PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر فونت فارسی نام فایل ها و پوشه ها در 7

Help118
22-07-2010, 23:57
سلام. اگه توجه کرده باشین تو ویندوز ایکس پی نام فایل ها و پوشه ها تو مای کاپیوتر برای فارسی ها فکر کنم با فونت tahoma یا هر چیز دیگه ای بود که این فونت ویندوز 7 خیلی ضایع هستش و من بدم میاد چطوری می تونم فونت دلخواهمو برای پشه ها و فایل های فارسی تو 7 رو تعیین کنم ؟

mohsen_1363
23-07-2010, 00:11
کلیک راست کنید روی دسکتاپ و personalize بعدش windows color
حالا پنجره جدید advanced apperance setting
پنجره جدید قسمت تنظیمات هست
ایتم رو به icon تغییر بدید ونوع فونتش رو عوض کنید ومورد های دیگه رو هم میتونید تغییر بدید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Help118
23-07-2010, 01:03
داداش ممنون. فونتهای مخصوصی رو که هم فارسی و انگلیسی داره رو تو لیست میاره که انتخاب کردم. رو انگلیسی ها هم تاثیر میزاره

4900054501
11-02-2014, 13:19
ایتم رو به icon تغییر بدید ونوع فونتش رو عوض کنید ومورد های دیگه رو هم میتونید تغییر بدید

با سلام
ویندوز من ویروس گرفته بود و فونت اسامی فارسی تمام فایلام عربی شد .بعد از ویروس کشی بازم مثل سابق بود-روش شما برای تغییر فونت رو هم امتحان کردم اما درست نشد
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

devillboy.98
25-08-2014, 19:55
منم همین مشکل برام پیش اومده ..... ولی اگه میشه بگین دقیقا کدوم یکی از اون چند مورد رو باید انتخاب کنم تابتونم فونت موبوط ب نمایش فولدر هارو تغییر بدم ؟؟؟ اخه اگه همشو با هم دیگه بذارم روی Thoma اونوقت فونت های انگلیسی خراب میشه . ..

devillboy.98
25-08-2014, 19:56
با سلام
ویندوز من ویروس گرفته بود و فونت اسامی فارسی تمام فایلام عربی شد .بعد از ویروس کشی بازم مثل سابق بود-روش شما برای تغییر فونت رو هم امتحان کردم اما درست نشد

منم همین مشکل برام پیش اومده ..... ولی اگه میشه بگین دقیقا کدوم یکی از اون چند مورد رو باید انتخاب کنم تابتونم فونت موبوط ب نمایش فولدر هارو تغییر بدم ؟؟؟ اخه اگه همشو با هم دیگه بذارم روی Thoma اونوقت فونت های انگلیسی خراب میشه . ..

devillboy.98
25-08-2014, 19:56

roya.rashidi
26-08-2014, 22:58
با سلام
سیستم اگه ویروسی بشه و تمیزش کنید دلیل نمیشه دیگه حتما ویندوزتون درسته . انتی ویروس ویروس رو حذف میکنه . ولی مثلا ویروس اگه فایلی رو حذف کرده باشه یا دستکاری کرده باشه دیگه انتی ویروس درستش نمیکنه .
پس حتما یه بار دیگه ویندوز عوض کن. فقط قبل از همه چی یه انتی ویروس خوب و اپدیت نصب کنید. راستی قبل نصب ویندوز کل هاردو چک کن.