میکنه که میخای همه sms ها رو کپی کنم به مموری کارد ؟ میگی آره . کپی میشه توی مموری .
(البته امیدوارم !)