PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Temp ها چقدر مهمند ؟؟؟؟ مشکل دارم با این تمپ!!!!

jennnifer
23-04-2006, 10:15
این temp که در پوشه local setting هست حداقل نصف دردایو ویندوز مو اشغال کرده ( xp media center service pack 2 ) ... اگه پاکش کنم چی میشه ؟؟؟ ... لطفا توضیح بدید !!! ...

Soshiant
23-04-2006, 10:32
روی همه درایو ها مخصوصا درایو ویندوز کلیک راست کن بعد گزینهProperties بزن و بعدDisk Cleanup بزن

jennnifer
23-04-2006, 11:30
شرمنده ... ولي اين جواب سوالم نبود ... منظورم بيشتر اين بود كه اگه تمپ ها رو پاك كنم مشكلي ايجاد ميشه يا نه؟؟

ehsan_monster
23-04-2006, 12:14
شرمنده ... ولي اين جواب سوالم نبود ... منظورم بيشتر اين بود كه اگه تمپ ها رو پاك كنم مشكلي ايجاد ميشه يا نه؟؟

دوست عزیز من فکر نمی کنم که مشکلی ایجاد بشه چون این پوشه محتویاتش بیشتر مربوط به فایلهایی است که در هنگام نصب نرم افزارهایی که نیاز به extract دارن در حین نصب و...در ضمن من خودم این پوشه ها رو اگر حجمش بالا بره خالی می کنم و تا حالا هم هیچ مشکلی نداشته ام.

shamoparvaneh
23-04-2006, 13:48
با سلام . من در مورد اين نرم افزاري كه در صفحه ي اصلي سايت است يه سوال دارم . اين نرم افزار امنيتي كه باعث ميشه فضاهاي هارد خالي بشه و... . من پسورد اين نرم افزار رو ميخواستم. مچكرم .

sorset
23-04-2006, 14:02
سلام
با خیال راحت همه ی فایل های درون تمپ رو که پاک میشون رو پاک کن
فایل های موجود در این فولدیر مربوط به برنامه های در حال اجرا هستند
اونایی که پاک میشوند مربوط به برنامه ای بوده اند که حالا بسته است و اونایی که پاک نمیشوند مربوط به برنامه های باز میباشند
من خودم همیشه تمپ رو خالی میکنم

jennnifer
24-04-2006, 21:09
مرسي از همه ...