PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Limbo

صفحه ها : [1] 2

underworld
23-07-2010, 10:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Release Date:Jul. 21, 2010
Publisher: PLAYDEAD
Developer: PLAYDEAD
Platform(s):Xbox 360
Genre:Action

به نظر میرسد که با یکی دیگر از بازیهای دوبعدی روبرو شده ایم که به تبدیل به یک شاهکار شده است

جالب اینجاست که در محیط این بازی تنها دو رنگ سیاه و سفید دیده میشود! اما محیط و مناظر به زیبایی طراحی شده اند

از طرفی گیم پلی و داستان بازی آنقدر جذاب هستند که شما را در عالم LIMBO (که به معنی عالم برزخ هست) غرق میکند

این بازی از سایت GAMESPOT امتیاز 9 را گرفته
--------------------------------------------
--------------------------------
----------------------
---------------

تا کنون بازی های Arcade زیادی در شبکه های PSN و Xbox Live قرار گرفته اند. بازی هایی که جذابیت و تجربه های بسیار متفاوتی را نسبت به سایر عنوان ها به بازیکنان انتقال می دهند. از جدیدترین این بازی های می توان به بازی LIMBO ساخته استودیوی دانمارکی PlayDead اشاره کرذ که به تازگی برای Xbox 360 عرضه شده است. بازی ای که طرح های اولیه آن از شش سال پیش آغاز شد و هم اکنون سازندگان این بازی در حال برداشت نتیجه زحمت هایی هستند که در این مدت برای این بازی کشیده اند. این بازی از جمله عنوان هایی است که به تازگی در نمایشگاه ها و همایش های مختلف شرکت کرده و جوایز زیادی را از آن خود کرده است. در سال 2010 این بازی در همایش فستیوال بازی های مستقل (Independent Games Festival) توانست دو جایزه در بخش های بهترین Virtual Art و Technical Excellence به دست آورد. جو کلی بازی از رنگ های سیاه و سفید و خاکستری تشکیل شده است و همین مسئله محیط بازی را بسیار مرموز، اسرار آمیز و نو آورانه کرده است، به طوری که نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. این بازی یک عنوان Platformer دو بعدی است و از همین رو بسیار ساده و جذاب نیز به نظر می رسد.

داستان

داستان ساده، اما بسیار خوبی برای بازی نوشته شده است. بازی، داستان پسر جوانی را روایت می کند که به دنبال خواهر گم شده خود می گردد. اما جاهایی که او دنبال خواهر خود می گردد، مکان های بسیار مرموز و خطرناکی هستند که محل ورودی جهنم (Limbo) را تشکیل می دهند. سرزمین های ویرانی که تنها پسر شجاع داستان ما توان سفر به آنجا را دارد. عشق یافتن خواهر، او را در برابر تمام خطرات ایمن کرده است.

گرافیک

LIMBO به لحاظ هنری یک شاهکار بی بدیل است که نظیر آن را تا به حال ندیده اید. در این بازی خبری از زرق و برق بازی هایی که با هزینه های بسیار زیاد ساخته می شوند، نیست. اوج صحنه پردازی ها و هنرنمایی سازندگان در دو رنگ سیاه و سفید خلاصه می شود. کل محیط بازی سیاه و سفید طراحی شده و محیطی که درخور ورودی جهنم باشد را بسیار زیبا و هنری به نمایش در می آورد. هر چیزی که در بازی دیده می شود، از ترکیب این دو رنگ به وجود آمده است. از شخصیت اصلی بازی که کاملا سیاه است و دو چشم کاملا سفید دارد گرفته تا تله ها، عنکوبت های غول پیکر و... همه از دو رنگ سیاه و سفید طراحی شده اند. محیط بازی بیشتر از جنگل های تاریک و مه آلود تشکیل شده است و جو سردی را به بازی بخشیده کرده است. نکته جالبی که می توان در مورد گرافیک این بازی گفت، این است که گرافیک شباهت زیادی به نقاشی های سیاه قلم دارد.

موسیقی/صداگذاری

بازی LIMBO از صداگذاری بسیار خوبی بهره می برد. صداگذاری در این عنوان بسیار هنرمندانه کار شده است. ریتم کلی موسیقی بازی حال و هوای بسیار مرموزی دارد و بازی را بسیار جذاب کرده است. از طرف دیگر، گاهی اوقات فقط صدای پای شخصیت بازی به همراه صداهای مرموزی از محیط بازی به گوش می رسند. صداها نقش مهمی در گیم پلی نیز دارند. علاوه بر صداهای ترسناک و دلهره آوری که در محیط بازی شنیده می شوند، باید گوش های خود را برای صداهای دیگر تیز کنید. صداهایی که می توانند حل کردن معماهای بازی را برای شما آسان تر کنند.

گیم پلی

بر اساس گفته های سازندگان بازی، گیم پلی به مرور شما را وارد محیط بازی خواهد کرد و شما خواهید فهمید که محیط بازی آن قدرها هم که به نظر می رسد، غم انگیز نیست. شخصیت چشم سفید بازی در جنگل بسیار مرموز، تاریک و خطرناک تک و تنها است و این شما هستید که باید مسیر او را در بازی پیدا کنید و کاری کنید که او جان سالم به در ببرد. گیم پلی بازی همانند اکثر بازی های پلتفرمر دیگر است و از این رو تقریبا همه با روند آن آشنا هستند. از نکات خوبی که در این بازی مشاهده کرده ایم، این بود که هیچ صحنه بارگذاری (Loading) در این بازی وجود ندارد و بازیکن می تواند از اول تا آخر بازی را یکسره طی کند. سیستم Checkpointها در بازی خوب است، به طوری که پس از مردن در فاصله نه چندان زیاد به بازی برخواهید گشت. داستان بازی به صورت قسمتی (Chapter) روایت می شود و این امکان برای بازیکن در بازی قرار داده شده که او قسمت های مختلف را به طور مجزا بازی کند. درباره روند کلی بازی بهتر است که به گفته ای از خود سازندگان بازی اشاره کرد. سازندگان این بازی را اینگونه توصیف می کنند: "زمانی که شما LIMBO را بازی می کنید، مثل این است که رویاها و کابوس های شما پایانی ندارند". همان طور که گفته شد، LIMBO یک بازی پلتفرمر است. اما یک بازی پلتفرمر هیچگاه خالی از معما نخواهد بود. معماهای بازی بیشتر شامل این می شود که شما به وسیله اشیا موجود چگونه می توانید بازی را پیش ببرید. کشیدن دستگیره های مخصوص برای افزایش سطح آب یا استفاده از طناب برای عبور از مکان های بسیار عمیق، بخش کوچکی از معماهای این بازی را تشکیل می دهند. اما عنصر دیگری هم برای حل معماهای بازی وجود دارد و آن عنصر بسیار مهم، زمان است. شاید در بازی هایی مانند Braid کنترل زمان را دیده باشید، اما معنی زمان در این بازی متفاوت است. منظور از زمان در LIMBO این است که شما در لحظه درست، کار درست را انجام دهید. به طور مثال در دموهایی که از این بازی به نمایش در آمده اند، باید در زمان بندی های درست از روی موانع مختلف عبور کنید یا بپرید تا در تله های مرگبار بازی گرفتار نشوید. تله هایی که شما را به روش های مختلف با مرگ آشنا خواهند کرد. به طور مثال این تله ها می توانند سر شخصیت اصلی بازی را از تنش جدا کنند. استفاده از زمان بندی درست، دویدن و یا راه رفتن و انتخاب مسیر درست همیشه شما را در حل معماها و رد کردن موانع مختلف کمک می کند. جو منحصر به فرد بازی تماما مدیون جلوه های گرافیکی، نورپردازی و موسیقی بسیار زیبایی است که در این بازی قرار گرفته اند. همین طور که در بازی پیش می روید با چشم انداز های دلگیری روبرو می شویم. حس تنهایی به خوبی در بازی به بازیکن منتقل می شود. تنهایی که در هر لحظه آن باید منتظر وقوع یک خطر و یا رویارویی با موجودات وحشتناکی مانند عنکبوت های غول پیکر باشیم. بسیاری از این اتفاق ها آنقدر سریع رخ می دهند که شما قدرت فرار از آن ها را نخواهید داشت. اما تنها چیزی که در این لحظه ها کمک شما خواهد بود، توانایی های شما در کنترل بازی است که با استفاده از آن ها می توانید در طول بازی زنده بمانید.

نتیجه گیری

بازی LIMBO یکی از عنوان های بسیار خوبی است که می توانید آن را از شبکه Xbox Live دانلود کنید. این بازی از جمله عنوان هایی است که شاید مانند آن را در بازی های Arcade مشاهده نکنیم.

دوستان بدلیل اینکه خودم تابحال موفق به تهیه این بازی نشدم مطالب بازی رو عینا از سایت pardisgame براتون گذاشتم
تعدادی از عکسها بازی را میتونید از سایت زیر دریافت کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای دیدن تعدادی از تریلر های بازی به آدرس زیر مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

B.J.U
23-07-2010, 14:20
اقا یه ذره توضیح میدادید درباره ی بازی که ما کی هستمیم و چیکار باید بکنیم و...
این که نشد

جالب اینجاست که در محیط این بازی تنها دو رنگ سیاه و سفید دیده میشود! اما محیط و مناظر به زیبایی طراحی شده اند

این کجاش جالبه دوست عزیز؟!

underworld
23-07-2010, 15:01
این کجاش جالبه دوست عزیز؟!

[/SIZE]

خوب بدلیل اینکه از ایده ای نو بهره گرفته گفتم جالبه
مگرنه منظورم این نبود که گرافیک خفنی داره
مثل بازی Machinarium که با اینکه دو بعدی بود و گرافیک بالایی نداشت اما واقعا یک شاهکار بود

alidata2010
23-07-2010, 15:05
من موندم چطوری 9 گرفته . احتمالا دادن بچه هاشون تست کنن:31:

amin 2010
23-07-2010, 18:33
یکی از قوانین این بخش فروم اینه که :

- برای ایجاد تاپیک بازی، باید دقت شود که پست اول دارای اطلاعات کافی در مورد سازنده، داستان، گیم پلی، گرافیک و سایر مشخصه های بازی باشد و به علاوه باید تصاویر و ویدئو هایی از گیم پلی را شامل باشد. همچنین سعی شود تا تاپیک علاوه بر محتوا دارای ظاهر خوبی هم باشد. لازم به ذکر است که موارد فوق نباید از سایتهای فارسی زبان کپی شده باشند و باید آدرس دقیق منابع مورد استفاده در انتهای پست اول تاپیک درج گردد. در غیر اینصورت تاپیک بسته خواهد شد. این قوانین در مورد بازیهایی که منتشر شده و کاربر برای بیان مشکل خود اقدام به ایجاد تاپیک بازی کرده، صدق نمی کند.

2lombe
03-08-2010, 19:41
ببخشید لینک دانلودش می تویند بزارید من که عاشقش شدم و سلام

masoud93
03-08-2010, 21:05
من موندم چطوری 9 گرفته . احتمالا دادن بچه هاشون تست کنن:31:

نه داداش.
به خواطر این که بازی نو آوری هستش امتیازش زیاد شده.

squall12
03-08-2010, 22:56
به نظر من بازیش اصلا بچگونه نیست.احتمالاً حال و هوای تاریک و غمناکی باید داشته باشه...
+
واسه بازی کردنش حتما باید به اینترنت وصل باشی؟

SPY.07
04-08-2010, 12:36
آقا این بازی مخصوص Xbox360 هست ! تو لایو میشه دموش رو دانلود کرد.

اصلش 540 پوینت بود فکر کنم...

2lombe
04-08-2010, 13:04
لینک دانلود گشتم نبود؟

masoud93
04-08-2010, 15:11
منم دنبالشم.

یه تریلر از گیم پلی دیدم خیلی خوب کار شده بود و بازی خیلی نرم بود.

همون امتیاز 9 حقش هست خداییش.

یعنی این بازی برا دانلود گیر نمیاد.

squall12
04-08-2010, 17:48
دانلود بازی limbo:

SPY.07
04-08-2010, 19:05
لینک دانلـود ؟!! به خدا فقط برای 360 ـه !

GameSpot رو که قبول دارین ؟

masoud93
04-08-2010, 19:21
خب که چی برا 360 .
دانلودش میکنی بعد میزنی رو dvd بعد میزاری تو دستگاه و بازی میکنی.

squall12
04-08-2010, 21:12
لینک دانلـود ؟!! به خدا فقط برای 360 ـه !

GameSpot رو که قبول دارین ؟

شما تاحالا لینک دانلود بازیهای xbox رو ندیدین؟!:20:
به خدا خودمم میدونم واسه ایکس باکسه

soha is the beSt
04-08-2010, 21:58
اگه لینکه دانلوده لیمبو هست حتما splosion man هم میشه دان کرد دیگه
اگه گیر اوردید خبرم کنید

mohammadaliarmin
01-08-2011, 18:55
فردا این بازی برا پی سی ریلیز میشه یعنی دوم آگوست

Abolfazl3007
01-08-2011, 21:32
ایول باورم نمیشه

p3yman_xl
02-08-2011, 07:33
قابل توجه دوستانی که 360 دارند؛ Limbo رو نمیشه دانلود کرد و ریخت روی DVD و بازی کرد.. این ها فقط نسخه ناقص و دمو هستند ... اما چند وقت پیش به لطف مایکروسافت 3 تا از بهترین بازی های شبکه Live روی یک DVD عرضه شدند تا همه بتونند این 3 تا بازی رو به صورت Full بازی کندد. این 3 بازی هم Trials HD, Splosion Man و همین LIMB0 هستند.

Prince_M
02-08-2011, 19:28
قابل توجه دوستانی که 360 دارند؛ Limbo رو نمیشه دانلود کرد و ریخت روی DVD و بازی کرد.. این ها فقط نسخه ناقص و دمو هستند ... اما چند وقت پیش به لطف مایکروسافت 3 تا از بهترین بازی های شبکه Live روی یک DVD عرضه شدند تا همه بتونند این 3 تا بازی رو به صورت Full بازی کندد. این 3 بازی هم Trials HD, Splosion Man و همین LIMB0 هستند.

خدا میدونه این پک که اسمش Triple pack هست کی اومده!!!! اونوقت شما مگی چند وقت پیش؟!! من خودم الان این لیمبو رو تموم کردم.:31:

silent-assassin
02-08-2011, 20:13
دوستان نسخه pc اومد؟

کسی دان کرده لینک بده
ممنون

2lombe
03-08-2011, 14:22
عالی بود دارم تمامش می کنم

وین رونی
03-08-2011, 19:24
چی میشد ماکروسافت همه بازی های آرکید تو شبکه لایو را بعد از مدتی برای پی سی ریلیز می کرد مثل لیمبو :31:

- Saman -
03-08-2011, 21:55
بله من اين بازي رو تو ي Steam Store ديدم و قيمت تنها 10 دلار !

يعني جدا ارزش خريد داره ؟ البته از خود استيم ميشد يه دمو دان لود كرد كه من هنوز اينكارو نكردم ...

mohammadaliarmin
03-08-2011, 22:34
این بازی چرا این قدر زود تموم شد یکی میشه بگه مرحله آخرش کدومه میگم شاید بازی من مشکل داشته باشه
من همون جایی که دکمه ها رو میزنی و جاذبه برعکس میشه رو یکم بازی کردم بعد یکجا بود که تصویر آهسته میشه
و ما از تو یه چیزی مثل شیشه رد میشیم بعد بیدار میشیم میریم پیش یه نفر که داره گل میچینه بعد بازی تموم میشه
همین آخر بازیه؟

aha2012
04-08-2011, 10:13
خب دیشب بازیو دان کردم.
بازی انقدر قشنگه که دارم برای بار دوم بازیش میکنم
به نظرم گرافیک 360 نسبت به pc خیلی بهتر بود
چرا؟؟

EngineeR EhsaN
04-08-2011, 10:29
بچه ها اینجا رو چطوری رد کنم؟

SADEGH 7
04-08-2011, 10:52
بچه ها اینجا رو چطوری رد کنم؟

شما باید همین لبه وایسی، چرخ دنده که نزدیک شد، از روش بپری و کلی برگردی عقب.
------------------------------------------------
من هم دیشب دانلودش کردم. از صبح دارم بازی می کنم. واقعا قشنگه.سبک بازی هم عالیه.

Abolfazl3007
04-08-2011, 13:36
اتفاقا تو مقایسه مختلف نسخه pc هم از نظر گرافیک و هم از نظر فریم ریت نسبت نسخه های کنسولی بهتره

mohammadaliarmin
04-08-2011, 14:59
این بازی چرا این قدر زود تموم شد یکی میشه بگه مرحله آخرش کدومه میگم شاید بازی من مشکل داشته باشه
من همون جایی که دکمه ها رو میزنی و جاذبه برعکس میشه رو یکم بازی کردم بعد یکجا بود که تصویر آهسته میشه
و ما از تو یه چیزی مثل شیشه رد میشیم بعد بیدار میشیم میریم پیش یه نفر که داره گل میچینه بعد بازی تموم میشه
همین آخر بازیه؟
ببخشید کسی جوا نمیده؟

High_War_Lord
04-08-2011, 17:21
ببخشید کسی جوا نمیده؟

بله اونجا آخر بازی .

vegas
04-08-2011, 20:04
چی میشد ماکروسافت همه بازی های آرکید تو شبکه لایو را بعد از مدتی برای پی سی ریلیز می کرد مثل لیمبو :31:
مگه مایکروسافت چیکارست که بازی ها رو برای PC ریلیز کنه بازی ها رو برای PC باید ناشر یا سازنده بازی ریلیز کنه نه مایکرو ... !!!

p3yman_xl
04-08-2011, 22:36
مگه مایکروسافت چیکارستصاحب شبکه Live است. اکثر بازی های آرکید در این شبکه توسط مایکروسافت منتشر میشوند.
Triple Pack نیز توسط مایکروسافت منتشر شد.

Abolfazl3007
05-08-2011, 01:11
بازی شاهکاره !
مخصوصا پازل هاش حرف نداره
دوستان تو این سبک بازی چه بازی خوب دیگه ای هست ؟

SADEGH 7
05-08-2011, 03:57
بازی شاهکاره !
مخصوصا پازل هاش حرف نداره
دوستان تو این سبک بازی چه بازی خوب دیگه ای هست ؟
Machinarium هم دقیقا همینطور فکریه. تاپیکش هم تو p30 هست.
موفق باشی

POROMA2008
05-08-2011, 04:31
اقا اونجا اول بازی یه صندوق تو اب چه شکلی باید رد کرد

SADEGH 7
05-08-2011, 09:55
اقا اونجا اول بازی یه صندوق تو اب چه شکلی باید رد کرد
اگه عکس بذارید بهتر می شه راهنمایی کرد.
موفق باشی

vegas
05-08-2011, 10:24
صاحب شبکه Live است. اکثر بازی های آرکید در این شبکه توسط مایکروسافت منتشر میشوند.
Triple Pack نیز توسط مایکروسافت منتشر شد.
منظورم برای PC بود نه Xbox ...

matinone
05-08-2011, 13:46
من این بازیو رو pc تموم کردم
یه سوال:
اچیومنت چیه ؟د واقع اون تخم هایی که پیدا میکنیم چیه و چه کاربردی داره؟

SADEGH 7
05-08-2011, 14:36
بالاخره تموم شد. فقط حیف که داستان نداشت. از این لحاظ می شه گفت از Machinarium ضعیف تر بود. ولی در کل واقعا عالی بود. امیدوارم بازی های تو این سبک باز هم ساخته بشه.

kian-sh
05-08-2011, 15:01
بالاخره تموم شد. فقط حیف که داستان نداشت. از این لحاظ می شه گفت از Machinarium ضعیف تر بود. ولی در کل واقعا عالی بود. امیدوارم بازی های تو این سبک باز هم ساخته بشه.

اتفاقا داستانش خیلی هم قوی بود.هیچ کس نفمید آخر بازی چی شد.هر کس یه برداشتی از بازی میکنه.موضوعش واقعا بکر و ناب بود.

SADEGH 7
05-08-2011, 15:19
اتفاقا داستانش خیلی هم قوی بود.هیچ کس نفمید آخر بازی چی شد.هر کس یه برداشتی از بازی میکنه.موضوعش واقعا بکر و ناب بود.
نمی دونم شما Machinarium رو بازی کردی یا نه؟ ولی اگه بازی کرده باشی متوجه منظور من می شی. تو این بازی هیچ داستانی وجود نداشت. یه بچه که از خواب بیدار شد. یه سری مراحل رو رد کرد، آخرش هم به (شاید) مادرش رسید. ولی هیچ جا مشخص نشد اون 2 نفر که اوایل بازی اذیتش می کردن کیا بودن. یا حتی اول بازی از اون خانومه جدا نشد که بگیم آخرش بهش رسید.
نمی دونم شما به چی می گی داستان که راجع به قوی بودنش صحبت می کنی.
موفق باشی:11:

kian-sh
05-08-2011, 17:41
نمی دونم شما Machinarium رو بازی کردی یا نه؟ ولی اگه بازی کرده باشی متوجه منظور من می شی. تو این بازی هیچ داستانی وجود نداشت. یه بچه که از خواب بیدار شد. یه سری مراحل رو رد کرد، آخرش هم به (شاید) مادرش رسید. ولی هیچ جا مشخص نشد اون 2 نفر که اوایل بازی اذیتش می کردن کیا بودن. یا حتی اول بازی از اون خانومه جدا نشد که بگیم آخرش بهش رسید.
نمی دونم شما به چی می گی داستان که راجع به قوی بودنش صحبت می کنی.

بله Machinarium رو بازی کردم.
داستان Machinarium حرفی برای گفتن در مقابل limbo نداره.قشنگی داستانش تو اینه که نتیجه گیری رو به بازیباز واگذار کرد و نیومد یه خط داستان رو با حرف زدن یا با تصویر توضیح بده.این طور که شما گفتی مثل این که داستان بازی رو بیش از حد ساده تصور کردی حتی به این که چرا اسم بازی برزخه هم توجه نکردی و این که در پایان بازی چه اتفاقاتی افتاد.داستانش پیچیده تر از این حرفاست. درضمن اون خواهرشه نه مادرش.و در آخر یه چرخی تو فروم های خارجی بزن تا ببینی داستان بازی چه قدر غنی بوده.(هر بازی که 9 از IGN نمیگیره.)

SADEGH 7
05-08-2011, 18:11
بله Machinarium رو بازی کردم.
داستان Machinarium حرفی برای گفتن در مقابل limbo نداره.قشنگی داستانش تو اینه که نتیجه گیری رو به بازیباز واگذار کرد و نیومد یه خط داستان رو با حرف زدن یا با تصویر توضیح بده.این طور که شما گفتی مثل این که داستان بازی رو بیش از حد ساده تصور کردی حتی به این که چرا اسم بازی برزخه هم توجه نکردی و این که در پایان بازی چه اتفاقاتی افتاد.داستانش پیچیده تر از این حرفاست. درضمن اون خواهرشه نه مادرش.و در آخر یه چرخی تو فروم های خارجی بزن تا ببینی داستان بازی چه قدر غنی بوده.(هر بازی که 9 از IGN نمیگیره.)
ممنون می شم اگه شما که داستان رو می دونی پیچیدگی هاش رو برای من و سایر دوستان به طور مختصر توضیح بدید. البته چیزی که تو بازی وجود داشته. شما داستان بازی رو در حد سریال هایی مثل lost و prison break و غیره بزرگ کردی.
به هر حال من یه انتقاد کوچولو از بازی کردم که فکر نمی کنم نیازی به این همه کل کل باشه. شاید تو بعضی جاهاش یه پیام هایی داشته باشه، ولی باز هم نمی شه بهشون گفت داستان پیچیده.

- Saman -
05-08-2011, 18:12
حالا ار بحث اينا كه بگذريم ! دوستان من توي اين قسمت گير كردم ! چيز خاصي به ذهنم نميرسه ...

چطور مكعب رو به سمت راست ببرم تا بتون به اون طناب برسم . اما وقتي مكعب روي تاب ميره . نميشه بردش . دنبال مكعب و راه ديگه هم گشتم و نيود !

لطفا راهنمايي كنيد :)

kian-sh
05-08-2011, 18:20
حالا ار بحث اينا كه بگذريم ! دوستان من توي اين قسمت گير كردم ! چيز خاصي به ذهنم نميرسه ...

چطور مكعب رو به سمت راست ببرم تا بتون به اون طناب برسم . اما وقتي مكعب روي تاب ميره . نميشه بردش . دنبال مكعب و راه ديگه هم گشتم و نيود !

لطفا راهنمايي كنيد :)

شما باید مکعب رو در سمت راست الاکلنگ قرار بدی و بعدش دکمه پایین رفتن آسانسور رو فشار بده و بلافاصله کف آسانسور رو با ctrl به سمت راست بکشی و بندازی رو سمت چب الاکلنگ.اینطوری درست میشه.:46:

B.3.S.T
05-08-2011, 21:52
این قسمت باگه یا فن خاصی باید زد!؟

havas_1980
05-08-2011, 22:03
این قسمت باگه یا فن خاصی باید زد!؟

تو عکس دومی باید بپری به سمت تابلویی که فلش سمت راست روش داره و بلافاصله Ctrl رو بزنی. بعدش میری بالا و میپری طرف تابلوی بعدی و همین قضیه رو تکرار میکنی. البته زمانی باید بپری که برق میخواد قطع بشه و بری وسط H. بقیه اشم که دیگه مشخصه...

B.3.S.T
05-08-2011, 22:32
بازی تمام شد!
فقط میشه گفت فوق العاده بود.اصلآ انتظار نداشتم در این حد راضی کننده باشه!
نکته جالبش واسه من این بود که نصب بازی 1 دقیقه هم نشد ولی زمان طی کردن بازی 2 ساعت و نیم طول کشید!
امیدوارم تو این سبک بازیها بیشتر شاهد باشیم
نمره ی من به بازی 10/10 !

MobinS
06-08-2011, 14:14
2.5 ساعت خیلی خوبه وحید! تند و سریع تمومش کردی! من یادم میاد 6 ، 7 ساعتی طول کشید!

$360$
08-08-2011, 16:13
برادران عزیز.یه سوال:موتور بازی سازی limbo چیه؟

havas_1980
08-08-2011, 17:24
برادران عزیز.یه سوال:موتور بازی سازی limbo چیه؟اسمش جایی گفته نشده.

Mool Tee
08-08-2011, 17:41
سلام به دوستان گل. من این بازی رو تموم کردم بازی فوق العاده بود تا حالا بازی فکری به این قشنگی و منطقی ندیده بودم. می خواستم بدونم نسخه بعدی از این بازی تو راه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من از 100 بهش 100 می دم

$360$
08-08-2011, 20:03
یعنی چی؟:41:
یعنی سیکوریته؟:31:
جون من یکی بگه اسم موتور ساختش چیه؟:42:

kian-sh
08-08-2011, 20:27
یعنی چی؟:41:
یعنی سیکوریته؟:31:
جون من یکی بگه اسم موتور ساختش چیه؟:42:
بعید میدونم فقط از یه موتور که به راحتی در دسترس باشه ساخته باشنش.آخه همه بازی ها حتی ساده تریناشون هم از چند تا موتور مختلف استفاده میکنن.:46:

$360$
08-08-2011, 20:37
حالا فهمیدم واقعا سیکوریته:13:

اصلا تو عرصه ی اینترنت اسم engine ساختش نیییییییییییییست

Zaghan_13
09-08-2011, 23:10
دستان اینجارو چیکار کنم؟

یه چیزی هست که میری روش جعبه ها میرن بالا...هرچی بازی کردم باهاش نتونستم جعبه ها رو بفرستم جای این نردبونه...(اگه کمکمتون میکنه:31:)

B.3.S.T
10-08-2011, 03:35
دستان اینجارو چیکار کنم؟

یه چیزی هست که میری روش جعبه ها میرن بالا...هرچی بازی کردم باهاش نتونستم جعبه ها رو بفرستم جای این نردبونه...(اگه کمکمتون میکنه:31:)

جعبه ی سمت راستی رو حل میدی رو همون کلید
بعد که دوباره جو عادی شد و جعبه ی دوم افتاد پایین میری حلش میدی گوشه ی اون لبه که باید بری بالا ازش
حالا دوباره میری جعبه ی سمت راست رو حل میدی بره بالا از شیب
جعبه رو که از شیب رها کردی داشت میومد پایین به سرع میری از اون جعبه سمت چپی اون گوشه میری بالا
البته 1-2 قدم بیشتر جلو نرو تا جعبه که اومد پایین بگیریش حلش بدی بره بالا جای نردبان
از نردبان میری بالا و از اون یکی نردبون میای پایین
بقیشم خودت برو...: دی

campuzlit
10-08-2011, 14:50
دوستان اوایل بازی این مرحله باید چی کار کرد؟چه جوری میشه از آب رد شد؟

Gregar
10-08-2011, 17:50
دوستان اوایل بازی این مرحله باید چی کار کرد؟چه جوری میشه از آب رد شد؟

جعبه رو میاری عقب تا به یه طناب برسی . میپری رو جعبه بعد از طناب میری بالا . از درخت همینجور برو بالا تا به یه تکه چوب برسی . هلش میدی تا بیفته روی اب . تموم.

2lombe
10-08-2011, 20:35
تموم شد:26::26::26::26::26::26::26::26:

Zaghan_13
10-08-2011, 21:40
اینجا چی؟هربار که میپرم روی یه چیزی فرود میام که این یارو رو تیکه تیکه میکنه...

نه به اون طنابی که بالای همین که تیکه تیکه میکنه(:31:)میرسه نه اون طناب زیرشو میگیره:41:

چه کنم؟:19:

Gregar
10-08-2011, 21:43
اینجا چی؟هربار که میپرم روی یه چیزی فرود میام که این یارو رو تیکه تیکه میکنه...

نه به اون طنابی که بالای همین که تیکه تیکه میکنه(:31:)میرسه نه اون طناب زیرشو میگیره:41:

یه جا دیگه اپ کن .

$360$
10-08-2011, 23:21
[QUOTE=Zaghan_13;6350376]اینجا چی؟هربار که میپرم روی یه چیزی فرود میام که این یارو رو تیکه تیکه میکنه...

سطح شیب دار رو برو پایین.بعد بپر.جوری بپر که موقع رسیدن به فلش سریع بتونی ctrl رو بزنی.بعد جازبه میره رو سطح رو بروی فلش.به همین راحتی:46:

choory
10-08-2011, 23:37
فقط میتونم بگم عالی بود.خیلی لذت بردم. : )

Zaghan_13
11-08-2011, 00:44
خیلی باحال بود...لذت بردم...با اینکه دو بار موندم توش و رو اعصاب بود:31: ولی خیلی حال داد:31:

تا باشه از این بازیها باشه...البته منم توش گیر نکنم:31:

turokpooria
11-08-2011, 18:03
خیللللللللللللللللللللللل للیییییییییییییییییی با حال بود بچه ها بازی تو این سبک و ریتم نمیشناسید؟

Amin4All
11-08-2011, 22:04
وسطای بازی جعبه رو میزاری روی یه ترازو تا ردش کنی ببری بزاری زیر طناب و از طناب بالا بری.
اونجا فکر کنم یک طرف ترازو باید یه چیزی بزاری تا وزنشون برابر بشه و جعبه رو بتونی ردش کنی.
اونجا رو چطوری باید رد کرد؟
ولی خیلی بازی باحالیه خداییش.

m.diadem
11-08-2011, 22:21
وسطای بازی جعبه رو میزاری روی یه ترازو تا ردش کنی ببری بزاری زیر طناب و از طناب بالا بری.
اونجا فکر کنم یک طرف ترازو باید یه چیزی بزاری تا وزنشون برابر بشه و جعبه رو بتونی ردش کنی.
اونجا رو چطوری باید رد کرد؟
ولی خیلی بازی باحالیه خداییش.

منم خیلی اونجا گیر کرده بودم!!!!
باید دستگاه رو بزنی تا شروع کنه به پایین رفتن...بعد باید سریع دستگیره آسانسوره رو بگیری و بکشیش سمت خودت...بعدشم که می دونی!باید بذاری سمت چپ ترازو مانند...
:46::46::46:

silent-assassin
12-08-2011, 12:21
میگم چرا آخرش اینطوری تموم شد؟

یه جوری نبود؟

m.diadem
12-08-2011, 13:09
سلام...

اون قسمتی که می تونیم جهت جاذبه رو عوض کنیم و یه جعبه داریم چیکار باید بکنیم؟چجوری باید از روی سکوی متحرک بریم بالا؟

turokpooria
12-08-2011, 13:30
سلام...

اون قسمتی که می تونیم جهت جاذبه رو عوض کنیم و یه جعبه داریم چیکار باید بکنیم؟چجوری باید از روی سکوی متحرک بریم بالا؟
ببین باید بری سمت آسانسور بهمراه اون جعبه و آسانسور رو پایین بیاری بعد جعله رو بذاری رو سقف آسانسور دوباره دکمه آسانسور رو بزنی تا ره بالا بپر رو سقفش بعد میپری سمت تیرباره اون سمت یه دستگاه جاذبه مقطعی وجود داره ازون جا وقتی غیر فعال بشه یه جعبه میوفته تو یک سرازیری شما باید انقدر جاذبه رو قطع وصل کنید(درحینی که از سرازیری پایین میاد) که جعبه ازون بالا خارج بشه

officer
12-08-2011, 13:33
بازیش فوق العاده بود ... موسیقی متن نداشت ولی صدا گذاری محیط واقعا جذاب بود و حوصله آدم سر نمیرفت !
گیم پلی و پازل هاش هم خلاقانه و جالب بودن ... جز لذت بخش ترین بازی هایی بود که تاحالا انجام دادم !

officer
12-08-2011, 14:44
من چرا نمیتونم از توی اون چیزی که مثل دیواره رد شم ؟ :دی

همونجا که جاذبه به طور زمان دار هی جابجا میشه ... بالا تیغه هست و سمت راست هم یه قسمتی که برق داره پایینش باز تیغه :دی
عکس نشد بگیریم نمیدونم چرا :دی

SAMAN-JEEZY
12-08-2011, 15:59
ائنجا که اون مگس گنده هست باید چیکا کنیم؟؟؟

officer
12-08-2011, 16:22
ائنجا که اون مگس گنده هست باید چیکا کنیم؟؟؟
باید آروم بهش نزدیک شی ، هر 2 قدمی که بر میداری و سرش رو میاره بالا باید صبر کنی تا دوباره به خوردن مشغول شه و بعد باز چن قدم بری جلو ، نزدیک که شدی بپر و ctrl رو بزن تا پای مگسه رو بگیری و ببرتت بالا .

silent-assassin
12-08-2011, 16:58
من چرا نمیتونم از توی اون چیزی که مثل دیواره رد شم ؟ :دی

همونجا که جاذبه به طور زمان دار هی جابجا میشه ... بالا تیغه هست و سمت راست هم یه قسمتی که برق داره پایینش باز تیغه :دی
عکس نشد بگیریم نمیدونم چرا :دی

آخرین معمای بازی

صبر کنید تا جاذبه برعکستون کنه
وقتی برعکس رو دیوارید 2 ثانیه صبر کنید و بعد به طرف اون دکمه تغییر جاذبه بپرید
باید طوری بپرید که وقتی چند سانتی ازش رد شدید خود بازی جاذبه را عوض کنه و بکشدتون پایین
تا رسیدید بهش یه کنترل بزنید
با سرعت به سمت دیوار پرتاب میشید (به تیغه برخورد نمیکنید)و دیوار میشکنه

تبریک! تموم شد!

m.diadem
12-08-2011, 17:35
ببین باید بری سمت آسانسور بهمراه اون جعبه و آسانسور رو پایین بیاری بعد جعله رو بذاری رو سقف آسانسور دوباره دکمه آسانسور رو بزنی تا ره بالا بپر رو سقفش بعد میپری سمت تیرباره اون سمت یه دستگاه جاذبه مقطعی وجود داره ازون جا وقتی غیر فعال بشه یه جعبه میوفته تو یک سرازیری شما باید انقدر جاذبه رو قطع وصل کنید(درحینی که از سرازیری پایین میاد) که جعبه ازون بالا خارج بشه

درسته ممنون...خب دقیقا بعد از اونجا چی؟!همونجایی که یه دستگاه داریم که اشیا رو از رو زمین بلند می کنه و یه دستگاه مغناطیس...دو تا از این جعبه بزرگا هم داریم.

officer
12-08-2011, 17:36
آخرین معمای بازی

صبر کنید تا جاذبه برعکستون کنه
وقتی برعکس رو دیوارید 2 ثانیه صبر کنید و بعد به طرف اون دکمه تغییر جاذبه بپرید
باید طوری بپرید که وقتی چند سانتی ازش رد شدید خود بازی جاذبه را عوض کنه و بکشدتون پایین
تا رسیدید بهش یه کنترل بزنید
با سرعت به سمت دیوار پرتاب میشید (به تیغه برخورد نمیکنید)و دیوار میشکنه

تبریک! تموم شد!
ممنون دوست عزیز ...
تموم شد ... شما نقش مهمی در تموم شدن بازی من داشتین !!

واقعا عالی بود :)

officer
12-08-2011, 17:54
درسته ممنون...خب دقیقا بعد از اونجا چی؟!همونجایی که یه دستگاه داریم که اشیا رو از رو زمین بلند می کنه و یه دستگاه مغناطیس...دو تا از این جعبه بزرگا هم داریم.
باید از اخلاف ارتفاع بین اون 2 تا جعبه بزرگ به نفع خودتون استفاده کنین !

مغناطیس رو فعال کنین !
به طور مقطعی و قبل اینکه جعبه بزرگ سمت راست به سقف بچسبه دستگاه از بین برنده جاذبه رو فعال کنین و خاموش کنین !
حالا جعبه سمت چپ میچسبه به سقف در حالی که جعبه سمت راست قبل از اینکه به سقف برسه میوفته پایین ! حالا راه براتون بازه .

hesam_g59
12-08-2011, 18:33
این جا باید چی کار کنیم؟؟؟؟ مخم هنگ کرد :D

officer
12-08-2011, 18:39

از روی اون واگن بیاین پایین و هلش بدین عقب ، در حالی که داره میره عقب و فاصلش با سطح بالایی اونقدی شده که بتونی از روی واگن بپرین بالا ، برید روی واگن و سریع بپرید رو سطح بالایی !

تا وقتی که واگن از عقب رفتن بایسته و شروع به برگشتن کنه و برق متصل شه فرصت دارید مسیر رو طی کنین ...

silent-assassin
12-08-2011, 18:52

چرخ دستی را بکشید عقب بعد بپرید جلوش و از جلو هلش بدید عقب
تا یه اندازه معینی (مثلا اندازه خود چرخ) چرخ را از سکو هل بدید عقب تر
بلافاصله ازش برید بالا و بپرید رو سکو و رو به جلو بدوید
قبل از اینکه چرخ به پاور الکتریسته برسه میتونید به ته مسیر برسید
سرعت عمل خیلی مهمه

پ.ن:ببخشید الان دیدم officer جان زودتر جواب دادن! ببخشید!

Gregar
12-08-2011, 21:19
باید بگم اولین بازی ای بود که بعد از چند سال از اومدن braid باید بهش 10/10 بدم .

m.diadem
12-08-2011, 21:47
به تمام کسانی که گفتند بازی هیچ داستانی نداشت...

تمام بازی یک موضوع رو دنبال می کرد...ماشینی شدن دنیا...می خواست بگه تو این دنیای ماشینی و صنعتی دیگه هیچ وقتی برای بچه ها گذاشته نمی شه( به همین دلیل بود که کاراکتر بازی کودک بود...)
تمام بازی تاریک بود و نشون دهنده وضعیت زندگی ما آدما بود...تاریک و غم ناک...

باید متوجه شده باشید که تمام بدن بچه سیاه بود و فقط چشماش روشن بود...می خواست بگه اگر ما بچه ها رو نادیده می گیریم و اصلا یادمون نیست بچه ای هم هست (سیاه بودن بدن) اما بچه ها می بینند! بچه ها تمام کارهای ما رو و تمام اونچه که دور رو برشون می گذره رو می بینند...فک نکنیم اونا چون سنشون کمه هیچی نمی فهمن...

اوایل بازی بچه هایی رو دیدیم که دار زده شده بودن یا جسدشون روی آب افتاده بود که نشون دهنده مرگ هویت کودک بودن توی جهان امروزه...

بچه هایی رو دیدیم که قصد داشتن کاراکتر بازی رو بکشن...نشون می داد دنیای امروز داره ما رو به جایی می رسونه که هر کس برای منفعت خودش حاضره بقیه رو از سر راه برداره...حتی بچه ها. (این موضوع رو می تونیم واقعا توی مدارس یا گروه های کودکانه ببینیم...بچه ها واقعا دارن به سمتی پیش می رن که حاضر نیستن برای دوستشون کوچکترین کاری بکنن.)

عنکبوت (که در روانشناسی کودک نشان ترس هست) نشون می داد که بچه ها از این نوع دنیا می ترسن...اونا از این نوع دنیا می ترسن و دوسش ندارن...

آخر بازیم می خواست بگه بچه ها می تونن از زندگی نجات پیدا کنن (یه نوع امیدواری داره می ده)

کلا نظر شخصی بود!!!:11:

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:46 PM ----------

تمام گشت:18:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gregar
12-08-2011, 23:53
به تمام کسانی که گفتند بازی هیچ داستانی نداشت...

تمام بازی یک موضوع رو دنبال می کرد...ماشینی شدن دنیا...می خواست بگه تو این دنیای ماشینی و صنعتی دیگه هیچ وقتی برای بچه ها گذاشته نمی شه( به همین دلیل بود که کاراکتر بازی کودک بود...)

باید متوجه شده باشید که تمام بدن بچه سیاه بود و فقط چشماش روشن بود...می خواست بگه اگر ما بچه ها رو نادیده می گیریم و اصلا یادمون نیست بچه ای هم هست (سیاه بودن بدن) اما بچه ها می بینند! بچه ها تمام کارهای ما رو و تمام اونچه که دور رو برشون می گذره رو می بینند...فک نکنیم اونا چون سنشون کمه هیچی نمی فهمن...

اوایل بازی بچه هایی رو دیدیم که دار زده شده بودن یا جسدشون روی آب افتاده بود که نشون دهنده مرگ هویت کودک بودن توی جهان امروزه...

بچه هایی رو دیدیم که قصد داشتن کاراکتر بازی رو بکشن...نشون می داد دنیای امروز داره ما رو به جایی می رسونه که هر کس برای منفعت خودش حاضره بقیه رو از سر راه برداره...حتی بچه ها. (این موضوع رو می تونیم واقعا توی مدارس یا گروه های کودکانه ببینیم...بچه ها واقعا دارن به سمتی پیش می رن که حاضر نیستن برای دوستشون کوچکترین کاری بکنن.)

عنکبوت (که در روانشناسی کودک نشان ترس هست) نشون می داد که بچه ها از این نوع دنیا می ترسن...اونا از این نوع دنیا می ترسن و دوسش ندارن...

آخر بازیم می خواست بگه بچه ها می تونن از زندگی نجات پیدا کنن (یه نوع امیدواری داره می ده)

کلا نظر شخصی بود!!!:11:

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:46 PM ----------

تمام گشت:18:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون خیلی جالب و قابل تأمل بود .

mInI_ClockEr
13-08-2011, 00:05
دوستان من همون اول بازی که یه جعبه تو آب هست رو نتونستن رد کنم چیکار کنم ؟؟؟

4870x2
13-08-2011, 00:08
فقط میدونم باید ببری عقب جعبه رو ... بقیش دیگه یادم نمیاد : دی

mInI_ClockEr
13-08-2011, 00:11
فقط میدونم باید ببری عقب جعبه رو ... بقیش دیگه یادم نمیاد : دی

شما مطمئنی باید جعبه رو بکشم عقب یعنی تو آب نندازمش
؟؟؟

officer
13-08-2011, 00:35
شما مطمئنی باید جعبه رو بکشم عقب یعنی تو آب نندازمش
؟؟؟
سوال شما رو چن صفه قبل جواب دادن ، بفرمایین :

جعبه رو میاری عقب تا به یه طناب برسی . میپری رو جعبه بعد از طناب میری بالا . از درخت همینجور برو بالا تا به یه تکه چوب برسی . هلش میدی تا بیفته روی اب . تموم.

googerd32
13-08-2011, 01:18
KASI KOMAK KHAST BEGE ACCONT XFIRE:PERSIANALTAIR

hesam_g59
13-08-2011, 01:21
من و جعبه ام رسیدیم اینجا... حالا چه اتفاقی باید بیافته؟؟؟؟؟ ببخشید فشار روزه مخم رو تعطیل کرده :))

officer
13-08-2011, 02:23
من و جعبه ام رسیدیم اینجا... حالا چه اتفاقی باید بیافته؟؟؟؟؟ ببخشید فشار روزه مخم رو تعطیل کرده :))

جاذبه رو به حالت عادی برگردونین و از نردبون بیاین پایین ( البته جعبه رو بندازین پایین که اون مسلسل کنار آب بهتون تیر نزنه ) جعبه رو با خودتون بیارین عقب و بزارینش روی سقف آسانسور و دکمه رو بزنین تا حرکت کنه به سمت بالا ، خودتون هم بپرین روی سقفش ، بعد از اینکه آسانسور وایستاد برید روی جعبه و بپرین روی زمین سمت چپ !

یه مقدار مسیر رو که طی کنین میرسین به دستگاه کنترل جاذبه ، سمت دیگش یه جعبه هست ، با خاموش و روشن کردن دستگاه طوری تعادل جعبه رو حفظ کنین که بیاد بیرون و بعد برش دارین تا جایی که میشه به طرف آسانسور ببرینش ...

حالا به جای قبلیتون ( توی عکس خودتون ) برگردین و جاذبه رو معکوس کنین ، روی سقف به سمت چپ حرکت کنین تا جعبه دوم رو پیدا کنین ... باقیش با خودتون
;)

hesam_g59
13-08-2011, 15:16
خوب... تموم شد....
خیلی وقت بود اینطور بازی خوبی ندیده بودم....
حیف پایانش خیلی یخ بود .... یه چی تو مایه های جو خود بازی
ولی عالی بود....

M . Sayid
13-08-2011, 16:19
صبح بازيو دانلود كردم و دارم بازي مي كنم به شخصه فكر مي كردم اين يه بازي كاملا فكري باشه ولي برخلاف انتظارم قسمت هاي زياديش به سرعت عمل بازيكن بستگي داره !!

shamsoddin
13-08-2011, 16:37
دوستان اونجا که از کف زمین اب میاد بالا و یه توپ هم رو ابه که یهو پرت میشه بالا باید چیکار کرد:40:

Zaghan_13
13-08-2011, 16:53
دوستان اونجا که از کف زمین اب میاد بالا و یه توپ هم رو ابه که یهو پرت میشه بالا باید چیکار کرد:40:

یه چیزی هست که میکشی...اونو بکش..وقتی توپه اومد بالا ببندش...

باید توپ رو هل بدی پایین(زیر اون قسمت چوبی...سمت راستت)...بعد سریع از نردبان میری بالا و روی همون چوب وایمیستی تا آب بیاد بالا و روی آب شناور میمونی...

campuzlit
13-08-2011, 17:45
بچه ها اونجایی که رو یه سقف شیشه ای هستیم و اونطرف رو زمین یه گاری که روش نردبونه باید چی کار کنیم؟ وقتی می پریم رو سقف ترک می خوره ولی نمی شکنه

Petros
13-08-2011, 17:54
مرحله 37 گیرم.

اونجایی که برعکس میشه. یه وسیله از رو قرقره میاد طرفت طناب ولو داره. میتونم طنابو بگیرم. بقیش چی؟

M . Sayid
13-08-2011, 18:01
بچه ها اونجایی که رو یه سقف شیشه ای هستیم و اونطرف رو زمین یه گاری که روش نردبونه باید چی کار کنیم؟ وقتی می پریم رو سقف ترک می خوره ولی نمی شکنه

بايد بري نردبون رو به طرف چپ بياري بعد سريع ازش بالا بري وقتي به سمت چپ ترين محل ممكن رسيد بپري روي شيشه تا بشكنه

Zaghan_13
13-08-2011, 18:46
مرحله 37 گیرم.

اونجایی که برعکس میشه. یه وسیله از رو قرقره میاد طرفت طناب ولو داره. میتونم طنابو بگیرم. بقیش چی؟

شما اینجایی؟

پس:

سطح شیب دار رو برو پایین.بعد بپر.جوری بپر که موقع رسیدن به فلش سریع بتونی ctrl رو بزنی.بعد جازبه میره رو سطح رو بروی فلش.به همین راحتی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

officer
13-08-2011, 18:52
بچه ها سعی کنین هرچقدر هم وقت گیر و اعصاب خورد کن و سخته ، معما ها رو خودتون حل کنین ، اینطوری بازی رو که تموم کنین واقعا براتون لذت بخش میشه !

Petros
13-08-2011, 20:16
شما اینجایی؟

یه مرحله قبلتر

4870x2
13-08-2011, 20:21
بچه ها سعی کنین هرچقدر هم وقت گیر و اعصاب خورد کن و سخته ، معما ها رو خودتون حل کنین ، اینطوری بازی رو که تموم کنین واقعا براتون لذت بخش میشه !
تایید میشه : دی
هرچند بعضی وقتا بازی تا حد پاک شدن از سیستم میره : دی

Petros
13-08-2011, 20:28
آقا حرفتون رو گوش کردم. 1 دقیقه کامل فکر کردم. به نتیجه رسیدم. چقدر آسون بود.

باید قبل از رسیدن به انتها ، جاذبه به حالت اول برگرده.

SAMAN-JEEZY
14-08-2011, 14:11
آخ جووون!تموم شد:)
واقعاّ عالی بود! تو این سبک بازی دیگه ای سراغ ندارین؟

EngineeR EhsaN
14-08-2011, 15:33
این قسمت بازی کلافم کرده چطوری ردش کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SA.JJ.AD
14-08-2011, 16:14
این قسمت بازی کلافم کرده چطوری ردش کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین جا که هستید ... کلید ctrl رو بزنید !! اما سریع بعد از زدن اون سوییچ باید دستگیره اون قطعه اهن روبرو رو بگیرید تا پایین نره و بکشیدش تا جایی که راه داره به عقب تا رو لبه ی اونجا بمونه و نزاره تکون بخوره دیگه !! تموم شد حالا میتونید جعبه رو ببرید بالا :46:

HOMARNA
14-08-2011, 16:20
پشه رو چطوری بگیرم؟
می دونم باید پاش رو بگیرم ولی نمیشه...
آروم آروم نزدیک میشم ولی میپره...

Gregar
14-08-2011, 16:21
آخ جووون!تموم شد:)
واقعاّ عالی بود! تو این سبک بازی دیگه ای سراغ ندارین؟

چرا . Braid رو اگه بازی نکردی حتما بازی کن

Petros
14-08-2011, 16:46
بعد از Machinarium این Limbo هم تموم شد. جفت بازی ها خیره کننده بودن. خدایا خلاقیت تا کجا؟

vista_vz
14-08-2011, 18:03
منم تموم كردم بازيو بسيار جالب و نو آورانه بود ... ولي به نظرم معماهاش ساده بودن و با دو دقيقه فكر كردن و دقت حل ميشد بازي هم خيلي كوتاه بود(توي 4 ساعت تموم شد ... تازه داشت حال ميدادااا !!!)
صحنه آخرش خيلي باحال بود كه از توي شيشه پرت ميشد بيرون ميرفت پيش خواهرش!!:31:يه جوري به نظرم اومد حصار دور دنياي خودشو ميشكنه تا از برزخ درونش خارج بشه و اون همه ابزار آلات و دم و دستگاه بُعد شخصيتي خود كاراكتر رو نشون ميده...ولي ماشيناريوم به نظرم خيلي قشنگ تر بود و معماهاش هم جالبتر و درگيركننده تر بود!!!

VS ...

:31::31:

officer
14-08-2011, 18:52
machinarium خیلی احساسی تر بود ... خاطراتی که کارکتر یادآوری میکرد و موسیقی متنش فوق العاده تاثیر گذار بود ! لیمبو یکم کمتر ، توی روند قصه بیشتر به اینکه چجوری کارکترت زنده بمونه باید فکر میکردی ، تا اینکه به اخرش میرسی !

هر دو این بازی ها رو واقعا دوست داشتم !

Davood_titan
14-08-2011, 19:08
عجب بازی توپیه حال کردم :8:

mohammadaliarmin
14-08-2011, 19:35
منم تموم كردم بازيو بسيار جالب و نو آورانه بود ... ولي به نظرم معماهاش ساده بودن و با دو دقيقه فكر كردن و دقت حل ميشد بازي هم خيلي كوتاه بود(توي 4 ساعت تموم شد ... تازه داشت حال ميدادااا !!!)
صحنه آخرش خيلي باحال بود كه از توي شيشه پرت ميشد بيرون ميرفت پيش خواهرش!!:31:يه جوري به نظرم اومد حصار دور دنياي خودشو ميشكنه تا از برزخ درونش خارج بشه و اون همه ابزار آلات و دم و دستگاه بُعد شخصيتي خود كاراكتر رو نشون ميده...ولي ماشيناريوم به نظرم خيلي قشنگ تر بود و معماهاش هم جالبتر و درگيركننده تر بود!!!

VS ...

:31::31:
منم قبول دارم این خیلی کوتاه بود
من همون روزی دانلودش کردم همون روزم تمومش
کردم بچه ها به غیر از این دو بازی یعنی machinarium
و limbo من این بازی رو بهتون پیشنهاد می کنم قدیمیه
ولی فوق العادس

THE NEVERHOOD

بچه هایی که بازیش کردن میدونن چه شاهکاریه
یادش بخیر رو ویندوز 98 بازیش می کردیم :37:

vista_vz
14-08-2011, 20:54
پشه رو چطوری بگیرم؟
می دونم باید پاش رو بگیرم ولی نمیشه...
آروم آروم نزدیک میشم ولی میپره...

وقتی حسابی نزدیکش شدی باید بپری تا پاهاشو بگیره یکم فرز باشی میتونی انجامش بدی!!:31::31::31::31::10::10::11::11::11:

Petros
14-08-2011, 22:53
در ضمن به بال زدن پشه دقت کن. وقتی ثابت شد برو جلو. تیک تیک به دکمه ی جلو زدن بهترین کاره.

Glad Boy
14-08-2011, 23:43
آقا من عاشق این بازیه شدم ! خیلی خیلی باحاله !
من از این بازی های دو بعدی تا حالا فقط یکی شون رو بازی کرده بودم که فکر کنم اسمش Azangara یا یه همچین چیزی بود که خب ازش
زیاد خوشم نیومد پاکش کردم. ولی این خیلی جذاب و باحاله ! بهش معتاد شدم ! دلم می خواد واسه همیشه تو برزخ بمونم :31:
بچه ها به جز Limbo میشه چندتا از بهترین بازی های دوبعدی رو معرفی کنید ؟!

turokpooria
15-08-2011, 00:33
من از این بازی های دو بعدی تا حالا فقط یکی شون رو بازی کرده بودم که فکر کنم اسمش Azangara یا یه همچین چیزی بود که خب ازش
زیاد خوشم نیومد پاکش کردم. ولی این خیلی جذاب و باحاله ! بهش معتاد شدم ! دلم می خواد واسه همیشه تو برزخ بمونم :31:

machnarum , shank,braid

daren
15-08-2011, 01:24
واقعا جالبه که بشه اینهمه خلاقیت رو تو 70 مگ بازی خلاصه کرد.
بازیه فوق العادیه...
امیدوارم بتونم تمومش کنم اونجا هایی که سرعت عمل بالا می خواد یه نمه کم میارم.
خدایش دیدین چطوری میمیره! یهو بی مقدمه!!! به خصوص وقتی میوفته رو تله ها!

Glad Boy
15-08-2011, 11:00
واقعا جالبه که بشه اینهمه خلاقیت رو تو 70 مگ بازی خلاصه کرد.
بازیه فوق العادیه...
امیدوارم بتونم تمومش کنم اونجا هایی که سرعت عمل بالا می خواد یه نمه کم میارم.
خدایش دیدین چطوری میمیره! یهو بی مقدمه!!! به خصوص وقتی میوفته رو تله ها!

آره ! من هر بار می کشمش انقد دلم واسش میسوزه ! بچه اس آخه، کوچولوئه، گناه داره !!

DragonVsPhoenix
15-08-2011, 11:56

world of goo
machinirium
super meat boy
hector badge of carnage we negotiate with terrorists(انگلیسیت باید خوب باشه تا حال کنی)
همشون گیمای توپیین که رد خور ندارن.

$360$
15-08-2011, 13:32
machinarium واقعا مثل limbo شاهکاره....ولی ارزشش هم بیشتر هست.چون این همه زیباییرو تو یه بازیه فلش میبینی:40:

milad dante
15-08-2011, 14:06
کسی میتونه از این بازی ایراد بگیره؟؟؟؟

m.diadem
15-08-2011, 14:30

فک نکنم...ایراد نداشت خدایی

$360$
15-08-2011, 14:43
به نظر من تنها ایرادش کم بودن بازی بود!!البته شاید ایراد نباشه....ولی به قول دوستمون دوست داشتیم بیشتر تو برزخ بمونیم:46:

turokpooria
15-08-2011, 16:49
ایرادش این بود که از توش ایراد گیر نمیشد بیاری

turokpooria
15-08-2011, 18:11
world of goo
machinirium
super meat boy
hector badge of carnage we negotiate with terrorists(انگلیسیت باید خوب باشه تا حال کنی)
همشون گیمای توپیین که رد خور ندارن.
البته یه اکشن مثه TRINE هم هست که پیشنهاد میکنم بازی کنین

Gregar
15-08-2011, 18:25
البته یه اکشن مثه TRINE هم هست که پیشنهاد میکنم بازی کنین

اره Trine رو منم دیدم . اونم خیلی قشنگه حیف نشد بازی کنم . باید برم بگیرمش .

TR4NC3
15-08-2011, 21:26
سلام , من قسمت پنج گیر کردم ... همونجا که یه درخت هست با شاخه هاش میزند / چیکار باید بکنم ؟

Mool Tee
15-08-2011, 21:29
سلام , من قسمت پنج گیر کردم ... همونجا که یه درخت هست با شاخه هاش میزند / چیکار باید بکنم ؟

عزیزم باید اون تله هرو بیاری بزازی جلوش خودتم وایسی تا خواست بزنه فرار کن می زنه یه دستش میپره فک کنم یه 5 یا 6 تا دست داره باید همشونو نابود کنی

TR4NC3
15-08-2011, 21:34
عزیزم باید اون تله هرو بیاری بزازی جلوش خودتم وایسی تا خواست بزنه فرار کن می زنه یه دستش میپره فک کنم یه 5 یا 6 تا دست داره باید همشونو نابود کنی

تلهِ خیلی بالاست .. دستم بهش نمیرسه / / / چیکار کنم ؟

Mool Tee
15-08-2011, 21:36

میتونی یه عکس بزاری ببینم من خیلی وقت پیش بازی کردم یادم نیست یه چندتا عکس بزار

havas_1980
15-08-2011, 21:37
تلهِ خیلی بالاست .. دستم بهش نمیرسه / / / چیکار کنم ؟سه بار باید در مقابل حمله عنکبوت جاخالی بدین. ضربه های پای اون باعث میشه تله آخر سر بیفته رو زمین...

turokpooria
15-08-2011, 21:38
دو سه بار برو جلو که عنکبوته بزنت تا خواست بزنه در برو دوبار که اینکارو کنی تله میوفته

Gregar
15-08-2011, 22:00

ولی چه جالب بود اینجاش . کسی واسه بار اول هیچ فکر میکرد که اون شاخه ها عنکبوت باشه ؟

TR4NC3
15-08-2011, 22:23
ولی چه جالب بود اینجاش . کسی واسه بار اول هیچ فکر میکرد که اون شاخه ها عنکبوت باشه ؟
LOL
شبیه شاخه بود اول که دیدمش ... فعلا دارم میرم جلو / بازیه باحالیه فقط یه مقدار بدون موسیقی حوسلم سر رفته ...

milad dante
16-08-2011, 09:44
من یه جا گیر کردم...اونجایی که یه اره ی گرد میاد طرفت،از روش پریدم ولی موقع برگشت نمیدونم باید کجا برم؟؟؟!!!!

kian-sh
16-08-2011, 10:23
من یه جا گیر کردم...اونجایی که یه اره ی گرد میاد طرفت،از روش پریدم ولی موقع برگشت نمیدونم باید کجا برم؟؟؟!!!!

همون مسیری رو که اومدی برگرد یعنی باید دوباره از روی اره بپری و ادامه بدی.

Zaghan_13
16-08-2011, 10:29

میتونی عکس بذاری؟

Davood_titan
16-08-2011, 11:36
منم این جا گیر گردم او جعبه رو چطوری اون طرف ببرم

$360$
16-08-2011, 11:42
LOL
شبیه شاخه بود اول که دیدمش ... فعلا دارم میرم جلو / بازیه باحالیه فقط یه مقدار بدون موسیقی حوسلم سر رفته ...
تمام زیبایی این بازی اینه که بدون موسیقی و دیالوگه:46:

Gregar
16-08-2011, 12:35
منم این جا گیر گردم او جعبه رو چطوری اون طرف ببرم

وای خدا :18: یه سرچی هم تو صفحات قبل بزنی بد نیست ها . 100 نفر همین جا رو پرسیدن و 1000 بار جواب داده شده

milad dante
16-08-2011, 12:55
من اونجایی که یه زنجیر آویزونه گیر کردم،همون جایی که زیر زنجیره برق داره...

Davood_titan
16-08-2011, 13:01
وای خدا :18: یه سرچی هم تو صفحات قبل بزنی بد نیست ها . 100 نفر همین جا رو پرسیدن و 1000 بار جواب داده شده

جای این جوابمو میدادی بهتر نبود :13:

daren
16-08-2011, 13:10

آقا منم اینجا گیر کردم منتهی هنوز از روش نپریدم
چطوری از روش می پرین؟ جعبه رو می ندازین پایین و بعد میرید رو جعبه و از روش می پرین؟؟
من خیلی امتحان کردم ولی این قدی بلند نمی پره ها! بازم میفته رو ارهه.:41:

Davood_titan
16-08-2011, 13:15
THE NEVERHOOD

بچه هایی که بازیش کردن میدونن چه شاهکاریه
یادش بخیر رو ویندوز 98 بازیش می کردیم :37:

این بازی خیلی باحاله رو ps1 بازیش کردم
بهش میگفتیم مرد خمیری

---------- Post added at 02:15 PM ---------- Previous post was at 02:11 PM ----------

آقا منم اینجا گیر کردم منتهی هنوز از روش نپریدم
چطوری از روش می پرین؟ جعبه رو می ندازین پایین و بعد میرید رو جعبه و از روش می پرین؟؟
من خیلی امتحان کردم ولی این قدی بلند نمی پره ها! بازم میفته رو ارهه.:41:

اون 2 تا جعبه رو میگین ؟؟
اولی دکمه دومی باید زد بعدی جعبه رو برد زیر اون یکی که رو هم جفت بشن

turokpooria
16-08-2011, 13:24
جای این جوابمو میدادی بهتر نبود :13:
با اون بالا بر برو بالا جعبه رو بزار سمت چپ اون اهرم و برو بالا بر رو بگیر بکش رو یه لبه اون اهرم

ehsan_update
16-08-2011, 14:01
دوستان ببخشید من چپتر 4 تا مونده به آخر گیر کردم، هر چی سعی کردم نتونستم ردش کنم، ممنون میشم راهنماییم کنید.
پیشاپیش ممنون

turokpooria
16-08-2011, 14:12
دوستان ببخشید من چپتر 4 تا مونده به آخر گیر کردم، هر چی سعی کردم نتونستم ردش کنم، ممنون میشم راهنماییم کنید.
پیشاپیش ممنون
وقتی جاذبه سمت بالاست و اون دستگاه طرفتون اومد قبل ا اینکه به ته برسه جاذبه رو برگردمنین پایین و طناب رو بگیرید

milad dante
16-08-2011, 14:21
کسی نیست جواب منو بده؟؟؟

daren
16-08-2011, 16:00
اون 2 تا جعبه رو میگین ؟؟
اولی دکمه دومی باید زد بعدی جعبه رو برد زیر اون یکی که رو هم جفت بشن

نه فک نکنم.
اونجایی که یه کرم واسه بار سوم میاد رو سرش بعد میرسه به یه اره گرد که بالاش یه جعبه است که باس بندازیش بری روش تا وقتی ارهه میاد طرفت از روش بپری. مشکل اینجاست که اونقدی بلند نمی پره که از رو ارهه رد شه!!

Davood_titan
16-08-2011, 16:57
نه فک نکنم.
اونجایی که یه کرم واسه بار سوم میاد رو سرش بعد میرسه به یه اره گرد که بالاش یه جعبه است که باس بندازیش بری روش تا وقتی ارهه میاد طرفت از روش بپری. مشکل اینجاست که اونقدی بلند نمی پره که از رو ارهه رد شه!!

عکس بزاری خیلی بهتره
با عکس بهتر میشه کمک کرد

turokpooria
16-08-2011, 17:11
ازون جایی که تاپیک شده بحث در مورد راهنمای بازی شده
این لینک رو براتون میذارم.ولی باور کنید لذت بازی به فکر کردن خودتونه
راهنمایی قدم به قدم LIMBO

daren
16-08-2011, 17:25
نه فک نکنم.

تو راهنماشم همینو نوشته بدبختانه. فقط مشکلش اینه که بلند نمی پره که از رو تیغه رد شه. ولی بازم مرسی یه کاریش می کنم.

Diazepam
16-08-2011, 17:27
وای عجب بازیه شاخیه...3روزه تموم شد :دی

shamsoddin
16-08-2011, 17:36
معما هاش قبل از اینکه جالب و هیجان اور باشن یکم روی اعصاب راه میرن(به نظر من البته)
اگه موسیقی درست حسابی داشت احساس بهتری به ادم منتقل میشد بدون موسیقی یکم بی روحه:41:
توی این سبک فقط world of goo

M . Sayid
16-08-2011, 19:19
اينجا بايد چكار كنم ؟ اون سكوهاي جلوتر نمي تونم بهشونن برسم ميفته پايين ؟؟ قلق خاصي داره ؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a92320f42eebd74g.jpg

Prince_M
16-08-2011, 20:00
اينجا بايد چكار كنم ؟ اون سكوهاي جلوتر نمي تونم بهشونن برسم ميفته پايين ؟؟ قلق خاصي داره ؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a92320f42eebd74g.jpg

دوست عزیز شما الان کدوم چپتر هستی؟

البته فکر کنم اونجایی باشی که باید بری سمت چپ و چند تا لوله هست باید اونو تاب بدی تا یه سرش بره بالاتر و بتونی بپری.

Diazepam
16-08-2011, 20:24

اگه اشتباه نکنم اون جایی هستی که یه جعبه از بالا می افته پایین ، از اون ور هم یه چیزی میاد شبیه رنده :دی
اگه اونجایی ، باید صبر کنی جعبه بیفته زمین ، بعدش بری روش و در آخر از روی اون ((رنده یا هر چی که هس)) بپری اون ورش :دی
البته فکر نکنم اینجاش گیر کرده باشی چون خیلی آسونه !

Diazepam
16-08-2011, 20:32
معما هاش قبل از اینکه جالب و هیجان اور باشن یکم روی اعصاب راه میرن(به نظر من البته)
اگه موسیقی درست حسابی داشت احساس بهتری به ادم منتقل میشد بدون موسیقی یکم بی روحه:41:
توی این سبک فقط world of goo

هی وای من خواهشا world of goo رو با limbo مقایسه نکنـیـــــد!!!
limbo فوق العادست! به نظر من صدا گذاریش حرف نداره! همون سکوتش قشنگش کرده!
limbo مرحله ی اول جهنم هستش که مخصوصه کودکانه ، سکوت و صدا های وهم آور و ... خیلی زیباش کرده!
مگه قارچ خوره که آهنگ داشته باشه؟
البته هر کی یه نظری داره ها....این نظر من بود ... خلاصه بازیه خوبیه...

M . Sayid
16-08-2011, 20:53
اگه اشتباه نکنم اون جایی هستی که یه جعبه از بالا می افته پایین ، از اون ور هم یه چیزی میاد شبیه رنده :دی
اگه اونجایی ، باید صبر کنی جعبه بیفته زمین ، بعدش بری روش و در آخر از روی اون ((رنده یا هر چی که هس)) بپری اون ورش :دی
البته فکر نکنم اینجاش گیر کرده باشی چون خیلی آسونه !

اين تيكه بعدشه كه اون سفيده رو سرشو جونورا مي خورن و برمي گرده طرف چپ

البته فکر کنم اونجایی باشی که باید بری سمت چپ و چند تا لوله هست باید اونو تاب بدی تا یه سرش بره بالاتر و بتونی بپری.
چجوري تابش بدم ؟؟ الاكلنگ بازي ؟؟ :27::31:

Davood_titan
16-08-2011, 21:24
اين تيكه بعدشه كه اون سفيده رو سرشو جونورا مي خورن و برمي گرده طرف چپ

چجوري تابش بدم ؟؟ الاكلنگ بازي ؟؟ :27::31:

اولی رو هی برو به چپ و راست چوبه بالا پائین میشه بعدش دومی رو بکش اونم تاپ میخوره

m.diadem
16-08-2011, 21:26
چجوري تابش بدم ؟؟ الاكلنگ بازي ؟؟

آره..ولی دقت کن...اول برو سمت چپ میله،بعدش برو سمت راست میله ولی قبل از اینکه میله کامل منحرف بشه دوباره برو سمت چپ...تا میله کامل رفت بالا برو و از روش بپر

sinadeath
17-08-2011, 11:54
بازی خوبی بود حیف که زود تموم شد

milad dante
17-08-2011, 13:07
من اینجا گیر کردم...باید چیکار کنم؟؟؟

Gregar
17-08-2011, 13:32
من اینجا گیر کردم...باید چیکار کنم؟؟؟

خوب اینجا اگه اول دکمه رو بزنی و بعد بپری دستت به زنجیر نمیرسه

پس باید اول بری رو زنجیر و بعد تابش بدی و سریع بپری و دکمه رو بزنی . چون زنجیر داره تاب میخوره موقعی که در حال حرکته تاب بخوره به سمت تو اگه بپری میگیریش .

milad dante
17-08-2011, 15:49
کمک....اینجا باید چیکار کنم؟

N A V I D
17-08-2011, 16:15
در جواب پست قبلی

اینجا باید اول از همه آهن ربا رو روشن کنی. حالا برو سمت اون دکمه و سریع روشن و خاموشش کن تا فقط جعبه اولی به سقف بچسبه.
(دقت کن که فاصله ی جعبه ی اولی تا سقف کمتر از دومیه و جعبه ها زمانی توسط آهن ربا گرفته میشن که کاملا به سقف چسبیده باشند.)
اگه نفهمیدی بگو تا توضیح بیشتری بدم.

milad dante
18-08-2011, 12:35
بالاخره تموم شد...واسه من که خیلی جالب بود

mosolim
21-08-2011, 11:23
سلام

من دیروز بازی رو دانلود کردم اینقدر جذب بازی شدم که یه ضرب تا مرحله 20رفتم و 4 تای باقی موندشم امروز تموم کردم .

بازی فوقالعاده بود و خیلی زیباست من به همه پیشنهاد میکنم که دانلود کنن و بشینن بازی کنن چون هم بسیار زیباست و هم اینکه راحت میشه اجراش کرد. ( رو همه سیستمی بالا میاد )

fire-boy
21-08-2011, 15:09
دوستان یکی کمک کنه اینجا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون جعبه کوچیکو چه جوری بیارم بالاتر یا ؟؟؟؟؟

fire-boy
21-08-2011, 16:52

کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟ :19:

Amin4All
21-08-2011, 18:40
کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟ :19:

N A V I D
22-08-2011, 04:36

داداش باید صبر کنی تا اون جعبه بزرگه بیاد پایین توی آب. اون وقت سطح آب میاد بالاتر و تو باید توی یه فرصت مناسب از روی دو تا جعبه بپری. حله؟!

mosolim
22-08-2011, 09:29

سلام

بزار یه چیزی بت بگم ببین وقتی اون دریچه پایین رو می خوای باز کنی سعی کن سطح اب سمت راست بالاتر از سطح اب سمت چپ باشه. یعنی وقتی مقداری اب وارد سمت چپ شد دریچه رو ببند. بعد اون جعبه کوچیکتر بیشتر میاد بالا و میتونی راحتتر بپری.

fire-boy
23-08-2011, 16:49
مرسی از همه تموم شد -
یه شاهکار تمام معنا بود با حجم فوق العاده 80MB.دقیقا بر خلاف این بازی مضخرف machinarium که 500mb فقط یه فایل فلشه!!!!!!!!!!
و همچنین اون بازی مسخره و بی مزه Super_Meat_Boy که حالمو بهم زد...:2:
از دوستانی که این بازی محشرو معرفی کردند واقعا ممنونم...

mosolim
23-08-2011, 17:33
مرسی از همه تموم شد -
یه شاهکار تمام معنا بود با حجم فوق العاده 80MB.دقیقا بر خلاف این بازی مضخرف machinarium که 500mb فقط یه فایل فلشه!!!!!!!!!!
و همچنین اون بازی مسخره و بی مزه Super_Meat_Boy که حالمو بهم زد...:2:
از دوستانی که این بازی محشرو معرفی کردند واقعا ممنونم...

ولی machinarium بازی بسیار زیبایی بود. در اوردن اون شاهکار با فرمت فلش خیلی کاره.

aha2012
23-08-2011, 18:20
the tiny bang story هم شدیدا پیشنهاد میشه.واقعا زیباست و در ضمن مخ آدمو از آک بندی در میاره:31:

fire-boy
23-08-2011, 22:59
ولی machinarium بازی بسیار زیبایی بود. در اوردن اون شاهکار با فرمت فلش خیلی کاره.
mosolism جان کجاش اون شاهکاره !!!!! شما ببین با 500MB چی به خورد آدم میدن...یه فایل فلش فاقد منوی یک گیم استاندارد و حتی اصلا فول اسکرین هم اجرا نمیکنه!!! تو تنظیماتش هم نیست....منم خر شدم یه شب گذاشتم رو دانلود بعد دیدم چه تحفه ای بوده ...هیچ چی هم آدم ازش سردرنمیاره!!!...
ولی واقعا LIMBO یه شاهکاره..خلاقیت رو میتونی حس کنی تو بازی... چه پازل های جالب و فوق العاده ای داشت....

SA.JJ.AD
23-08-2011, 23:28
mosolism جان کجاش اون شاهکاره !!!!! شما ببین با 500MB چی به خورد آدم میدن...یه فایل فلش فاقد منوی یک گیم استاندارد و حتی اصلا فول اسکرین هم اجرا نمیکنه!!! تو تنظیماتش هم نیست....منم خر شدم یه شب گذاشتم رو دانلود بعد دیدم چه تحفه ای بوده ...هیچ چی هم آدم ازش سردرنمیاره!!!...
ولی واقعا LIMBO یه شاهکاره..خلاقیت رو میتونی حس کنی تو بازی... چه پازل های جالب و فوق العاده ای داشت....

دوست عزیز هر 2 بازی زیبایی های خاص خودشونو داشتنو دارن اما هرچی باشه انصافآ ماشیناریوم خلاقانه و قوی تر بودش از همه لحاظ !! شما نمیتونستی معماهاشو حل کنی و از پسشون بر نمیومدی دلیل نمیشه که بازیو بکوبی !

Mool Tee
23-08-2011, 23:48
limbo 2 تو راه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا :42::42::42:

MobinS
24-08-2011, 00:04
اولا alt+enter بازی رو فول اسکرین می کنه! دوما واقعا نداشتن منو اینقدر مهمه که شما می گید بازی خوبی نیست؟ اون که شاهکار بود! از نظر گیم پلی اش هم نگیم گرافیک هنریش جزء بهترین گرافیک هنری های تاریخ بازی سازی بود...:13:

---------- Post added at 02:04 AM ---------- Previous post was at 02:03 AM ----------

limbo 2 تو راه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا :42::42::42:

نه!!!!! با این کار بازی رو خراب می کنن! نوآوریش قشنگ بود دیگه!!!

BMW.M3_E46
24-08-2011, 00:08
در یک کلام : :5:Perfect
یه چیز دیگه اون Slow Motion آخرش منو کشت:31:

hts1369
24-08-2011, 12:13
اون مرحله که دوتا چرخ دنده هستن که وقتی با طناب اویزون میشی میخوری بهشون رو باید چه جوری رد کرد؟

milad dante
24-08-2011, 14:31
این بازی چرخ دنده زیاد داره،یه عکس بزار...

Zaghan_13
24-08-2011, 16:46
اون مرحله که دوتا چرخ دنده هستن که وقتی با طناب اویزون میشی میخوری بهشون رو باید چه جوری رد کرد؟

وقتی آویزون شدی برو بالا(بالا رو بگیر)...قبلش باید اون گاری رو(چیه؟!من نمیدونم:31:)بیاری سمت راست تا گیر کنه...
بعدش سریع از نردبان میای پایین(بپر)میری بالای همون گاریه...بعدشم که باید طناب دوم رو بگیری...یکم صبر کن تا اون دوتا مانع برن بالا(وقتی طناب دوم رو میگیری یکی میاد پایین یکی میره بالا)باید سریع بپری طوری که زیر این مانع ها له نشی.:31:..

afshin_baranii67
25-08-2011, 08:08
سلام
وقتی توی بازی هستید Shift+3+D رو بزنید و از حالت 3D این بازی لذت ببرید . حتی با عینک های قرمز و آبی معمولی هم میشه از حالت 3D این بازی لذت برد.
تجربه ی فوق العاده ای بود LMBO ، فقط حیف که کوتاه بود.من با این بازی بیشتر از machinarium حال کردم.

amirakhavan
25-08-2011, 10:39
لینک سایت «بازی رایانه» جهت آموزش قدم به قدم بازی (در آدرس فاصله را حذف کنید!)

لینک دانلود فایل پی‌دی‌اف آموزشی طی کردن مراحل مخفی بازی

لینک دانلود سیو کامل بهمراه مراحل مخفی

shahab_f
25-08-2011, 10:46
آقا من از یه جا گرفتم نوشته بود مشکل سیو حل شده، ما هم کلی بازی کردیم، وقتی اومدم بیرون دوباره رفتم تو بازم از اول اومد.:grrr:
حالا کاری اگه میشه کرد بگین، و اگه نمیشه لینک سالم لطف کنید.

Amir rza
25-08-2011, 20:17
آقا من از یه جا گرفتم نوشته بود مشکل سیو حل شده، ما هم کلی بازی کردیم، وقتی اومدم بیرون دوباره رفتم تو بازم از اول اومد.:grrr:
حالا کاری اگه میشه کرد بگین، و اگه نمیشه لینک سالم لطف کنید.

چرا از سایت p30world دانلود نمیکنید؟ من از اونجا دانلود کردم تا حالا هم مشکلی نداشتم.

music boy
26-08-2011, 11:53
سلام
من این بازی رو دو هفته پیش بود فکر کنم تمومش کردم .
توقع داشتم آخرش خیلی قشنگ تر باشه (راستش فکر میکردم آخر یک دمو بزاره و تصویر رنگی بشه, خیلی قشنگ میشد:31:)
اون دختره آخر بازی هم خواهرشه دیگه ؟
اگه دوستان در مورد هدفش و اینکه آخر بازی چی شد یک توضیحی بدن ممنون میشم .

shahab_f
26-08-2011, 13:32
سلام
توقع داشتم آخرش خیلی قشنگ تر باشه (راستش فکر میکردم آخر یک دمو بزاره و تصویر رنگی بشه, خیلی قشنگ میشد:31:)
دوستان هم مثه شما تو کف موندن، حالا چرا خواهرشه؟ شاید دوست دخترشه. البته سنش کمه برای این حرفا

m.diadem
26-08-2011, 15:05
سلام

منم یه نقد قبلا گذاشته بودم...دوباره می ذارم تا همه بخونن شاید بدرد بخوره:

کلا نظر شخصی بود!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موضوعی که یادم رفته بود بنویسم اینه.:

اگه دقت کرده باشین بازی 40 تا چپتر داشت...در عرفان داریم که انسان در 40 سالگی کامل میشه...باید متوجه شده باشین!

music boy
26-08-2011, 17:01
دوستان هم مثه شما تو کف موندن، حالا چرا خواهرشه؟ شاید دوست دخترشه. البته سنش کمه برای این حرفا
چون من یک جایی خوندم که خواهرشه, برای همین بصورت سوالی پرسیدم که مطمئن بشم

منم یه نقد قبلا گذاشته بودم...دوباره می ذارم تا همه بخونن شاید بدرد بخوره:

اگه دقت کرده باشین بازی 40 تا چپتر داشت...در عرفان داریم که انسان در 40 سالگی کامل میشه...باید متوجه شده باشین!
m.diadem جان فوق العاده بود
نگاه دقیقی به بازی کردی
اگر واقعآ اینطور باشه خیلی جالبه .
هر چند آخر داستان خیلی گنگ بود .

m.diadem
26-08-2011, 19:28
m.diadem جان فوق العاده بود
نگاه دقیقی به بازی کردی
اگر واقعآ اینطور باشه خیلی جالبه .
هر چند آخر داستان خیلی گنگ بود .

لطف داری دوست گلم...
آره آخرش یه جوری بود!

SA.JJ.AD
27-08-2011, 07:25
استودیوی Playdead سازنده ی بازی مستقل Limbo تایید کرد ممکن است بازی بعدی آن ها تا سه سال دیگر هم منتشر نشود. همچنین این بازی کاملا از یک انجین کاملا جدید استفاده خواهد کرد.
Dino Patti مدیر اجرایی ارشد استودیوی Playdead به مجله ی EDGE گفت: “ساخت بازی خوب زمان می برد.”
“فکر می کنم ساخت بازی جدیدمان سه سال و نیم زمان خواهد برد.”

استودیوی Playdead در ماه جولای اعلام کرده بود مطمئن نیستند امسال بتوانند از انجین جدید پرده برداری کنند.
Arnt Jensen کارگردان بازی در خصوص بازی بعدی استودیو گفت این بازی با موتور پایه ی Unity Engine ساخته می شود نه یک تکنولوژی ساخت خود استودیو چون این بازی، پروژه ای بزرگ تر و جاه طلبانه تر از Limbo است. او در خصوص انجین جدید و ساخته نشدن انجین توسط خود استودیو می گوید: “کار خیلی سختی است. هم این که بخواهیم بازی بعد را بسازیم و هم انجین جدید طراحی کنیم مانند داشتن دو محصول است. خیلی چیز ها وجود دارد که ما نمی خواهیم از اول آن ها را انجام دهیم.”

Dino Patti همچنین عنوان کرد استودیوی Playdead نمی تواند انجین Limbo را بازیابی و بهینه کند زیرا این کار خیلی تخصصی است. او می گوید: “انجین Limbo تنها در حالت سیاه و سفید کار می کند. این انجین به هیچ وجه نمی تواند رنگ های دیگر را رندر کند.”

Limbo سال قبل بر روی شبکه ی ایکس باکس لایو آرکید عرضه شده بود. همچنین پس از موفقیت و تحسین منتقدان مدتی پیش بر روی شبکه های استیم و PSN نیز عرضه شد.

Amir rza
27-08-2011, 13:55
سلام بچه ها.
ببینم برای مرحله ی اضافی بازی راهنمایی چیزی ندارید چون من همون اول مرحله گیر کردم.:41:
لطفا کمک کنید.

Zaghan_13
27-08-2011, 14:55
سلام بچه ها.
ببینم برای مرحله ی اضافی بازی راهنمایی چیزی ندارید چون من همون اول مرحله گیر کردم.:41:
لطفا کمک کنید.

اگه میتونی عکس بذار تا بتونیم بهتر کمکت کنیم...

یادم نمیاد چی بود:13:

Amir rza
27-08-2011, 15:12
نمی تونم عکس بذارم.اگه شد مثل آقای amirakhavan یک فایلی یا صحفه ای برای راهنما بذارید.
اگرم پیدا نشد بگو تا من توضیحی بدم
ممنون از سایت خوبتون.

shahab_f
27-08-2011, 15:19
آدم فکر میکنه بازی به این سادگی رو با یک تیم کوچک میشه ساخت، اما لیست credits اش رو نگاه کنین به اندازه سریال مختاره، حالا یه خورده کمتر، اما تعداد زیادی آدم درگیرند.

- Saman -
27-08-2011, 15:24
viper جان منظور از بازي بعدي نسخه LIMBO2 هست ديگه؟

B.3.S.T
27-08-2011, 15:59
viper جان منظور از بازي بعدي نسخه LIMBO2 هست ديگه؟

نخیر..منظور یک بازیه خیلی بزرگتر از لیمبو هست.بزرگیش هم مشخصه دیگه!3 سال می خوان فقط رو موتور بازی و خود بازی وقت بزارن...

- Saman -
27-08-2011, 19:41
نخیر..منظور یک بازیه خیلی بزرگتر از لیمبو هست.بزرگیش هم مشخصه دیگه!3 سال می خوان فقط رو موتور بازی و خود بازی وقت بزارن...

آهان كه اينطور . ولي من باز فكر مي كنم كه بازي موفقي مثل LIMBO ادامه اي داشته باشه. حداقل اميدوارم .

چون بدون اغراق مي تونم بگم كه يكي از بهترين بازيهايي بوده كه بازي كردم . بسيار عالي بود !

بله حتما همينطوره . خود بازي LIBO ساختش چقدر طول كشيده ؟

kian-sh
27-08-2011, 19:48
نمی تونم عکس بذارم.اگه شد مثل آقای amirakhavan یک فایلی یا صحفه ای برای راهنما بذارید.
اگرم پیدا نشد بگو تا من توضیحی بدم
ممنون از سایت خوبتون.
یعنی چی نمیتونی عکس بزاری مگه کیبورد نداری؟:31: یا دکمه print screen ت کار نمیکنه.:46:

havas_1980
27-08-2011, 20:05
خود بازي LIBO ساختش چقدر طول كشيده ؟
رسیدن به ایده این بازی توسط آرنت جنسن (Arnt Jensen) کارگردان دانمارکی بازی برمیگرده به 2004 که همون موقع تو IO Interactive (سازنده سری Hitman) مشغول به کار بوده. اما ساخت بازی به طور رسمی از آخر 2006 شروع شده بود وقتی که جنسن, تیم Playdead رو تشکیل میده...

Jalal @ A.gh
29-08-2011, 07:55
لیمبو(برزخی) های واقعی!!!!!!!!:

B.3.S.T
30-08-2011, 06:48

فقط میشه گفت آفرین!داستان بازی رو به اندازه یک کتاب کامل در چند خط مختصر تفسیر کردی..خیلی عالی بود
امیدوارم برای هر بازی ما یک نفر مثل ایشون داشته باشیم که اینقدر ساده و رسا بیاد تو تاپیکش برای بقیه همه ی نکات ریزی که خیلی ها ازش اطلاع ندارن رو باز کنه.
عزیز اسمتم نمیدونم ولی بهترین نقدی بود که خوندم..همیشه موفق باشی:40:

m.diadem
30-08-2011, 14:10
فقط میشه گفت آفرین!داستان بازی رو به اندازه یک کتاب کامل در چند خط مختصر تفسیر کردی..خیلی عالی بود
امیدوارم برای هر بازی ما یک نفر مثل ایشون داشته باشیم که اینقدر ساده و رسا بیاد تو تاپیکش برای بقیه همه ی نکات ریزی که خیلی ها ازش اطلاع ندارن رو باز کنه.
عزیز اسمتم نمیدونم ولی بهترین نقدی بود که خوندم..همیشه موفق باشی:40:

خیلی خیلی لطف داری...دیگه دارین شرمنده می کنین:11:

معین هستم:46:

Dark Shine
30-08-2011, 21:00
لیمبو(برزخی) های واقعی!!!!!!!!:

سـلام ، خـیلی لازم به بحـث نیسـت ولـی این یـکـ نوع رقص محلـیه .

prong
31-08-2011, 10:48
سلام...من يه جا گير كردم...يه جايي كه دو تا دكمه هست كه يكيش نيروي جاذبه رو برعكس ميكنه و اون يكي بر ميگردونه به حالت اول...دكمه اول رو كه ميزنم ميره روي سقف راه ميره!...يه جعبه هم هست كه نميدونم بايد باهاش چه كار كنم...و يه نردبون...ميشه راهنمايي كنيد؟؟؟
مرسي

Zaghan_13
31-08-2011, 12:44
سلام...من يه جا گير كردم...يه جايي كه دو تا دكمه هست كه يكيش نيروي جاذبه رو برعكس ميكنه و اون يكي بر ميگردونه به حالت اول...دكمه اول رو كه ميزنم ميره روي سقف راه ميره!...يه جعبه هم هست كه نميدونم بايد باهاش چه كار كنم...و يه نردبون...ميشه راهنمايي كنيد؟؟؟
مرسي

لینک سایت «بازی رایانه» جهت آموزش قدم به قدم بازی (در آدرس فاصله را حذف کنید!)

لینک دانلود فایل پی‌دی‌اف آموزشی طی کردن مراحل مخفی بازی

لینک دانلود سیو کامل بهمراه مراحل مخفی

من متوجه نشدم ولی این کمکت میکنه:27:

Jalal @ A.gh
31-08-2011, 13:03
مرسي
من با این راهنما تا آخرش رفتم...
راهنمای قدم به قدم بازی limbo یا برزخ همراه با تصاویر:

SA.JJ.AD
31-08-2011, 16:59
من با این راهنما تا آخرش رفتم...
راهنمای قدم به قدم بازی limbo یا برزخ همراه با تصاویر:

نظر و دیدگاه شما قابل احترامه ...

منظورم به شما نیست و بحثم کلی هستش ...

.
خدا وکیلی اینجور بازی هارو با اموزش قدم به قدم تموم کردن چه معنی داره ؟! اصلا چه کاریه نمیدونم !! دیگه نمیشه اسمشو بازی کردن گذاشت که !! این بازی و بازی های مشابه فقط رو معماهاشون میچرخن دیگه !! و لذتشونم به اینه که خودمون حلشون کنیم !! حالا نمیدونم قدم به قدم رفتنو با عکسو اینا چه صیغه اییه خب !! کلا کسی که توانایی حل 4 تا معمای اسون این بازی و بکلا بازی هایی که معما زیاد دارنو نداره .... بازیو نگیره کلا و وقتشو رو 4 تا بازی دیگه بزاره بنظرم خیلی بهتره !! تا اینکه از رو عکس و اموزش پیش بری :thumbsdow

Jalal @ A.gh
31-08-2011, 17:56
نظر و دیدگاه شما قابل احترامه ...

منظورم به شما نیست و بحثم کلی هستش ...

.
خدا وکیلی اینجور بازی هارو با اموزش قدم به قدم تموم کردن چه معنی داره ؟! اصلا چه کاریه نمیدونم !! دیگه نمیشه اسمشو بازی کردن گذاشت که !! این بازی و بازی های مشابه فقط رو معماهاشون میچرخن دیگه !! و لذتشونم به اینه که خودمون حلشون کنیم !! حالا نمیدونم قدم به قدم رفتنو با عکسو اینا چه صیغه اییه خب !! کلا کسی که توانایی حل 4 تا معمای اسون این بازی و بکلا بازی هایی که معما زیاد دارنو نداره .... بازیو نگیره کلا و وقتشو رو 4 تا بازی دیگه بزاره بنظرم خیلی بهتره !! تا اینکه از رو عکس و اموزش پیش بری :thumbsdow
نه بابا خیلی حال میده،جاهایی هستش که عمرا نمیشه به جوابش رسید و باید از راهنما استفاده کنی وگرنه اعصابت خورد میشه و خودم جاهایی که نتونستم رد بشم استفاده کردم(تو 3 بخش)بقیشو خودم رفتم...

L u K e !
01-09-2011, 14:10
فیزیک این بازی خداس ....

MobinS
01-09-2011, 14:36
در اصل این گرافیک هنری بازی هست که فکر می کنی فیزیک بازی خیلی قویه... البته که فیزیکش قوی هست ولی نه که خداست! فیزیک بازی اصلا چیزسختی برای برنامه نویسی یا استفاده نیتس و با ساده ترین فیزیک ها هم چنین چیزی رو میشه ساخت ولی وقتی با گرافیک هنری و انیمیشن های زیبا و Smooth قاطی شده احساس خوشایندی به آدم میده وقتی به فیزیکش دقت می کنی...

ati_1991
03-09-2011, 22:53
به نظر من یه جاهاییش گیر الکی داره ، مثلا تو یه چپتر بودم وقتی میمردم دوباره چهره پسره رو رو به راست میورد واسم، یه دستگیره رو میدونستم باید ازش استفاده کنم اما بش دست نزده بودم، یه محض اینکه بش دست زدم دیگه وقتی میمردم رو به چپ بازی رو واسم میورد که راهنماییم کنه از این طرف باید ادامه بدی
یه جاهاییش واقعا قلق الکیه که ربطی به فکری بودن بازی نداره + چیزای دیگه .... .

اما کلا دوسش دارم :40: عنکبوت اول بازی هم خیلی چندشو خوب بود :دی

wolfman_741
04-09-2011, 23:58
این قسمت رو نمیدونم چطور رد کنم
میشه راهنماییم کنید

m.diadem
05-09-2011, 00:12
میشه راهنماییم کنید

ماشالا عجب جای واضحی عکس گرفتی!!!

نکته:

این چیزا که میوفته رو سرت نمی تونی جهت حرکتتو انتخاب کنی...فقط می تونی سرعتو کم و زیاد کنی...هر وقت بری جایی که نور هست جهت حرکتت عوض می شه...

bleu2u4u
05-09-2011, 05:08
میشه راهنماییم کنید

در ادامه توضیح دوستمون
توی بازی چند جا هست که از اینها میوفته رو سرت
ازشون هم نمیتونی فرار کنی
بعد از اینکه افتاد رو سرت فقط میتونی سرعتت رو کم کنی (تو بعضی جاها باید انجام) تا برسی به نور و جهت عوض بشه .برای از بین رفتنش هم یه سری کرم هستن که از سقف اویزونن (مثل همینی که این سفیدی رو انداخت رو سرت)باید بری زیر اونا تا کرم رو بخورن و به حالت عادی برگردی

david071
05-09-2011, 10:34
بازی در عین سادگی گیم پلی و خیلی خوبی داره .

دیشب ساعت 1 دانلود کردم دیگه جو بازی منو گرفت یک 2 ساعتی داشتم بازی میکردم:31:

دوستانی که بازی نکردن بگیرن بازی کنن خیلی باحاله:10:

m.diadem
05-09-2011, 10:49
بازی در عین سادگی گیم پلی و خیلی خوبی داره .

دیشب ساعت 1 دانلود کردم دیگه جو بازی منو گرفت یک 2 ساعتی داشتم بازی میکردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستانی که بازی نکردن بگیرن بازی کنن خیلی باحاله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همشهری انقد دیر می خوابی پوستت خراب می شه ها!!!

david071
05-09-2011, 13:07
همشهری انقد دیر می خوابی پوستت خراب می شه ها!!!
چکار کنیم کاکو ... بعد از ترم تابستونه ،تازه تابستون ما شروع شده

blackbird25
05-09-2011, 23:32
من این بازی رو تموم کردم ولی بعد از شکستن شیشه هیچ ادامه ایی نداشت (کسی ادامه دارشو دیده :18: )
براش پچ اومد؟!

m.diadem
06-09-2011, 14:03
من این بازی رو تموم کردم ولی بعد از شکستن شیشه هیچ ادامه ایی نداشت (کسی ادامه دارشو دیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
براش پچ اومد؟!

پچ واسه چی؟

blackbird25
06-09-2011, 14:17
واسه مراحلش (من خودم نمیدونم ،چون بعضی ها گفتن مثل اینکه بازی بعد از شکستن شیشه بلزم ادامه داره)
البته از یه بازی 70 مگابایتی انتظار پچ نمیره:31:

milad dante
06-09-2011, 14:22
این بازی 40 تا چپتر داره و دیگر هیچ...

havas_1980
06-09-2011, 20:27
این بازی 40 تا چپتر داره و دیگر هیچ...
یه دونه زیادی گفتین. تو پی سی و پلی استیشن 39 تا میشه و تو ایکس باکسم 24 تاست. البته این به این معنی نیست که مراحل پلی استیشن و پی سی زیادتره... مثلا یکی از مراحل نسخه ایکس باکس رو تو نسخه پی سی در قالب دو مرحله میبینیم!... فرق این نسخه ها به این صورته.

ati_1991
07-09-2011, 00:05
معمولا جاهایی که گیر می کنم با استفاده از youtube ردش میکنم

MobinS
07-09-2011, 00:41
چه کار شایسته ای!

m.diadem
07-09-2011, 12:59

چه جالب! چرا با استفاده از فکرت ردش نمی کنی؟؟؟؟!!!!!!!
(شوخی کردما...ناراحت نشی یه وقت!)

ati_1991
07-09-2011, 13:47
اونقدر وقت ندارم که بشینم رو همه جاهاش فک کنم:دی بازی های دیگه هم میکنم
در ضمن همون طوری که قبلا گفتم بعضی جاهاش کا ملا گیر الکی داره

shahin_mp3
07-09-2011, 13:52

ايول حال كردم :21::31:

SA.JJ.AD
07-09-2011, 14:23
اونقدر وقت ندارم که بشینم رو همه جاهاش فک کنم:دی بازی های دیگه هم میکنم
در ضمن همون طوری که قبلا گفتم بعضی جاهاش کا ملا گیر الکی داره

گیر الکی ؟:20:خسته نباشید :20:

ايول حال كردم :21::31:

نوب بازی که دیگه حال کردن نداره عزیز :27:
+
بازی کل گیم پلیش بر مبنای معماهاشه و دیگه هیچی نداره !! بعد اونم بری ازین اونور نگاه کنی و با عکسو کلیپ ردش کنی !! نمیدونم چه لذتی داره !! خدا میدونه :31:

blackbird25
07-09-2011, 21:36
با کلیپ رد کردنش مثله این میمونه که همون کلیپ رو دوبار ببینی راستش منم میخواستم همین کار رو کنم اما دیدم دیگه حال نمیده:31:

shahin_mp3
08-09-2011, 05:09
نوب بازی که دیگه حال کردن نداره عزیز :27:
+
بازی کل گیم پلیش بر مبنای معماهاشه و دیگه هیچی نداره !! بعد اونم بری ازین اونور نگاه کنی و با عکسو کلیپ ردش کنی !! نمیدونم چه لذتی داره !! خدا میدونه :31:

با اين حركتش حال كردم :21:

mahdi.pars
08-09-2011, 12:22
سلام,خدایی واقعا سازندگان این بازی ترکوندن,یه بازی با این زمینه گرافیکی وصدا گذاری با این معما های واقعا عالی,بچه ها واقعا ارزش فکر کردن رو داره ,روش زمان بگذارید .:46:

5ajad
08-09-2011, 13:13
سلام,خدایی واقعا سازندگان این بازی ترکوندن,یه بازی با این زمینه گرافیکی وصدا گذاری با این معما های واقعا عالی,بچه ها واقعا ارزش فکر کردن رو داره ,روش زمان بگذارید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظورت از صداگذاری چیه؟: دی

shahin_mp3
08-09-2011, 14:35
سلام,خدایی واقعا سازندگان این بازی ترکوندن,یه بازی با این زمینه گرافیکی وصدا گذاری با این معما های واقعا عالی,بچه ها واقعا ارزش فکر کردن رو داره ,روش زمان بگذارید .:46:

فكر كنم كيفيت صدا يا شايد هم دالبي بودن صدا رو ميگه :21:

blackbird25
08-09-2011, 14:48
به نظر من از یه بازی دو بعدی فکری( اونم آروم) و گرافیک سیاه و سفید انتظار صدا گذاری بتل فیلد و آهنگ اکشن نمیره :31:

M . Sayid
08-09-2011, 16:39

فحش داده شده توسط گيمر محترم بعد از فهميدن قلق اون مرحله !!:31:

treason_boys
08-09-2011, 21:45
آفرین به هنر خلاقیت سازنده هاش..اولین بازیی بود که تو چند سال اخیر چند ساعت پشت سر هم بازی کردم
ولی حیف که 3 ساعته تموم شد!

واقعا بیشتر روی بازی های دو بعدی سرمایه گذاری کنن:31:

shahin_mp3
09-09-2011, 12:08
آفرین به هنر خلاقیت سازنده هاش..اولین بازیی بود که تو چند سال اخیر چند ساعت پشت سر هم بازی کردم
ولی حیف که 3 ساعته تموم شد!

واقعا بیشتر روی بازی های دو بعدی سرمایه گذاری کنن:31:

تو زياد سرمايه گذاري نكن كه به اين زودي تموم بشه :31:

mahdi.pars
10-09-2011, 13:59
اون افکتهای ریز صدا که واقعا باید خیلی توجه کنی تا متوجه بشی ,چون بازی فکریه خیلیها به این ریزه کاریها توجه نمیکنن.

m.diadem
13-09-2011, 01:45
آقا بیا که بدبخت شدیم! دیدین گولمون زدن! مثکه واقعا بازیی که ما دانلود کردیم کم داره!

مثلا این کجای بازیه؟؟؟؟؟؟؟
دو تا عکس خیلی ضایعه دیگه هم که تو بازی نبودن پیدا کردم ولی فیلتر بودن....

برید توی گوگل...images...سرچ کنید limbo game...دقت کنید تنظیماتش باید روی standard view باشه...عکسا رو ببینید...

یکیش داره روی یه طناب راه می ره...یکیشم بالای یه بلندیه که زیرش همه چی پیداس...

اینا اصلا تو بازی نبودن (البته پوستر و ایناهم نبودن...واضحه که یه قسمت از بازیه)

Little Sparrow
13-09-2011, 01:53
اینجا همون عنکبوته نیست؟

Mool Tee
13-09-2011, 01:59
اینا همشون تو بازی بود!!!!! (البته تو Xbox 360)

m.diadem
13-09-2011, 11:11
اینجا همون عنکبوته نیست؟

نه فرق می کنه.

اینا همشون تو بازی بود!!!!! (البته تو Xbox 360)

عکسایی که گفتمو سرچ کردی؟ مگه می شه یه بازی برای کنسولای مختلف کم و زیاد باشه؟

blackbird25
13-09-2011, 12:39
من که یه همچین مراحلی ندیده بودم! :18:
یعنی نسخه طولانی تری هم هست؟! (من که آخرش نفهمیدم این بازی چند تا ورژن داره یا نه :24: )