PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ژیلت ........؟

hamed malekpour
23-07-2010, 10:26
آیا ژیلت برای صورت خوبه اگه مفیده کدوم مارکش بهتره؟

.:2M:.
23-07-2010, 10:30
:دی :دی ژیلت خودش یه مارکه دیگه ! :دی

Ultra_Black
23-07-2010, 10:56
فعلا جدیدترین و بهترینش Gillette Fusion Phantom هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4ae13ad_zoom.jpg

armin_punisher6
23-07-2010, 10:59
ببخشید این باطری که واسه ویبره هست چه فایده ای داره؟منظورم اینه اگه بلرزه چه فایده ای داره؟

Ultra_Black
23-07-2010, 11:23
ببخشید این باطری که واسه ویبره هست چه فایده ای داره؟منظورم اینه اگه بلرزه چه فایده ای داره؟ ویبره موهای ریز صورت رو بصورت عمودی بلند میکنه و از ته اصلاحشون می کنه
یعنی به عبارتی انگار شما با یه بار اصلاح،چند بار صورتتون رو اصلاح کردید
و البته اصطکاک تیغ و صورت رو هم کاهش میده

far2009
23-07-2010, 13:03
قیمتش چقدره ؟

Ultra_Black
23-07-2010, 13:44
قیمتش چقدره ؟
حول و حوش 14-15 تومن

kiarash3500
23-07-2010, 14:51
به نظرتون ماشین های برقی بهتر نیس؟

nafe-bandar
23-07-2010, 15:21
به نظر من ژیلت های یه بار مصرف از همش بهترن!
ماشین گرم می کنه پوست رو تیغ بهتره...

Ultra_Black
23-07-2010, 15:49
به نظرتون ماشین های برقی بهتر نیس؟
بستگی به عادت شخص و سازگاری با پوستش داره
بشخصه تعداد زیادی رو میشناسم که پوستشون به ماشین حساسیت داره (جوش میزنه)

hamed malekpour
23-07-2010, 16:15
فعلا جدیدترین و بهترینش Gillette Fusion Phantom هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4ae13ad_zoom.jpg

این ژیلت چند بار مصرفه ؟

Diego
23-07-2010, 16:22
این ژیلت چند بار مصرفه ؟

بستگی به مدت زمان مصرف و زبری و ضخامت موهای شما داره.هر وقت دیدی قسمت به قول معروف صابونی بالای تیغش تموم شد،تیغشو تعویض میکنی

hamed malekpour
23-07-2010, 19:44
پی قابلیت عوض شدن تیغ داره از کدوم تیغ ها باید روش بندازی ؟

vroom
23-07-2010, 20:09
پی قابلیت عوض شدن تیغ داره از کدوم تیغ ها باید روش بندازی ؟

تیغ مخصوص داره ، بسته های 4 تاییش 16000 تومان:46:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_oyama
23-07-2010, 20:20
نظرتون در مورد ریش تراش براون چیه ؟ حدود 100 تومانی
از بیخ میزنه؟
بد جایی هم پرسیدم

armin_punisher6
23-07-2010, 20:33
بستگی به مدت زمان مصرف و زبری و ضخامت موهای شما داره.هر وقت دیدی قسمت به قول معروف صابونی بالای تیغش تموم شد،تیغشو تعویض میکنی
ببخشید اگه اون قسمت صابونیش تموم بشه ولی تیغ هنوز تیزی خودشو داشته باشه بازم باید تعویض کرد؟

ScKAT LeFT
23-07-2010, 21:10
فیوژن خیلی خوبه !!!
اما حتما پاورش رو بگیر که ویبره داشته باشه !!!

من که استفاده میکنم راضیم ...

جایزه هم فکر نمیکنم داشته باشه ! من فیوژن و واسه کیفیتش میخرم :31:

mobiledead
23-07-2010, 21:13
نه نیازی به تعویض نیست
من از هر تیغ معمولا یک یا دوماه استفاده میکنم
بعدش که کند شد چون سخت میشکه , صورتم جوش میزنه
از ماشین هم اصلا نمیتونم استفاده کنم
همه مدلشو خریدم ولی صورتم جوش میزنه
البته من mach 3 turbo دارم
ازش راضیم
قبلا جوش صورت پدرمو در آورده بود

amir_oyama
23-07-2010, 23:15
نه نیازی به تعویض نیست
ازش راضیم

ببخشید شما چند سالتنو ؟
فکر کنم تو سنین نوجونی با اصلاح کردن جوش زده بشه

ciscogig
23-07-2010, 23:49
ببخشید تیغ پوست رو خراب نمیکنه؟
من داداش کوچیکم (12)ماشین میزنه و جوش هم درمیاره، اگه تیغ بزنه بهتره؟

Diego
24-07-2010, 01:24

بعد از اصلاح با ژیلت و یا تیغ، حتماً از after shave هایی با مارک خوب استفاده کنید.

armin_punisher6
24-07-2010, 10:36
بعد از اصلاح با ژیلت و یا تیغ، حتماً از after shave هایی با مارک خوب استفاده کنید.
کاملا تایید میشه.ولی بعضی ها هم به بعضی از افتر شیوا حساسیت میشه.شماها اول Gillete استفاده کنین احیانا اگه حساسیت داشتین از arko استفاده کنین.

nafe-bandar
24-07-2010, 11:46

اگه صورتت زیاد مو داشته باشه نه تازه باید 6 تیغش کنی که خوشگل شی :31:
اما 12 ساله فکر نکنم اونقدر مو داشته باشه صورتش که اصلاح کنه!

shir_farhad
24-07-2010, 17:16
والا من همه جورشو استفاده کردم همه شون سر و ته یه پخین.

النم ژیلت معمولی استفاده می کنم (نه توربو نه پاور نه فوژن)

M A M M U T
24-07-2010, 19:29
fusion power +gillette fusion hydra gel(sensetive skin)
عالی میشه.من خیلی جوش میزدم(بر اثر ماشین ریش تراش) اما الآن فوق العاده شده.
تیغش هم برا من که زیاد ریش ندارم (حدودا هفته ای یک بار الی دوبار) 2 ماه الی 2.5 ماه طول کشید تا اون قسمتش سفید شد.

hamed malekpour
24-07-2010, 20:48
یه سوال دیگه از کجا بدونم که ژلت را باید دور بندازم ژیلت معمولی را می گم دو تیغ بیک؟

.::SMS::.
24-07-2010, 21:05
یه سوال دیگه از کجا بدونم که ژلت را باید دور بندازم ژیلت معمولی را می گم دو تیغ بیک؟
هر وقت دیدی روون نیست و صورت رو اذیت میکنه موقع اصلاح

amir_oyama
25-07-2010, 18:42
آقایون خواهشا اونایی که صورتشون جوش میزنه بگن چند سالشونه؟
ما که یه مقداری سنمون بالاتره فکر نکنم دیگه جوش بزنیم

.::SMS::.
26-07-2010, 00:34
من 23 سالمه
اگه فاصله بین اصلاحهام کمتر از سه روز باشه، صورتم داغون میشه
همه جور افتر شیو هم امتحان کردم
این سری یکی گرفتم به اسم no bakter یکم بهتر شده ولی هنوز خوب نیست
به سن مربوط هست ولی قطعی نیست.

M A M M U T
26-07-2010, 01:05
من 17 سالمه.آره ولی بستگی داره که به چه سنی بگی بالا:31:
من جوش میزنم ولی از وقتی با fusion می زنم خیلی کمتر شده.فکر کنم به خاطر ژلش باشه.
راستی یه افتر شیور هم هست اسمش نیوا است کسی میدونه که خوبه یا نه؟منظورم اینه که از فیوژن بهتر هست یا نه؟

hamed malekpour
26-07-2010, 08:08
یه سوال اگه تیغ یا ژلت را بر عکس بزنیم آیا عوارضی داره (خلاف رویش مو در صورت)؟

Diego
26-07-2010, 08:17
یه سوال اگه تیغ یا ژلت را بر عکس بزنیم آیا عوارضی داره (خلاف رویش مو در صورت)؟

قدیما آره.ولی با ژیلت های جدید و کف ریشهای جدید دیگه این مشکل برطرف شده.(قبلآ ها جوش میزد)حتی خودشون هم تو تبلیغاتشون میگن حالا از هر جهتی که دوست دارید اصلاح کنید.خلاف جهت تیغ زدن،باعث میشه که مو خیلی کوتاه بشه

Ultra_Black
26-07-2010, 11:12
راستی یه افتر شیور هم هست اسمش نیوا است کسی میدونه که خوبه یا نه؟منظورم اینه که از فیوژن بهتر هست یا نه؟
بنده بعد از اصلاح با تیغ ژیلت فیوژن معمولی از افتر شیو NIVEA Extra Soothing Balm استفاده می کنم
برای من که خوب جواب میده (تا بحال از افتر شیو فیوژن استفاده نکردم)

ScKAT LeFT
26-07-2010, 11:16
افتر شیو فیوژن خیلی عالیه !
بعد از استفاده براقیت خوبی هم به پوست میده ...

من تا حالا تقریبا از همه افتر شیوها استفاده کردم ! اما فیوژن رو به همه ترجیح میدم !
قیمت هم 7500 تومن هست

vroom
26-07-2010, 12:37
من افتر شیو ژیلت مدل power rush خریدم
ولی
کاملا حالت مایع داره وقتی میخوام استفاده کنم مکافاتی دارم:دی
ظاهرا الکل توش داره و وقتی میزنم به صورتم این بو را که تنفس میکنم انگار میخوام بیهوش بشم و بد جوری هم چشمام را میسوزونه:دی
ولی خب بعد از تحمل این این 7 خان رستم:دی پوست را خیلی نرم میکنه و 1 حالت روغنی داره
خلاصه اگه خواستید از این مدل بخرید این مسائل را در نظر بگیرید:46:

قدیما آره.ولی با ژیلت های جدید و کف ریشهای جدید دیگه این مشکل برطرف شده.(قبلآ ها جوش میزد)حتی خودشون هم تو تبلیغاتشون میگن حالا از هر جهتی که دوست دارید اصلاح کنید.خلاف جهت تیغ زدن،باعث میشه که مو خیلی کوتاه بشه
من پوستم جوش نمیزنه فقط نگرانیم از اینه که اگه خلاف جهت رویش ریش تیغ بزنم ریش هام زیر پوستی در بیان
نگرانیم بجاست یا بی مورده؟
از ظرف دیگه وقتی در جهت رویش با فیوژن اصلاح میکنم انگار با موزر ریش هام را زدم و اونجور که میخوام به اصطلاح 3تیغ نمیشه :دی

بنده بعد از اصلاح با تیغ ژیلت فیوژن معمولی از افتر شیو NIVEA Extra Soothing Balm استفاده می کنم
برای من که خوب جواب میده (تا بحال از افتر شیو فیوژن استفاده نکردم)

بابک جان این مدل نیوا حالت ژل داره یا مایع هستش؟

Ultra_Black
26-07-2010, 12:48
من پوستم جوش نمیزنه فقط نگرانیم از اینه که اگه خلاف جهت رویش ریش تیغ بزنم ریش هام زیر پوستی در بیان
اگه موقع اصلاح پوستتون رو نکشید و بر خلاف جهت رویش مو نزنین اصلا همچین موردی پیش نمیاد
و جای نگرانی نیست

از ظرف دیگه وقتی در جهت رویش با فیوژن اصلاح میکنم انگار با موزر ریش هام را زدم و اونجور که میخوام به اصطلاح 3تیغ نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ژیلت فیوژن معمولی هست یا فیوژن پاور؟
کلا بر خلاف جهت رویش مو،امکان اینکه بعضی موها برن زیر پوست زیاده

نه کاملا ژل هست و نه کاملا مایع (میشه گفت مایع غلیظ)

---------- Post added at 01:48 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

ولی
کاملا حالت مایع داره وقتی میخوام استفاده کنم مکافاتی دارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ظاهرا الکل توش داره و وقتی میزنم به صورتم این بو را که تنفس میکنم انگار میخوام بیهوش بشم و بد جوری هم چشمام را میسوزونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی خب بعد از تحمل این این 7 خان رستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پوست را خیلی نرم میکنه و 1 حالت روغنی داره
خلاصه اگه خواستید از این مدل بخرید این مسائل را در نظر بگیرید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی منم قبلا از این مدل هم استفاده کردم

Gillette Arctic ICE

که بیشتر شبیه ادکلن هست تا افترشیو
و خاصیت محافظت کنندگی و تسکین دهندگی زیاد خوبی نداره
ولی الکلش خیلی کمتر از ادکلن هست و برای خوشبو کردن پوست صورت خیلی مناسبه

EngineeR EhsaN
26-07-2010, 12:53
آقا یه سوال خیلی مبتدیانه!؟ قبل از مصرف زیلت باید چی به صورتمون بمالیم؟

Ultra_Black
26-07-2010, 12:58
آقا یه سوال خیلی مبتدیانه!؟ قبل از مصرف زیلت باید چی به صورتمون بمالیم؟
اگه پوست صورتتون خیلی حساس هست،توصیه میشه از لوسیون های قبل اصلاح استفاده کنید
در غیر اینصورت پوست صورت رو با آب ولرم و با فرچه حدود 3 دقیقه کاملا خیس و مرطوب کنید (با فرچه ماساژ بدید) و بعدش ژل یا خمیر اصلاح به صورتتون بزنید و اصلاح کنید

dsa dsa
26-07-2010, 12:59
ولی
کاملا حالت مایع داره وقتی میخوام استفاده کنم مکافاتی دارم:دی
ظاهرا الکل توش داره و وقتی میزنم به صورتم این بو را که تنفس میکنم انگار میخوام بیهوش بشم و بد جوری هم چشمام را میسوزونه:دی
ولی خب بعد از تحمل این این 7 خان رستم:دی پوست را خیلی نرم میکنه و 1 حالت روغنی داره
خلاصه اگه خواستید از این مدل بخرید این مسائل را در نظر بگیرید:46:

از ظرف دیگه وقتی در جهت رویش با فیوژن اصلاح میکنم انگار با موزر ریش هام را زدم و اونجور که میخوام به اصطلاح 3تیغ نمیشه :دی

مایع هست پوست رو خنک می کنه .. خیلی عالیه.

vroom
26-07-2010, 13:01
اگه موقع اصلاح پوستتون رو نکشید و بر خلاف جهت رویش مو نزنین اصلا همچین موردی پیش نمیاد
و جای نگرانی نیست

ژیلت فیوژن معمولی هست یا فیوژن پاور؟
کلا بر خلاف جهت رویش مو،امکان اینکه بعضی موها برن زیر پوست زیاده

نه کاملا ژل هست و نه کاملا مایع (میشه گفت مایع غلیظ)

---------- Post added at 01:48 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

راستی منم قبلا از این مدل هم استفاده کردم

Gillette Arctic ICE

که بیشتر شبیه ادکلن هست تا افترشیو
و خاصیت محافظت کنندگی و تسکین دهندگی زیاد خوبی نداره
ولی الکلش خیلی کمتر از ادکلن هست و برای خوشبو کردن پوست صورت خیلی مناسبه

پوستم را نمیکشم و در جهت رویش هم اصلاح میکنم ولی خب همون طور که گفتم اصلا انگار نه انگار که از فیوژن که 5 تا تیغ داره استفاده کردم
فیوژن پاور هست
اره برای همین نگرانم و خلاف جهت رویش تا حالا اصلاح نکردم ولی خب ظاهرا چاره ای نیست و باید در خلاف جهت را هم امتحان کنم :13:

این افتر شیو های splash که من دفعه ی اول و آخرم بود که خریدم مشکلشون اینه که استفاده کردنشون خیلی سخته:دی وقتی میخوای استفاده کنی باید بریزی تو دست و توی دست هم که میریزی از بین انگشت ها خارج میشن:13:

ممنون بابک جان:20:

Ultra_Black
26-07-2010, 13:06
پوستم را نمیکشم و در جهت رویش هم اصلاح میکنم ولی خب همون طور که گفتم اصلا انگار انگار که از فیوژن که 5 تا تیغ داره استفاده کردم
فیوژن پاور هست
اره برای همین نگرانم و خلاف جهت رویش تا حالا اصلاح نکردم ولی خب ظاهرا چاره ای نیست و باید در خلاف جهت را هم امتحان کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
والا خلاف جهت که با پوست من سازگار نیست...
ولی بهتره خودتون امتحان کنید شاید برا شما جواب داد:46:

این افتر شیو های splash که من دفعه ی اول و آخرم بود که خریدم مشکلشون اینه که استفاده کردنشون خیلی سخته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وقتی میخوای استفاده کنی باید بریزی تو دست و توی دست هم که میریزی از بین انگشت ها خارج میشن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله
Splash ها رو باید بریزین رو کف دستتون و بعد با دستاتون رو هر دو دست پخش کنید و روی صورتتون با ضربه های آروم دست پخش کنید

ممنون بابک جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهش می کنم دوست من

asskicker56
26-07-2010, 13:12
بعضی ها میگن استفاده از این تیغا (زدن موها از ته ) باعث میشه بعدنا صورت زیاد چروک بشه ؟؟!!! نظرتون چیه؟

Ultra_Black
26-07-2010, 13:19
بعضی ها میگن استفاده از این تیغا (زدن موها از ته ) باعث میشه بعدنا صورت زیاد چروک بشه ؟؟!!! نظرتون چیه؟
به نظر من اصلا دلیل علمی نداره!:13:

alipencia
27-07-2010, 18:42
دوستان من از ژیلت معمولی استفاده میکنم اما چون زیاد نمیتراشه با ماشین دوباره صاف میکنم(braun cruser 4 ) البته موقع استفاده از ماشین پوست رو میکشم.به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟البته الان مشکل ندارم.منظورم اینه که در اینده امکان داره پوست رو خراب کنه؟

dsa dsa
27-07-2010, 18:51
علت اینکه ریش و 30 بیل در بضعی ها زود رشد می کنه یعنی امروز می زنن فردا در میاد و در بعضی ها دیر چیه و چه جوریه میشه کنترلش کرد؟

hamed malekpour
27-07-2010, 20:01
علت اینکه ریش و 30 بیل در بضعی ها زود رشد می کنه یعنی امروز می زنن فردا در میاد و در بعضی ها دیر چیه و چه جوریه میشه کنترلش کرد؟
به نظر من بعضی ها عمل لیزر انجام می دهند تا مو هاشون دیگه رشد نکنند.

mobiledead
27-07-2010, 21:56
نه نیازی به تعویض نیست
ازش راضیم

من 26 سالمه

mmiladd
27-07-2010, 21:59
دوستان من از ژیلت معمولی استفاده میکنم اما چون زیاد نمیتراشه با ماشین دوباره صاف میکنم(braun cruser 4 ) البته موقع استفاده از ماشین پوست رو میکشم.به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟البته الان مشکل ندارم.منظورم اینه که در اینده امکان داره پوست رو خراب کنه؟

شما دارین با پوست خودتون جنایت می کنین..

farbod N73 me
27-07-2010, 22:17
دوستان یه چیزی بگم...
من الان 17 سالمه ولی صورتم اصلا ریش و سیبیل نداره؟
به نظرتون مشکلی هست؟
خیلی نگرانم....؟

L.A.M.P.A.R.D
27-07-2010, 22:20
من با هر دو شون راحتم

shir_farhad
27-07-2010, 22:27
دوستان یه چیزی بگم...
به نظرتون مشکلی هست؟
خیلی نگرانم....؟

خوش بحالت.

هیچ دقت کردی اوروپایی ها و البته شرقی هم کوسه هستن؟

آخ بدم میاد از نژادهای پر مو :2:

angello1920
27-07-2010, 22:44
دوستان یه چیزی بگم...
به نظرتون مشکلی هست؟
خیلی نگرانم....؟
جاي نگراني نيست . خوب توي صورتت نگاه كن كه مو هاي ريز و بور اصلا نيست؟ اگر هست خوب عاليه شما نياز داري كه تيغ زدن صورتت رو شروع كني و به مرور اون موهاي بور مشكي مي شن.ولي اگر اون موهاي بور ريز هم نيست.شما از تيغ ژيلت استفاده كن و بعد يه سري خمير ريش هايي هستن كه بنده خودم هم استفاده مي كنم اسمش nivea for men هستش . اين محصول باعث تحريك ريش و سبيل مي شه.بعد از اينكه با تيغ ژيلت موهاي بور در آوردي و تقريبا داشتن سياه مي شدن از اين تيغ هاي 6 ماهه بگير كه اون ها باعث رشد ريش و سيبلت مي شن.من يادمه كه هر بار كه تيغ مي زدم ريش بيشتري در مي آوردم.پس نگران نباش.تا 19 سالگي داشتن ريش كم اهميت كمتري داره.
مي دونم كه اينجا جاش نيست. ولي كسي مي تونه بگه چطور تاپيك بزنم ؟يا لينك آموزش بده !

farbod N73 me
27-07-2010, 23:12
دوست عزیز من الان صورتم رو حدود یکسال هست که میزنم ولی هنوز موهای کمپشت مشکی دارم از خمیر ریش YVES ROCHER استفاده میکنم.....!
ولی کلا ممنون از راهنماییت.

dsa dsa
27-07-2010, 23:54
معلوم نیست : یه عده می خوان ریش در بیارن یه عده می خوان در نیارن ..:27:

angello1920
28-07-2010, 08:46
معلوم نیست : یه عده می خوان ریش در بیارن یه عده می خوان در نیارن ..
اون عده اي كه نمي خوان ريش در بيارن خرشون از پل گذشته حالا با خيال راحت ....دو روز ديگه كه بچه دار بشه بايد با بچه اش يك صورت داشته باشن؟
تازه كساني كه ريش دارن مي تونن 6 تيغ بزنن بشن اروپايي مي تونن هم مدل بدن.اينجوري دستش باز تره:27:

دوست عزیز من الان صورتم رو حدود یکسال هست که میزنم ولی هنوز موهای کمپشت مشکی دارم از خمیر ریش YVES ROCHER استفاده میکنم.....!
ولی کلا ممنون از راهنماییت.
خواهش مي كنم.حالا جهت اطلاع مي گم جهت تيغ زدن هم مهمه .من خودم صورتم به يك سري جهت ها حساس هست وقتي به اون جهت خاص تيغ مي زنم ريشي كه داشتم ديگه در نمياد تا يه مدتي.من بيشتر جهت مخالف و به صورت افقي تيغ زدن رو پيشنهاد مي كنم.مثلا براي گونه راست از كنار لب ها به جهت گوش تيغ رو بكش.به هر حال فكر كنم توي اين يه سال اين ها رو امتحان كردي.

farbod N73 me
28-07-2010, 09:38
امتحان که کردم مثلا یه بار مخالف زدم تا یک ماه همون کم پشت ها هم درنیومد......!
ولی حالا بریم ببینیم چی میشه....!:2:

Diego
28-07-2010, 10:13
کم مویی یه چیز ژنتیک هست و اصلاً ضعف یا مشکل تلقی نمیشه.اصلاً نگران نباشید.

Alireza SM
28-07-2010, 10:19
بچه ها فروشگاهي هست كه فويژن رو آنلاين بفروشه ؟؟

dsa dsa
28-07-2010, 11:30
من با ژیلت می زنم احساس می کنم از ته ته نمی زنه یعنی جای اون ریش ها می مونه چه جوری از ته زد ؟ یا شاید به خاطر پوست باشه ؟

angello1920
29-07-2010, 11:05
من با ژیلت می زنم احساس می کنم از ته ته نمی زنه یعنی جای اون ریش ها می مونه چه جوری از ته زد ؟ یا شاید به خاطر پوست باشه ؟
براي اين كه بخواي از ته بزني بايد جهت رشد ريش و سبيلت رو در نظر بگيري و نكته ي مهمتر اينكه چون گونه ها حالت نرمي دارن پس وقتي تيغ رو روش فشار مي دي كاملا اجازه نمي ده كه تيغ با پوست در تماس باشه.راه حلش هم آسونه از داخل زبونت رو به اون قسمتي كه داري تيغ مي زني به سمت بيرون فشار بده و اگر زبونت نمي رسه مي توني گونه ات رو باد كني و سر تيغت رو به سمت پايين نگه دار ! طوري كه اگر تيغ رو يه آدم فرض كنيم كله پاش كن تيغه رو :21: .ولي مواظب باش كه پوستت رو نكني چون من يه بكي دوبار اينطوري شد و لكش هم رو صورتم موند.واسه همينه كه بعضي وقت ها مي بيني حتي توي فيلم ها طرف داره تيغ مي زنه صورتش رو مي بره.چون در غير اين صورت كه فشار چنداني به پوست نمياد !

bushido
29-07-2010, 11:40
من شنیدم میگن استفاده مداوم از ژیلت پوست صورتو چروک می کنه درسته؟

hamed malekpour
29-07-2010, 13:07
یه سوال ناشیانه ژلت را خشک می زنند یا با ید کف صابون را به صورت بمالیم وبعد؟

eMer@lD
29-07-2010, 13:22
من شنیدم میگن استفاده مداوم از ژیلت پوست صورتو چروک می کنه درسته؟

تیغ چون به صورت کشیده میشه باعث نازک شدن و پیر شدن پوست میشه که چروک رو به دنبال داره بنابراین بهتره از ژیلت های فوم دار استفاده کنید برای صورت خیلی بهتره .
برای از بین بردن صدمات ناشی از تراشیدن هر روزه ی موی صورت باید از یک کرم افتر شیو مناسب استفاده کنید

و اینکه در جهت موی صورت ریش خود را بتراشید. زمانی که در خلاف جهت مو صورت خود را اصلاح می کنید (چپه تراش)، تیغ به سرعت روی پوست شما حرکت می کند و موها را به تندی و خشونت از صورت بیرون می کشد و این احتمال دارد که باعث بریدگی، سوزش و رشد موهای اضافی و چند تایی بشود

البته برخی اعتقاد دارند که تراشیدن موی صورت در خلاف جهت رشد مو، باعث اصلاح صورت بهتر و سه تیغه می شود؛ در اینجا برای اینکه از هردو حاات بهره ببرید، پیشنهاد می کنیم که ابتدا در جهت رشد مو اصلاح کنید، سپس دوباره کف ریش بزنید و به آرامی، با فشار اندک و ضربات کوتاه در خلاف جهت مو صورت خود را اصلاح کنید. در این صورت هم صورتی کاملا صاف و سه تیغه خواهید داشت و هم از سوزش و اذیت پوست در امان می مانید

یه سوال ناشیانه ژلت را خشک می زنند یا با ید کف صابون را به صورت بمالیم وبعد؟

انواع کرم های بیشمار ریش تراشی برای انوع پوستها، همچنین انواع ژل، صابون و کف صابون برای استفاده مناسب وجود داره تا از کف صابون استفاده نکنید . از به کاربردن یک قالب صابون معمولی صرفنظر کنید، به آشپزخانه بروید و مقداری روغن زیتون به صورت خود بمالید؛ آزمایشات ثابت کرده است که روغن زیتون نمونه مناسبی برای جایگزینی کرمهای ریش تراشی ساخت کارخانه ها است

بهترین زمان برای اصلاح صورت، پس از یک دوش آب گرم است. آب داغ و بخار آب، ریش شما را نرم می کند و منافذ موی صورت را باز می کند، درنتیجه به اصلاح نرم و صافتر کمک می کند. در مورد مردانی که ریش زبر و درشتی دارند یا زمانی که می خواهید کاملا ریش خود را بتراشید و سه تیغه کنید، از یک کرم و لوسیون قبل از اصلاح استفاده کنید تا سلول های مرده پوست شما را از بین ببرد و ته ریش شما را از بین ببرد که به طور قابل توجهی باعث بهتر شدن اصلاح شما می شود. از کرم پیش از اصلاح فقط دو یا سه بار در هفته استفاده کنید، مگر اینکه مطمئن بشوید نمونه ای که استفاده می کنید برای مصرف روزانه طراحی شده است. آب داغ، بخار آب و کرم قبل از اصلاح، مقدمات یک ریش تراشیدن خوب را فراهم می کند

نوع پوست شما، افترشیو مناسب شما را تعیین می کند. اگر پوست چربی دارید، به دنبال افترشیوی باشید که پوست را خشک نگاه می دارد. اگر پوست خشکی دارید، افترشیوی انتخاب کنید که مرطوب کننده باشد. همه اینها بستگی به نوع پوست شما دارد. اما با این وجود موادی هستند که باید از آنها خودداری کنید. افترشیوهایی که از الکل ساخته شده است یا حاوی الکل است، دشمن پوست شما است. این نوع افترشیو پوست شما را خشک و سفت می کند و مانع نفوذ هوا به پوست می شود. درعوض افترشیوهایی بخرید که از مواد روغنی تهیه شده است و از مواد مرطوب کننده ترکیب شده است. به هر حال باید به این اصل کلی توجه کنید: اگر با استفاده از یک افترشیو سوزش و خارش ادامه داشت، نباید دیگر از آن استفاده کنید

با کمک از وبلاگ zhigol.blogfa

timsar jackson
30-07-2010, 22:33
ژل بهتره یا خمیر؟

من خودم ژل میزنم ژل فیوژن

Ultra_Black
31-07-2010, 20:21
ژل بهتره یا خمیر؟

تفاوت خاصی با هم ندارند
ولی ژل جدیدتر و با صرفه تر و همجنین باعث اصطکاک کمتر بین پوست و تیغ میشه (طبق گفته سازنده)

shir_farhad
31-07-2010, 20:43
ژل بهتره یا خمیر؟

اینطور چهره ات نورانی تره ژیلت حرام بید جیگر.:21:

amir_oyama
01-08-2010, 09:42
ممنون میشم یکی در مورد ریش تراش براون توضیحی بده... مرسی

timsar jackson
01-08-2010, 09:44
اینطور چهره ات نورانی تره ژیلت حرام بید جیگر.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این چهره ی من نیست عزیزم...ولی دوس داشتم این من می بودم!!!(یغما گلرویی)

Diego
01-08-2010, 11:14

اگه خواستی بگیری،از سری 7 براون بگیر.

amir_oyama
01-08-2010, 22:13
اگه خواستی بگیری،از سری 7 براون بگیر.

سری 7 حدودا چه قیمتیه؟ میشه یکم توضیح بدید در مورد نحوه نامگذاریشون؟
من براون 370 مد نظرم بود که قیمتش 110 تومان بود

angello1920
01-08-2010, 22:56
من براون 370 مد نظرم بود که قیمتش 110 تومان بود
من يكي دارم قيمتش 90 هزار تومانه.اسمش هم philips norelco هست.خوب مي زنه ولي روي پوست من قسمت گردن جوش در ميارم وقتي از اين ريش تراش استفاده مي كنم.ولي پوست رو خيلي نرم مي كنه و هيچ اثري هم از مو باقي نمي مونه.در ضمن چند تا سر داره كه مخصوص حالت هاي مختلف تراشيدن هست مثلا يكي از سرهاش مخصوص خط انداختنه.به هنگام تراشيدن مو هم همه رو به خودش جذب مي كنه و مي توني درب رويي اش رو باز كني و بشوري.كلا خيلي خوبه.شارژيه.

vroom
01-08-2010, 23:17

سلام
این تاپیک را چک کنین فکر کنم اطلاعات خوبی توش باشه :46:

مشاوره خرید ریش تراش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

avator20002000
02-08-2010, 14:06
ژیلت های که اکثرا تو ایرانه هندی پاکستانیه که به درد خودشون فقط می خوره صورتو می بره ولی اگه بتونه المانی یا امریکایی پیدا کنی مهشره که هر وقتم کند شد بزاری تو فریزر تیز می شه!
وگرنه بعضی جاها ماله افریقای جنوبی رو داره که کیفیتش متوسطه بدک نیست!

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:04 PM ----------

بستگی به عادت شخص و سازگاری با پوستش داره
بشخصه تعداد زیادی رو میشناسم که پوستشون به ماشین حساسیت داره (جوش میزنه)
وقتی دستگاه شوینده نداشته باشه ماشین ریش تراش صورت جوش می زنه چون خود ادم نمی تونه مثل دستگاه خوب تمیز کنه که!

M A M M U T
02-08-2010, 17:00
دوستان سه تا سوال
fusion -1 هایی که از بازار می خرید پشتش نوشته ساخت کجا؟ماله من نوشته made in china
2-این fusion هارو چطور باید تمیز کرد؟بعد از اصلاح.
3-چرا تیغ ها رو تو فریزر می ذارن؟

avator20002000
02-08-2010, 17:29
چین تیغهاش صورتو زود میبره حواست نباشه ولی اونایی که اصل هستند نمیبرند(صد در صد تست شده)
تو فیریزر تیز میشه

far2009
02-08-2010, 17:59
چین تیغهاش صورتو زود میبره حواست نباشه ولی اونایی که اصل هستند نمیبرند(صد در صد تست شده)
تو فیریزر تیز میشه
این اصل ها قیمتشون چنده ؟

avator20002000
02-08-2010, 19:03
این اصل ها قیمتشون چنده ؟
من راستش از اینجا نخریدم ولی فکر کنم این مغازه هایی که جنس اونور ابی که مسافرا میارن می فروشن داشته باشن (تو تهران فردوسی چندتا از این مغازه ها هستند)
ولی غیر از اصلیاش که المانی و امریکایی هستش که محشرا نوبت به افرقای جنوبی هاش می رسه که تو ایرانم هست زیاده کیفیتش متوسط ولی مثل این هندی چینی ها نیست یک بار مصرف باشه اونارم بزاری فیریزر دوباره نو میشه!

shir_farhad
04-08-2010, 17:37
ژیلت های وارداتی عموما مصری هستن

Alireza SM
17-08-2010, 14:05
بچه ها من ميخوام يكي از اينها رو بخرم . لطفا راهنمايي كنين كه كدومش رو بخرم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ultra_Black
17-08-2010, 14:15
بچه ها من ميخوام يكي از اينها رو بخرم . لطفا راهنمايي كنين كه كدومش رو بخرم
Fusion از همشون بهتره

mmiladd
17-08-2010, 14:17
ژيلت واسه زمان قيصر با داش آكل بود ؛ نه الان ! ..

Alireza SM
17-08-2010, 16:45
چرا مگه الان چي اومده ؟؟؟؟

mmiladd
17-08-2010, 17:21
چرا مگه الان چي اومده ؟؟؟؟

خوب ژيلت فك نكنم ديگه زياد مناسب پوست باشه.. ماشين هايي اُومده كه لطيف تر و بهتر اين كارو انجام

ميدن..

M A M M U T
17-08-2010, 17:44
الان با اره برقی ریش می زنن..

الان داس بیشتر جواب میده.اره برقی حرومه:دی

خوب ژيلت فك نكنم ديگه زياد مناسب پوست باشه
اگه ژیلت بد بود که کارخانه ی ژیلت انواع مختلف گلاید و پاور و m3 رو تولید نمی کرد.
بستگی به شخص داره بعضی ها با ژیلت راحت ترن بعضی ها با ماشین.

malaki_mall
17-08-2010, 18:05
نه فک نکنم ماشین بهتر از ژیلت باشه.(البته واسه کسی که می خواد 4 تیغ کنه)