PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارزار رستم با بمب ویروس!!!

hirondelle
23-07-2010, 12:47
سلام
دیشب داشتم فیلم دانلود می کردم،یه لحظه آنتی ویروس رو آنینستال کردم تا جدیدترش رو نصب کنم،تو همون شصت ثانیه یه فایل exe دانلود شد ،اسمش securitycenter.exe بود... وای...یهو دیدم از همه جا alert سکوریتی و ... زد بیرون ،صفحه سیاه شد و اینترنت دیسکانکت ،بعد هم logoff شد،خواستم in بشم،دیدم یوزر پسوورد میخواد.مجبور به ریستارت شدم،بعد از یه ربع گیج خوردن ،ویندوز بالا اومد،ولی باز همون alert ها و...تاسک منیجر رو نگاه کردم،دیدم یه 10-20 تا فایل exe بازه که اسم های عجیب غریب دارن...خلاصه به زور end process و برنامه های اپتیمایزر سیستم رو پاک کردم،آنتی ویروس رو هم دوباره نصب و آپدیت کردم(آویرا) .الان اثری از ویروس نیس ،ولی حالا این مشکلات رو دارم:
1- windows explorer ارور میده (stop working...)و خود بخود بسته میشه
2- internet explorer خیلی کند شده و گاهی هم مثل بالایی میشه
3-دانلود منیجر کار نمی کنه
4- یه ادمین دیگه (گفتم) با یه یوزر پسوورد که نمی دونم چیه ایجاد شده، موقع نسب بعضی برنامه ها logoff میشه و باید ریستارت کنم؟(ویندوز سونه)

چاره چیست؟
(فقط نگین باید ویندوز عوض کنم)

hirondelle
23-07-2010, 13:49
اینم باکسی هست که بعد از ویروسی شدن دستگاه،وقتی میخوام بعضی برنامه ها رو باز کنم میاد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hirondelle
23-07-2010, 18:17
تا دوستان متخصص بیان و جواب کامل بدن ،این و عرض کنم که من این برنامه ها رو پیدا کردم که تا حدودی مفید بودن و سرعت سیستم بهتر شده (هرچند مشکلاتی که تو پست اول گفتم کامل حل نشده):

HijackThis
Malwarebytes' Anti-Malware
RSIT
Advanced System Optimizer 3 ( قسمت wipe و Rigestry Optimizer

djjamal
23-07-2010, 23:40
سلام دوست عزيز ويروس شما يك ويروس اتوران هست كه احتمالا از طريق فلش سيستمتون رو آلوده كرده و اسمش توسط Eset Smart Secrity اين : Win32/AutoRun.VB.NZ Worm تشخيص داده شده كه آيكونش شبيه ف..ي..ل..ت..ي..ر شكون ا،و،ل،ت،ر،ا س،و،ر،ف هست.
از زبان سيمانتك :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
از زبان مك آفي :
فعلا چيزي واسه پاك كردن اين ويروس ندارم اما فكر كنم يه خورده بگردي يه چيزي پيدا ميكني.

god of war 2
24-07-2010, 10:59
در این مواقع بهترین راه تعویض ویندوز هست!!

hirondelle
24-07-2010, 11:42
سلام دوست عزيز ويروس شما يك ويروس اتوران هست كه احتمالا از طريق فلش سيستمتون رو آلوده كرده و اسمش توسط Eset Smart Secrity اين : Win32/AutoRun.VB.NZ Worm تشخيص داده شده كه آيكونش شبيه ف..ي..ل..ت..ي..ر شكون ا،و،ل،ت،ر،ا س،و،ر،ف هست.
از زبان سيمانتك :
از زبان مك آفي :
فعلا چيزي واسه پاك كردن اين ويروس ندارم اما فكر كنم يه خورده بگردي يه چيزي پيدا ميكني.
دقت نکردی عزیز،اون خود ویروس نیس،من موقع باز کردن بقیه برنامه ها هم این باکسِ آلرت میاد.فرصت کردی، یه بار دیگه پست اول رو بخون

shayan999
27-07-2010, 12:15
Malwarebytes' Anti-Malware از همش بهتره.

واسه ی درست شدن ویندوزت هم میتونی بجای نصب ویندوز از آپگرید استفاده کنی.

wordship
27-07-2010, 13:20
سلام
دیشب داشتم فیلم دانلود می کردم،یه لحظه آنتی ویروس رو آنینستال کردم تا جدیدترش رو نصب کنم،تو همون شصت ثانیه یه فایل exe دانلود شد ،اسمش securitycenter.exe بود... وای...یهو دیدم از همه جا alert سکوریتی و ... زد بیرون ،صفحه سیاه شد و اینترنت دیسکانکت ،بعد هم logoff شد،خواستم in بشم،دیدم یوزر پسوورد میخواد.مجبور به ریستارت شدم،بعد از یه ربع گیج خوردن ،ویندوز بالا اومد،ولی باز همون alert ها و...تاسک منیجر رو نگاه کردم،دیدم یه 10-20 تا فایل exe بازه که اسم های عجیب غریب دارن...خلاصه به زور end process و برنامه های اپتیمایزر سیستم رو پاک کردم،آنتی ویروس رو هم دوباره نصب و آپدیت کردم(آویرا) .الان اثری از ویروس نیس ،ولی حالا این مشکلات رو دارم:
1- windows explorer ارور میده (stop working...)و خود بخود بسته میشه
2- internet explorer خیلی کند شده و گاهی هم مثل بالایی میشه
3-دانلود منیجر کار نمی کنه
4- یه ادمین دیگه (گفتم) با یه یوزر پسوورد که نمی دونم چیه ایجاد شده، موقع نسب بعضی برنامه ها logoff میشه و باید ریستارت کنم؟(ویندوز سونه)

چاره چیست؟
(فقط نگین باید ویندوز عوض کنم)

خب شما به تاپیک
لیست انتی ویروس های تقلبی برید میبینیدش securitycenter.exe
بهترین راه نصب نرم افزار مالور بایت هست
که در عرض چند دقیقه پاکش میکنه
که میتونید از لینک امضام بگیریدش

hirondelle
27-07-2010, 15:36
خب شما به تاپیک
لیست انتی ویروس های تقلبی برید میبینیدش securitycenter.exe
بهترین راه نصب نرم افزار مالور بایت هست
که در عرض چند دقیقه پاکش میکنه
که میتونید از لینک امضام بگیریدش
درسته ، چند پست بالاتر عرض کردم که این نرم افزار رو (به همراه چند نرم افزار دیگه دانلود و استفاده کردم.الان دیگه مشکل کاملا حل شده.
ممنون از پاسخ ها

hirondelle
27-07-2010, 17:32
راستی نگفتین اون عکسی که تو پست 2 گذاشتم ،مربوط به این ویروس میشه یا سکوریتی خو د ویندوزه؟

و اینکه چکار کنم که دیگه این باکس رو نبینم؟

shayan999
27-07-2010, 18:42
راستی نگفتین اون عکسی که تو پست 2 گذاشتم ،مربوط به این ویروس میشه یا سکوریتی خو د ویندوزه؟

این مربوط به فایروال ویندوز 7 هست.
alow بزنید عیبی نداره ولی خیلی هم معتبر نیست.
آویرا واسه ی من پاکش کرد.

wordship
27-07-2010, 22:35

سلام این u95 دیگه چیه:31:
خلاف شرعه که:31:
شما گزینه remember...
رو بزن + گزینهallow..
دیگه نمیبینیش
ولی فعلا معتبر ترین برنامه خلاف شرع:31: Aol هست منباب اطلاع:31:
که حتی سرعت رو بیشتر هم میکنه:11:

hirondelle
30-07-2010, 12:15
سلام این u95 دیگه چیه:31:
خلاف شرعه که:31:
شما گزینه remember...
رو بزن + گزینهallow..
دیگه نمیبینیش
ولی فعلا معتبر ترین برنامه خلاف شرع:31: Aol هست منباب اطلاع:31:
که حتی سرعت رو بیشتر هم میکنه:11:
وای تو رو خدا یه لینک از این خلاف شرع برامون بذار،مردیم از بس از این لینک به اون لینک پریدیم تا یه برنامه مثلا سکوریتی دان کنیم:2:
راجع به
"شما گزینه remember...
رو بزن + گزینهallow..
دیگه نمیبینیش"
اینکار هارو کردم ولی باز می بینمش ،در ضمن اگه این برا فایروال ویندوزه ،چرا قبل از اینکه سیستم ویروسی بشه اثری ازش نبود؟!تازه الان هم که به برنامه های سالم هم گیر میده که ،مث KMplayer
(راستی اون aol رو بذار،من تو همه پست ها ازت تشکر می کنم!!!)