PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن برنامه ها در ویندوز 7

SA.JJ.AD
22-07-2010, 23:33
دوستان من تا حالا 2 بار ویندوز 7 نصب کردم . از ظاهرش خیلی خوشم اومد و میاد و همچنین امکانات جالبش . اما من کل نرم افزار های مورد نیازم تو یه dvd از مجموعه نرم افزار هاست که اسمش ایه : NP ASSISTANT 2010 که محصولی از یه شرکت ایرانیه . اما اکثر نرم افزار هاش تو این ویندوز یا نصب نمیشن یا کرک نمیشن ... اینم بگم که این نرم افزار ها فقط از auto play قابل نصب هستن که همون مشکلات گفته شده رو داره ... وقتی هم که میخوام از پوشه ها وارد بشم . تو پوشه هر نرم افزار میرم . خالیه . لطفا کمکم کنید تا با ویندوز 7 بخاطر این مشکل مزخرف کنار بیام ... ممنونم

mohsen_1363
23-07-2010, 00:07
راه حلش خیلی سادست من تمامی نرم افزار های روی سیستم خودم رو از نت دانلود کردم
حتی خود ویندوز رو
پیشنهاد میدم این پک اسیستنت رو کنار بگذارید و مثل من اخرین ورژن نرمافزار ها رو دانلود کنید و
از اپتودیت بودنتون لذت ببرید
همون طور که خودتون گفتید نرم افزار هاش هم که ظاهرا مشکل دارن

SA.JJ.AD
24-07-2010, 01:37
ممنونم دوست عزیز اما اگه از دوستان کسی میتونه مشکلات مربوطرو چجوری باید حل کرد .ممنون میشم .. اخه همه برنا مه هاش تو xp بدون مشکل نصب میشن . اما تو 7 مثه اینکه باید وار پوشه ها شد . که اونم اهمه پوشه هارو خالی میزنه ... در مورد شما دوست عزیز که میگی دانلود کن . اگه دسترسی به اینترنت پر سرعت داشتم حتما این کارو میکردم .. حتی اگه کافی نت هم برم . باید 2 ساعت بشینم تا nero و power dvd و یه نرم افزار اهنگ سازیو فقط دانلود کنم به علت سرعت دانلود های مزخرف . حتی تو کافی نت

mohsen_1363
24-07-2010, 03:12
شما سرعتت چقده ؟
دیالاپ داری ؟
اتفاقا سرعت من هم خیلی کمه یه خط 128 دارم

alpha007
24-07-2010, 07:16
خیلیا امکان دسترسی به سرعت بالا رو ندارن... با این وجود:
پیشنهاد من به این دوستی که مشکل نصب دارن اینه که از یه پکیج نرم افزاری دیگه استفاده کنن
پک هایی مثل کینگ توصیه میشن
اشکال شما تو نرم افزارهایی هستش که الان در دستتونه با عوض کردنش دیگه مشکلی برای نصب تو 7 نخواهید داشت...

SA.JJ.AD
24-07-2010, 14:54
بازم ممنونم دوستان . سرعت من 5 کیلو بایت در ثانیه هست . کافی نت هم اخرش 200 کیلو بایت اونم اگه دانلود منیجر داشته باشه ... بیخیال ... اما کسی نیست بدونه چجوری باید وارد پوشه های این لا مصب شد ؟ اخه چرا اینطوری درستش کردن ؟ مگه مریضن ؟ اگه راهی نداره که از پوشه ها به برنامه ها دسترسی پیدا کرد . بگید که به مجمومه نرم افزارهای کینگ پناه ببرم . راستی این کینگ که این مشکلارو نداره ؟ کسی از دوستان تو 7 امتحانش کرده ؟ راستی چیا توش هست ؟ ورژن نرم افزار هاش اپدیت هست ؟

Dew Drop
24-07-2010, 15:08
سلام
ولی باید یه راهی باشه که از open برنامه وارد شد.اصلا هیچ فایل اجرایی تو قسمتهای مختلفش که از قسمت open وارد سی دی میشد نداره؟

alidata2010
24-07-2010, 15:15
خوب رو درایو دی وی دیت راست کلیک کن open رو بزن بعد فایل autorun رو اجرا کن

alpha007
24-07-2010, 21:51
بازم ممنونم دوستان . سرعت من 5 کیلو بایت در ثانیه هست . کافی نت هم اخرش 200 کیلو بایت اونم اگه دانلود منیجر داشته باشه ... بیخیال ... اما کسی نیست بدونه چجوری باید وارد پوشه های این لا مصب شد ؟ اخه چرا اینطوری درستش کردن ؟ مگه مریضن ؟ اگه راهی نداره که از پوشه ها به برنامه ها دسترسی پیدا کرد . بگید که به مجمومه نرم افزارهای کینگ پناه ببرم . راستی این کینگ که این مشکلارو نداره ؟ کسی از دوستان تو 7 امتحانش کرده ؟ راستی چیا توش هست ؟ ورژن نرم افزار هاش اپدیت هست ؟
کینگ 2010 با قیمت حدود 14000 تومان نرم افزارهای جامع و کاربردی ای داره

SA.JJ.AD
25-07-2010, 01:16
سلام
ولی باید یه راهی باشه که از open برنامه وارد شد.اصلا هیچ فایل اجرایی تو قسمتهای مختلفش که از قسمت open وارد سی دی میشد نداره؟

سلام دوست عزیز . خوشحالم که شما فهمیدید درد من چیه ... دوست عزیز وقتی میخوام از راهی به جز autoplay وارد شم مثل راست کلیک و open تموم پوشه های سرشاخه نرم افزار ها میاد . یه مثال بزنم . مثلا سر شاخه ی players که انواع پلیر های صوتی و تصویری داخلش هست . وقتی رو فولدش میرم میزنه 0 کیلو بایت و واردشم میشم . هیچی توش نیست . پس نرم افرار هاش کجان ؟ ممنون میشم با تجربیاتتون کمکم کنید

SA.JJ.AD
26-07-2010, 14:46
دوستان کمک کنید. کارم گیره ... اسپم دادم تا بالا بیاد

SA.JJ.AD
26-07-2010, 14:56
دوستان کمک کنید. کارم گیره ... اسپم دادم تا بالا بیاد

Dew Drop
26-07-2010, 16:02
تو xp mode امتحانش کردین که میتونید نرم افزار هاتون رو نصب یا اجرا کنید؟

SA.JJ.AD
26-07-2010, 20:10
xp mode دیگه چیه رفیق ؟ نه امتحان نکردم . از کجا میتونم به این ایتم دسترسی پیدا کنم ؟؟؟؟

Dew Drop
26-07-2010, 20:15
اجرای ویندوز XP در محیط ویندوز 7!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SA.JJ.AD
27-07-2010, 18:35
ممنونم دوست عزیز اما این به کارم نمیاد . شما فرض کن میخام تو ویندوز فعلیم که XP هست نرم افزارهای این DVD رو بریزم رو هارد . و هر کدوم رو خواستم بدون نیاز به dvd و از داخل پوشه ها نصب یا کرک کنم نرم افزار هامو ... اینجورم نمیشه لا مصب ... الان ریختمشون تو هارد . اما همه پوشه ها خالین . به غیر از یه پوشه که 4 گیگ حجم داره . اما داخلش یه سری فایل هست که فایل نصبی نیستن .

واقعا دوستان کسی مشکل به این اسونی قابل حل نیست ؟

SA.JJ.AD
29-07-2010, 03:07
از دوستان واقعا کسی نمیدونه این مشکل چرت و پرت چجوری حل میشه ؟

ahmad0551
29-07-2010, 05:40
سلام...
من هم همچین مشکلی داشتم...
مخصوصا با خود سی دی راه انداز مادربرد...بطوراتوران نمیومدبالا..من با اوپن کردن و واردشدن گشتم یکی یکی پیداشون کردم ونصب کردم...
شاید مشکل شما خود ویندوز باشه یه باردیگه ویندوز عوض کن ولی یه 7دیگه نصب کن ببین مشکلت حل نمیشه...

SA.JJ.AD
02-08-2010, 03:49
با سپاس از شما دوستان . اما من مشکلمو با یه ترفند ساده خودم رفع کردم .

اونم این بود نرم افزار هاییو که نصب یا کرک نمیشدند بصورت safe mode وارد ویندوز شدم و دیدم همه نصب شدند . خیلی حال کردم . اینجا گفتم تا شاید بدرد کسی بخوره .

keyvan20000
26-09-2010, 23:11
دوست عزیز safe mod حالتیه که نه نرم افزاری startup میشه و نه درایوری بالا میاد و فقط و فقط خود سیستم عامل بالامیاد پس مشکل از یه نرمافزاری بوده که نصب شده بوده اگه می خوای بدون safe mod حلش کنی صد درصد باید یه ویندوز دیگه نصب کنی و اولی که وارد شدی بدون اینکه چیز دیگه ای نصب کنی اول سی دی خودت رو امتحان کنی بعد هر چیز دیگه ای که خواستی.