PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارزار رستم با بمب ویروس!!!

hirondelle
23-07-2010, 12:45
سلام
دیشب داشتم فیلم دانلود می کردم،یه لحظه آنتی ویروس رو آنینستال کردم تا جدیدترش رو نصب کنم،تو همون شصت ثانیه یه فایل exe دانلود شد ،اسمش securitycenter.exe بود... وای...یهو دیدم از همه جا alert سکوریتی و ... زد بیرون ،صفحه سیاه شد و اینترنت دیسکانکت ،بعد هم logoff شد،خواستم in بشم،دیدم یوزر پسوورد میخواد.مجبور به ریستارت شدم،بعد از یه ربع گیج خوردن ،ویندوز بالا اومد،ولی باز همون alert ها و...تاسک منیجر رو نگاه کردم،دیدم یه 10-20 تا فایل exe بازه که اسم های عجیب غریب دارن...خلاصه به زور end process و برنامه های اپتیمایزر سیستم رو پاک کردم،آنتی ویروس رو هم دوباره نصب و آپدیت کردم(آویرا) .الان اثری از ویروس نیس ،ولی حالا این مشکلات رو دارم:
1- windows explorer ارور میده (stop working...)و خود بخود بسته میشه
2- internet explorer خیلی کند شده و گاهی هم مثل بالایی میشه
3-دانلود منیجر کار نمی کنه
4- یه ادمین دیگه (گفتم) با یه یوزر پسوورد که نمی دونم چیه ایجاد شده، موقع نسب بعضی برنامه ها logoff میشه و باید ریستارت کنم؟

چاره چیست؟

_Barbod_
23-07-2010, 13:34
برو توی بخش زیر مطرح کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohsen_1363
23-07-2010, 15:29
لطفا برای ایجاد تاپیک جدید از عنوان مناسب استفاده کنید
دوست گرامی

hirondelle
23-07-2010, 15:42
برو توی بخش زیر مطرح کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لطفا برای ایجاد تاپیک جدید از عنوان مناسب استفاده کنید
دوست گرامی

دوستان عزیزتر از جان
خواهشا بعد از توصیه های اخلاقی (که فکر کنم بیشتر تخصص مدیران باشه)، جوابی اگه داشتین بدین تا شماره پست هاتون از راه درست زیاد بشه.
در مورد محل طرح سوال هم ،این مشکل هم به بحث ویروس مربوط میشه هم به تنظیمات و آپشن های وین 7.پس جاش اینجاس.

mohsen_1363
23-07-2010, 15:56
دوست عزیز سوالی که شما مطرح میکنی ممکنه چند روز بعد سوال یکی دیگه باشه
که با سرچ توی تالار با عنوان مناسبی که شما برای تاپیکتون قرار میدید اون دوست عزیز به راحتی به جوابشون میرسند

از این جهت عرض کردم

،یه لحظه آنتی ویروس رو آنینستال کردم تا جدیدترش رو نصب کنم،تو همون شصت ثانیه یه فایل exe دانلود شد ،اسمش securitycenter.exe بود... وای...یهو دیدم از همه جا alert سکوریتی و ... زد بیرون ،صفحه سیاه شد و اینترنت دیسکانکت ،بعد هم logoff شد،خواستم in بشم،دیدم یوزر پسوورد میخواد.مجبور به ریستارت شدم،بعد از یه ربع گیج خوردن ،ویندوز بالا اومد،ولی باز همون alert ها و...تاسک منیجر رو نگاه کردم،دیدم یه 10-20 تا فایل exe بازه که اسم های عجیب غریب دارن...خلاصه به زور end process و برنامه های اپتیمایزر سیستم رو پاک کردم،آنتی ویروس رو هم دوباره نصب ..........................سوال شما هم که جاش مشخصه
حال شما اصرار داری که چی رو ثابت کنی نمیدونم

hirondelle
23-07-2010, 18:13
دوست عزیز سوالی که شما مطرح میکنی ممکنه چند روز بعد سوال یکی دیگه باشه
که با سرچ توی تالار با عنوان مناسبی که شما برای تاپیکتون قرار میدید اون دوست عزیز به راحتی به جوابشون میرسند

از این جهت عرض کردم

سوال شما هم که جاش مشخصه
حال شما اصرار داری که چی رو ثابت کنی نمیدونم

ببین محسن جان،شرح سوال نزدیک یه صفحه شده؛یعنی موضوع یه ذره پیچیده است یا حداقل شرحش زیاده.حالا شما فرض کن چیزی در مورد علت بروز این مشکلات نمی دونی،خوب؟،بعد یه عنوان جامع و مانع پیشنهاد کن ،من قول میدم به مدیر انجمن پیغام میزنم اسم تاپیک رو عوض کنه.

در مورد دوستانی هم که بعد ها سوال من (یا بهتره بگم سوالات من) براشون پیش خواهد آمد ، توصیه می کنم به جای گیج خوردن بین عناوین تاپیک ها از این قسمت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنن.

در مورد جای سوال پرسیدن هم تو پست قبلی توضیح دادم.

اصرار من هم بر اینه که به جای اسپم ،پست مفید بدی.

---------- Post added at 07:13 PM ---------- Previous post was at 07:13 PM ----------

اما برای اینکه دوستانی که این تاپیک رو می خونن ، وقتشون تلف نشه ،من یه یکی دوساعتی رو موضوع کار کردم؛بنابراین تا دوستان متخصص بیان و جواب کامل (نه اسپم) بدن ، فعلا این برنامه ها رو که امروز پیدا کردم ،داشته باشین،بعد ها جواب فنی داده میشه(امیدوارم)اینا تا حدودی مفید بودن و سرعت سیستم بهتر شده(هرچند مشکلاتی که تو پست اول گفتم کامل حل نشده):
HijackThis
Malwarebytes' Anti-Malware
RSIT
Advanced System Optimizer 3 ( قسمت wipe و Rigestry Optimizer)

hirondelle
27-07-2010, 17:38
آقا نگفتین چکار کنم تا اون اکانت جدید (که بعد از ویروسی شدن سیستم ایجاد شده) از بین بره؟وسط نصب بعضی برنامه ها یهو log off میشه و یوزر پسوورد باید وارد کنم (که هیچ یوزر پسووردی رو هم قبول نمی کنه و مجبورم از ریستارت استفاده کنم.)

wordship
27-07-2010, 17:46
سلام
دیشب داشتم فیلم دانلود می کردم،یه لحظه آنتی ویروس رو آنینستال کردم تا جدیدترش رو نصب کنم،تو همون شصت ثانیه یه فایل exe دانلود شد ،اسمش securitycenter.exe بود... وای...یهو دیدم از همه جا alert سکوریتی و ... زد بیرون ،صفحه سیاه شد و اینترنت دیسکانکت ،بعد هم logoff شد،خواستم in بشم،دیدم یوزر پسوورد میخواد.مجبور به ریستارت شدم،بعد از یه ربع گیج خوردن ،ویندوز بالا اومد،ولی باز همون alert ها و...تاسک منیجر رو نگاه کردم،دیدم یه 10-20 تا فایل exe بازه که اسم های عجیب غریب دارن...خلاصه به زور end process و برنامه های اپتیمایزر سیستم رو پاک کردم،آنتی ویروس رو هم دوباره نصب و آپدیت کردم(آویرا) .الان اثری از ویروس نیس ،ولی حالا این مشکلات رو دارم:
1- windows explorer ارور میده (stop working...)و خود بخود بسته میشه
2- internet explorer خیلی کند شده و گاهی هم مثل بالایی میشه
3-دانلود منیجر کار نمی کنه
4- یه ادمین دیگه (گفتم) با یه یوزر پسوورد که نمی دونم چیه ایجاد شده، موقع نسب بعضی برنامه ها logoff میشه و باید ریستارت کنم؟

چاره چیست؟

میگم منم یه پست اینجا دادم کجا رفت؟
مالور بایت نصب کردی
؟
اپدیت و اسکن؟
فایل خام ویروس رو داری؟
همین رو بگی همین الانه بدونه ثانیه ای تلف کردن وقت جواب میگیری

hirondelle
27-07-2010, 21:53
میگم منم یه پست اینجا دادم کجا رفت؟
مالور بایت نصب کردی
؟
اپدیت و اسکن؟
فایل خام ویروس رو داری؟
همین رو بگی همین الانه بدونه ثانیه ای تلف کردن وقت جواب میگیری
آره ،دو تا پست بالاتر که گفتم ،اونارو امتحان کرده بودم،تقریبا حل شده.چند تا مورد جزئی مثا همین قضیه اکانت جدید و ... مونده

hirondelle
05-08-2010, 21:53
دوستان من هنوز منتظرم،کسی می تونه کمک کنه... ؟ مشکل من اینه که بعد از ویروسی شدن سیستم (به شرحی که اول تاپیک گفتم) یه اکان جدید ایجاد شده،وقتی ویندوز بالا میاد ازم یوزر پسوورد می خواد تا لاگین بشم؛پسورد رو خالی میذارم ،ولی برا یوزر اسم سیستم رو که موقع نصب ویندوز تعریف کردم میدم و لاگین میشه. من میخوام این اکانته حذف بشه.

Dew Drop
06-08-2010, 12:04
سلام
تو run بنویسید control userpasswords2 بعد اونجا میتونید هم یوزری که می خواهید رو حذف کنید و اگرم خواستید پسورد رو حذف کنید.